Please wait...
HomeForumPosts by pantarei

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pantarei

Wtyczka adobe nie działa » Post #2

Mon May 04, 2015 04:41 in Polish

Ktoś borykał się z tą wtyczką i pomogli mu na tym forum: Niedziałająca wtyczka firefox'a, podejżenie infekcji

Możesz też zerknąć tutaj:
Jak rozwiązywać problemy z Flashem w Firefoksie?

Ankiety » Post #1701

Sat May 02, 2015 07:06 in Polish

Gejsza wrote:
ja nie biorę udziału w takich ankietach, bo nie chce ujawniać wszystkich danych jakimś firmom :) nie warte to tych 4$

I masz rację.
W zasadzie też unikam, ten jeden raz chciałam zobaczyć taką ankietę Samplicio z bliska i od razu pożałowałam :)

edit:

Tydzień - może dwa temu wypełniałam ankietę o kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów TRESemme.
Dzisiaj dostałam jej drugą część, w uzupełnieniu pierwszej. Niedługa, rzeczowa a przy tym bardzo przyjemna.
Zaznaczyli w niej, że są zainteresowani, by tę ankietę wypełniły te osoby, które brały udział w pierwszej.
Dla mnie to novum ;)
Proszę o jeszcze :D

85c wpadło ;)

Ankiety » Post #1699

Sat May 02, 2015 02:29 in Polish

Dzięki za odpowiedzi :)

Z Samplicio była ankieta na temat chorób skórnych - zwykłe, atopowe i egzema.
Wypełniłam do końca, po czym dowiedziałam się, że nie kwalifikuje się do badań klinicznych i na koniec pokazała się standardowa plansza 'We're Sorry! Unfortunately, there are no surveys available right now.' :twisted:

Ankiety » Post #1695

Fri May 01, 2015 04:21 in Polish

Tomy26 wrote: nie spokojnie nie ma zadnych konsekwencji tylko tracisz kase za ankiete :D

O rany...
Fakt, czy żart? :twisted:

Kasę mam dopisaną :P

Ankiety » Post #1692

Fri May 01, 2015 03:33 in Polish

YS - internet
Rodzaj łącza, posiadane urządzenia i wykorzystywanie ich w życiu codziennym oraz pieniądze przepływające w związku z tym przez sieć.

Mam pytanie - czy za błędne zaznaczenie, że nie zaliczyło się ankiety po jej zaliczeniu grozą jakieś konsekwencje?
Psiak mi skoczył na kolana, ześliznęła mi się ręka z myszką i na pytanie 'Were you able to complete this survey?' kliknęłam na NO :(

Ankiety » Post #1689

Tue Apr 28, 2015 14:07 in Polish

OW - temat odkurzacze - zaliczona ;)

Ankiety » Post #1687

Mon Apr 27, 2015 11:23 in Polish

ws315 wrote: Ankieta OS konta, reklamy, nie podoba im się region płd.

Jestem z zachodniego...

A ankieta dotycząca demonstrowanych reklam.
(Emisja planowana w przerwie finału Ligi Mistrzów)
Zaliczona, ale z problemem i ogólnie czuję zakłopotanie i niedosyt :D
Filmik się nie wyświetlił, odświeżyć strony się nie dało, a po zaznaczeniu 'na chybił trafił' odpowiedzi do dalszych pytań przeszłam enterem.
Fotki OK, ale wg mnie żadna z tych reklam nie jest czytelna dla odbiorcy - grafika nie współgra z treścią, logo nie przyciąga uwagi i trzeba się zastanowić 'co autor ma na myśli'.
Nie potrafiłam się odnieść z entuzjazmem do żadnej z prezentowanych, w odpowiedziach brak miejsca na jakikolwiek osobisty komentarz i jakoś mi głupio. :twisted:

edit:

28 kwietnia - na OS ankieta o turystyce.
Nie zakwalifikowałam się, w ostatnich latach nie odwiedziłam innego kontynentu.

Ankiety » Post #1683

Fri Apr 24, 2015 11:34 in Polish

Mnie udało się trafić na OW na ankietę o zainteresowaniach, tworzeniu atmosfery domu i upodobaniach zapachowych.
Miłe chwile w świetle świec są jeszcze milsze ;)
Chociaż ankiety przy nich nie wypełniałam, też było miło :P

Ankiety » Post #1671

Tue Apr 21, 2015 08:34 in Polish

Im chyba zależy na tym, by wysondować wstępne opinie, ale za friko. :P
Ja dałam odpowiedź zgodną z prawdą, że planuję kupić nowy samochód, ale też się nie spodobało :twisted:

W końcu (po +/- tygodniu) udało mi się wypełnić jedną ankietę do końca i otrzymać 85c! :shock:

A bez ironii - miła i prosta ankieta na OW, o serwisach z muzyka cyfrową :thumbup:

Ankiety » Post #1668

Tue Apr 21, 2015 07:24 in Polish

elpolaco wrote: Niestety samplico za 1,40 także wywalony za posiadanie samochodu, ta za 0,95 wyrzucony bez jakiegokolwiek pytania i była jeszcze jakaś ankieta na YS o autach, ale gdy okazało się, ze mieszkam na obrzeżach miasta to mi podziękowano, czyli dziś skutecznosć 0/3 :cry:

Dokładnie tak samo jak powyzej.
Dodatkowo na Cint - 15-minutowa ankieta o badaniu usług telekomunikacyjnych i internetu - po 10 minutach i 2/3 odpowiedzi 'przykro nam, dziękujemy'

Ankiety » Post #1654

Tue Apr 14, 2015 14:05 in Polish

OW nie chciało mnie do dwóch ankiet :(
Wczoraj nie spodobało się, ze w internecie jestem kilka razy dziennie.
Dzisiaj, że czegoś robię albo za mało albo za dużo :) Kupiłam dywan, nową armaturę do kuchni, bo mi bateria się zepsuła i malowałam jeden pokój.
Nie montowałam zbiornika na deszczówkę i czegoś jeszcze nie zrobiłam i przestałam się kwalifikować.
Szkoda, bo ostatnio posucha :(

Może inni będą mieli więcej szczęścia? ;P

Ankiety » Post #1649

Fri Apr 10, 2015 02:31 in Polish

Na YS o bateriach - zaliczona, faktycznie fajna i wyjątkowo krótka, niespełna trzy minutki ankiety, a po niej dłuuuugi uśmiech ;)
Niby mała rzecz, a cieszy :D

Ankiety » Post #1646

Thu Apr 09, 2015 13:10 in Polish

Na kawę i materace nie trafiłam :(
Ale też załapałam się na sympatyczna ankietę z Cint - markety i sklepy, ocena sklepu, asortymentu i jego jakości wg klienta.
Dolarek do przodu :D

Ankiety » Post #1641

Wed Apr 08, 2015 02:54 in Polish

Na OW bardzo przyjemna i niedługa ankieta o środkach piorących i nowym produkcie z tej dziedziny :)
Na OS o długopisach kulkowych, żelowych i ich markach też zaliczona :D

Ankiety » Post #1635

Fri Apr 03, 2015 13:40 in Polish

Jestem kobietą, ale też mnie wywaliło.
Po kilku podstawowych pytaniach pokazało się okno z napisem 'screen... hm... coś tam# ' i poza tym puste.
Próbowałam przejść dalej i stwierdzono, że się nie kwalifikuję.
A szkoda, bo temat mi bliski, powinnam mieć już honorowe obywatelstwo choćby Brazylii :D

Ankiety » Post #1631

Wed Apr 01, 2015 14:11 in Polish

Gejsza wrote: .....

ogólnie to tylko z OW udaje mi się ankiety robić, raz tylko wpadła mi z samplicious za 4$, ale z YS, OS nigdy. Jak jest u was? Zdarzają się wam ankiety z YS i OS?

Ja ankietami do pewnego czasu się nie interesowałam, później sporadycznie, teraz częściej zaglądam.
Patrzę na własne statystyki miałam 68.

OW - $22.95 (27 Surveys)
YS - $7.47 (9 Surveys)
OS - $4.50 (6 Surveys)
Cint - $1.00 (1 Surveys) zatem te dwie za 33c i 35c do nich nie zaliczono.

$4 :shock:
Mnie do tych droższych, powyżej $1 nie udało się nigdy załapać, chociaż kilka 'poznałam z widzenia' :D

Dzisiaj załapałam się na ankietę na YS za 83c, głowy nie dam, bo mi przeszkadzali domownicy, ale chyba Samplico.
Temat - rzeka.
Ogólnie o zabarwieniu socjologicznym :roll:
Opinie ankietowanego w kwestii poczucia bezpieczeństwa, wyznawanych wartości, priorytetów i wyborów, w tym konsumenckich :)

Ankiety » Post #1622

Tue Mar 31, 2015 03:58 in Polish

Z OW za 85c o preparatach do włosów wpadła mi w miniony piątek :)
Dzisiaj rano z Cint o czynnikach motywujących, poglądach i nawykach konsumenckich, też o kosmetykach.
Przyjemna i za całego dolarka :D

A'propos - co z tym Cint?
Najpierw wartość ankiet opiewała na $1, później na 75c, dwie ankiety były za mniejsze kwoty - 33c i 35c.
Teraz wartość znów określona na $1 i ankieta faktycznie za $1.
Oby tak zostało, bo trudno nadążyć :D

Ankiety » Post #1616

Fri Mar 27, 2015 14:58 in Polish

Do ankiety na OW się nie zakwalifikowałam i nawet nie wiem, o czym była.
Wczoraj na OS za 75c o usługach operatora telefonii komórkowej.
Dzisiaj trafiła się w CINT za 69c - oleje i oliwy, dość długa i nudna :D

Ankiety » Post #1595

Sat Mar 21, 2015 00:35 in Polish

j181008 wrote: Hej, Jak często pojawiają się Wam opinie do wystawienia? 1dziennie? 5 w tygodniu? Ile można na tym zarobić i od czego to zależy?

Chyba nie ma reguły.
Trzeba sprawdzać.
Nie czekać na cyferkę w napisie Surveys albo info na maila, tylko zaglądać o różnych porach. ;)
Zależy ile czasu spędzasz w necie.
Na OS jak się trafi, to na następną masz szansę po 24h, ale pozostałe warto sprawdzać przy okazji, nawet kilka razy dziennie.

W tym tygodniu trafiłam na kilka, +/- 6 z czego zaliczyłam 4, za 85c, 33c, 83c, 75c.
$2,76 :)
W ubiegłym podobnie, ale zaliczyłam tylko dwie.
Też fajnie, półtora dolarka na koncie cieszy :D

W środku i pod koniec tygodnia też się trafiają ankiety :)
Wczoraj pod wieczór na OS ankieta o smartfonach, dobrze mieć, a jeszcze lepiej planować wymianę ;)
Na OW o mrożonkach i rybkach w puszce.
Na tę się nie załapałam :(
Może dlatego, że nie kupuję gotowych dań mrożonych?

Ankiety » Post #1593

Thu Mar 19, 2015 17:16 in Polish

CINT za 33c pyta o piękno kobiety
YS - dobrze znać i stosować probiotyki
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 16, 2019 06:54:55 EST