Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Wpisy na forum » Post #7

Wed May 27, 2020 23:48 in Polish

swagger3355 wrote: Przepraszam, ze nie w temacie ale moze mi ktoś wyjaśnić jak napisać swój własny post?

W gornym lewym rogu masz POST TOPIC jak jestes na polskim forum kliknij to i wyskoczy okienko gdzie trzeba wpisac temat i pod spodem opisac

Wpisy na forum » Post #2

Sun May 17, 2020 05:29 in Polish

Mogły zostac odrzucone przez moderatora niestety nie jestem tu sam takze nie wiem kto ich odrzucil i dlaczego napewno nie bylem to ja pozdrawiam

Brak nagrody za zadanie » Post #6

Sun May 10, 2020 23:54 in Polish

piools18 wrote: Cześć, zrobiłem zadania za offers. Zrobiłem wymagania z gry ale nie dostałem za nie kasy. Co mam zrobić żeby pieniądze były zaliczone za grę?

Jaka oferta zobacz jakie zadania trzeba wykonac czsami sama istalacja nie starczy trzeba zaliczyc odpowiedni poziom gry .

Pomocy! OpinionWorld zniknęło » Post #2

Sun May 10, 2020 23:52 in Polish

Monikk94 wrote: Witam, czy ktoś miał również taki problem, że zniknęło mu OpinionWorld? Aktualnie po zalogowaniu mam tylko Peanut Labs. Sytuacja miała miejsce również wczoraj, po czym OW wróciło na swoje miejsce a kilka godzin temu znowu zniknęło. Czy ktoś miał już podobną sytuację i wie w czym może tkwić problem?

Nie wiem jak dla PL ale u mnie Tez zniklnelo i to dosc dawno

Brak nagrody za zadanie » Post #4

Sat May 09, 2020 23:14 in Polish

MisiekOsw wrote: Napisałem wiadomość, nie dostałem kredytów za 4 oferty.

Korzystając z okazji chciałem zapytać czy to normalne, że cały czas nie mam ani 1 Taska, a wszystkie ankiety jakie wykonuje są odrzucane ? Konto mam dopiero od około 7 dni i w sumie tylko za gry dostaję kredyty (momentalnie po wykonaniu zadania).

Najwazniejsze jest miec dobrze wypelniony profil bo to podstawa pozdrawiam

Yunosurveys » Post #2

Thu Apr 30, 2020 01:33 in Polish

Bedzie ciezko znam przypadki ze ludzie pisali do supportu ale niestety nic nie zrobili tlumaczyli ze zbyt duzo zostało popelnionych bledow ale zawsze warto probowac

Powodzenia

Zmiany w paypalu » Post #9

Thu Apr 30, 2020 01:27 in Polish

Nie ma co panikowac paypal nigdy nie popieral tego typu stron druga sprawa w zadnym internetowym banku w dzisiejszych czasach pieniadze nie sa bezpieczne !!

Blokada Penaut Labs » Post #2

Thu Apr 30, 2020 01:25 in Polish

Musisz kontaktowac sie z nimi bezposrednio http://web.peanutlabs.com/ opisac problem i podac nazwe uzytkownika powinni pomoc z tego co wiem ysense nic do tego nie ma i nie moga wprowadzac zadnych zmain .

Zmiany w paypalu » Post #6

Sat Apr 25, 2020 12:40 in Polish

Ja akurat nie uzywam opcji paypal do wyplaty z tad wyplacam za pomoca pre paid card i wtedy robie z nia co chce przewaznie na zakupy internetowe . Paypal nigdy nie popieral hazardu czy PTC stron Paid to click za duzo ich to zawsze kosztowalo .

Pozdrawiam

Zmiany w paypalu » Post #2

Wed Apr 01, 2020 10:06 in Polish

Mozesz w skrucie opisac jakie to zle zmiany jak prowadzisz wszystko tak jak nalezy to nie ma sie czego obawiac mam paypal od poczatku przepływa przez niego spora gotowka wiecej jak 100 tysiecy zloty rocznie nigdy nie mialem zadnych problemow a wrecz przeciwnie .

Pozdrawiam

Ankiety » Post #13994

Tue Feb 18, 2020 12:27 in Polish

akrol7106 wrote: Ma ktośproblem z your-surveys? próbowałam uzupełnić dziś ankiete i pojawił się taki komunikat:

Error in your entry session; please email us at info@your-surveys.com if this happens more often. Error code: 4tt32

A rano jeszcze wszystko działało, próbowałam tez zrobić ankiete z wannads i jak trafiła się z tej samej strony to znów pojawił się error

Tak jest problem ale administracja jak zwykle nie odpowiada niestety

Zmiana adresu email. » Post #4

Fri Jan 17, 2020 10:26 in Polish

ciechocinek wrote: Jak podałem @op.pl to mi odpisali:
.pl addresses will not work properly. Please use an email ending in .com
to podałem @gmail.com
Nic to nie dało , bo i tak mi nie zmienili.

Chodzi o to ze na polskie konta email nie dochodza wiadomosci i czasami maja problemy z wyslaniem wiadomosci polecam zalozyc skrzynke na gmail.com albo yahoo

Fake emails - IMPORTANT » Post #1

Fri Jan 17, 2020 10:23 in Polish

Witam wszystkich zostalem poinformowany o falszywych email od Clixsense ktore sa wysylane z linkiem ze mamy zalegla wyplate .
Pod zadnym pozorem ich nie klikamy zglaszajcie w tym temacie jezeli dostaniecie taki emial pod spodem daje przyklad .

Pozdrawiam

Quote:Hi,
This E-mail is a notification for you to withdraw the remaining funds ($341.58) from your ClixSense account until it gets expired.
You can do so on this link by confirming your E-mail address
Best regards,
ClixSense support team

Zmiana adresu email. » Post #2

Thu Jan 16, 2020 05:21 in Polish

ciechocinek wrote: Dlaczego administrator nie chce zmienić mojego adresu email ???

Jak nie chce nie rozumiem mozesz tutaj podac co ci napisali ?

Wszystkiego Najlepszego Na Nowy Rok 2020 » Post #1

Tue Dec 31, 2019 08:36 in Polish

Blokada konta » Post #21

Mon Dec 30, 2019 10:15 in Polish

Romualda61 wrote: Mam blokadę na Peanut Labs.Nie wiem dlaczego .Pisałam dwa razy i nic.

Tez mam pisalem 2 razy nigdy nie odpisali olewka

Skrill - wypłata » Post #165

Sun Dec 29, 2019 07:44 in Polish

litman83 wrote: Mam problem bo nie moge wyplacic ze skrila na konto/karte Visa.Kiedys mialem konto na skrill ale zamknalem bo nieuzywalem.Teraz mam nowe konto,ale nie moge wyplacic,bo mi pisze ze ta karta Visa juz byla uzywana na innym koncie(moim starym koncie skrill)Jak przypisac karte Visa(ktora byla uzywana na starym-zamknietym juz koncie Skrill do nowego konta Skrill?)

Hey musisz sie kontaktowac ze Skrill tutaj nic nie pomozemy napisz do nich ale najlepiej zadzwonic i wyjasnic sytuacje

Skrill - wypłata » Post #163

Mon Dec 16, 2019 00:54 in Polish

litman83 wrote: Witam,moze glupie pytanie,ale jak moge wyplacic cala sume jaka mam?Bo widze tylko tam jakies karty po 5,10 euro itd.Jak wpisac samemu kwote do wyplacenia?Na PayPal tak samo...

Sa ustalonego progi wyplaty

Blokada konta » Post #18

Fri Dec 13, 2019 06:03 in Polish

marek0610 wrote: To jaka jest funkcja moderatora tutaj bo czegoś nie rozumiem, dziś zawiesili mi konto w PL , sam to zgłosiłem i czekam na odpowiedź.

Taka ze mam pilnowac tu porzadku i regulaminu w miare mozliwosci pomagac niestety nie mam do niczego dostepu tylko do forum dlatego mam ograniczone mozliwosci .

Blokada konta » Post #16

Thu Dec 12, 2019 10:34 in Polish

merliah wrote: Ja też nie mam dostępu do Peanut Labs- blokada konta.

Ja jestem tylko moderatorem nie moge nic zrobic jedynie to zglosic i to zrobilem pozdrawiam
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jun 4, 2020 08:01:16 EST