Please wait...
HomeForumPosts by Lapatos

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Lapatos

Payoneer hk. » Post #184

Tue Jul 23, 2019 09:11 in Turkish

Payoneer hesabimdaki euroyu yapi kredi vadesiz uero hesabima cekmek icin islem yaptim.
Payoneer sayfasinda islem tamamlandi statusunde fakat henuz hesabima para gelmedi.
Bilgileri kontrrol ettigimde hata yok iban vs gibi.
Bazi yerlerde tl hesabiniza cekin falan yaziyordu ama ben bir hata almadim ve acikcasi euro cinsinden olan paranin yine euro cinsinden olannhesaba aktarilmasinin en dogru islem olacagini dusunmustum. Birkac gune param hesaba gecer mi dersiniz yoksa hatali bir durum var mi sizce?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1161

Mon Jul 22, 2019 12:34 in Turkish

Merhabalar,
Tecrübeli arkadaşların desteğine ihtiyacım var. Durumumu ayrıntılı olarak şöyle anlatabileceğim.

Payoneer'da euro cinsinden olan bir miktar paramı Yapı kredi bankasındaki vadesiz euro hesabıma çekmek için bugün işlem başlattım. İşlemi saat 10:15 gibi başlattım ve Payoneer'dan saat 13:01'de şu içerikte bir mail geldi.

''Payoneer şirketinden para çekme talebinizi aldık. Para bugün banka hesabınıza yatırılacaktır. Günün geç saatlerinde veya mesai saatleri dışında talep edilen para çekme işlemleri genellikle sonraki iş gününde ulaşmaktadır.''

Payoneer sitesinden baktığımda da işlem ''tamamlandı'' statüsüne geçti fakat gün içinde hesabıma para gelmedi.
Araştırdığım zaman kimi 5 saatte para hesaba geçti diyor kimi 2-3 iş günü sürüyor diyor. Uluslararası bir transfer olduğu için ben de 2-3 gün bekler diye düşünüyordum fakat aklımı karıştıran şey Payoneer'dan gelen bugün hesabınıza yatırılacaktır ibaresi oldu. Sizce gidişatta hatalı bir durum var mı?

Para transferinde de sorun olmasın diye bankadaki euro hesabımı tanımlamıştım. Euro cinsinden biriken paramı yine euro hesabıma alacağım. İşlem tamamlandı diye görünmesi normal midir? Bu ibareden sadece ''aslında biz parayı gönderme işlemini tamamladık'' sonucunu mu çıkarmalıyız? Transferin tamamen sonuçlanması bir süre alır mı ve bu süre zarfında biz Payoneer'da böyle mi görürüz. İlk işlemim olduğu için tam hakim değilim. Yanıtlarınızı bekliyorum, herkese iyi akşamlar.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1160

Mon Jul 22, 2019 12:34 in Turkish

Payoneer'a yapi kredi vadesiz euro hesabimi tanimladim ve hesabimdaki euro cinsinden parayi almak icin islem baslattim.
Ogleden once 10:30 gibi yaptim islemimi ve saat 13:01de payoneer mail atti gun icinde para hesabiniza yatacak diye.
Payoneer islem gecmisinde tamamlandi yaziyor. Bu nedenle biraz tedirgin oldum. Daha 24 saat bile olmadi ama payoneerdan gun icinde yatacak yazmasi ama yatmamasi ayni zamanda da tamamlandi notu yazmasi sizlere danisma istegi dogurdu.
Her sey olmasi gerektigi gibi mi isliyor su an? Transfer suresi minimum kac saattir?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 21:56:46 EST