Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

problem z wypłatą $10 paypal » Post #2

Thu Nov 26, 2020 04:39 in Polish

mlodyg wrote: "An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name." właśnie to widnieje na górze ekranu przy próbie wypłaty na PayPal. Co zrobic? :(

Paypal z ysense musi byc taki sam jak na ysense takze sprawdz

Marcin Patrzalek » Post #2

Fri Nov 20, 2020 11:26 in Polish

Never seen that before but looks amaizing talent of coure because is polish :D

Brak możliwości wykonywania tasków » Post #3

Fri Nov 20, 2020 11:24 in Polish

Piszcie do supportu od taskow tutaj jak narzie maja bardzo ograniczony team my czasami czekamy 2 tygodnie na ich pomoc .

Blokada AdGem » Post #2

Fri Nov 20, 2020 11:23 in Polish

Karmelek09 wrote: Witam ,czy ktoś miał może blokadę na Adgem bez żadnego powodu? Nic złego nie zostało zrobione, a komunikt, że naruszono jakieś warunki ...".Wyłączyliśmy twój dostęp do ekranu z ofertami z powodu naruszenia naszych warunków korzystania z usługi"

Hey musisz pisac bezposrednio do nich z tym problemem opisz co sie stalo podaj nazwe stony gdzie masz bana

ysense.pl » Post #1

Fri Oct 30, 2020 02:54 in Polish

Witaj pojawily sie pytania o ta domene ktory wyglada identycznie jak ysense zostalo potwierdzone ze nie nalezy ona do ich firmy prosze sie tam nie rejestrowac czy probowac logowac prawdopodobnie jezeli to zrobicie wasze dane zostana przejete czym skutkuje utrata kont na prawdziwnym portalu
pozdrawiam

HaHa! » Post #5

Fri Oct 30, 2020 02:50 in Polish

valerie wrote: GRZEGORZ BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ

Geee r zeee go r z
Bee r zee see zee why ssss zee see why kay eye eeee weee eye see zee

How's that?

Or maybe it's

greesyorg breezycracker :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Problem z OpinionWorld nie aktywny » Post #4

Tue Oct 27, 2020 05:58 in Polish

ivannagrygas wrote: Proszę o pomoc, daily survey router OpinionWorld jest nie aktywny. Jest ikonka routera, lecz nie działa.W jaki sposób można aktywować ? Dodam tylko że 2 lata nic nie robiłam na ySense, a 2 lata temu normalnie wszystko działało. W jaki sposób napisać do OpinionWorld?

Przez ten czas zaszly bardzo duze zmiany jedne na lepsze drugie na gorsze

HaHa! » Post #2

Tue Oct 27, 2020 05:57 in Polish

valerie wrote: Polish alphabet - Wikipedia

:shock: :? :lol:

Hi Valerie first lesson try to say please ( GRZEGORZ BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ )

:)

Otrzymanie $ » Post #5

Mon Oct 26, 2020 02:09 in Polish

Ozik89 wrote: Dla mnie w ogole kpina. Ukonczylem kilka gier , nic - zero otrzymanej nagrody. Pisalem do Supportu kilkakrotnie, totalna olewka.

Czasami gry potrzeubuja ukonczenia danego levelu jezeli nie srodki nie zostaly doliczone musisz pisac do supportu tam gdzie byla oferta danej gry

Duza Zmiana » Post #402

Mon Oct 26, 2020 02:06 in Polish

arturyb wrote: Witajcie! Mam pytanie o domenę ysense.pl - przez przypadek próbowałem się tam zalogować, a dopiero potem zauważyłem, że połączenie nie jest bezpieczne. Czy to strona, która podszywa się pod ysesne.com? Profilaktycznie zmieniłem hasło, ale się martwię :/

Wlasnie to zglosilismy i czekamy na ich odpowiedz dziwnie troche to wyglada narazie prosze tamtej domeny nie uzywac az do wyjasnienia .

Pozdrawiam

Brak OpinionWorld » Post #3

Wed Oct 14, 2020 08:31 in Polish

axmar1 wrote: Witajcie

Dziś po zrobieniu dwóch ankiet z OpinionWorld stało się to co na obrazku. Ikona po prostu wyparowała, i nie mogę robić ankiet poprzez tą strone. To jakiś błąd czy coś nie tak z moim kontem?

Sa prowadzone jakies prace na tym routerem ma niedlugo powrocic pozdrawiam

Blokada Penaut Labs » Post #7

Wed Oct 14, 2020 08:27 in Polish

marioletta wrote: U mnie orzeszki zablokowane, piszę i piszę do nich .. i nawet nikt nie raczy odpowiedzieć czy coś namieszałam, czy w ogóle o co chodzi ..

Witam od nich jest bardzo ciezko uzyskac odpowiedz a jeszcze teraz gdy ponad polowa ekipy nie pracuje bo Covid heh
musisz probowac dalej pozdrawiam

Duza Zmiana » Post #400

Sun Sep 13, 2020 10:41 in Polish

kliknij1000 wrote:
krzys16 wrote: Czy teraz nie ma banerów ? Nie ja mogę ich odszukać. Pozdrawiam .

Cześć, dalej nie ma banerów, jest tylko link polecający. Myślę, że skoro przez tyle czasu nie dodali banerów, to już ich nie będzie. W sumie banery to relikt przeszłości i wiele firm z nich już nie korzysta. Jeśli bardzo chcesz baner, to zawsze możesz samemu sobie stworzyć w jakimś generatorze lub programie graficznym.

Dokladnie my moderatorzy juz pare razy ich prosilismy zero odezu niestety

Otrzymanie $ » Post #2

Tue Aug 04, 2020 10:27 in Polish

rakash69 wrote: Kiedy przyjdą mi pieniądze gdy wykonałem zadanie?

Do balance sa dpliczane odrazu jezeli zlecisz wyplate to powinna byc u ciebie max do 5 \ 7 dni

Refy - poleceni » Post #2

Fri Jul 03, 2020 00:22 in Polish

Przez pewnien czas byl z tym problem z tego co sie orietuje zostalo to poprawione poszukam info i odpisze

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #2

Fri Jul 03, 2020 00:16 in Polish

Witam problem jest z nowym supportem my wszystko zglaszamy nawet piszemy jestesmy niestety ignorowani ciagle proszenie zglaszanie nic nie pomaga niestety piszcie tutaj bede wszystko na bierzaco im udostepnial
Pozdrawiam

Brak przekierowania do Ysense po skończeniu ankiet » Post #2

Wed Jul 01, 2020 00:16 in Polish

faith2010 wrote: Jestem tu 2 miesiące i jakieś 10% ankiet po całkowitym wypełnieniu z jakiegoś powodu nie wraca do Ysense tylko się zawiesza z różnymi komunikatami, oczywiście są wtedy niewidoczne i niezaliczone. Już myślałam, ze to może wina mojego słabego internetu ale widziałam, ze było już to poruszane na forum. Jest to wyjątkowo denerwujące bo poświęca się sporo czasu i wysiłku, żeby sensownie wypełnić a tu po 20-30 minutach zamiast nagrody jakaś blokada. Już chyba wolę jak nic nie ma :(
Czy też tak macie, czy to może jednak jest związane z jakimś problemem u mnie?

Tak jest z tym problem zostalo to juz zgloszone

Wpisy na forum » Post #7

Wed May 27, 2020 23:48 in Polish

swagger3355 wrote: Przepraszam, ze nie w temacie ale moze mi ktoś wyjaśnić jak napisać swój własny post?

W gornym lewym rogu masz POST TOPIC jak jestes na polskim forum kliknij to i wyskoczy okienko gdzie trzeba wpisac temat i pod spodem opisac

Wpisy na forum » Post #2

Sun May 17, 2020 05:29 in Polish

Mogły zostac odrzucone przez moderatora niestety nie jestem tu sam takze nie wiem kto ich odrzucil i dlaczego napewno nie bylem to ja pozdrawiam

Brak nagrody za zadanie » Post #6

Sun May 10, 2020 23:54 in Polish

piools18 wrote: Cześć, zrobiłem zadania za offers. Zrobiłem wymagania z gry ale nie dostałem za nie kasy. Co mam zrobić żeby pieniądze były zaliczone za grę?

Jaka oferta zobacz jakie zadania trzeba wykonac czsami sama istalacja nie starczy trzeba zaliczyc odpowiedni poziom gry .
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Nov 28, 2020 06:24:53 EST