Please wait...
HomeForumPosts by dekata16

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dekata16

Реферали » Post #962

Sat Jan 24, 2015 07:11 in Bulgarian

kaliuz wrote: Zdraveite.
Izvinqvam se v momenta nemoga da pi6a na kirilica.Mojete li da mi kajete kyde da reklamiram i s kolko e nai-dobre??

На точната тема си ,но отговорът ти е ......... започни от първата страница от тази тема РЕФЕРАЛИ.Успех :clixsense: :thumbup:

Реферали » Post #960

Tue Jan 13, 2015 12:47 in Bulgarian

kristian512 wrote: Да ви попитам само сега преди малко се регистрира един реферал през моя линк и ми даде 10 цента нали промоцията я продължиха до февруари 2015 година или аз не съм разбрал? Вчера вечерта също се регистрира реферал и ми даде 15 цента днес 10?
Благодаря предварително !!!

До сега съм нямал проблеми винаги си даваше 0,15,може би малък бъг-да чуем и други колеги. :thumbup: :clixsense: :thumbup:

24/7-Общи приказки » Post #417

Tue Dec 30, 2014 23:43 in Bulgarian

Как е приятели,готови ли сте да изпратим 2014 и да посрещнем 2015.Дано да е още по-добра,и само хубави неща да ни се случват -Весели празници и наздраве на всички и да не забравяме ,че имаме много приятели ,които са далеч от родината но ще слушат Българският химн в 24,00 ч .Голямо НАЗДРАВЕ за ВСИЧКИ -ОБИЧАМ ВИ!!! :thumbup:

Първите ми 8 дена в сайта » Post #2

Tue Dec 30, 2014 23:35 in Bulgarian

Поздравления,за това което си постигнал и най-вече,че го споделяш с нас :clap: .Добро начало и занапред ти пожелавам все по добри резултати :clixsense: :thumbup: .Единственото място което сме се събрали Българи и думата злоба не присъства във форума - в него само си помагаме.Весели празници! :thumbup:

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #350

Wed Dec 24, 2014 07:19 in Bulgarian

Всичко за ClixGrid » Post #719

Wed Dec 03, 2014 12:00 in Bulgarian

още едно Българче с награда днес Ама не може да прави снимки :thumbup: :clixsense: :clap: ;)

Всичко за ClixGrid » Post #712

Sat Nov 29, 2014 12:02 in Bulgarian

marathon99 wrote:
CarrieBradshaw wrote: Луд луд късмет! Браво :thumbup: :thumbup:

/njamam kirilica/ Otkakto predi 20 dena stanah premium user, adgrid ne mi dava nishto, makar che sa 60 vuzmoznosti na den, a predi kato normalen user samo s 30 adgrid praveh na sedmica po 0,20 $ minimum. Goljama minavka e, makar che ot reklamite pechelja /t. e. vuzvrushtam si/ po 6 centa dnevno, tova ne e uspokoenie, zashtoto tova sa 1.80 na mesec, a sum dal 17 za upgradvane. Ako me njama njakolko dena pred kompa i minavkata e pulna, a bez otpuska do BG ne moze .... Njama nikakuv smisul ot premium, taskovete sushto sa si na staroto vuznagrazdenie i mnogo rjadko gi ima....
Всичко е късмет [/URL][/img]

6th Payment proof » Post #10

Mon Nov 17, 2014 11:40 in Payment Proofs

Congrats :clap:

Payments 2014 - PL92 » Post #2

Mon Nov 17, 2014 11:37 in Payment Proofs

congrats pl92 :clap:

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #322

Fri Nov 07, 2014 11:25 in Bulgarian

mario921921 wrote: Възможно ли е да ползвам пейпал акаунт на мой роднина който не го ползва вече защото вече не е в България?
почти е невъзможно

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2724

Mon Oct 20, 2014 11:54 in Bulgarian

PhxMember wrote: Искам да попитам какво значи графата Sales в детайлните статистики(My Affiliate Statistics) на определен реферал?

Ако ,не се лъжа това е когато си купи реклама в :clixsense: и според цената на рекламата му ти получаваш мисля 10% бонус в баланса си :thumbup:

Похвали се. » Post #1023

Thu Oct 16, 2014 10:00 in Bulgarian

Днес ми е щастлив ден-завърна се най-добрият ми реферал vi hur88 Добре дошъл,Приятелю отново при нас :clap: :clixsense: :thumbup:

Всичко за ClixGrid » Post #671

Fri Oct 10, 2014 10:40 in Bulgarian

My ClixGrid Stats
Chances (Left/Total) 24 60
Clicks (Today/Total) 36 45,097
Winnings (Today/Total) $0.00 $23.40

Моята статистика до днес :thumbup: :clixsense: :thumbup:

24/7-Общи приказки » Post #399

Tue Oct 07, 2014 12:12 in Bulgarian

mmchl9 wrote: Я да се отчета :D Как сте бе бандюги ? :D

Ние сме добре,а ти кажи къде се губиш и какво ново при теб. :clixsense: :thumbup:

Плащания » Post #449

Mon Sep 29, 2014 10:49 in Bulgarian

Честито.Eagle_666 добро плащане :thumbup: :thumbup: Следващият път да е с 3 цифри :clixsense: :thumbup: :clap:

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #338

Sat Jul 26, 2014 09:49 in Bulgarian

ClixSense Задачи » Post #2015

Fri Jun 13, 2014 07:24 in Bulgarian

kissmat wrote: Колеги, прощавайте ако греша, но от няколко дни усещам напрежение из форума...само аз ли споделям това?

@buldan75, С цялото ми уважение към теб, моля да ме извиниш, че пиша тук, но тук е най-пресен този лекинко хапещ тон, който ме напряга! Та реших да попитам колегите, дали в мен в проблема или и те усещат нещо подобно?

Здравей,kissmat . Това дали има напрежение в момента не знам ,но форума е от ноември 2011 г. ако не се лъжа и напрежение понякога наистина е имало.То се създава винаги от хора ,които не искат да се отнасят като с равни с останалите членове/тук образование,пол,красота,ръст ;) и др. не са от значение.Винаги съм казвал ,че тази общност в :clixsense: БГ-форум сме най-единните Българи пръснати по-целият свят.Запомни,че това е единственото място събрало хора от България и думата ЗЛОБА не съществува. Успех ти пожелавам с :clixsense: и по-ведро настроение :thumbup: . Напред и нагоре :clixsense: :thumbup:

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #336

Mon Jun 09, 2014 11:00 in Bulgarian

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2610

Sun Jun 01, 2014 06:58 in Bulgarian

martin4uz1 wrote: Здравейте на всички! Отдавна не съм влизал в кликса и не съм писал в форума.. Anzhelov как мога да се свържа с теб по скайп? Помня, че преди си писахме. Искам да те питам някои неща.

Здравей,martin4uz1 отново при нас ,къде се изгуби бе брат. :thumbup: :clixsense: :thumbup:

Представете се. » Post #662

Sun May 11, 2014 01:22 in Bulgarian

kolev2012 wrote: Здравейте на всички . Аз съм нов във форума казвам се Александър на 35 от Добрич . Хм гледам че имам доста съграждани тук интересен факт . Поздрав на всички .

Добре дошъл,Сашо :thumbup: .Длъжен бях да те приветствам от името на всички наши съграждани/които за жалост са малко активни във форума.Но това понякога не е толкова важно/важното е когато някой има нужда от помощ някой да му помогне в даденият момент. И по данни на соц.проучване направено от мен Българският форум/секция/на :clixsense: е на 1-во място в света. За какво става дума ли -ами тук 98% от колегите са позитивно настроени спрямо всички останали/имаше 1,2 -ма които се опитаха да се изкарат ГОЛЕМИ ,но тук в :clixsense: не се толерират и вече не могат да се наслаждават на добрият дух във форума. А бе с две думи УСПЕХ на ТЕБ и всички НОВИ :clixsense: ПРИЯТЕЛИ :thumbup: :clap: :clixsense: :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 13, 2020 04:38:49 EST