Please wait...
HomeForumPosts by pantarei

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pantarei

Ankiety » Post #4222

Wed Feb 17, 2016 09:38 in Polish

YS - operatorzy telefonii i internetu - zaliczona [$0.80]

Ankiety » Post #4218

Wed Feb 17, 2016 07:47 in Polish

mojeja wrote: Czy może mi ktoś coś podpowiedzieć, moze macie tak samo. Na Toro od SSI codziennie dostaję tę samą krótką ankietę o telefonii komórkowej i szerokopasmowym internecie. To już 4 raz jak ją wypełniam a oni nie płaca za to. Czy to standard czy coś mnie nie lubią?

Coraz więcej zgłoszeń o tym, że Offer Toro nie płaci.

gptcikett1 wrote: ....

Offer Toro - odkurzacze - ukończona, zaliczona, nie zapłacona.
Offer Toro - golarki (po raz drugi) - ukończona, zaliczona, nie zapłacona.

Zgłaszam do supportu.
EdytaW wrote: Offer Toro ankieta o lekach zaliczona ale niestety do tej pory brak pieniędzy Nie mam screena więc nawet nie mogę się upomnieć o nie Nie dość że płacą 0,20 to jeszcze...nie płacą Masakra
mojeja wrote: Uwaga na nich! SSI na Toro już drugi raz nie doliczył mi punktów, tym razem to była 15 minutowa ankieta o mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, żenada jakaś :?
gptcikett1 wrote: ....
Do trzech razy sztuka...
Ja po trzech niezapłaconych ankietach z OfferToro omijam szerokim łukiem.
lucas7911 wrote: Ja powiem szczerze że na TrialPay nawet w Armored Warfare misję szkoleniową a nie ukończyłem dwóch misji ( rozpocząłem po szkoleniu misję dużym czołgiem a następnie tym mniejszym szybkostrzelnym ) w każdej mniej więcej w połowie czasu wrogowie Killing Me i potem jak wyłączyłem grę to zobaczyłem że i tak zaliczyło mi i pieniądze pojawiły się na koncie, szkoda że nie można zgłosić do Offertoro, bo tam przeszedłem szkoleniową ( 1 wymagana ) i nie naliczyło
....
Fenomeno1991 wrote: Wykonałem zadanie w Advanced Warfare z OfferToro i kasy nie widać. Lecą w kulki. Wczoraj z Persona.ly i TrialPay elegancko zaraz po wykonaniu kaska była na koncie, a tutaj kwiatki.

Może maja jakiś błąd w skryptach, że wypełniona ankieta nie jest zapisywana jako ukończona i stąd brak wypłat, zwłaszcza, że jak piszesz - tę samą ankietę otrzymujesz kilka razy.

Ankiety » Post #4216

Wed Feb 17, 2016 05:29 in Polish

RobertoK1 wrote: .....
Ale tego ratingu nie mogę znaleźć :/

Niebieski poziomy pasek menu u góry i klikasz kolejno:

=> Offers (rozwijalne menu)
=> TrialPay
=> YouSurveys

Gdy otworzy się okno ankietera YourSurveys spójrz w prawy górny róg, zobaczysz napis ' Quality Score: xxx'

Ankiety » Post #4209

Tue Feb 16, 2016 16:49 in Polish

arrima wrote: Witam!

Tak Was sobie po kryjomu czytam i czytam. I dzisiaj się odezwę.

Wiecie co, ja chyba jakaś niedorozwinięta jestem, bo kurcze próbuje znaleźć te statystyki znaczy rating czy jak to się tam zwie i nie umiem. Wchodzę na tą stronę którą podał Tomy-26 ale ja tam żadnego ratingu nie mam podanego. Żadnego TrialPay też znaleźć nie mogę.
Czy trzeba mieć tam założone jakieś konto czy o co chodzi? Mógłby ktoś dać screena gdzie to jest?

Dodam tylko, ze odkąd tu jestem i wypełniam te ankiety, chyba jeszcze nie miałam ani jednej z YS, Same opinion world.

Oświećcie mnie w czym jest problem.
W opanowaniu nawigacji i poznaniu poszczególnych sekcji :)

Niebieski poziomy pasek menu u góry i kolejno:

=> Offers (rozwijalne menu)
=> TrialPay
=> YouSurveys

Gdy otworzy sie okno ankietera spójrz w prawy górny róg, zobaczysz napis ' Quality Score: xxx'

Ankiety » Post #4194

Tue Feb 16, 2016 14:27 in Polish

Tomy26 wrote:
To zobacz na mnie Quality Score: 47 :oops: :oops: :oops: :oops:

yyyyyyyy :shock:
łomatkojedyna, w jaki sposób tak podpadłeś?
:lol:

Ankiety » Post #4192

Tue Feb 16, 2016 13:59 in Polish

andreas_77 wrote:
klikasz na your surveys jezeli masz ankiete w prawym rogu ci pisze ile masz tego ratingu pozdrawiam

Można sprawdzić bez ankiety, klikając w YS w TrialPay.
Po kliknięciu liczby przy Quality Score: pokazuje się historia punktów.
Mnie punkt odjął mój własny kot rzucając mi się na myszkę :twisted:
Teraz mam ' Quality Score: 99'

Ankiety » Post #4181

Tue Feb 16, 2016 13:25 in Polish

YS - portale internetowe - zaliczona [$0,80$]

(ankieta z Zymetria)

Ankiety » Post #4154

Tue Feb 16, 2016 06:49 in Polish

jola8000 wrote: Właśnie doliczyło mi 0,41$ za CINTA o H&M ,po angielsku gdzie nie było przejścia do strony gratulacji :huh:

Mnie również wypłacono :)

Poleceni » Post #30

Mon Feb 15, 2016 04:51 in Polish

suncarol wrote: Ja się zastanawiam jak to możliwe, że nie mam kumpla w poleconych skoro do clixsense zalogował się po moim podaniu linka.. Trochę mi szkoda, bo jest aktywny...

Powodem mogą być ciasteczka :)
Cookies to pliki zapisywane i przechowywane na dysku komputera po nawiązaniu połączenia z serwerem danej strony internetowej.
Komputer komunikując się ponownie ze daną stroną informuje serwer, że już się z nią łączył i kolejne połączenie jest kontynuacją poprzedniego.
Wtedy rejestracja nowego uczestnika następuje automatycznie z pamięci poprzedniego połączenia.
Jeżeli ktoś chce się zarejestrować gdzieś z konkretnego linka, warto wcześniej w swoim komputerze wyczyścić ciasteczka.

Ale nie tylko to może być przyczyną.
Ktoś w trakcie rejestracji ma np. problem z wpisaniem danych, lub czynność się zawiesza i musi odświeżyć stronę, lub zrestartować system, a cookie nie zdążyło się zapisać.
Jeżeli ten ktoś nie użyje ponownie tego samego linka, to system zarejestruje go albo ze starego ciastka, albo z nowego połączenia i jako polecony zostanie przypisany komuś innemu, lub nie będzie miał polecającego i trafi jako polecony do dyspozycji admina.
W wielu serwisach zarobkowych taki polecony jest sprzedawany przez admina lub przypisywany w ramach bonusu do upgradowanego konta :)

Poleceni » Post #28

Sun Feb 14, 2016 15:54 in Polish

Drobiazg, miło, gdy mogę pomóc :D
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, a będę wiedziała, chętnie odpowiem.

Poleceni » Post #26

Sun Feb 14, 2016 13:48 in Polish

mojeja wrote: Czy może mi ktoś łopatologicznie i krok po kroku napisać: mam nr maila osoby której chcę polecić CS i co dalej?

Do promowania, czyli zdobywania poleconych służy link referencyjny.
Jest to 'adres' serwisu, który promujesz i który ktoś, kto chce się zapisać jako Twój polecony, zobaczy w pasku adresu na górze okna przeglądarki.
Link referencyjny w swojej strukturze zawiera ID (numer identyfikacyjny) rozpoznawalny przez skrypt programu, dzięki któremu nowo rejestrujący się użytkownik zostaje przypisany polecającemu.

Swój osobisty link referencyjny znajdziesz na stronie ClixSense.

Klikasz na górze strony swój nick i kolejno:

=> Account Summary
=> My Affiliate Details
=> My Affiliate Link

Twój link wygląda tak: http:// www. clixsense.com/?xxxxxxx
(xxxxxx to Twój numer)

Ten link kopiujesz i podajesz w takiej formie osobie, która chce się zapisać.

Czyli w tym przypadku kopiujesz i wysyłasz mailem tej osobie.
Ona przez ten link wchodzi na stronę ClixSense, zapisuje się, a skrypt rejestruje ją jako osobę poleconą przez Ciebie, czy jako Twego poleconego.
Jeśli będzie klikać, będziesz miała dopisywane do swego konta % od jej zarobków.

Jeżeli chcesz wysyłać reklamy i tak zdobywać poleconych, to promocyjne banerki znajdziesz wchodząc w rozwijalne menu w sekcji Affiliates.

=> Affiliates
=> Banners

Kopiujesz skrypt (kod) banerka, zawierający Twoje dane i adres obrazka.
Wstawiony na stronie www wyświetli się jako obrazek i jeżeli ktoś go kliknie, wejdzie na ClixSense z Twojego polecenia.
Co nie znaczy, ze się zapisze :)

Ankiety » Post #4089

Fri Feb 12, 2016 17:12 in Polish

OW - woda butelkowana - zaliczona [$0.85] :thumbup:

Ankiety » Post #4081

Fri Feb 12, 2016 12:42 in Polish

CINT - nowe opakowanie pewnego produktu - zaliczona [$0.64]

Ankiety » Post #4073

Fri Feb 12, 2016 09:48 in Polish

CINT - Nutella - zaliczona [$0.71]
CINT - pożyczki pozabankowe - zaliczona [$1.00]

Ankiety » Post #4066

Thu Feb 11, 2016 17:44 in Polish

magdynka wrote: pantarei też dostałam informację, że mają już wystarczającą ilość osób... ale moim zdaniem w takim razie powinni usunąć moje odpowiedzi zamiast je rejestrować :| Próbuję jeszcze coś z tego wyciągnąć, ale wiem że pewnie i tak nic z tego nie będzie

W tej formułce informują, że usuwają.
Quote:.....As you were not able to complete this survey, the
personal data you've provided will be promptly discarded.

Ale kto ich tam wie :twisted:

Ankiety » Post #4060

Thu Feb 11, 2016 17:01 in Polish

magdynka wrote:
pantarei wrote: Samplicio - zakupy, wypełniona cała ankieta, zapisane odpowiedzi i info - sorry, ale już mamy komplet respondentów :twisted:

Mam to samo: "Dziękujemy za udział w ankiecie. Twoja odpowiedź została zarejestrowana.", ale kasy brak:( ticket poszedł

Ale miałaś plansze z 'Congratulation'?
Bo jeśli nie, to raczej nic się nie da zrobić.
Ja miałam na sam koniec, po 'Twoja odpowiedź została zarejestrowana' takie kuku:
Quote:
We're Sorry!
Unfortunately the survey you attempted has already
reached the required number of participants.
As you were not able to complete this survey, the
personal data you've provided will be promptly discarded.

Thank you for your participation!
Close this Window

W tym tygopdniu juz trzecia niezaliczona.
Z OW na koniec padł serwer i juz nie dało się wrocić, dzisiaj Cint, teraz Samplicio.
Ponad 2$ poszło się paść.

Ankiety » Post #4054

Thu Feb 11, 2016 16:25 in Polish

Samplicio - zakupy, wypełniona cała ankieta, zapisane odpowiedzi i info - sorry, ale już mamy komplet respondentów :twisted:

Ankiety » Post #4036

Thu Feb 11, 2016 13:24 in Polish

I u mnie :(
To nie jest mój dzień :roll:

Ankiety » Post #4000

Thu Feb 11, 2016 04:01 in Polish

@karol1109

Wydaje mi się, że to nie zupełnie tak, jak piszesz.
Mam konta w GlobalTestMarket i Toluna.
Kilkakrotnie zdarzało mi się, ze po odebraniu od nich powiadomienia o ankiecie na maila, wypełniłam jakąś ankietę w którymś z tych serwisów,
a później w Clixsense z ankiety mnie wyproszono.
Gdy czytałam w tym wątku powiadomienia userów o treści ankiety, okazywało się, że właśnie tę ankietę wypełniłam wcześniej bezpośrednio w GlobalTestMarket lub Toluna.
Uważam, że @mojeja słusznie zauważa, iż takie zdarzenia mają miejsce.

A w kwestii opłacalności - oczywiście, że w ClixSense jest większa.
Kilkadziesiąt centów w gotówce, a nie w punktach, dopisywane jest od razu do konta, w połączeniu z ankietami innych serwisów i zarobkami z klikania i ewentualnie taskami dużo szybciej się osiąga minimum i szybko wypłaca.
Bezpośrednio u ankieterów trzeba uzbierać określoną i wcale nie małą ilość punktów, a po wymianie i zleceniu wypłaty czeka się długo.
W serwisie Toluny czytałam, że na realizację wypłaty ludzie czekają po kilka miesięcy.

Natomiast z kasowaniem kont w GlobalTestMarket, Toluna i innych nie spieszyłabym się.
Fakt, ankiety są mniej płatne, ale nie wszystkie trafiają do ClixSense, więc jednak trochę i tam mozna zarobić, tyle, że rozłoży się to na czas dłuższy.
Poza tym trzeba się liczyć z tym, że jakaś firma ankieterska wycofa się ze współpracy z ClixSense, lub ClixSense z niej zrezygnuje.
Wtedy można pożałować, że się konto skasowało.

Ankiety » Post #3982

Wed Feb 10, 2016 10:20 in Polish

U mnie passa nienajlepsza :(
Zrobiłam cała ankietę z OW na temat platform i kanałów telewizyjnych i po ostatniej odpowiedzi:
Quote: lbl_technicalerror_header
i po chwili
Quote: The service is unavailable.

Napisałam ticket, ale pewnie nie uznają, bo nie mam screena z ostatnia odpowiedzią, tylko info o błędzie :thumbdown:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 20, 2019 04:34:35 EST