Please wait...
HomeForumPosts by bubico

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bubico

Intrebari/Probleme » Post #1258

Fri Aug 02, 2013 03:35 in Romanian

Florycyk wrote: buna!am dat cash out in seara asta! este posibil vineri sa am banii in cont!,,????????

Desigur,doar vorbim de C_L_I_X_S_E_N_S_E ;)

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1609

Sun Jul 28, 2013 14:47 in Romanian

seby2193 wrote: E rau ca in weekend cand lumea are mai mult timp nu se merge la munca
sau alte activitati care ocupa timpul liber nu sunt, atunci ar trebui sa fie multe si din orice domeniu,
bine ca nu e dupa ei, dar ar fi bine asa nu ca azi faci un task ajungi sa scoti si tu un amarat de dolar
si iti mai apare altul dupa nu stiu cate zile pana la urma renunti si la idee.

Dar ce puii mei, in weekend nu sunt joburi? Sau e liber la occidentali :lol: Mai faceam si noi un ban cinstit !

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1607

Thu Jul 25, 2013 14:30 in Romanian

rlutia66 wrote: Niciodata. Se mai intampla ca la un moment dat sa scoata un task aproape identic, dar care pentru ei se considera task nou. Abia in acel caz mai poti sa intri sa il faci

Naspa frate !Oricum sunt cam dezamagit, vad ca nu mai am acces la unele care sunt acum ( si am peste 85%),imi apare mesajul : 'Unfortunately, there is no work currently available for this task, but there might be soon! Please check back in a few minutes". :(

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1605

Tue Jul 23, 2013 13:47 in Romanian

Stie cineva cum se resetaza acuratetea scazuta de 70 % la unele task-uri :roll: ??? :roll:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1602

Mon Jul 22, 2013 06:52 in Romanian

ioan17 wrote: La mine apar 511+697 task-uri de corectat adrese (spaniolă+italiană)... plus altele, dar care sunt mai puţine.

Cum iti aapr frate atatea ca mie nu imi apar !!! :cry: :oops:
Ce trebuie sa fac??

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1601

Mon Jul 22, 2013 06:51 in Romanian

ioan17 wrote: La mine apar 511+697 task-uri de corectat adrese (spaniolă+italiană)... plus altele, dar care sunt mai puţine.

Cum iti apar frate, ca mie de dimineata mi-a aparut doar ala cu ,,Categorize Online Daily Deals!,, :oops: :(
.
Oare din ce cauza????

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1600

Mon Jul 22, 2013 06:47 in Romanian

ivanstas wrote:
bubico wrote: Cum puii mei fac aia din Germania 50 de taskuri, in conditiile in care nu e pe site nici macar una ???? :x

Dac te uiti bine la steagul tau si la ala German ar trebui sa a-ti dai seama de ce!

Cum il schimb? :lol:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1597

Mon Jul 22, 2013 06:00 in Romanian

Cum puii mei fac aia din Germania 50 de taskuri, in conditiile in care nu e pe site nici macar una ???? :x

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1595

Fri Jul 19, 2013 11:38 in Romanian

mikenromania wrote: Cum primim banii pe task-uri ? Adica cand cum si unde ?

Daca le rezolvi, iti intra automat in cont. Vad ca ai 1.71$ ( o parte sunt din click-uri si o parte sunt din cele 3 task-uri facute ). ;)

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1592

Wed Jul 17, 2013 09:57 in Romanian

vipera2k713 wrote: De ce nu mai pot sa fac taskuri? Am incercat sa fac si altele pe care nu le-am mai facut, nimik.. imi zice: "there is no work currently aviable in this task". Iar la care am procentul de 100% imi zice ca e deja facut.

Eu am facut azi 23 de bucati la 0,03. Unde puii mei sunt alea de 10-20 de centi???/ :cry:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1590

Tue Jul 16, 2013 01:37 in Romanian

laurar wrote: Si eu am facut azi doar 39 si nu mi-au mai dat voie.
Nu stiu cum altii fac asa multe.

Puii mei ,acum zic ca nu sunt valabile momentan si sa revin peste cateva minute, dar ele sunt peste 20 !!! :x :x

Cred ca romanica e de vina.Ne scot astia usor,usor de pe site-uri !

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1588

Mon Jul 15, 2013 07:42 in Romanian

ioan17 wrote: Nu trebuie să faci ceva. Aştepţi până vor fi task-uri disponibile.

Pe mine m-au lasat sa fac 39 si apoi mi-au zis ca am atins nr. maxim ( sa mai las si pe altii !!! )
Atunci ma intreb cum plm face florin ala 200/zi,daca pe mine ma limiteaza si totusi imi arata ca mai sunt peste 1000 ??? :oops:

Dovezi de plata. » Post #318

Fri Jun 28, 2013 19:46 in Romanian

Prima plata :clap:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1572

Wed Jun 26, 2013 13:51 in Romanian

Cum a facut frate -florin87200- 269 de minijoburi in ultimele 24 h???? :roll:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #1570

Tue Jun 25, 2013 11:48 in Romanian

improv3 wrote: Task-uri in seara asta...o noapte alba:))mai ales ca eu numai din asta fac banutii:))

Cam intre ce ore apar seara????
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 21, 2019 04:51:00 EST