Please wait...
HomeForumPosts by Plamen

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Plamen

ClixSense Задачи » Post #3580

Thu Jun 21, 2018 10:18 in Bulgarian

сайта се събуди напоследък

Daily Checklist Bonus
Complete your checklist and earn a bonus! To qualify you need to: a) Complete at least 10 Figure Eight Tasks; or b) Complete at least 2 surveys or offers; or c) Complete at least 5 Figure Eight Tasks and at least 1 survey or offer. Click for more details.
REQUIREMENTS
Tasks Optional $0.00
Surveys 3 surveys $2.74
Offers Optional $0.00
Total earned: $2.74
EXTRA BONUSES (complete the requirements to unlock)
ClixAddon Completed +2.0%
Activity 2 days more +2.0%
14.0%Congrats! The checklist is completed!
$0.3836Your bonus is currently standing at:

Сайт за прехвърляне на пари от Payza към Paypal » Post #5

Wed Jan 24, 2018 20:49 in Bulgarian

Здравейте, дайте конкретна информация за тези сайтове за прехвърляне, моля. :roll:

Ръководство/Информация за използване на ClixSense » Post #75

Sat Jan 30, 2016 23:24 in Bulgarian

Благодаря на всички които обясняват тука ! Аз редовно чета БГ форума и научавам полезни неща без дори да задавам въпроси . :clixsense: е супер стабилен сайт и се надявам да остане такъв. :thumbup:

Само дето не мога да правя някои задачки като тая :

ID 855609 Job Title Requirements Reward Tasks Satisfaction

Order Vietnamese To English By Their Quality

level_1_contributors 1 cents 11

ама няма значение :D Желая успех на всички българи ! :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3101

Tue Jan 26, 2016 23:41 in Bulgarian

:clixsense: плаща винаги, няма нужда да го обсъждаме, сайта е стабилен :thumbup: :clap:

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #245

Sun Jan 24, 2016 22:38 in Bulgarian

bibo35 wrote: Да,благодаря,от сайта казаха същото,разплащане само през Виза,а моята е Мастер кард,явно ще трябва да си пазарувам нещо от иБей,но пък то е почти същото,ако взема някой по-нов модел смартфон нов или пък някоя златна монета,например и ги продам после у нас,пак ще взема пари,така че...! Пак благодаря за бързия отговор!

Вярно е че само към виза може да се тегли... и при мен е така и скоро си направих виза в пощенска, безплатно е.
Стана ми интересно - от къде ще си купиш златна монета, как ще я получиш, гаранция и т.н. Много измами има в нета и затова питам. :roll:

ClixSense Задачи » Post #3077

Sun Jan 24, 2016 22:10 in Bulgarian

VeGans wrote: Plamen,

Нали и аз роптая срещу това от доста време.

Каква полза, обаче?

Жалваме се един на друг и толкова. За тях сме дребна риба - цаца.

Ние си знаем, че сме риба, нооо - до там.

Остава надеждата, че рано или късно ще ни забележат и ще променят отношението си.

Успех

Ами така е братле, то ако не сме рибки ще висим ли на тая въдица... не знам за другите ама задачки виждам от дъжд на вятър... за сървита да не говорим, остава ми едното кликане за 5-6 цента на ден... :) :roll:

ClixSense Задачи » Post #3063

Fri Jan 22, 2016 03:29 in Bulgarian

Май вече съм на 1-во ниво и гледай каква задачка ме посреща

853610 Translate Farsi To English

Пак казвам, че и тук не ни връзва на нас българите :roll:

ClixSense Оферти » Post #1172

Wed Jan 20, 2016 08:22 in Bulgarian

ganiva wrote: Здравейте!
Опитвам новото сърви, но ме изхвърля като чукна 500-1000. Гледам вашите постове, изхвърля ви при повечето отговори. Следващия път ще кликна на отговор Не знам/Не работя, може пък да имам късмет. :D

абе ние сме в България и явно това е проблема... като гледам по другите форуми хора от други държави колко оферти и задачи са направили - това е извода, дори и тук ни имат за последната дупка на кавала

ClixSense Задачи » Post #3030

Tue Jan 05, 2016 21:36 in Bulgarian

Здравейте, аз отдавна не съм виждал задачи при мен... не знам причината. Опитвам се да изпълня нещо от офертите, но и там има нещо куцо... от 3-4 безплатни ми отчете само 1, как да рискувам с платените при това положение ? Бихте ли ми казали кои оферти да приемам ( матоми, офер торо и т.н.) и от какво зависи получаването на задачите ? :roll:

I have completed survery $0.85 » Post #4

Mon Jan 04, 2016 02:08 in Your Stats

go ahead man :thumbup:

Честита 2016 година » Post #1

Fri Jan 01, 2016 00:42 in Bulgarian

Желая на всички здраве, любов, щастие и много успехи през новата 2016 година ! x:D

Today's crop » Post #3

Sun Nov 29, 2015 00:25 in Your Stats

Go ahead ... :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2969

Mon Nov 09, 2015 07:29 in Bulgarian

Здравейте колеги, може ли някой да ми каже нещо относно ClixAddon Bonus ... печелим ли нещо от него ? :roll:

Похвали се. » Post #1092

Thu Sep 10, 2015 05:54 in Bulgarian

:clap:

One confusion with completion of offer » Post #2

Wed Sep 02, 2015 10:54 in Hindi

same to me... I don't understand ...

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2900

Wed Jul 01, 2015 22:31 in Bulgarian

трябва да стигнеш минимума за теглене... във всеки подобен сайт е така :roll: :roll:

Представете се. » Post #742

Tue Jun 30, 2015 01:34 in Bulgarian

Здравейте ! Казвам се Пламен и съм от Варна, трайно безработен и търсещ всякакви възможности за изкарване на някакви пари. Надявам се да намеря приятели и тука. Желая здраве и успех на всички. :thumbup:

belchev2 » Post #2

Thu Apr 16, 2015 09:21 in Success Stories

bravo ! ;)

my stats as on 27th march 2015 » Post #3

Sun Apr 12, 2015 23:59 in Your Stats

nice stats

Completed 200 Tasks & 200 Offers ! ! ! ! ! » Post #3

Fri Feb 06, 2015 22:20 in Success Stories

nice work !
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 20, 2021 12:55:51 EST