Please wait...
HomeForumPosts by kliknij1000

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by kliknij1000

Brak jakichkolwiek zadan, ankiet » Post #9

Sat Sep 26, 2020 14:51 in Polish

elkas wrote:
kliknij1000 wrote:
elkas wrote: Witam.
Na YSense mam konto od 14 lipca.Na ankietach zarobiłam ok 20 dolarów. Jednak nie dostaje żadnych zadań.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Otrzymuje tylko komunikat ,że :

Niestety, obecnie nie ma dostępnych żadnych prac dla tego zadania, ale może być wkrótce! Proszę sprawdź jeszcze raz za kilka minut.

Nie wim co mam o tym myśleć.Może ktoś z Was ma podobny problem?

Prawda jest taka, że nowe osoby (level 0) początkowo otrzymują bardzo mało tasków (prawie wcale).

Po wejściu na wyższe poziomy jest już ich więcej. Chociaż nie wszystkie taski warte są uwagi. Wiele z nich jest bardzo pracochłonnych.

Jedyna droga, aby wejść na wyższy poziom w taskach, to codziennie zaglądać do zakładki z taskami i sprawdzać, czy nie ma dostępnych nowych zadań.

Awans na wyższy poziom otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki i więcej tasków.

Sprawdzam kilka razy dziennie i nic.Co więcej moge zrobić?

Moim zdaniem nic więcej nie da się zrobić. Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaglądać / polować na taski dla użytkowników z poziomem 0.
Gdy w końcu pojawi się task, to dosyć szybko można wbić się na wyższy poziom, ponieważ każde zadanie (task) można powtórzyć wiele razy.

Tutaj jest też podobny temat o taskach dla nowych użytkowników (wiele osób ma ten sam problem): ySense Forum

PS. Możesz też napisać do działu obsługi Appen i zapytać, czy z Twoim kontem jest wszystko ok.
Ale raczej powodem jest brak (bardzo mała ilość) tasków dla nowych użytkowników z poziomem 0.
A gdy już pojawiają się takie taski, to szybko są rozchwytywane, na zasadzie - kto pierwszy, ten lepszy.

Brak jakichkolwiek zadan, ankiet » Post #7

Fri Sep 25, 2020 14:47 in Polish

elkas wrote: Witam.
Na YSense mam konto od 14 lipca.Na ankietach zarobiłam ok 20 dolarów. Jednak nie dostaje żadnych zadań.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Otrzymuje tylko komunikat ,że :

Niestety, obecnie nie ma dostępnych żadnych prac dla tego zadania, ale może być wkrótce! Proszę sprawdź jeszcze raz za kilka minut.

Nie wim co mam o tym myśleć.Może ktoś z Was ma podobny problem?

Prawda jest taka, że nowe osoby (level 0) początkowo otrzymują bardzo mało tasków (prawie wcale).

Po wejściu na wyższe poziomy jest już ich więcej. Chociaż nie wszystkie taski warte są uwagi. Wiele z nich jest bardzo pracochłonnych.

Jedyna droga, aby wejść na wyższy poziom w taskach, to codziennie zaglądać do zakładki z taskami i sprawdzać, czy nie ma dostępnych nowych zadań.

Awans na wyższy poziom otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki i więcej tasków.

Gehenna z pierwszą wypłatą » Post #20

Mon Sep 21, 2020 01:35 in Polish

ela47 wrote: Nie prawda,bo w moim przypadku miałam to samo imię i nazwisko oraz e-mail ten sam i mi nie poszła wypłata,natomiast poprawiłam województwo na drukowane litery oraz też moje miasto na dużą literę i wtedy wypłata została zlecona.Tak to blokowało mi cały czas,bo sugerowałam się właśnie tylko tym imieniem,nazwiskiem oraz e-mailem

Co jest nieprawdą?
Że imię i nazwisko oraz adres e-mail w ySense muszą być identyczne z PayPal?
Czy, że nie może być literówek w imieniu i nazwisku oraz adresie e-mail, bo wtedy nie będzie identyczny i system tego nie uzna? ;)

Ja na swoim koncie miasto mam wpisane normalnie — wielką literą, a województwa nie mam wpisanego wcale.
Tylko miasto bez polskich znaków — polskie znaki nie przechodziły, ale to chyba logiczne, że w zagranicznych programach znaki polskie często nie przechodzą ;)

PS. Rejestrowałem się wiele lat temu, więc być może teraz się coś zmieniło w sprawie polskich znaków (w nazwie miasta), nie wiem.

Ankiety » Post #14520

Sat Sep 19, 2020 15:21 in Polish

ela47 wrote: Taki ktoś poinformowany!!!! do dzisiaj nie mam wypłaconych tych 10$ a jeżeli chodzi o wypłaty,to od roku miałam już w piątki jak zlecałam je w środy!

To, że zawsze otrzymywałaś w piątek, nie znaczy, że musi to być regułą. ySense ma pełne 3 dni robocze na wypłacanie pieniędzy (więc mógłby wypłacić w poniedziałek).

Mnie zastanawia, to co napisałaś w poprzednim komentarzu:

Quote:"ySense Team Wypłatę zleciłam przed zamknięciem konta i należą mi się moje wypracowane pieniądze!!!"

Trzeba było najpierw odebrać wypłatę, a później ewentualnie zamykać konto, trochę dziwnie to zrobiłaś.

Więc pozostaje Ci pisanie do supportu: Submit a request – ySense

Na forum tego raczej nie załatwisz. O ile w ogóle załatwisz, skoro zamknąłeś konto... Życzę w każdym razie powodzenia, może Ci się uda :)

PS. A swoją drogą, to da się pisać na forum, skoro masz zamknięte konto?

Ankiety » Post #14506

Sun Sep 13, 2020 08:32 in Polish

ela3734 wrote: Dlaczego nie DOSTAŁAM swojej nagrody!!!!

Temat: Your PayPal $10 reward from ySense is being processed
Data: 2020-09-09 19:29
Nadawca: "ySense"
Adresat:

ySense

Congratulations! Your redemption request for a PayPal $10 reward has been received.

Gift Card

Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your PayPal $10 is ready.

- ySense Team Wypłatę zleciłam przed zamknięciem konta i należą mi się moje wypracowane pieniądze!!!

Temat: Your PayPal $10 reward from ySense is being processed
Data: 2020-09-09 19:29
Nadawca: "ySense"
Adresat:

ySense

Congratulations! Your redemption request for a PayPal $10 reward has been received.

Gift Card

Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your PayPal $10 is ready.

- ySense Team

Skoro wypłatę zleciłaś 2020-09-09, to jeszcze nie minęły 3 dni robocze.

Wypłaty przetwarzane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

Dni robocze liczy się bez weekendów i świąt.

Jeśli wypłatę zleciłaś 9 września, to 3 dni robocze upłyną dopiero w poniedziałek, 14 września.
Policz sobie, zamiast dawać tyle wykrzykników w pytaniu.

Duza Zmiana » Post #399

Sat Sep 12, 2020 05:44 in Polish

krzys16 wrote: Czy teraz nie ma banerów ? Nie ja mogę ich odszukać. Pozdrawiam .

Cześć, dalej nie ma banerów, jest tylko link polecający. Myślę, że skoro przez tyle czasu nie dodali banerów, to już ich nie będzie. W sumie banery to relikt przeszłości i wiele firm z nich już nie korzysta. Jeśli bardzo chcesz baner, to zawsze możesz samemu sobie stworzyć w jakimś generatorze lub programie graficznym.

Brak jakichkolwiek zadan, ankiet » Post #5

Tue Sep 08, 2020 11:29 in Polish

lvlarzka wrote: Witam, konto mam od dwoch lat, wypelniałam ankiety,zadania, zarabiałam
jakis czas temu wyjechałam za granicę z laptopem, od tego czasu po powrocie do polski zero ankiet, zadan
Dobre 2-3 miesiace. co moge z tym zrobic

Napisz do działu obsługi i zapytaj, co jest grane.
Kiedyś było tak, że jeśli chciałeś zmienić kraj zamieszkania, to trzeba było poinformować obsługę panelu.
Nie wiem, jak jest teraz, ale najlepiej napisać i się zapytać.

Brak jakichkolwiek zadan, ankiet » Post #4

Tue Sep 08, 2020 10:55 in Polish

Nejmless1990 wrote: Ja w sumie zaczęłam się interesować tematem ankiet niecały tydzień temu i jedynie udało mi się zarobić nieco ponad 3 dolary. Nie wiem czy jest sens się dalej w to bawić. Ankiet miałam tutaj może z 4 przez ten cały czas :/

3 $ na tydzień to daje Ci 12 $ na miesiąc.
Więc minimum wypłaty na PayPal możesz uzbierać w takim przypadku w miesiąc.
W innych panelach ankietowych nie zarobisz dużo więcej.
Taka jest specyfika zarabiania na ankietach.
10 $ - 30 $ na miesiąc, to realne możliwości tego panelu, jeśli zarabiasz bez polecania i bez tasków.
Oczywiście zdarzy się, że komuś uda się zarobić więcej lub mniej, ale średnio tak to właśnie wygląda.
Na przykład w sierpniu ukończyłem w ySense 27 ankiet — na kwotę 19,28 $.
Więc jest to bardziej zabawa niż zarabianie i tak należy traktować zarabianie na ankietach.
Jeśli masz dużo wolnego czasu, to zawsze lepsze jest takie zarabianie niż marnowanie czasu na Facebooka czy oglądanie TV.

Moim zdaniem warto zarabiać w ySense, ponieważ wypada lepiej niż większość polskich paneli ankietowych.

Moje ukończone ankiety w sierpniu:

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #81

Wed Jul 22, 2020 13:57 in Polish

faith2010 wrote:

Jak mam tu wkleić screena?
Apropos narzekania - tak, wiele ankiet mnie wywala a za kilka mi nie zapłacono choć ukończyłam ale i tak utłukłam 75 dolców od maja.

Jak wstawić skreen / obrazek na forum ySense: Wypłaty | ySense Forum

PS. Aktualne informacje o wypłatach można też śledzić w tym wątku: Payment Proofs | Members Lounge | ySense Forum

Polecam wszystkim przy okazji fajny wątek, w którym użytkownicy ySesne wypowiadają się, dlaczego tutaj zarabiają: ySense Forum

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #58

Wed Jul 15, 2020 13:34 in Polish

markon987 wrote: minimum na Paypal 25 $ :oops: :oops: :oops: , brak mi już słów na to wszystko !!

ySense ostatnio chyba testuje wytrzymałość psychiczną swoich użytkowników... ;)

daily surveys routers » Post #6

Tue Jul 14, 2020 14:37 in Polish

faith2010 wrote:
valerie wrote: Ankiety PL są teraz w ścianie oferty PL.

A gdzie jest ściana PL?

Offer Wall | ySense

Gehenna z pierwszą wypłatą » Post #18

Tue Jul 14, 2020 12:26 in Polish

Pomocne wskazówki i pomysły na rozwiązanie problemu z wypłatą w ySense (oraz częste błędy):

► Twoje imię i nazwisko musi być identyczne w systemie PayPal i w ySense.
(częstym błędem są literówki).

Wejdź w „Profile And Settings” na ySense i sprawdź swoje imię i nazwisko, czy zgadza się (co do literki) z tym, co masz wpisane w PayPal.

► Twój adres e-mail musi być również dokładnie taki sam w systemie PayPal i w ySense.
Jeśli Twój adres e-mail jest inny, możesz zalogować się do systemu PayPal i dodać kolejny, prawidłowy adres e-mail (PayPal zezwala na wiele adresów e-mail).

► Twoje konto PayPal musi być zweryfikowane (zweryfikowane w systemie PayPal).
„Weryfikacja konta PayPal polega na połączeniu go z kontem bankowym — w celu uzyskania zgody na PayPal Smart Connect lub PayPal Plus MasterCard®.”

W razie dalszych problemów np.
- jeśli wszystko pasuje dokładnie, nie ma literówek w adresach,
- konto jest zweryfikowane i nadal występują problemy ze zleceniem wypłaty,
- jeśli wystąpią błędy podczas próby aktualizacji profilu lub weryfikacji numeru telefonu, to trzeba przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej ySense.

Jak wysłać bilet pomocy technicznej ySense?

► Napisz do działu obsługi ySense i opisz problem z tego linku: Submit a request – ySense (pamiętaj, aby pisać po angielsku).

Ankiety » Post #14313

Tue Jul 14, 2020 12:21 in Polish

Zgłaszaliście do pomocy technicznej?

Co zrobić w przypadku błędu z ankietą (np. w przypadku braku zapłaty za wypełnioną ankietę)?

Trzeba skontaktować się z działem obsługi klienta ySense i zgłosić problem.

Jak zgłosić problem z ankietą (np. jak zgłosić brak zapłaty za ankietę w ySesne)?

1. Trzeba skontaktować się z działem obsługi klienta.
Tutaj jest link do działu obsługi klienta: Submit a request – ySense
2. Opisać, na czym polegał problem (trzeba pisać po angielsku)
3. Podać nazwę dostawcy ankiety (np. Peanut Labs itp.)
4. Podać Identyfikator ankiety (wszelkie numery ankiety — które pozwalają ją zidentyfikować)
5. Podać kwotę (wartość) ankiety.
6. Podać URL (link) ankiety. Jeśli końcowa plansza ankiety wyświetla błąd, to warto zapisać sobie (skopiować) URL — czyli link strony końcowej i dołączyć go do wysyłanego zgłoszenia.
7. Dołączyć zrzut ekranu zakończenia ankiety (czyli screen, na którym widać błąd ankiety).

► ySense w swoim FAQ zaleca też zapisywanie identyfikatora ankiety już przed jej kliknięciem (rozpoczęciem). Warto zapisywać ten identyfikator — właśnie na wypadek wystąpienia problemów z ankietą. I completed a survey, but did not receive compensation. What can I do? – ySense

Brak peanaut labs / opinionworld » Post #2

Mon Jul 13, 2020 06:52 in Polish

Makreen wrote: Witam chciałem wrócić po 2 miesiącach do ankiet ale zniknęły mi opcje peanaut labs i opinion world ? Routery zostały usunięte czy to problem po mojej stronie

Jest awaria:

Pojawiła się oficjalna wiadomość o awarii: ySense Forum

"Wiemy, że wystąpił błąd i że routery ankiet nie zawsze ładują się poprawnie na desce rozdzielczej ankiety - jest to sprawdzane i zostanie rozwiązane jak najszybciej.

W międzyczasie ankiety Peanut Labs zostały tymczasowo dodane do Twojej ściany zewnętrznej Peanut Labs
Offer Wall | ySense
"

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #30

Mon Jul 13, 2020 06:32 in Polish

dwiebrzozy1 wrote: a wiadomo juz cos o awari??

Pojawiła się oficjalna wiadomość o awarii: ySense Forum

"Wiemy, że wystąpił błąd i że routery ankiet nie zawsze ładują się poprawnie na desce rozdzielczej ankiety - jest to sprawdzane i zostanie rozwiązane jak najszybciej.

W międzyczasie ankiety Peanut Labs zostały tymczasowo dodane do Twojej ściany zewnętrznej Peanut Labs
Offer Wall | ySense
"

What music/song are you listening now? » Post #120

Sun Jul 12, 2020 16:10 in General Talk

What music/song are you listening now? » Post #112

Sun Jul 12, 2020 06:20 in General Talk

YouTube

"James Brown wrote and recorded this funk song in 1968. "Say It Loud ~ I'm Black & I'm Proud" is one of Mr. Brown's signature songs, and one of the most popular Black Power anthems of the 1960s."

Podatek » Post #26

Thu Jul 09, 2020 11:39 in Polish

Dzidek23 wrote: Prawie każdy z nas wypełnia ankiety na co najmniej kilku czy kilkunastu panelach. Na jednym z nich znalazłem taką oto odpowiedź na ww. temat: " Punkty, które wymieniają Państwo na gotówkę stanowią nagrody, nie dochód, z tego też względu nie muszą Państwo wykazywać ich w rocznym zestawieniu podatkowym."

Masz częściowo rację, niestety to nie jest takie proste, ponieważ:

Inaczej to wygląda w przypadku paneli polskich (zarejestrowanych i prowadzących działalność gospodarczą w Polsce) i inaczej w przypadku paneli zagranicznych.

Większość polskich paneli działa na zasadzie konkursu i wtedy faktycznie z takich nagród pieniężnych nie trzeba się rozliczać.
To organizator konkursu jest wtedy płatnikiem podatku.

Polskie panele ankietowe płacą najczęściej zbiorczo "zryczałtowany podatek dochodowy na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 5a Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 1991 nr 80 poz. 350)."

Wówczas takich przychodów opodatkowanych podatkiem zryczałtowanym nie trzeba wykazywać w zeznaniu rocznym.

Zagraniczne panele ankietowe najczęściej sprawy rozliczenia zostawiają po stronie użytkownika.

Więc z niektórych paneli ankietowych trzeba się rozliczyć samodzielnie, a z niektórych nie trzeba.

Szczegóły zawsze można doczytać w regulaminie danego panelu ankietowego.

A jaki zapis o podatkach ma w regulaminie ySense?

Z Regulaminu ySense:

„Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że w każdym przypadku nie jesteśmy w stanie ustalić, czy punkty, nagrody, nagrody lub kredyty, które zarobiliście lub wykupiliście w jakimkolwiek programie nagród, są uważane za podlegające opodatkowaniu dochody podlegające opodatkowaniu w Państwa jurysdykcji. W związku z tym ponosisz odpowiedzialność za wszelkie zobowiązania podatkowe wynikające lub związane z korzystaniem z witryny [...]”

Więc ySense pozostawia sprawy rozliczenia po stronie użytkownika.

Ciekawy artykuł na temat nagród uzyskiwanych za granicą - jest na stronie eporady24:

Link do artykułu: Podatek od nagrody uzyskanej za granicą (zalecają rozliczać jako "inne źródła").

What music/song are you listening now? » Post #107

Tue Jun 30, 2020 12:52 in General Talk

Agnieszka Chylińska - "Winna": YouTube

Agnieszka Chylińska - "Kiedy powiem sobie dość": YouTube

What music/song are you listening now? » Post #96

Sat Jun 27, 2020 14:34 in General Talk

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 29, 2020 13:51:15 EST