Please wait...
HomeForumPosts by pantarei

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pantarei

Ankiety » Post #1942

Thu Jul 09, 2015 12:33 in Polish

Jak miło :D
Gratuluję!

OW - zimne napoje - zaliczona :thumbup:

Ankiety » Post #1940

Thu Jul 09, 2015 10:10 in Polish

Nivellen wrote: ankieta z CINT o zamawianiu jedzenia zaliczona ale nie naliczona :(

CINT często płaci po kilku-kilkunastu minutach, jesli zaliczona to zapłacona może być po chwili ;)

A przy okazji - w dziale Surveys są cztery panele, na nich są podawane statystyki ankiet i uzyskana kwota całkowita.
W trzech mam na bieżąco, ale w CINT - tylko trzy ankiety zaliczone, te, które były po jednym dolarze.
Te poniżej dolara i ta dzisiejsza za $1,50 w statystykach nie są ujęte.
Jakoś 'odstaje' to od reszty :P

Ankiety » Post #1936

Thu Jul 09, 2015 02:09 in Polish

barter8870 wrote: Ok, dzięki za pomoc. Czyli wychodzi na to, żeby zmienić informacje w moim profilu ankiet? I jeżeli będę sprawdzał codziennie te 4 ankiety to może w końcu się zakwalifikuje na którąś z nich, bo póki co nie udało mi sie na żadną dostac, oprócz tej co dostałem zaproszenie :)

Niczego takiego nie sugerowałam.
Tłumaczyłam jedynie, że ankiety kierowane są do różnych grup społecznych.
O pieluchy, odżywki i ubranka dla dzieci, kosmetyki czy środki do higieny intymnej pyta się raczej kobiety, o sprawy techniczne, inwestycje finansowe, ubezpieczenia i motoryzację głównie facetów, o muzykę, sprzęt, gry wideo, ściąganie plików młodzież, o smartfony i młodzież i dorosłych, którzy prowadzą firmy i mobilny kontakt im niezbędny.
O zabawki, przybory szkolne najchętniej rodziców, a o urlopy, zwłaszcza zagraniczne ludzi pracujących i mających nienajgorsze zarobki.
Zmiana informacji w profilu pozwoli Ci załapać się na jakąś ankietę, a do innej znów nie pozwoli Ci się zakwalifikować, bo nikt nie jest omnibusem.

Dla przykładu - ankieterowi zleca ankietę firma cateringowa, albo telepizza.
Interesuje ich czy ankietowani jedzą w domu, czy poza nim, w knajpce lub 'na wynos', zamawiają do domu/pracy, a jeśli - w jaki sposób nabywają.
Jeśli zamawiasz w telepizzy przy pomocy aplikacji w smartfonie możesz się załapać na ankietę, jeśli zamawiasz telefonem stacjonarnym w miejscowej pizzerii - możesz odpaść.

Dziś np. Samplicio szuka respondentów z kilku konkretnych miast.
Jeśli podasz Kraków, a mieszkasz w Koziej Wólce, to nie będziesz znał specyfiki życia miejskiego i albo polegniesz na którymś pytaniu, albo dasz wyssane z palca odpowiedzi i będziesz nieuczciwy w stosunku do zleceniodawcy ankietera.
Czy warto za te kilkadziesiąt centów?

Edit:

CINT - posiłki - zaliczona ;)

Za $1.50 :thumbup:

Ankiety » Post #1932

Wed Jul 08, 2015 12:43 in Polish

CINT - jakaś ankieta za $1,5 - nawet nie wiem o czym, bo też nie odpowiadał mój dochód miesięczny ;)

OW - ekspresy do kawy na kapsułki - zaliczona :thumbup:

Ile ankiet zrobiliście » Post #5

Wed Jul 08, 2015 02:00 in Polish

Quote:My Completed Offers today 0 total 184 earned $100.97

Ale wliczane sa w to też centowki, np. za obejrzenie filmiku :P

Ankiety » Post #1929

Wed Jul 08, 2015 01:47 in Polish

Przepraszam, dubel.

Ankiety » Post #1928

Wed Jul 08, 2015 01:46 in Polish

barter8870 wrote:

Mam cztery ankiety do wyboru, za każdym razem gdy wypełnię ankietę, albo nawet próbuję zacząć ją wypełniać dostaje taki komunikat jak na screenie, wie ktoś o co z tym chodzi? Może ktoś pomóc?
....

Po prostu nie spełniasz kryteriów grupy docelowej, do której ankieta jest adresowana.
Ankiety kierowane są do konkretnego targetu, wszystko tu może mieć znaczenie - np. płeć, wiek, wysokość dochodów, praca lub jej brak, zatrudnienie w jakimś sektorze, fakt kto robi zakupy w domu i jest za nie odpowiedzialny, temat kupowania i używania (lub nie) jakichś produktów, itp. sprawy.
A niekiedy ilość osób ankietowanych już wyczerpała przewidziany limit ankiet.

Teraz miałam do wyboru 3 ankiety Samplicio i do żadnej się nie zakwalifikowałam :twisted:

Ankiety » Post #1925

Tue Jul 07, 2015 17:45 in Polish

Samplicio - powłoki, farby, lakiery - zaliczona :shock:

Ankiety » Post #1920

Tue Jul 07, 2015 13:48 in Polish

CINT - leki przeciwbólowe - zaliczona, 64c po kilku minutach na koncie ;)

Ankiety » Post #1914

Tue Jul 07, 2015 02:09 in Polish

OW - produkty do czyszczenia toalet - zaliczona :thumbup:

Żele, kostki, zawieszki...

Ankiety » Post #1911

Sat Jul 04, 2015 02:09 in Polish

YS - pasty do zębów - zaliczona :thumbup:

Ankiety » Post #1907

Thu Jul 02, 2015 01:12 in Polish

OW - urlopy - zaliczona :thumbup:
OW - herbaty - zaliczona ;)

Ankiety » Post #1905

Wed Jul 01, 2015 15:05 in Polish

To niekoniecznie musi być objaw niezadowolenia twórcy ankiety :D

Ja miałam w jakiejś ankiecie podobną sytuację, nawet o tym pisałam w tym temacie.
Wtedy co najmniej dwukrotnie rwało połączenie z serwerem ankietera, w tym kolejny raz na sam koniec ankiety.
Żeby kontynuować i dokończyć ankietę wchodziłam w link z historii przeglądania, dokończyłam i dostałam zapłatę.
Spróbuj.

OS - ankieta o organizacjach charytatywnych - zaliczona. ;)

Do mnie dotarła dziś, inni mieli ja dużo wcześniej, pewnie wysyłają do różnych grup docelowych.

Ankiety » Post #1884

Fri Jun 26, 2015 13:40 in Polish

OY - jakaś ankieta tylko dla Warszawy, pozostały wybór 'inne' - nie akceptowane.
OS - Samplicio - za $1,91 znikła jak sen zloty bez jednego pytania. Może ta sama

CINT - baterie - zaliczona
Tania, $0,58- ale krótka i fajna :thumbup:

Ankiety » Post #1880

Fri Jun 26, 2015 07:15 in Polish

OW - ubezpieczenia - zaliczona (faktycznie długa)
OW - TV płatne, oglądane, lubiane i nowe programy - zaliczona

Ankiety » Post #1876

Thu Jun 25, 2015 10:30 in Polish

agatale wrote: CINT o makijażu,kosmetykach :)

Też zaliczona :thumbup:

Z miksów do smarowania odpadłam, bo nie używam, ale uczciwość w ankietach nie idzie w parze z kasą :twisted:

Ankiety » Post #1871

Thu Jun 25, 2015 01:57 in Polish

CINT - baterie jednorazowego użytku - zaliczona :thumbup:
OW - przyprawy kuchenne - zaliczona :thumbup:

Ankiety » Post #1863

Wed Jun 24, 2015 10:38 in Polish

CINT - hipotetyczne zmiany w cennikach operatorów sieci komórkowych - zaliczona ;)

Ankiety » Post #1859

Wed Jun 24, 2015 04:16 in Polish

agatale wrote: Panteri ja przed chwilą miałam tą ankietę,też brakowało jakiejś tam wtyczki i również z tym nie miałam nigdy problemów ale strzeliłam na zwierzę które daje mleko i udało się zaliczyć :D

Dzięki, czyli jakaś nietypowa wtyczka, może używana głównie przez niemieckie strony.
Do wyboru były 4 odpowiedzi, nie jestem pewna, czy błędne zaznaczenie nie miałoby konsekwencji w późniejszych ankietach, więc wolałam odpuścić.

OW - chipsy - zaliczona ;)

Ankiety » Post #1853

Tue Jun 23, 2015 12:47 in Polish

Na OW pojawiła się jakaś ankieta, z niemieckiej strony rogator.de.
Na wstępie należało włączyć głośniki i miał pokazać się obrazek (lub filmik?) po czym trzeba było rozpoznać głos zwierzaka. (To raczej nie ta ze słoniem)
Zamiast tego miałam czarny prostokąt i info o braku wtyczki, ale nie było informacji jakiej.

Trafił ktoś na tę ankietę i wie o jaką wtyczkę chodzi?
Pytam, bo dotąd nie miałam takiego problemu, wszystkie grafiki, filmiki i pliki audio działały bez zarzutu.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 16:51:58 EST