Please wait...
HomeForumPosts by dziadek43

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dziadek43

Tango Card » Post #8

Wed May 29, 2019 15:00 in Polish

sssnak3 wrote:
Tomy26 wrote: Tak dane musza byc prawdziwe potem przy płaceniu karta moze zapytac o adres do wysylki i musi sie zgadzac z adresem na jaki została zarejestrowana karta .

trochę bezsensu. Zawsze przecież może być sytuacja, że chce dla kogoś wysłać paczkę lub znajduje się aktualnie w innym miejscu.

Przy płaceniu kartą, chodzi tylko o weryfikację karty. Czyli ważne są tylko dane karty: Numer, na kogo wystawiona i kod CCV.
Często płacę kartą córki, a ma inne nazwisko niż ja.

Chodzi tylko o weryfikację karty. Podanie prawdziwych danych przydatne jest w przypadku jakichś problemów, a czasami się zdarzają. Podając fałszywe dane, nie będziesz w stanie, przesłać dokumentów potwierdzających.

Activity / Aktywność » Post #7

Thu Apr 18, 2019 07:22 in Polish

No właśnie: " Tylko dwa małe obrazki to filmiki. " - to jest kluczowe. Udało mi się zrobić na IExplorerze, trochę na czuja, ale poszło. Dziękuję bardzo za fajny pomysł. Cint, Sample Cube i Samplicio mnie w ogóle nie kwalifikują do ankiet (chyba napiszę do serwisu z pytaniem czy coś może po mojej stronie, bo to dziwne, że żadnej ankiety od nich nie mogę zrobić), więc każda podpowiedź na cenę złota. Skorzystałam i dziękuję! :thumbup:[/quote]


Z tymi ankietami / Cint, Sample Cube i Samplicio / też spróbuj bez Adblocka

Activity / Aktywność » Post #5

Tue Apr 16, 2019 13:57 in Polish

Pierwsze. Wyłacz jakiekolwiek Adblocki. Tylko dwa małe obrazki to filmiki. Dzisiaj "Homeowners Insurance Policy Claims" i "Top 5 Car Insurance Claims" Robię to na przeglądarce Vivaldi bez żadnych rozszeżeń. Na chrome miałem problemy. Ale znajomy i na chrome tak robi.

Tango Card » Post #4

Tue Apr 16, 2019 13:41 in Polish

5 dni

Activity / Aktywność » Post #3

Tue Apr 16, 2019 05:31 in Polish

W zakładce Offers - /Ofeuję/ jak masz włączony translator. "More TV Time" Dostajesz "AŻ" 1 centa za obejżenie 48 dziesięciosekundowych filmików. Ale Masz zaliczone zadanie. Trzeba wyłączyć Adblocka i tym podobne

Tango Card » Post #2

Tue Apr 16, 2019 05:18 in Polish

Od dawna korzystam Z tej opcji. Na maila dostaniesz link, wybierz Visa. Nie ma żadnych ukrytych płatności. Raz mi się tylko trafiło, że Allegro nie chciało przyjąć płatności. Pilnuj terminu ważności, a potem... Zapomnij.

Tango Card na PayPal » Post #3

Sat Dec 01, 2018 10:03 in Polish

Owszem, Da radę. Ja tak robiłem.
W PP widnieje ona nie jako "podarunkowa" a jako "przedpłacona".
Teraz już nie dopisuję kart do PP, a płacę z nich na Amazon czy Aliexpress. Dla mnie TangoCard jest najlepszą opcją. Nie tracę ani centa z wypłaty na koszty przelewów i przewalutowania.

Ankiety » Post #10048

Wed Oct 25, 2017 13:50 in Polish

Kolejna odpowiedź na temat ankiety o odkurzaczach:

"Przepraszam, ale nie jesteśmy w stanie zapłacić za to badanie, ponieważ nie zapłacili nam, przynajmniej nie teraz. Po ukończeniu jednego z tych badań użytkownik ma zostać przekierowany z powrotem na naszą stronę "gratulacje" - jest to strona, która uruchamia automatyczne płatności.

Może się zdarzyć, że niniejsze badanie nie jest prawidłowe lub wystąpiło inne usterka, więc zgłosiliśmy to do ustalenia. Teraz możemy tylko mieć nadzieję, że będą płacić za tę ankietę po godzinie pojednania. To może potrwać kilka dni do kilku tygodni i nie ma żadnej gwarancji, że będą cię zaliczać.

Jeśli zdecydują się na kredyt za tę ankietę, otrzymasz wynagrodzenie automatycznie. Nie musisz nas poprosić o spojrzenie w to jeszcze raz.

Dziękuję Ci"

Próba kradzieży. » Post #1

Wed Sep 27, 2017 16:51 in Polish

Dzisiaj zauważyłem, że stan mojego konta jest równy zero i jest zlecona wypłata ponad 57 dolców na konto skrill z adresem marek963@mail.ru. na szczęście zdążyłem anulować wypłatę i zmieniłem hasło do ClixSense. Mimo to jakimś czasie, znów sytuacja sie powtórzyła. Ponownie anulowałem wypłatę. Anulowanie jest płatne, więc straciłem na tym dwa razy po 57 centów. Sprawdzajcie co jakiś czas ustawienia wypłaty. czy przypadkiem nie macie podmienionego adresu wypłaty.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 13:45:33 EST