Please wait...
HomeForumPosts by moneymakingways

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by moneymakingways

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #106

Today, 14:17 in Turkish

eslemhilal14 wrote:
moneymakingways wrote:
moneymakingways wrote: ....

Eğer Euro-Dolar çevrimlerinde çok fazla kırpmıyorlarsa Skrill'den Payoneer'e çekmek makul bir yöntem gibi.

Skrill'den gönderdiğim para: 515 dolar
Payoneer elime geçen para: 443.61 euro =~ 488 dolar

Kayıp: 27 dolar veya paranın %5.24'ü
Payoneer'den bankaya gönderirken de ufak da olsa bir kur kaybı var.

Yüksek miktar göndermek isteyen arkadaşlar için yukarıdaki rakamları paylaştım.

admin bey . skrılde yuro olarak şuan bakıyem duruyor . payonerde yuro hesabı açtım oraya kac günde gelir ? birde gelince yuro biriminden paraları bozup dolardaki gibi banka hesabına tl olarak gönderecek dimi ? teşekkürler

Çok kısa süre içinde geliyor; parayı aktardığımda tatildeydim o yüzden bakamadım dolayısıyla tam süre veremiyorum.
2. sorunuzun cevabı da evet; parayı banka hesabınıza TL olarak alıyorsunuz.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #94

Thu Oct 10, 2019 16:47 in Turkish

moneymakingways wrote: ....

Eğer Euro-Dolar çevrimlerinde çok fazla kırpmıyorlarsa Skrill'den Payoneer'e çekmek makul bir yöntem gibi.

Skrill'den gönderdiğim para: 515 dolar
Payoneer elime geçen para: 443.61 euro =~ 488 dolar

Kayıp: 27 dolar veya paranın %5.24'ü
Payoneer'den bankaya gönderirken de ufak da olsa bir kur kaybı var.

Yüksek miktar göndermek isteyen arkadaşlar için yukarıdaki rakamları paylaştım.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #39

Tue Oct 01, 2019 14:34 in Turkish

Ufak bir tüyo vereyim;

Skrill hesabı onaylatmak isteyen arkadaşlara şiddetle Skrill app. üzerinden bu işlemleri yapmasını tavsiye ediyorum.
5 dk gibi kısa bir sürede yeni dolar Skrill hesabım onaylandı.

Onay işlemlerini başlatmak için Skrill para yatırmanızı istese de (ki Türkiye kullanıcıları için bu mümkün değil), hesabınıza herhangi bir yerden para gelirse onay işlemlerine Skrill izin veriyor. Deneme amaçlı 5 dolar Ysense'den çekerek tüm onay işlemlerini halletmiş oldum.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #19

Wed Sep 25, 2019 10:08 in Turkish

FIRAT7 wrote:
moneymakingways wrote:
FIRAT7 wrote:
moneymakingways wrote: Hesabı kapatmama rağmen, telefon numaram hala kayıtlı gözüküyor ve ilerleyemiyorum maalesef. Konuyla alakalı e-posta attım cevap bekliyorum.
Geçmişte, deposit olayını kendi TR banka hesabımdan yapmıştım. Sorum şu; para çekmek ve almak için farklı banka hesapları tanımlamamıza sistem izin veriyor mu?

TL hesabı açtığımdan mı kaynaklandı bilmiyorum ama banka hesabını felan da değiştirememiştim ben; daha doğrusu yeni hesap ekleme seçeneği çıkmamıştı. Bir de deposit için kredi kartını seçerek buradan aktarım yapabiliyor muyuz?

Malum hesabı tekrar açınca bu seçeneklerin hiçbirini göremiyorum.

Çekimler için birden fazla banka hesabi ekleniyor.Yatırım için bu opsiyon var mi ben bilmiyorum tecrübe etmediğinden.

En son benim bildiğim kredi kartı ile de yatırım opsiyonunu durdurmuşlardı.daha da ilerisi Tr içinden bir başka skrill müşterisine para transferi dahi yoktu.

Maalesef çok kısıtlı kullanılıyor skrill Tr de.

Peki nasıl deposit yapacağız?
Az önce mastercard denedim kabul etmedi.

Banka transferinde "Cash deposits cannot be accepted due to money laundering regulations. You will be charged for any banking and administrative costs associated with returning third party or cash deposits." bu ibare var.

Herhangi bir skrill hesabından para gelse kabul ediyorlar mı aceba?

Dedim ya benim bildiğim Tr içinde ikamet eden iki hesap arasına transfer yoktu en son.ama yurtdisinda yasayan birinnin skrill hesabına para transferi oluyor.

Dilersen deneyelim.benim mail olacaktı sende. Skrill mailini gönder ben sana bir 5 usd yollayayim.

Deneme yanilmayla oluyor bazı şeyleri netleştirmek maalesef.

Teşekkür ederim.
Önce bir Skrill'den konuyla alakalı geri dönüş alayım ondan sonra deneriz. Ama ben de sizin bildiğiniz gibi biliyorum TR kullanıcıları birbirlerine transfer yapamıyorlardı sanırım.
Neyse, net bir şekilde sordum adamlara; TR kullanıcısı hesap onayı sürecini başlatmak için hesabına nasıl deposit yapacak diye. Bakalım ne yazacaklar.
Buradan bilgilendireceğim.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #16

Wed Sep 25, 2019 08:43 in Turkish

FIRAT7 wrote:
moneymakingways wrote: Hesabı kapatmama rağmen, telefon numaram hala kayıtlı gözüküyor ve ilerleyemiyorum maalesef. Konuyla alakalı e-posta attım cevap bekliyorum.
Geçmişte, deposit olayını kendi TR banka hesabımdan yapmıştım. Sorum şu; para çekmek ve almak için farklı banka hesapları tanımlamamıza sistem izin veriyor mu?

TL hesabı açtığımdan mı kaynaklandı bilmiyorum ama banka hesabını felan da değiştirememiştim ben; daha doğrusu yeni hesap ekleme seçeneği çıkmamıştı. Bir de deposit için kredi kartını seçerek buradan aktarım yapabiliyor muyuz?

Çekimler için birden fazla banka hesabi ekleniyor.Yatırım için bu opsiyon var mi ben bilmiyorum tecrübe etmediğinden.

En son benim bildiğim kredi kartı ile de yatırım opsiyonunu durdurmuşlardı.daha da ilerisi Tr içinden bir başka skrill müşterisine para transferi dahi yoktu.

Maalesef çok kısıtlı kullanılıyor skrill Tr de.

Peki nasıl deposit yapacağız?
Az önce mastercard denedim kabul etmedi.

Banka transferinde "Cash deposits cannot be accepted due to money laundering regulations. You will be charged for any banking and administrative costs associated with returning third party or cash deposits." bu ibare var.

Herhangi bir skrill hesabından para gelse kabul ediyorlar mı aceba?

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #13

Wed Sep 25, 2019 04:39 in Turkish

Hesabı kapatmama rağmen, telefon numaram hala kayıtlı gözüküyor ve ilerleyemiyorum maalesef. Konuyla alakalı e-posta attım cevap bekliyorum.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #8

Tue Sep 24, 2019 14:45 in Turkish

Bence herkes bir süre görsün bunu.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #244

Tue Sep 24, 2019 14:42 in Turkish

jasmin333 wrote: Skrill tl olan hesabı kapattım aynı e posta ile tekrar Skrill hesabı açabiyormuyuz.

Farklı e-posta ile açabilirsiniz.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #241

Tue Sep 24, 2019 10:09 in Turkish

Skrill hesabını Euro mu açalım yoksa USD mi? Hangisini tavsiye edersiniz?

Sitelerden gelen para genelde USD olduğu için USD hesabı açmak mantıklı gibi ama parayı çıkarmak için (Payoneer) Euro hesabı mı daha güzel olur ? :)

Ağzım yandı arkadaş. Gül gibi onaylı hesabı kapattım TL yüzünden, şimdi tekrar sil baştan...

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #227

Tue Sep 24, 2019 05:06 in Turkish

FIRAT7 wrote:
moneymakingways wrote:
FIRAT7 wrote:
FIRAT7 wrote: skrill - payoneer - banka hesabı

ben bu sekilde cekiyorum surekli. 1,5 gunde para hesapta.

total masraf 5 euro.

yüklü bakiyesi olanlar tereddutte kalmadan bu yolla cekim yapabilir.

not : skrill hesabım USD tanımlı.

Arkadas su sekilde ceksenize paranızı yahu

Payoneer'den Skrill'e gönderebiliyor muyuz aynı şekilde?
Zeki Müren de bizi görecek mi? :)

Millet skrill kaçıyor yaw amacın ne senin? )

Skrill e gitmiyor herhalde para o şekilde. Ama emin değilim araştırmak lazim.

Skrill'e muhtacım maalesef. Uzun vadede para da göndermem lazım; o yüzden sormuştum :)

Az önce onaylı Skrill TL hesabımı kapattım ve yenisini "USD" para birimi ile tekrar açacağım.
İlk kayıt olurken ülke olarak Türkiye seçmemizde bir sorun olmaz değil mi?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #222

Tue Sep 24, 2019 01:55 in Turkish

FIRAT7 wrote:
FIRAT7 wrote: skrill - payoneer - banka hesabı

ben bu sekilde cekiyorum surekli. 1,5 gunde para hesapta.

total masraf 5 euro.

yüklü bakiyesi olanlar tereddutte kalmadan bu yolla cekim yapabilir.

not : skrill hesabım USD tanımlı.

Arkadas su sekilde ceksenize paranızı yahu

Payoneer'den Skrill'e gönderebiliyor muyuz aynı şekilde?
Zeki Müren de bizi görecek mi? :)

TASK GÜNCEL! » Post #2332

Fri Sep 20, 2019 02:46 in Turkish

cagataytr wrote:
jasmin333 wrote: 1435346 (tr) Lütfen Videolar Mevcut Kararınızı Verin (0913-1)0.7

bu görevi yapan arkadaşlar test dikkat videoları var

quiz modu var ama dogru yanlış yok..

max 19 yaptırdı

Daha önceden de çok kez yaptığım bir task tı ama bugün yaptım ve sonuç

fakat ben expell oldum?

1435346 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(0913-1) 1 8 10 80% 2019-09-19 0

%80 ile expell

Tüm vidyoları izlediniz mi?
Diğer görevlerden farklı olarak kontrol soruları vardı. (Vidyo içinde, "çok uygunsuz" seçin, bu bir kontrol sorusudur şeklinde)

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #167

Tue Sep 17, 2019 08:35 in Turkish

bbrkann wrote:
Suber16 wrote:
bbrkann wrote: Skrill ödemesi geldi bugün. Skrillden parayı kurtarmak içinde izlediğim yol, skrill>airtm>kripto para olarak btc cüzdanlarıdan bir tanesi
Kesintiler de şu şekilde=> 25 dolar için
Skrill>>airtm aktarma =2,32 $ + 0,55 $
Airtm>>kripto para =0,30 $
Toplam kesinti = 3,17 $
En az kesinti bu şekilde sanırım

Airtm ve skrill hesapları onaylı
Skrill hesabiniz neydi euro dolar tl ? Skrill airtm atarken nasil 2.32$ kesti ? 5.5 euro kesintisi sabit diye biliyorum ben eger bu sekildeyse en uygunu olmus benm 81tl olan param 30tl olrk yatti

Skrill hesabım dolar. Türk bankalarına gönderirken 5.5 euro + swift ücretleri var. bankadan bankaya değişiyor swift ücretleri. TL yada dolar olması farketmiyor. Kesintiyi euro olarak kesiyor skrill.

Ama benim kullandığım yöntem, skrill den airtm ye gönderiyorum. oradaya gönderdiğimde bu kadar kesinti oldu. oradanda bitcoin cüzdanıma aktardım. şu anda orada para.

Skrill'den Airtm'ye gönderme işini Airtm üstünden mi yapıyorsunuz?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #104

Sat Sep 14, 2019 10:49 in Turkish

Skrill'den son 1-2 gün içinde banka hesabına para çekmeyi deneyen oldu mu?
Türkiye ile alakalı bir uyarı yazısı vardı; kalkmış ve şu anda eskisi gibi para çekme butonu var.
skrill — imgbb.com

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #102

Sat Sep 14, 2019 04:15 in Turkish

Suber16 wrote: hem tl hem euro actim iki tane acin tek hesapta aciliyor ayni anda ayri ayri acmaniza gerek yok skrill hesabiniz tl mi euro mu benim tl idi euro acilsa sanki daha iyi olur gibi ama dedigim gibi benim onayli tl hesabim vardi o sekilde yaptim skrill tl >trnsfer euro >tl cevir > banka hesabi

Skrill'deki TL'yi Transferwise'a direkt nasıl gönderiyorsunuz?
Yoksa önce Skrill içinde TL'yi Euro'ya çevirip sonra mı Transferwise'a gönderiyorsunuz?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #76

Thu Sep 12, 2019 09:15 in Turkish

Suber16 wrote: Ayrica skrill tkden transferwise tl ye gecebilirdi sanirim bilmiyorum bilgim olmadigi icin bu sekilde yaptim ancak 5.5euro skrill kesin kesiyor transferwiseda eurodan tl ye 3tl fark oldu cok degil o kismi yani 3tl daha fazla olabilirdi evet direk tl ye gonderseydim

Ben bulamadım. Bence TL hesabına Transferwise aktarma açılmıyor.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #68

Thu Sep 12, 2019 07:55 in Turkish

Suber16 wrote: Arkadaslar dun actigim transfer hesabima para geldi oncelikle skrill tl onayli hesabim vardi tlden euroya cevirip transferwise euro hesabina gonderdim.dun aksam gonderdim bugun gecmis orayada hem tl hem euro hesabi acmistim euro olarak geldi tl ye cevirdim kesintileri soyluyorum simdi skrillden transferwise a 34tl transferwisedan bankaya 12.50tl kesti .sonuc olarak skrill tl de 81tl olan param bankama 30tl olarak gececek.

Skrill TL hesabı olanlar Transferwise'daki TL hesaplarına direkt gönderemiyor mu?
Ben bulamadım.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #55

Thu Sep 12, 2019 02:51 in Turkish

moneymakingways wrote:
evren30 wrote: slm arkadaşlar skrıll de aırtımde onaylı olması laızm bide kur farkı ödememek için sıkrıll hesabını usd olarak açin 100 usd airtime aktarma üçreti 0.30 usd yani 2 tl falan bide ltc cekim üçretini biliyonuz 8 tl falan tutuyor toplam 100 usd masraf 10 tl koinim 3 tl çekim üçreti alıyor toplam 13 tl varmi bundan ucuz nakit çekim üçreti yok 500 usd çeken 21 tl uçret öder skrıl da aırtımde onay istiyor

Teşekkürler;
Maalesef Skrill'de TL hesabım var ama Skrill'den Airtm'ye para çıkışında Airtm kendi kurunu kullanırsa çok kayıp olmaz. Sabah kontrol etmiştim; 5.79 TL olan dolar kuru airtmde 5.78 TL idi. Ama Skrill'den işlem yapmadım henüz. Dediğiniz gibi hesap onayı için gerekli evrakları gönderdim.

Eğer TL olarak banka hesabına çekebilirsem ve dolar kur farkları da yukarıdaki gibi olursa Skrill-Airtm-Banka Hesabı veya Kriptopara mantıklı duruyor. Bütün mesele minimum kayıpla Skrill'den parayı çıkarmak.

Arkadaşlar;
Önümüzdeki hafta bir yerden daha Skrill ödemesi bekliyorum. O da gelince yukarıdaki süreci deneyip tecrübelerimi aktaracağım. Muhtemelen o zamana kadar Airtm hesabım da onaylanır. Bekleyip göreceğiz:)

Enteresan bir şekilde onaylamadılar. Your selfie with ID card is rejected; contact support..
Tipimi beğenmediler heralde :) :)

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #36

Wed Sep 11, 2019 08:02 in Turkish

evren30 wrote: slm arkadaşlar skrıll de aırtımde onaylı olması laızm bide kur farkı ödememek için sıkrıll hesabını usd olarak açin 100 usd airtime aktarma üçreti 0.30 usd yani 2 tl falan bide ltc cekim üçretini biliyonuz 8 tl falan tutuyor toplam 100 usd masraf 10 tl koinim 3 tl çekim üçreti alıyor toplam 13 tl varmi bundan ucuz nakit çekim üçreti yok 500 usd çeken 21 tl uçret öder skrıl da aırtımde onay istiyor

Teşekkürler;
Maalesef Skrill'de TL hesabım var ama Skrill'den Airtm'ye para çıkışında Airtm kendi kurunu kullanırsa çok kayıp olmaz. Sabah kontrol etmiştim; 5.79 TL olan dolar kuru airtmde 5.78 TL idi. Ama Skrill'den işlem yapmadım henüz. Dediğiniz gibi hesap onayı için gerekli evrakları gönderdim.

Eğer TL olarak banka hesabına çekebilirsem ve dolar kur farkları da yukarıdaki gibi olursa Skrill-Airtm-Banka Hesabı veya Kriptopara mantıklı duruyor. Bütün mesele minimum kayıpla Skrill'den parayı çıkarmak.

Arkadaşlar;
Önümüzdeki hafta bir yerden daha Skrill ödemesi bekliyorum. O da gelince yukarıdaki süreci deneyip tecrübelerimi aktaracağım. Muhtemelen o zamana kadar Airtm hesabım da onaylanır. Bekleyip göreceğiz:)

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #29

Wed Sep 11, 2019 03:03 in Turkish

evren30 wrote: slm arkadaşlar en güvenilir yöntem ben bu yöntemi, kullanıyorum en az mastafsiz olan skrill den Airtm aktariyorum parayi ordanda ltc olarak koinime gönderim banka hesabima çehiyorum 100 usd de 8 ile 10 tl masrafi oluyor inceleyin deneyin görün mesai saatleri içinde 1 saatte paranız hesabinızda koinim yada btc türk kullananlar bilir yanlız Airtm ile skrıll hesabı e posta adresi aynı olmalı skrill 5 seneden beri kesintisiz kullanıyorum sakın euro çekmeyin hesabiniza 5.50 euro sabit çekim üçreti var bide siwiç üçreti var o şansınıza 3 euro ile 80 euroya kadar kesinti oluyor bankadan bankaya değişiyor

Airtm hesabına TL olarak da gönderebiliyor muyuz?
Benim onaylı Skrill TL hesabım var, Airtm'ye gönderirken farklı bir para birimine çeviriyor mu? Ve Airtm'ye nasıl gönderiyoruz? Bir de Airtm hesabımızın onaylı olması gerekiyor mu?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 23:16:23 EST