Please wait...
HomeForumPosts by pazzata0428

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pazzata0428

Забранен достъп » Post #11

Thu Jul 28, 2016 05:35 in Bulgarian

Оправиха го на мига...значи грешката ми е била,че отварях линка тук,в коментара,а сега отидох в Helpdesk..Преди това не са го получили явно..

Забранен достъп » Post #10

Thu Jul 28, 2016 05:24 in Bulgarian

Два пъти изпратих и резултат никакъв...сега ще пробвам пак...

Забранен достъп » Post #8

Tue Jul 26, 2016 08:17 in Bulgarian

От три дена съм написала съобщение,и никакъв резултата до сега...Струва ми се,че това е някакъв проблем на ClixSens...Защото много пъти преди това съм пътувала и никога не е било проблем като сменя държавата....с тайния въпрос потвърждавах,че съм аз и всичко беше ок...Дано го оправят по-скоро!

Забранен достъп » Post #4

Sat Jul 23, 2016 05:01 in Bulgarian

О,благодаря!Не знам как се прави,но ще опитам... :)

Забранен достъп » Post #1

Fri Jul 22, 2016 06:04 in Bulgarian

,,Access to this page has been denied. Access via a Proxy/VPN/VPS or from a country not on your profile is not permitted."От три месеца съм командирована в Белгия,и до вчера нямах проблем да кликам на рекламите,но днес не ми позволява...Какво трябва да направя за да разреша проблема?

Представете се. » Post #29

Sun Jan 01, 2012 12:51 in Bulgarian

Честита Нова Година на всички!Казвам се Павлина Атанасова,на 47 години,от Габрово,но в момента се намирам в Италия....Засега имам съвсем малък успех с печеленето на пари от интернет,но се уча ....:)

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #2

Wed Nov 16, 2011 06:58 in Bulgarian

Опитът с интернет идустрията?Значи ли това,че може да се споделя за други начини за печелене от интернет?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2

Wed Nov 09, 2011 08:35 in Bulgarian

Здравейте!Радвам се много за тази чудесна придобивка-форума!Надявам се да си бъдем полезни!Успех на всички!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 26, 2019 00:31:29 EST