Please wait...
HomeForumPosts by The_AA

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by The_AA

ClixSense Задачи » Post #3547

Sat Jul 15, 2017 06:12 in Bulgarian

Линкове е забранено да се пускат във форума. Други сайтове може да се споменават, но моля без дискусии за други сайтове и програми освен ClixSense и тези работещи с тях.

Промени от 15.07! » Post #11

Sun Jul 02, 2017 13:25 in Bulgarian

velislavai wrote: Само не ми стана ясно едно - аз си купих премиум за 2 години, май пишеше, че ще върнат парите на тези, които са си купили в последните 24 часа. За останалите какво става? Не искам да ми връщат за текущата година, но тя не е изтекла в момента, а втората изобщо няма да я започна...

"Well, a lot actually. Any member who had purchased an upgrade in the last year will receive a prorated refund for any unused portion of their upgrade. This refund will be credited back to your account balance on or shortly after July 15th. The amount of prorated refund will be credited at 4.5 cents per day remaining on your premium account. This refund includes those sponsors who have purchased an upgrade for a referral."

Което на кратко означава, че ще ти бъдат върнати парите за времето което остава до края на premium абонамента ти. $0.045 (четири цента и половина) за всеки оставащ ден от премиум абонамента ти.

Промени от 15.07! » Post #2

Sat Jul 01, 2017 21:02 in Bulgarian

ClixSense минава през промени, а не затваря. Парите ще можеш да изтеглиш и преди промените, и след това. Студената вода въпреки всичко я изпий. Жега е, трябва да стойм хидратирани! :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3307

Wed Mar 29, 2017 18:46 in Bulgarian

PetkovaNZ wrote: Здравейте!

Моля дами отговорите на следния въпрос: Бих искала да сменя доставчика си на интернет. Трябва ли да направя нещо, защото при нов доставчик и IP- ми би било различно от сегашното! И си мисля, че може да ме изхвърлят от сайта. Не зная какво трябва да направя! Моля, дайте съвет!

Няма да имаш никакъв проблем стига да не изпозлваш proxy/VPN.

За задачите » Post #2

Tue Mar 07, 2017 17:07 in Bulgarian

Плащания » Post #676

Wed Nov 23, 2016 04:25 in Bulgarian

nikolova-asia wrote: Привет,заявих за теглене 26,50usd а след една седмица получих в paypal-а 0,01usd,някой може ли да ми каже каква е причината за това недоразумение?
:(

Здравей! Този 1 цент, който са ти изпратили е за верификация на PayPal акаунта ти. След като приемеш плащането, това ще потвърди, че PayPal акаунта ти е активен и съответно ще получиш цялата сума.

Why did I receive a $0.01 payment instead of my cashout?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3260

Thu Nov 17, 2016 16:32 in Bulgarian

Rosi1990 wrote: Здравейте на всички, нова съм тук и имам въпрос. Как мога да си купя реферали и г/д колко ще ми излезе. Благодаря предварително

В ClixSense няма опция за купуване/наемане на реферали. Единственият начин да се сдобиеш с реферали е като ги поканиш да се регистрират чрез рефералния ти линк, който можеш да намериш тук:
Account Summary - ClixSense (под My Affiliate Details)

Здравейте. » Post #2

Mon Oct 31, 2016 16:17 in Bulgarian

Здравей и добре дошъл във форума на ClixSense.

Моля използвай вече отворената тема: Представете се. | ClixSense Forum

парите в баланса ми изчезнаха- къде са? » Post #4

Wed Sep 07, 2016 06:10 in Bulgarian

Сайтът беше хакнат вчера. В случай, че все още имате проблем с баланса на акаунта си пуснете тикет:

Submit a Ticket | ClixSense

Въпрос относно рефералите. » Post #2

Mon Feb 22, 2016 14:29 in Bulgarian

Въпросът е задаван многократно във форума. Отговора е нe, не можеш да купуваш или наемаш реферали. ClixSense позволява само директни реферали т.е. хора поканени чрез твоя "Affiliate Link".

Bulgarian | International | ClixSense Forum

помощ при offers » Post #2

Mon Feb 15, 2016 14:08 in Bulgarian

Честита 2016 година » Post #11

Sat Jan 02, 2016 05:48 in Bulgarian

Честита Нова Година! :xthumbup:

Задачи- Not Included » Post #2

Tue Dec 08, 2015 13:39 in Bulgarian

dalexandrino » Post #2

Sun Nov 01, 2015 05:24 in Bulgarian

Въпрос??? » Post #2

Wed Oct 28, 2015 15:25 in Bulgarian

FRBG wrote: Здравейте на Всички! Искам да попитам дали мога, както сега изкарвам по $0,001 от цъкане на реклами, така след време да почна да изкарвам по $0,002 примерно или повече... Ако мога, искам да знам как? Или ще се изисква нещо от мен? Благодаря предварително! :)

Поразгледай форумите. Всички начини за изкарване на пари от ClixSense са били дискутирани многократно.

Ами имаш повече въпроси използвай вече отворените теми.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2962

Tue Oct 27, 2015 05:06 in Bulgarian

bibo35 wrote: Къде да си наема реферали? Никъде не виждам отметка "наемете реферали"! Мога ли да прехвърля баланса си в баланса за покупка на реферали и къде да го направя,подобна отметка също не намирам? Защото иначе с тези 4 цента на ден,максимум,първите 8 долара,ще си ги докарам след година и то не си струва да се занимавам изобщо с в този сайт! Благодаря!

Best Affiliate Programs | ClixSense

ClixSense не предлага реферали под наем. Можеш да имаш само директни реферали.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2957

Sat Oct 24, 2015 15:12 in Bulgarian

extraordinaire wrote: Здравейте на всички!Сравнително нов потребител съм в сайта и имам два важни въпроса,на които се надявам да открия отговорите от Вас.
Първият:Тъй като живея във Франция,но доста често се прибирам в България,възможно ли е от настройки да сменя държавата и да ме пуска и в България да попълвам задачи и прочие?
Вторият:Възможно ли е в етап на развитие отново чрез настройките да сменя имейла за плащане към Пейпал,ще се зачете ли промяната и ще има ли усложнения при евентуални тегления за в бъдеще?

Ако някой знае от личен опит ще съм много благодарен да сподели.
Предварително Ви благодаря за вниманието и отделеното време.
Поздрави!

Здравей и добре дошъл!

1. За смяна на държвата ще трябва да пускаш тикет всеки път:
Submit a Ticket | ClixSense

2. Можеш да сменяш имейла на който получаваш плащанията колкото пъти искаш. Единственото условие е имейлът, който използваш да се използва само от твоя ClixSense акаунт.

Моля за съвет! » Post #2

Sat Oct 03, 2015 17:24 in Bulgarian

Използвай вече отворените теми за въпроси и коментари.

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #224

Sun Sep 13, 2015 11:27 in Bulgarian

leon5983 wrote: здравейте,
Направих си регистрация в ClixSense.
И за плащането съм избрал PayPal.
А там изписа: PayPal Email.
Въпросът ми е - Какъв е този email?
Мисля,че е този с който съм си направил регистрацията в PayPal или греша.
Ще ви бъда благодарен,ако ми помогнете .
Желая ви лек и успешен ден .

Да, това е имейлът на PayPal акаунта ти. Този акаунт на който искаш да получаваш плащанията от ClixSense.

Реферали » Post #978

Wed Mar 18, 2015 10:19 in Bulgarian

Pepo12 wrote: В страницата с моите реферали имам червен бутон Upgrade one of your referrals seen on this page
Използването му за някой реферал струва ли ми нещо?
На какъв период от време може да се ползва?

Предполагам, че с годините на BULDAN му е омръзнало от еднакви въпроси, но пък има хора като мен, които сега за първи път се сблъскват с PTC сайтове. Моля за помощ за правене на рекламни кампании интересувам се как да инвестирам правилно

Можеш да използваш тази опция колкото искаш, но ще ти струва по $15 на реферал.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 22, 2019 02:45:58 EST