Please wait...
HomeForumPosts by sdushkova

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sdushkova

Похвали се. » Post #866

Wed Oct 30, 2013 20:59 in Bulgarian

! Поздравления
да сте покрили минималните
изисквания за списък.
днешния ,04$ 34
Текущата ви бонус за днес ще бъде:

Congrats! You have met the minimum
requirements for today's checklist.
$0.0434Your current bonus for today will be:
Total Earned: $0.0734 View History
НЕ Е ЗЛЕ ЗА НАЧИНАЕЩИ...

Похвали се. » Post #865

Wed Oct 30, 2013 20:45 in Bulgarian

house83 wrote: 3-те оферти са били насочени към USA , което се вижда ако се регистрираш по стандартния начин, но те са объркали и са ги пуснали и ние да ги виждаме. Аз се логнах през фейса и не го показа. Между другото , при мен също компа се задръсти с много излишни процеси от тези 3 оферти.
---------------
Може и да сте прав, house83,но в такъв случай как стана така,че едната ми я платиха и зачетоха,
втората ми я изпратиха като бонус с техен емайл,
а третата изчезна "яко дим"?
След което търсейки правата си,им се видя,че правя грешки и злоупотребявам и ме обвиниха в насилие.Ето:
"Не отговаряйте на този имейл!
Пълната необходима информация може да се представи чрез следния линк:
.....................
Наградени:
Получихте 76 ClixCents на ClixSense
Имаш точките чрез попълване на офертата:
Последната линия на отбраната игра

Похвали се. » Post #863

Wed Oct 30, 2013 13:08 in Bulgarian

house83 wrote: Хаха - за офертата от 0.76$ ми писали , че я нямало за БГ и съм ползвал прокси за нея , което е пълна лъжа. Заплашиха ме с бан
------------------
Разбирам Ви напълно,защото от снощи се опитвам да докажа инсталирането на една от офертите.Изпратиха ми 3 оферти по $0.76 и докато се справях с нея,задръстих порядъчно компютъра,писах и доказвах повече от 10 часа /та до сега/ билети и накрая станах виновна.
Hi,
Minion Rush
The offer you are inquiring about is not available in your country. Using geo-proxy to access offers from other countries is a form of abuse and could result in getting banned from the offerwall.
Regards,
Super Rewards Team
А АЗ ДОРИ НЕ ЗНАЯ КАКВО ОЗНАЧАВА ГЕО-ПРОКСИ и ОЩЕ СЕ БОРЯ С ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ :)
ВЪВ ВТОРИЯТ ОТГОВОР ПИШАТ,ЧЕ ИЗОБЩО НЕ СА ИЗПРАЩАЛИ ПОДОБНА ОФЕРТА И ВСИЧКО Е ПРОВЕРЕНО ОТ СИСТЕМАТА ИМ. ПИТАМ СЕ,АЗ ПЪК ОТ КЪДЕ ЛИ СЪМ Я ВЗЕЛА ??? Хм хм...

Системата работи бавно, изчезват ads » Post #11

Wed Oct 30, 2013 08:49 in Bulgarian

lz3mi wrote: Zdraveyte, az sam nova o6te i se izvinyavam ako zadavam glupav vapros ili ve4e ima otgovoren na nego, no ne mojah da go otkriya.
Nyakolko ot reklamite mi se otvaryat s tozi nadpis:
"The advert you are about to view is a framebreaker...."
Za6to i kakvo tryabva da napravya?
Blagodarya vi predvaritelno!
Marina

Здравейте и добре дошли!
Вероятно ще има след минути компетентни колеги или модератори,които ще ви дадат изчерпателен отговор на въпроса ,в което не трябва се съмнявате,но е добре всички да се съобразяваме с едно от изискванията:
В българският форум да се пише на кирилица,а не на латиница.
От все сърце Ви пожелавам успех и не се отказвайте-заслужава си!
С уважение!

Похвали се. » Post #860

Tue Oct 29, 2013 18:00 in Bulgarian

$0.0067Your current bonus for today will be:

Това добре,но ако бяха ми отчели двете оферти по 76 ClixSense,вместо да чакам три дена,щеше да е още по-добър бонуса и баланса ми.
Здраве да е !
Що са дни,пред нас са!Само да има желание от двете страни.

$0.0069Your current bonus for today will be:

ЧЕСТИТО!
Вие спечелихте 5 допълнителни шансове!
Имате 31 шансовете замина за днес

Похвали се. » Post #859

Tue Oct 29, 2013 17:04 in Bulgarian

paulaili wrote:
:clixsense:

Чудесни резултати!
И аз съм много успешна днес,но нещо се е объркала администрацията и отчитането ще стане вероятно по-късно. :) Изпратих 17 билета,но нищо...
Изплащат след три дена и все не мога да си получа дневния бонус.
Браво на Вас!
Това е голям труд от ваша страна.
Вие имали ли сте моите проблеми в отчитането?

Похвали се. » Post #858

Mon Oct 28, 2013 13:17 in Bulgarian

До сега бях "...и сам войнът е войн!" :) ,
но единият от общо двата ми реферала ,
днес реши да се активира.
Дано да тръгнат нещата....

Id Country Username Email Active Since Campaign Source Earned Last Click Clicks AVG Refs
1
.................................................................................... facebook.com $0.0110 Today 29 1.526

2
- - - - - - -

Похвали се. » Post #857

Mon Oct 28, 2013 13:08 in Bulgarian

palmi wrote: Как да не се похвали човек :clap:

БРАВО И ЧЕСТИТО!
ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ!

Похвали се. » Post #854

Sat Oct 26, 2013 23:55 in Bulgarian

ЧЕСТИТО!
Вие току-що спечели $ 0.10!
Имате 19 шансовете замина за днес
Най-накрая.
Вече не вярвах,че ще уцеля отново късметче "със" или "без" запетайката.. :)

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #142

Thu Oct 24, 2013 23:30 in Bulgarian

Spotmaniac wrote:
sdushkova wrote: Живо ме интересува този хитър,експресен и удачен метод :) Искам да попитам емайл изпратихте от вашата електронна поща или емайл-съобщение от PayPal сметката си?Имам и втори въпрос,ако някой може да ме информира?- Към момента моята VISA карта към ДСК е невъзможно да бъде потвърдена/сега има нов срок на годност,но е същата,която съм ползвала до сега,само с нова валидност/ и обновят данните поради липса на средства в нея.В скоро време няма да има попълнения в нея.. :) Възможно ли е Банката ми да ми изпрати код за потвърждаване при това положение,защото от PayPal това е невъзможно,ако в нея няма поне 1,5 евро..,които разбира се после възстановяват,но после....... :) Благодаря Ви!

Здравейте!
Не изпращате e-mail от никъде. От банката няма как да генерират и изпратят код за Paypal верификация. По някакъв начин трябва да осигурите средства в нея и да промените данните (новия срок на валидност) в Paypal. Едва тогава може да се генерира код и то от Paypal. Банката няма връзка със системите на Paypal.
Ако използвате електронно банкиране на ДСК и имате активирана услуга за получаване на "SMS при транзакция с карта" веднага ще получите 4 цифрения код в съобщението за транзакцията и не е нужно да се чака няколко дни, за да се осчетоводи тази операция и да "излезе" кода в извлечението от сметката.

Благодаря Ви,"Spotmaniac" ,за информацията! И аз се зачудих на т.нар."хитринка",но види се пътя е само един ,който посочвате. Хубав ден! Поздрави!

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #140

Thu Oct 24, 2013 10:08 in Bulgarian

Живо ме интересува този хитър,експресен и удачен метод :) Искам да попитам емайл изпратихте от вашата електронна поща или емайл-съобщение от PayPal сметката си?Имам и втори въпрос,ако някой може да ме информира?- Към момента моята VISA карта към ДСК е невъзможно да бъде потвърдена/сега има нов срок на годност,но е същата,която съм ползвала до сега,само с нова валидност/ и обновят данните поради липса на средства в нея.В скоро време няма да има попълнения в нея.. :) Възможно ли е Банката ми да ми изпрати код за потвърждаване при това положение,защото от PayPal това е невъзможно,ако в нея няма поне 1,5 евро..,които разбира се после възстановяват,но после....... :) Благодаря Ви!

" ----1 by kateto1990 » Yesterday, 11:23

ЗДРАВЕЙТЕ
гледам че има доста хора с проблем с потвърждаване на картата в paypal.Аз направих следното-пратих имейл до банката ми с обяснение че ми трябва код за потвърждаване на картата ми в paypal системата и след един ден ми се обадиха и ми казаха въпросния код и така си потвърдих картата.Бързо лесно и удобно без разкарване.Картата ми е от УникредитБулбанк.
Надявам се да съм била полезна на всички :)))---"

Проблем с 1 от рефералите ми » Post #12

Sat Oct 19, 2013 09:04 in Bulgarian

lia1407 wrote: sdushkova до колкото виждам от снимките твоя реферал има проблем с флаш плеъра, а относно втората ти публикация ще кажа, че не е имало нужда от нея, форума се чете всеки ден от нашите администратори и ако не ти отговори някой от нас със сигурност ще получиш отговор от администратор.
Аз не мога да ти дам компетентен отговор, защото не ползвам смартфон, но съм сигурна че до утре ще получиш изчерпателен отговор :thumbup: сега се успокой, много сме тука и ще помагаме кой с каквото може.

Поздрави Лия

Благодаря ви от сърце,Лия!
Току що получих отговора и го споделям:

"Благодаря ви и извинявайте!
Получих отговора от системата на Clixsense току що.
Отговорът може да ползва и други потребители.

"
Hello our system is not compatible with smartphones and we request that our system be operated from a PC. This is why they cannot view ads.
Thank you "

Здравейте, нашата система не е съвместима с смартфони и Ви молим да ни система се управлява от компютър. Ето защо те не могат да видят реклами.
благодаря"

Реферали » Post #722

Sat Oct 19, 2013 08:57 in Bulgarian

Благодаря ви и извинявайте!
Получих отговора от системата на Clixsense току що.
Отговорът може да ползва и други потребители.

"
Hello our system is not compatible with smartphones and we request that our system be operated from a PC. This is why they cannot view ads.
Thank you "

Здравейте, нашата система не е съвместима с смартфони и Ви молим да ни система се управлява от компютър. Ето защо те не могат да видят реклами.
благодаря

Проблем с 1 от рефералите ми » Post #10

Sat Oct 19, 2013 07:52 in Bulgarian

Здравейте!
Имам проблем с един от моите реферали,който не може да получи заплащане за рекламите,които се опитва да осъществи от смартфона си в продължение на една седмица и най-накрая ми изпрати файл,за да ми съобщи,че не се получава нищо и в баланса и не са настъпили промени,както и при мен,като спонсор.
Търся компетентна помощ и съдействие.
Рефералът се е регистрирал от друг компютър и се опитва да продължи работата си от личния,мобилен телефон,но не се получава.
До сега има три /3/ клика на 10 октомври и от тогава всички усилия са напразни.
Аз имам 0.0024 бонус от тези 3 клика,за 10 .10.13 и се чудех,защо няма развитие през другите дни?
Моля ви,разгледайте този файл и ако сте в състояние да ми помогнете,ще се радвам много!
Надявам се,че има модератори или колеги с по-голям опит,които могат да видят и разрешат проблема или да ме посъветват какво трябва да се направи в този случай?!
От 16.09-16.27ч напразни опити за комуникация,после излизат котето и кучетата,натиска котето,часовникът тръгва и накрая се появява /хикс/ /х/ след като изтече времето,вместо отметка.
Странна история?
НЕ ЗНАЯ КЪДЕ ДА ПУБЛИКУВАМ ПРОБЛЕМА И ГО ПОСТАВИХ НА ДВЕ МЕСТА-ТУК И В ДРУГАТА СЕКЦИЯ ЗА РЕФЕРАЛИТЕ.

Реферали » Post #721

Sat Oct 19, 2013 07:42 in Bulgarian

Здравейте!
Имам проблем с един от моите реферали,който не може да получи заплащане за рекламите,които се опитва да осъществи от смартфона си в продължение на една седмица и най-накрая ми изпрати файл,за да ми съобщи,че не се получава нищо и в баланса и не са настъпили промени,както и при мен,като спонсор.
Търся компетентна помощ и съдействие.
Рефералът се е регистрирал от друг компютър и се опитва да продължи работата си от личния,мобилен телефон,но не се получава.
До сега има три /3/ клика на 10 октомври и от тогава всички усилия са напразни.
Аз имам 0.0024 бонус от тези 3 клика,за 10 .10.13 и се чудех,защо няма развитие през другите дни?
Моля ви,разгледайте този файл и ако сте в състояние да ми помогнете,ще се радвам много!
Надявам се,че има модератори или колеги с по-голям опит,които могат да видят и разрешат проблема или да ме посъветват какво трябва да се направи в този случай?!
От 16.09-16.27ч напразни опити за комуникация,после излизат котето и кучетата,натиска котето,часовникът тръгва и накрая се появява /хикс/ /х/ след като изтече времето,вместо отметка.
Странна история?

24/7-Общи приказки » Post #184

Mon Oct 14, 2013 14:00 in Bulgarian

buldan75 wrote: @sdushkova Явно не съм се изразил добре или Вие не сте ме разбрали правилно, защото точно това, което цитирате го казах хипотетично, като зависимост, която ми се струва по-вероятна, от колкото Вашето "зависимост- откритие".

Фактите, като такива говорят, че шансовете за Премиум потребителите в играта ClixGrid са двойно повече от тези на Стандартен потребител, така че и вероятността да спечели по-голяма печалба е двойно по-голяма.

20% от потребителите на ClixSense са ъпгрейдвани! Ако вземем 5 потребители, то аритметически 4 от тях ще са Стандарт потребители, които общо имат 120 опита, докато 1 ще е Премиум потребител и ще има на разположение 60 опита в играта. Т.е Стандартните потребители имат двойно по-голяма вероятност за печелене на по-голяма сума от ClixGrid. Пропорционалното отношение се запазва и при 100% потребители на :clixsense: : Ако вземем идеалния случай и всички потребители си накликат шансовете в ClixGrid то Стандартните потребители, като цяло ще са с двойно по-големи печалби от Премиум потребителите.

В крайна сметка всичко в ClixSense е предоставено съвсем свободно и никой не задължава никой да е активен и въпреки това му се предоставя възможност за печалба. Нека си припомним и че тази игра, както и sign-up бонусите са си БОНУСИ предоставени от ClixSense за да е по-атрактивна и забавна програмата! Тези пари не са част от заработката на всеки един от нас, а просто е решено да ни бъдат предоставени, като допълнителен стимул, така че дори и не бива да се сърдим или съответно много да се радваме ако бъдат променени или просто премахнати. Пак повтарям, че те не влизат в основната, печеливша система на ClixSense, но е хубаво че ги има и с това си мисля, че всеки ще се съгласи.

Мисля да приключа тази, доста коментирана и в миналото тема, с пожелание за успех към всеки един потребител, който ползва тази страхотна програма. :thumbup:

24/7-Общи приказки » Post #179

Sun Oct 13, 2013 10:09 in Bulgarian

buldan75 wrote: @sdushkova Искам, като модератор да ти благодаря за хубавите думи, но сега мисля да пиша, като обикновен, премиум потребител, който не пропуска ден да си наклика ClixGrid-a без особен успех за това:

Chances (Left/Total) 60 60
Clicks (Today/Total) 0 45,411
Winnings (Today/Total) $0.00 $18.55

Наистина си мисля, че ще е трудно някой да покаже повече направени кликове :lol:
Колкото до печалбата - повече от $1 никога не съм правил и съзнавам, че не съм късметлия в това отношение, но това изобщо не ме обезкуражава да кликам, а напротив - мисля си, че моят ден за голямата печалба е все по-близо. И е много хубаво, когато имаш надежда, а тя съществува с кликовете! Ако не кликаш, то няма да имаш никакъв шанс за печалба, нали? Самия грид не отнема много време, така че не ми пречи да си го кликам.

А относно закономерността между Стандартни и Премиум потребители, не знам как си я установила, но аз реших да проверя активността на потребителите, които са с печалба от $5 и $10 във форума, така че да имам реална представа какво членство имат.
Ето и активните от тях:

elettrimic - Стандартен потребител с печалба от $5
jengsoes - Премиум потребител с печалба от $5

За съжаление успях да открия само двама ;)

Като заключение искам да уточня, че няма закономерност в грида. Всичко наистина е въпрос на късмет, колкото и това да не се вярва за някои потребители.

А ако търсим логика в грида, то трябва да е точно обратното на това, което казваш! Премиум потребителите са дали по $17, така че едва ли някой от тях ще се откаже преди да си върне инвестицията, докато стандартните потребители биха си увеличили "апетита" и активността ако спечелят някоя награда от $2.5, $5 или $10. Изглежда доста по-логично, как мислиш? ;)
----------------------------------------------------------------

Интересно,но аз не виждам голямата разлика или обратното на моите думи,напротив,те се потвърждават,но казано по друг начин от Вас,цитирам:АЗ- "Така е и в живота-организиран хаос-зарибяват те с надежда и после сам си правиш хвърчилата!" ВИЕ "---докато стандартните потребители биха си увеличили "апетита" и активността ако спечелят някоя награда от $2.5, $5 или $10.
Все пак сайта е надежден и няма да изоставя шанса си да използвам възможностите му,макар да e с далечна перспектива за по-сносна печалба,тъй като нямам средства за да стана преум,а моите вече два реферала,единият от които явно се е регистрирал от любопитство,а другия поради липса на време и възможности се е опитал да прояви известна активност,но до там.
Не съм била толкова активна в нито една дейност,но на човек като му опре до кокала е готов да консумира и трохичките...и както казвате,г-н buldan75-модератор заради едната надежда,която ни крепи и окриля.
Те финикийските знаци не са всичко,но не е зле като ги има човек! :),просто без тях не може!
И всяка човешка стръв към успеха е съпроводена предимно с тях и заради тях.
Препоръчвам на тези,които се колебаят,но имат средствата,да инвестират непременно в този сайт-заслужава си да си преум!!!-после се иска само постоянство...
---------------------------------------------------------------

24/7-Общи приказки » Post #177

Sun Oct 13, 2013 04:50 in Bulgarian

house83 wrote: Моята първа награда бе 2.5$ , тепърва започвах и не бях Премиум потребител ;)

Поздравления!
СЛУЧАЙНОСТИТЕ НИ СЛЕДВАТ ПОНЯКОГА...
Така е и в живота-организиран хаос-зарибяват те с надежда и после сам си правиш хвърчилата! :)
И аз получих в началото $0.25,дори последваха 3-4 награди по $0.10.....
При този актив,вече си спомням с умиление за "добрите моменти" съпроводили "късмета ми"...
Не съм опозиция,а реалист,умея да наблюдавам и да анализирам-професионална деформация :)
Радвам се за всеки,който успява и разчита на късмета си!
На всички сънародници-голям " КЪСМЕТ "!

24/7-Общи приказки » Post #175

Sun Oct 13, 2013 01:18 in Bulgarian

Здравейте и хубав уикенд!
Споделям една "зависимост- откритие",което логически изплува от малкия ми опит :
-Наградите от типа"$1,$5,$10,$0.50,$0,25,$0,10 в ClixGrid нямат нищо общо с късмета.
Тях /особено тези от $1,$5,$10/,рекламаторите ги насочват само и единствено към премиум членовете.
Стандартните членове нямат тези шансове и няма нужда излишно да се надяват,колкото и активни да са и последователни в старанието си да получат тези награди.
Вероятно е справедливо,не зная? :) :)
За сметка на това,нашите модератори са по-добри и загрижени от тези в другите държави и дават добри съвети,като по този начин поддържат "огъня на надеждата"-жив!
Твърдя го,защото,докато чаках появата на някоя и друга реклама се порових в "чуждите писания" и от там ми стана ясно,че при българите липсва егоизма/който казват,че уж е характерен за нас българите/ и сме по-европейци от другите,в старанието си да сме си полезни.
Не е малко да стигне човек до тези изводи,нали!
Хубави и успешни дни на всички!

ClixSense Оферти » Post #537

Fri Oct 11, 2013 15:14 in Bulgarian

Трети ден изпращам доказателствен материал за три оферти,които изпълних 100 %,но нито в баланса има промяна,нито е отразено,че са изпълнени.
Пишат,че се разглеждат...
Голямо разглеждане падна ...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 12, 2021 11:18:47 EST