Please wait...
HomeForumPosts by pantarei

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pantarei

Ankiety » Post #5133

Wed Apr 27, 2016 01:47 in Polish

OW - produkty do prania - zaliczona [$0.85]

Nowe właściwości jednego z nich, trochę przydługa.

Ankiety » Post #5115

Tue Apr 26, 2016 06:16 in Polish

CINT - inteligentny dom - zaliczona [$0.66]

Ankiety » Post #5102

Mon Apr 25, 2016 13:11 in Polish

Samplicio - gotowe dania - 1/2 ankiety, podobno ciąg dalszy ma nastąpić jutro :roll:
OW - narzędzia ogrodnicze - zaliczona [$0.85]

ClixAddon / Ikonka ClixSense » Post #3

Fri Apr 22, 2016 05:40 in Polish

Dzięki, ale z niej właśnie skorzystałam.
Tooolbar działa, ale ikona z rozwijalnym menu znikła :(

Edit:

Odzyskałam i mam :)

ClixAddon / Ikonka ClixSense » Post #1

Fri Apr 22, 2016 04:23 in Polish

Używam FF.
Ostatnio nie włączał mi się Toolbar ClixSense.
Skorzystałam z porady Admina, przywróciłam ustawienia domyślne.
Faktycznie Toolbar 'działa' ale tylko wyświetla info, ale manualnie nie jest aktywny.
Za to z paska zniknęła mi ikona Clixsense, ta która wyświetla powiadomienia o reklamach i po kliknięciu powiększa się.

Jest jakiś sposób, by ja przywrócić?

Ankiety » Post #5046

Thu Apr 21, 2016 09:36 in Polish

Czesiek wrote: ...
@panta ;) a dostałaś chociaż maila z Orange Vision ?? Bo pisało na końcu, że powinien przyjść ;)

Jeśli to mnie pytasz - nie, bo nie wyraziłam chęci przystąpienia do tej społeczności :D
Ale to była chyba ankieta, a nie płatna oferta rejestracji :roll:

mydło i powidło » Post #10

Thu Apr 21, 2016 07:15 in Polish

Z tego co wiem, niektóre czeki można zrealizować w polskich bankach.
Faktem jest, ze banki odchodzą od tej formy przekazywania pieniędzy, ale pewnie jeszcze niektóre realizuja.
Sprawdź najpierw w swoim banku, zajrzyj do innych, np. w PKO BP, BreeBank.

Musisz się liczyć z wysokim kosztem realizacji czeku - kiedyś rzędu 20zł + procent od wartości czeku.
W niektórych bankach trzeba było być klientem banku, mieć w nich konto, a tak z 15 lat temu konto dewizowe.
A może któryś z netowych kantorów wymienia?

edit:

Jeszcze pytanie jak długą czek ma ważność.
A z informacji bankowych masz przyklad :

Quote:PKO BP :

Usługa skupu i inkasa czeku zagranicznego zapewnia Klientom PKO Banku Polskiego:

- możliwość dokonania rozliczeń transakcji handlu zagranicznego,
- realizację w PKO BP wielu rodzajów czeków, również z wystawienia prywatnego (czeki są popularnym instrumentem płatniczym w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych)
- wyższy stopień bezpieczeństwa operacji niż w przypadku operacji gotówkowych
- możliwość natychmiastowego uzyskania środków przez Klienta, w momencie dokonania przez PKO BP skupu czeku na rachunek prowadzony w Banku.

Quote:Operacje czekowe w PKO Banku Polskim

W PKO BP możemy realizować trzy typy operacji czekowych w obrocie dewizowym:

- skupu czeku,
- inkasa czeku,
- inkasa z odroczonym terminem rozliczenia czeku.

Usługa skupu i inkasa czeku zagranicznego daje możliwość rozliczeń transakcji handlu zagranicznego. Ponadto zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa w porównaniu do operacji gotówkowych. Należy również dodać, że dzięki skupu czeku klient może natychmiast uzyskać środki.

Sprawdź też: Przelew zagraniczny - kiedy dotrze na konto odbiorcy?

Usługa dostępna jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy ktoś rachunek osobisty w PKO BP, a dotyczy następujących walut: AUD, CZK, DKK, JPY, CAD, NOK, CHF, SEK, USD, HUF, GBP, EUR.

Ankiety » Post #5041

Thu Apr 21, 2016 01:35 in Polish

OW - wyszukiwarki internetowe - zaliczona [$0.85]

Samplicio w TrialPay - połączenia internetowe - ankieta wypełniona w całości.
Na koniec oferta przyłączenia się do sieci społecznosciowej Orange Vision, po wyborze odpowiedzi przez dłuzszy czas strona stoi.
Ukazuje się pytanie, czy poczekasz na kolejne ankiety, tych oczywiście nie ma, a kasy za tę zrobioną nie wypłacono.

Ankiety » Post #5030

Wed Apr 20, 2016 03:26 in Polish

Chcieli, nawet założyli temat na luźne pogaduchy, ale moderator zamknął, chociaż chyba nikomu to nie przeszkadzało.
Tego zamkniętego wątku 'coffee' nie widzę, został pewnie usunięty.

Filmiki odtwarza, ale za nie nie płaci » Post #3

Tue Apr 19, 2016 03:11 in Polish

Też tak mam, od dawna. Czasem zalicza, czasem nie, mniej więcej 1/3 zaliczona.
W ostatnich dwóch dniach udało mi się zaliczyć po dwa, ale po obejrzeniu dwóch filmików w tym samym oknie, gdzie w menu jest info 1/2 i po kliknięciu w next i obejrzeniu następnego.
To w ogóle jest żenujące.
Jeden filmik trwa około 3-4 minut, oglądasz dwa i albo zaliczysz 1 cent w nadziei na dzienny bonus- co jest stawką nawet nie śmieszną, albo w ogóle te 8 minut tracisz.

Kiedyś na dole panelu z filmikiem pojawiała się informacja, że ten cent zaliczony, teraz nie ma tej informacji, sprawdzasz w zarobkach, a tu kuku.
I chyba nikt tego nie sprawdza.

Ankiety » Post #4937

Wed Apr 13, 2016 05:28 in Polish

sladar68 wrote: Znalazłem na półce pastę i pojawił się napis "brak odpowiedzi" i nie dostałem wynagrodzenia. :roll:

U mnie identyczna sytuacja.

Ankiety » Post #4926

Tue Apr 12, 2016 16:26 in Polish

Samplicio - zakupy w sklepach odzieżowych - zaliczona [$0,49]

Ankiety » Post #4919

Tue Apr 12, 2016 09:15 in Polish

Możliwe, że pomógł mi refleks, widząc, że to blokuje dostęp do ankiety, po trzecim razie przyczaiłam się i zanim ponownie wyskoczyło zdążyłam kliknąć w kartę ankiety.
Po prostu mi się udało.

Ankiety » Post #4911

Tue Apr 12, 2016 04:10 in Polish

elpolaco wrote: ... A dziś zaliczyłem za 0,40$ z TrialPay jakiegoś nowego panelu na temat inwestycji.
Make Money Surveys?
To jest to samo co OS, tylko pod inną nazwą, wypełnienie profilu w jednym działa w obu panelach.

Ankiety » Post #4909

Tue Apr 12, 2016 01:42 in Polish

OW - leki bez recepty na zmęczenie i brak energii - zaliczona [$0.85]

Na poczatku trzy razy wyskakiwała mi jakaś plansza 'zaakceptuj' blokując ankiete, po kolejnym udało się kliknąć w ankietę i poszło.

Ankiety » Post #4899

Sun Apr 10, 2016 03:24 in Polish

CINT - cytrusy - zaliczona [$0,56] krótka i fajna :)

OW [z zaproszenia] - szampony i odżywki - zaliczona [$0.85] bardzo przyjemna ankieta :D

Ankiety » Post #4867

Wed Apr 06, 2016 10:15 in Polish

OW - dostawcy usług łączonych (internet, TV, tel.) - zaliczona [$0.85]
YS - operatorzy sieci - zaliczona [$0.80]
CINT - płatności elektroniczne - zaliczona [$0.53]

Ankiety » Post #4850

Mon Apr 04, 2016 16:49 in Polish

Dzisiaj dwie:

Cint - produkty do zmywarek - zaliczona [$0.61]
YS - aparaty fotograficzne - zaliczona [$0.80]

Ankiety » Post #4814

Sat Apr 02, 2016 02:24 in Polish

andreas_77 wrote:

nie sadze zeby to bylo ip na komorke tez mam podobnie,sprtawdzalem na tablecie na innych ip robie poprostu ankiety tylko i wylacznie w sekcji offers gdzie jest SSI i moge zrobic tylko jedno jak bylem zagranica dzialaly mi tylko reklamy i clixgrid reszta byla zablokowana inne ip
ankiety przychodzily ale nie moglem robic ich wcale support mi nie pomoze

A czym zazwyczaj się łączysz z ClixSense?
Smartfon/tablet czy laptop/komputer?
Jeśli smartfon/tablet, to jak masz zaznaczone w Preferences?
Może jeśli laptop/komputer a nie smartfon/tablet, to trzeba tam zaznaczyć/odznaczyć?

Ankiety » Post #4812

Fri Apr 01, 2016 17:01 in Polish

Wczoraj:
Samplicio - zaliczona [$0.36]
TokenAds - kilka filmików, ale tylko jeden zaplacony

Dzisiaj:
TokenAds - 3 filmiki - tylko jeden zaplacony
CINT - tłuszcze - zaliczona [$0.61]
YS - malowanie wnętrz - zaliczona [$0.80]

andreas_77 wrote:

pantarei mam tak od przyjazdu z zagranicy,jak klikam za kazdym razem mam we are sorry,wchodze w offers i mam ta ankiete ale za mniejsza kase nie wiem czym to spowodowane,nawet probowalem na tel sprawdzic to samo
jak sadzisz ze przegladarka to jaka polecasz pisalem juz 3 razy do suportu,odpisali mi ze moze nie ma ankiet do mojego profilu nie rozumiem juz o co z tym chodzi

Pomysł z przeglądarką raczej nietrafiony.
Gdyby tak było, nie otwierały by Ci się pewnie żadne ankiety.
Po prostu przypomniało mi się, że kiedyś w IE trzeba było w ustawieniach zaawansowanych zaznaczyć zgodę na otwieranie skryptów i tak mi się skojarzyło.

Jako ciekawostkę tematyczną podam swój przykład.
W Sekcji Offers w kliku różnych panelach jest miedzy innymi SSI. To chyba OW tylko pod inna nazwą, sądząc po ankietach i powtarzającej się grafice.
Zdarzało mi się wypełnić ankiety SSI np. w TokenAds, w OfferToro, gdzieś jeszcze, ale w TrialPay nie trafiłam ani raz w ciągu dwóch lat.
Gdy próbowałam otworzyć, miałam info, że wypełniłam, więcej nie ma i mam sprawdzić później.
Kiedy w tymże TrialPay zamiast przeglądać wszystkie oferty klikalam na Surveys, SSI wcale się nie pokazywało.
Podobnie miał ktoś jeszcze, wspominał tu o tym, ale nie pamiętam kto.
Do dziś nie wiem dlaczego tak się działo.

A może spróbuj z innego komputera, u kogoś z rodziny czy znajomych.
Bo może to kwestia IP.
Jeśli używałeś innego niż polskie, to może oba zbanowali?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 20, 2019 05:50:19 EST