Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Payza » Post #14

Wed Feb 22, 2017 23:55 in Polish

Berkoff2000 wrote: 1. zacząłem tu zarabiać ze względu na Paypal
2. nie dostałem żadnego powiadomienia, że ClixSense nie będzie przesyłał na Paypal
3. Nie chcę zakładać żadnego innego do przesyłania pieniędzy
- i co k**a teraz - jestem bardzo zły !!!

Informacja o tym ze paypal zostal zabrany była wszedzie wystraczy czasami czytac forum .

Nowa forma płatnosci Skrill » Post #58

Tue Feb 21, 2017 14:18 in Polish

Minimum do wypłaty 8$ dla zwykłego konta, a 6$ dla premium.
Pobieraja 1% z wypłaty przy przelewie z Clixsense na Skrill.

Wypłaty jak zawsze od 3 do 5 dni roboczych z Clixsense na Skrill .

Wypłaty » Post #758

Tue Feb 21, 2017 13:28 in Polish

Moze masz jakies zapomniane konto z payzy i masz tam podany numer konta albo dawalas komus kto wyplacał na twoj rachunek .

ClixGrid » Post #1155

Tue Feb 21, 2017 09:46 in Polish

Nie narzekac na pecha w clixgrida chyba wiekszego jak ja to nikt nie ma

Chances (Left/Total) 0 60
Clicks (Today/Total) 60 79,966
Winnings (Today/Total) $0.00 $32.25

Wypłaty » Post #753

Tue Feb 21, 2017 05:39 in Polish

@daras19833 Jaki uzywasz bank w uk ja mam LLoyds i za wypłate z payza na konto nie zapłaciłem £2.25 dziwna sprawa . Czy konto masz do konca zweryfikowane i czy uzywales opcji Bank Transfer

Pytania początkującego. ;-) » Post #25

Tue Feb 21, 2017 04:13 in Polish

Po zmianie nowego email musisz `kliknac UPADE i potem ustawic nowy email na primary

10 Lat Online Clixsesne » Post #1

Mon Feb 20, 2017 09:01 in Polish

Z okazji 10 lat online admin daje Bonus dla kont Standard 10% i 24% dla Premium a extra bonus 12% for Standard members and 28% for Premium members!

Wszystko to od dzis 20 Lutego do konca 28 lutego .

Powodzenia .

Alternatywa PayPal » Post #238

Sun Feb 19, 2017 12:22 in Polish

Re30 wrote:
Tomy26 wrote: Tylko jak wpisujesz to bez ZERA z przodu .

Właśnie nie daje zera. Mam +48 i tylko mój nr komórki i jak zatwierdzam to mnie nie chce puścić. Dlatego tego nie rozumiem. Chyba będę musiała do nich napisać. Tomy26 mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Jak nie będzie mnie w Polsce 5 tygodni i tam gdzie będę nie mogę korzystać z Internetu to muszę gdzieś zgłosić żeby mi nic z kontem nie stało się na Clixsense, bo przez ten czas nie będę się logować? Z góry dziękuję za pomoc.

Srodki na koncie zostana zerowane po 90 dniach nie aktywnosci czyli wiecej jak 5 tygodni .

I nie trzeba zgłaszac chyba ze chcesz klikac reklamy z innego kraju to juz jak tam bedzies napisz im ticketa gdzie jestes to zmienia ci panstwo .

Alternatywa PayPal » Post #235

Sun Feb 19, 2017 10:58 in Polish

Tylko jak wpisujesz to bez ZERA z przodu .

Wypłaty » Post #744

Sat Feb 18, 2017 02:25 in Polish

Codzien lecz czas oczekiwanie od wypłaty to od 4 do 7 dni roboczych .

Alternatywa PayPal » Post #178

Thu Feb 16, 2017 06:21 in Polish

Ja nie wiem czy wy nie czytacie postow i forum wypłaty Bitcoin dostepne sa za pomoaca Tango Card .

Payments » Post #4

Wed Feb 15, 2017 13:57 in Polish

U nas w UK koszt wypłaty z payza na konto bankowe jest FREE dziwna sprawa .

Wypłaty » Post #737

Tue Feb 14, 2017 00:28 in Polish

@pjkkielce Dzieki za pokazanie wypłaty moze teraz ci wszyscy krzykacze przestaną płakać )

Alternatywa PayPal » Post #135

Sun Feb 12, 2017 12:03 in Polish

gepardcheester wrote: Czyli na chwilę obecną pozostaje klikać i zbierać. Czekać na lepsze czasy. Ponawiam pytanie, czy ktoś może powiedzieć co było powodem rozwodu PP z CS?

Paypal wycofuje sie ze wszystkich stron typu Clixsesne niedlugo zadna ze stron typu PTC nie bedzie mial paypal ,

Alternatywa PayPal » Post #125

Sat Feb 11, 2017 14:08 in Polish

do wypłaty raczej tak nie musi byc zweryfikowane

Alternatywa PayPal » Post #120

Sat Feb 11, 2017 13:41 in Polish

horkos wrote:
daras198333 wrote: Horkos a probowales przejsc do rejestracji w Payoneer z linka w clixsense? Jest on dostepny jak klikniesz cash out lub jak wejdziesz w ustawienia, gdzie wybierasz metode na jaki procesor wyplacic. Wybierasz Payoneer i masz tam taka inf.zeby zarejestrowac konto, klikasz i wchodzisz. Jak pamietam to juz pierwsza strona przy rejestracji daje wybor jakie to ma byc konto, z karta czy bez. Do tego jak zrobisz tak jak opisalem to konto w clixsense bedzie od razu powiazane z kontem Payoneer.

Pozdro

Rzeczywiście tam w (ustawieniach ClixSense) gdy wybiorę Payoneer pojawi się opcja "Create one" i gdy ją nacisnąłem pojawił się ekran wyboru: konto bankowe lub karta. To znaczy jak wybiorę konto bankowe dalsza rejestracja już nie spowoduje wysłania mi owej karty? A czy po utworzeniu konta na Payoneerze trzeba potem w ustawieniach ClixSense nacisnąć tą drugą opcję (ustawieniach ClixSense):
"Connect your Payoneer account now" ? Dzięki za pomoc..

Tak trzeba zrobic "Connect your Payoneer account now"

Alternatywa PayPal » Post #118

Sat Feb 11, 2017 13:30 in Polish

Tak bedzie niedlugo równiez dostepna dla wszystkich .

Ankiety » Post #7848

Sat Feb 11, 2017 13:13 in Polish

spokojnie bedzie doliczona teraz maja młyn z procesorem platnosci , jutro bedzie doliczone .

Alternatywa PayPal » Post #97

Sat Feb 11, 2017 08:26 in Polish

Nic takiego nie ma zadnej informacji o 13

Wypłaty » Post #729

Fri Feb 10, 2017 09:50 in Polish

Ludzie spokojnie czego wy taka panike siejecie poczekajcie dajcie im czas na załatwienie czego kolwiek kazdy nowy system płatnosci trzeba zintegrowac ze strona , w ciagu paru dni wszystko sie unormuje .
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 20, 2021 21:14:12 EST