Please wait...
HomeForumPosts by kk1907

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by kk1907

Adgem IQ Options Teklifi » Post #9

Tue Apr 27, 2021 17:28 in Turkish

Offertoro'dan yaptım bende hemen yatırdılar 17 doları. Yalnız uygulamadaki ödeme yöntemlerinde papara geçici olarak kapanmıştı ama yapı kredi sanal kartla yaptım arkadaşın dediği gibi 73 küsür çekti sorun çıkmadı. Yatırdığımız 70 tl' yi de geri alırsak çok güzel olacak. BilgiliZat'a teşekkürler cesaret verdiği için :D

You can only access this task from one account. » Post #10

Fri Jan 01, 2021 04:35 in Turkish

melek74 wrote:
kk1907 wrote: Yeni hesap açmaya gerek yok. Daha önce yapmadığınız taskları yapabiliyorsunuz. Yalnız uzun süredir id si değişmeyen tasklar var onlara bir ayar çekmeleri lazım bu hatayı almamak için. Tarayıcı eklentisi konusu da büyük sorun olacak. Dün task bölümü kalkmasına rağmen bildirimler çalışıyordu onu da kapatmışlar.

burada tam tersi önceden yaptığım Document Recognition And Translations (Cf Redesign) sadece bu açılıyor.Önceden yapmadıklarım açılmıyor

İyice karıştırmışlar işi. O zaman sadece task id leri değil @ankettasksever 'in dediği gibi profildeki channels bölümünden Appen hariç diğer siteleri kaldırmaları lazım.

You can only access this task from one account. » Post #5

Fri Jan 01, 2021 03:35 in Turkish

Yeni hesap açmaya gerek yok. Daha önce yapmadığınız taskları yapabiliyorsunuz. Yalnız uzun süredir id si değişmeyen tasklar var onlara bir ayar çekmeleri lazım bu hatayı almamak için. Tarayıcı eklentisi konusu da büyük sorun olacak. Dün task bölümü kalkmasına rağmen bildirimler çalışıyordu onu da kapatmışlar.

TASK GÜNCEL! » Post #4431

Wed Oct 07, 2020 04:58 in Turkish

1661027 Question Relevance Paraphrasing Non Rel Products

25 tane yaptırıyor.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #67

Fri Sep 25, 2020 03:17 in Turkish

Benim de para hem payoneer'e yatmış hem de ysense hesabıma dönmüş iade olarak.

TASK GÜNCEL! » Post #4383

Mon Sep 21, 2020 03:08 in Turkish

1654065 Determine Whether A Covid-19 Test Is Positive/Negative & Place Dot(S) In The Center Of The Test Line(S) - 10 tane yaptırdı devam ediyor

1654067 Draw Two Separate 4-Point Polygon Around A Covid Test Kit & Digital Screen In Images - Bu daha kolaydı aslında ama dikkat edin bu sefer 0 çektirdi. Hata olabilir.

TASK GÜNCEL! » Post #4365

Fri Aug 28, 2020 07:58 in Turkish

Arkadaşlar arada bir level 3 için "Classify Youtube Channels" ile başlayan değişik kategorilerde tasklar geliyor. Quizi geçtikten sonra 5 taneden 4 videonun linki hata sayfasına yönlendiriyor ama adres çubuğunda youtube linkini görebiliyorsunuz. Arada bir peş peşe yaptırdığı oluyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4252

Wed Jun 17, 2020 13:49 in Turkish

Help Us Find Goodreads & Iso Book Info. (Version 5) - Level etkili değil

Bu taskı yapabilen var mı ? Daha önceden yanlışsız yaptığımı hatırlıyorum ama son 2 seferdir %40 ile expel veriyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4238

Tue Jun 16, 2020 04:57 in Turkish

Thelastair wrote: Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?

1594001 Clothing Categorisation Task

Bugün geldi yeni id

TASK GÜNCEL! » Post #4234

Fri Jun 12, 2020 05:45 in Turkish

Thelastair wrote:
kk1907 wrote:
Thelastair wrote: Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?

Gözüküyor bende. Kaç gündür doğru düzgün yaptırmıyordu ama dün gece 1-2 saat içinde bayağı yaptırdı.

Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?

Evet id aynı. Sona yaklaştı ama bugün ya da en geç yarın yeni id gelir büyük ihtimal.

ANKETLER » Post #538

Thu Jun 11, 2020 07:01 in Turkish

Bugün 2 defa screened out veren 1.44 lük anketi yakaladım diye sevindim ama bittikten sonra ödemedi malesef. Vodafone anketi, kota dolmuş 10 dakikada.

TASK GÜNCEL! » Post #4223

Wed Jun 10, 2020 05:45 in Turkish

Thelastair wrote: Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?

Gözüküyor bende. Kaç gündür doğru düzgün yaptırmıyordu ama dün gece 1-2 saat içinde bayağı yaptırdı.

TASK GÜNCEL! » Post #4179

Thu Jun 04, 2020 13:23 in Turkish

clix_38 wrote: Match Radio Station Records

şu tasktan 0 cektim sen yapabiliyormusun ? mantıksızca 0 verdi video sitesinde nasıl yapıldıgını gösteriyor ona rağmen 0 cekmek ne bilim :D

Ben de patladım bunda bir tanesi %60, 3 soruluk olanda 0 çektim.

Please Find The Sgx Web Links - Newly Fixed

Level 3 de ki bu taskta %80 ile expelled yaptı. Görev listeden kalkınca düzeltmişler %100 olmuş.

TASK GÜNCEL! » Post #4054

Tue May 19, 2020 16:08 in Turkish

1582782 Rate Youtube Channels For Teenage Oriented Content

Level 3 için geldi yine bir tane ama expelled oldum %60 la. Açıklama yetersiz kalıyor bazen istediği kategori aralığına giren bir sürü video var karar vermek zor. Bu sefer durmadı fazla hemen kayboldu.

TASK GÜNCEL! » Post #4036

Mon May 18, 2020 18:39 in Turkish

Seksenler wrote: 1582233 Rate Youtube Channels For Kids Content
1582235 Rate Youtube Channels For Fake News Content
Fena tatlı gorevlerdı :D ılk defa bu kadar uzun suren kazanc sagladık uzun zaman ıcınde, lıstede asılı kaldı şu gorevler keske boyle hafta ıcı devam etse :/

Aynen öyle oldu gerçekten. Bu görevler başlayana kadar günlük checklisti bile tamamlayamamıştım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #559

Thu May 14, 2020 09:56 in Turkish

Swerdlov wrote: Arkadaşlar king of avalon için ticket ve sonrasında mail üzerinden birkaç yazışma sonucunda nihayet 4.32 dolarımı koparıp aldım :mrgreen:

size tavsiyem, ısrarcı olun. teklifi yerine getirdiğinize dair screen shot'lar ekleyin mail'e. istedikleri her şeyi kanıtlayabileceğinizi söyleyin. çünkü zaten haklısınız ve bunu onlar da biliyor. ben 2 dk içerisinde oyunu çalıştırma kuralına itiraz ettim. mantıklarını sorguladım. ve sonunda ücreti gönderdiler. ama tabii süreci olumlu ya da olumsuz, bir şekilde sonlandırmadan oyunu telefonunuzdan silmeyin.

şimdi ben büyük bir zevkle bu kalitesiz oyunu telefonumdan sonsuza kadar sileceğim. Lords Mobile gibisi var mı ya ((:

Benim screenshot ekleyip gönderdiğim mailin üstünden 1 ay geçti cevap bile yazmadılar. Şimdi anlaşıldı niyetleri pek umudum yok ama tekrar bir deniym bende.

TASK GÜNCEL! » Post #3986

Fri May 08, 2020 15:28 in Turkish

ankettasksever wrote: 1578473 Prose - Where Does A Video Take Place, Are There Any Food/Drinks In The Video And Are There Subtitles*

1578470 Prose - How Many Men/Women/Animals Are In A Video

0.07 lik bu iki görevi %100 le geçebileniniz oldu mu? numarası değişse de aynı sorularla başlıyor. cevaplarını zaman içinde hata yaptıkça ezberledim. en son olarak güya bugün hatasız olarak yapacaktım ama birisi %40 diğeri %60 expel. çok koydu gerçekten. bu taskları size bildirmek istedim. ticket açtım hatalılar diye ama basma kalıp cevap verecekler biliyorum. öyle kalacak. :thumbdown:

1578473 Prose - Where Does A Video Take Place, Are There Any Food/Drinks In The Video And Are There Subtitles*

Bunu %100 yapabildim ben de önceki yanlışlarımı hatırlayarak. Biraz tutarsız bu task ama daha önce yapılan markanın videolarına göre doğru olan cevapları, farklı bir markanın videolarında hatalı olarak kabul ettiği oluyor. Diğerini bilmiyorum onu hiç yapmadım.

TASK GÜNCEL! » Post #3848

Mon Apr 27, 2020 09:07 in Turkish

karbonatfurkan wrote: Verifent document Info 7 taskı level etkiliyor mu?

Onu yapmadım ama etkiliyor demişlerdi geçen sefer yapanlar.

TASK GÜNCEL! » Post #3845

Mon Apr 27, 2020 08:30 in Turkish

[Templates] Label Points On Human Faces - 0.28 - LEVEL 1

Kolay ve level etkili değil. Yakalaması zor ama 1 tane yapabildim.

TASK GÜNCEL! » Post #3836

Sun Apr 26, 2020 04:47 in Turkish

"Find Information About These Youtube Channels"

Instagram ve mail adresi bulma taskı düzeltilmiş arkadaşlar expelden %100' e yükselmiş. Bir sorun çıkmadı devam edebilirsiniz.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 12:03:34 EST