Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Mam pytanie odnośni wypłat » Post #2

Mon Jan 25, 2021 00:44 in Polish

szkodnik123 wrote: hej
To tak wypłacałem już 10$ i ysense kazał mi wpisać kod to wpisałem i to wystarczy bo 10$ dalej mam na koncie i nie wiem o co chodź a jak już następny raz chce wypłacić to pisze że Proszę o sprawdzenie e-maila i imienia i nazwisko
Ktoś pomoże?

Witam czy udalo sie wyplacic juz pieniazki ?

Pozdrawiam

prime video » Post #3

Mon Jan 25, 2021 00:38 in Polish

Dokladnie oferty maja status W TRAKCIE WERYFIKACJI przez 30 dni potem jezeli zostana zatwierdzone sa dodane do main ballance .

Pozdrawiam

Problem z wypłatą 10$ » Post #3

Mon Jan 25, 2021 00:32 in Polish

Problem z wypłatą 10$ » Post #2

Mon Jan 25, 2021 00:31 in Polish

klotek11 wrote: Cześć, przychodze z pewnym problemem nie moge wypłacic 10$ bo pisze taki komunikat : An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name.
Jak patrzyłem wszystko miałem dobrze dane itd

Witam upewnij sie ze twoj paypal adres jes taki sam jak email na ysense to jest wazne .

Ankiety » Post #14637

Mon Jan 18, 2021 07:51 in Polish

Kiero25 wrote: Dlaczego nie mogę wypłacić na Paypal mam takie same imię. I nazwisko i maila co na paypal i ysenceczemu nie można?

Paypal adres musi byc taki sam na ysense jak i na paypal nie chodzi o nazwisko czy imie

Koniec Taskow na Ysense od 1 stycznia 2021 » Post #1

Thu Jan 07, 2021 07:40 in Polish

Jak juz zauwazyliscie od 1 stycznia 2021 firma ktora wspolpracowala z ysense i dostarczala taski przestala to robic ta opcja nie jest juz dostepna .

Link to orginalnego postu

https://blog.ysense.com/ending-in-december-its-time-to-say-goodbye/

hello everyone » Post #3

Thu Jan 07, 2021 07:37 in Member Introduction

Hi and Welcome Happy New Year if you require any help please check Help Centre or simply post a question on forum thanks

ySense

Hai to Every one, » Post #3

Thu Jan 07, 2021 07:36 in Member Introduction

DELIN123 wrote:
DELIN123 wrote: welcome to all my post. Advanced Merry Christmas and prosperous New year to all :P

Duty is our beauty. I wish you prosperous NEW YEAR 2021 to all.

Hi and Welcome Happy New Year if you require any help please check Help Centre or simply post a question on forum thanks

https://help.ysense.com/hc/en-us

Brak opinionworld » Post #2

Thu Jan 07, 2021 07:28 in Polish

Ni jest dostepne dla wszytkich krajow z tego co sie orietuje

Problem z rejestracją. » Post #3

Thu Jan 07, 2021 07:27 in Polish

Sajmonekkk wrote: Witam, zaprosiłem znajomego do ySense i nie może się zarejestrować, pisze mu że ma już konto na ysense co jest niezgodne z prawdą, próbował też wpisac losowy e-mail i hasło i pisze mu to samo. Ma ktoś jakieś pomysły co może zrobić żeby mógł się zarejestrować? Pozdrawiam.

Moze byc ten sam ades ip albo ktos uzywa tego samego email najlepiej napisz do support oni pomoga opisz dokladnie co sie dzieje

https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new

Oczekujące kredyty » Post #3

Thu Dec 31, 2020 01:25 in Polish

WIDREMP wrote: Witam,czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi oczekującymi kredytami ?
Pozdrawiam

To jest Pending Credit zazwyczaj zostaje dodane do main balance po okolo 30 dniach

opóźnienie w wypłacie » Post #18

Tue Dec 08, 2020 09:01 in Polish

Sa opoznienia sami nie wiemy dlaczego niestety jak tylko bede cos wiedzial dam znac

problem z wypłatą $10 paypal » Post #2

Thu Nov 26, 2020 04:39 in Polish

mlodyg wrote: "An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name." właśnie to widnieje na górze ekranu przy próbie wypłaty na PayPal. Co zrobic? :(

Paypal z ysense musi byc taki sam jak na ysense takze sprawdz

Marcin Patrzalek » Post #2

Fri Nov 20, 2020 11:26 in Polish

Never seen that before but looks amaizing talent of coure because is polish :D

Brak możliwości wykonywania tasków » Post #3

Fri Nov 20, 2020 11:24 in Polish

Piszcie do supportu od taskow tutaj jak narzie maja bardzo ograniczony team my czasami czekamy 2 tygodnie na ich pomoc .

Blokada AdGem » Post #2

Fri Nov 20, 2020 11:23 in Polish

Karmelek09 wrote: Witam ,czy ktoś miał może blokadę na Adgem bez żadnego powodu? Nic złego nie zostało zrobione, a komunikt, że naruszono jakieś warunki ...".Wyłączyliśmy twój dostęp do ekranu z ofertami z powodu naruszenia naszych warunków korzystania z usługi"

Hey musisz pisac bezposrednio do nich z tym problemem opisz co sie stalo podaj nazwe stony gdzie masz bana

ysense.pl » Post #1

Fri Oct 30, 2020 02:54 in Polish

Witaj pojawily sie pytania o ta domene ktory wyglada identycznie jak ysense zostalo potwierdzone ze nie nalezy ona do ich firmy prosze sie tam nie rejestrowac czy probowac logowac prawdopodobnie jezeli to zrobicie wasze dane zostana przejete czym skutkuje utrata kont na prawdziwnym portalu
pozdrawiam

HaHa! » Post #5

Fri Oct 30, 2020 02:50 in Polish

valerie wrote: GRZEGORZ BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ

Geee r zeee go r z
Bee r zee see zee why ssss zee see why kay eye eeee weee eye see zee

How's that?

Or maybe it's

greesyorg breezycracker :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Problem z OpinionWorld nie aktywny » Post #4

Tue Oct 27, 2020 05:58 in Polish

ivannagrygas wrote: Proszę o pomoc, daily survey router OpinionWorld jest nie aktywny. Jest ikonka routera, lecz nie działa.W jaki sposób można aktywować ? Dodam tylko że 2 lata nic nie robiłam na ySense, a 2 lata temu normalnie wszystko działało. W jaki sposób napisać do OpinionWorld?

Przez ten czas zaszly bardzo duze zmiany jedne na lepsze drugie na gorsze

HaHa! » Post #2

Tue Oct 27, 2020 05:57 in Polish

valerie wrote: Polish alphabet - Wikipedia

:shock: :? :lol:

Hi Valerie first lesson try to say please ( GRZEGORZ BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ )

:)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Feb 26, 2021 17:12:56 EST