Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #264

Sat Oct 12, 2019 01:54 in Turkish

Her seferinde referans linkinin yasak olduğunu belirtmek zorunda kalan bir modumuz var. İşi de zor cidden. Kuralları açıp okuyan 3-5 kişi anca varız. Kullandığımız platformu bile gelişigüzel kullanıyoruz. Forumda imza sistemi olsa kuralların önemli olanını imzama yazardım. En azından çok cevap yazıyorum çoğu kişinin gözüne çarpardı. Ben de moderatörlük yaptım başka platformlarda anlayabiliyorum.

İyiliğimizi düşündükleri için yazıyorlar belki de ama yasak. Bu arada genel olarak yazdım bunu. Herkes belki kuralları okur diye bu şekilde yazdım. Başka bir amacım ya da düşmanlığım yok kimseye. Herkesi severim.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #127

Wed Oct 09, 2019 06:47 in Turkish

Kısacası 100 dolar olmadan hiçbir şekilde Payoneer üzerinden para alamayacağız bu kadar basit. Kısıtlamayı bilerek öyle yapmışlar bence. 100 dolara ulaşana kadar çabalayalım diye. 50+50 şeklinde çekebileceğiz ki çekim limiti olan 50 dolar üzerine ulaşabilelim. Yani en düşük Payoneer bakiyemize yansıyacak para 96 dolar olmak zorunda. Ha Skrill hesabınızı da buraya bağlarsınız 2 dolar gibi bir ücreti de Skrill’den Payoneer’e aktarıp çekersiniz (Skrill için de min 10$ olması gerekiyor ySense hesabınızda 8 dolar kesinti falan yapsa 2 dolar anca işte) falan o ince işlere girmiyorum.

TASK GÜNCEL! » Post #2380

Tue Oct 08, 2019 11:21 in Turkish

Daha düne kadar levele 1 gram etki etmeyen görevleri sırf kimse yapamıyor diye level etkili yapmak ne kadar adil? Böyle yapacaklarsa da bizi uyarmaları gerek yani. Saçmalığın daniskası. Çoğumuz sırf günlük listeyi tamamlamak için çözüyorduk o kıytırık görevleri çoğumuza zarar verdi yani.

Yanına “turn level” ifadesi koyuyorlardı normalde, bunda hiçbir şey yok.

TASK GÜNCEL! » Post #2376

Sun Oct 06, 2019 11:40 in Turkish

abidecelik wrote: arkadaşlar benim doğruluk oranım 82 ama en az yüz test sorusu ceveplamadın diyor lw almak için oysaki hesapladım yüzden fazla yapmsm

Level etkileyen tasklerde quiz sayfası 5 test sorusu (değişebiliyor sanırım) diğer sayfalar ise 1 test sorusu sayılıyor. O yüzden sizin saydığınız kadar olmaması normal.

ANKETLER » Post #5808

Sun Oct 06, 2019 08:13 in Turkish

867,056,816 Completed 6 October 2019 08:02:26 PST 9m Samplicio.us 57205928 $2.17

Oteller ve seyahat

Dehşet yüksek bir ücrette anket tamamladım garip bir şekilde. :D Direkt hesabıma yattı ücret.

TASK GÜNCEL! » Post #2373

Fri Oct 04, 2019 21:48 in Turkish

Sirius_ wrote: 1442187 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk English)

'levl etkili

Çok az kalmıştı level almama bu fırsatı kaçırmak üzdü beni. Kaç haftadır gelmiyordu :D

ANKETLER » Post #5759

Mon Sep 30, 2019 05:26 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
sems-i wrote: bu hediye çeki ,araştırma platformları çok hoşuma gitti 6 dolar gönderdiler lcw kullandım.etiket fiyatı 100tl lik kazak 29tl ye gelmiş oldu.herkes sağlıklı yaşam anketlerini güvenerek yapabilir.gerçekten hediye çeki yolluyorlar

sağlıklı yaşam anketlerine nereden katılım sağlanıyor?

Daha önce bu siteden yapılan bir anket ile sisteme dahil olmak ister misiniz gibi soru sormuşlardı. Onu onaylayanlara mail ile üyelik geliyor. Maillerinizi kontrol edin. Büyük ihtimal gelmiştir. Spam kısmına da bakın.

Bu arada ödül sistemi Tango Card ile aynı tamamen. VISA Card için link geliyor prepaid bilmem neden onaylatıyorsunuz adres, ad - soyad vb giriyorsunuz.

Bu ara baya etkinlik geliyor mail ile. 4 tane görev yaptım. Yapılan görev kadar ödüllendiriliyorsunuz sanırsam bir de ek olarak katılanlar arasından çekiliş yapıp ek ödül yollanıyor.

Etkinlik ücretleri 6 ila 11 dolar arasında değişiyor ama ben şu ana kadar 11 dolar alan görmedim. Hep 32TL geliyor fix.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #28

Sat Sep 28, 2019 02:25 in Turkish

Bu siteye Papara gelmezse yakında hiç para alamayacağız, her şey engelleniyor. :D Ruslar Papara'yı baya aktif kullanıyormuş hatta sitelerinde ödeme yöntemleri olarak baya rağbet görüyormuş. Buraya da gelse de bi rahat etsek artık. Nasıl olsa Türk olduğu için engelleme gibi bir şey yapamaz Türkiye :D

ANKETLER » Post #5750

Fri Sep 27, 2019 23:52 in Turkish

852,733,185 Completed 27 September 2019 23:47:07 PST 15m OpinionWorld 56799196 $0.84

Uçaktaki hizmetler ve memnuniyet (wifi, telefon kullanımı vb.)

ANKETLER » Post #5727

Wed Sep 25, 2019 11:31 in Turkish

Sirius_ wrote:
Swerdlov wrote: Peanut da bu aralar iyice cılkını çıkardı. Sabah 62 centlik vardı, sayfa hata verdi açılmadı. Az önce de 44 centlik ülkeler anketi geldi, %20de eleyip gönderdi. Harbiden clix zamanlarını mumla arıyoruz :/

Hata veren linkten bir öncekini tıkla yine hata verirse linki kopyala başka tarayıcıya taşı yine hata verirse bu sefer başka cihaza gönder. O anket yapılıcak ! :D

Anketleri başka yerlerden çözmek ban sebebidir komple gider sonra hesap :D Kaldı ki Peanut bir banladı mı hiç açmıyor aman diyim

ANKETLER » Post #5725

Wed Sep 25, 2019 11:14 in Turkish

Samplicious’tan anket geldi 1.21$’lık işte yok Storytel kullanıyor musunuz vb vs. kullandıklarımı falan seçtim ki hepsini kullandım neredeyse. Bana tecrübemi sorması gerekirken attı. Kullanmayan o anketi nasıl çözebilir anlamıyorum. Bir de bildiklerimizi soruyorsunuz. Dalga geçiliyor resmen.

ANKETLER » Post #5718

Wed Sep 25, 2019 05:10 in Turkish

Artık Task leveli alamazsam ben de gitmeyi düşünüyorum. Uzun zamandır düzgünce anket çözmüyorum. Güzel ücretliler de zaten ya atıyor ya da sürekli sayfayı yeniletiyor girilmiyor yani. Haftada 1-2 anca çözüyorumdur o da anca. Task gelmezse uzun vadede anketlerle olmayacak arkadaşlar. O eski site yok artık bunu kabullenmek lazım. Çok uzun zaman verdik 2 ay kadar ama hala oturtamadılar. Önemsenmiyor pek demek ki bu onu gösterir. Anketlerle günde 30dk - 1 saat uğraşıp saçma sapan 0.25$ alacağımıza Task çözer 2 dolar kasardık ne bileyim. Böyle olmuyor.

Şu Sağlıklı Yaşam Topluluğu en güzeli onla da sağ olsun buradaki ankette karşılaştık. İyi ki girmişim. Sürekli teklif geliyor ve çözdükçe 32 TL’den başlayan ücretler veriyor. Haftada bir gelse bile yine gayet iyi. Üstelik dün çekilişle 3 kişiye de ek olarak 60TL. gibi bir meblağ vereceklerini söylediler özel gelen ankete katılanlara. En azından orada kazanıyorum.

TASK GÜNCEL! » Post #2352

Wed Sep 25, 2019 01:28 in Turkish

star_30 wrote:
Hattusas wrote:
sgbkrcgl wrote: task show profil edite girdiğimde King Of Prizes diye bi yerden task yapıyormuşum gibi gözüküyordu ysense olarak düzelttim sizde de böylemi? King Of Prizes ne bilen varmı?

Wannads'a bağlı olan Task profillerimiz King Of Prizes'a dönmüş.

hayır wannads profilimiz kaldırıldı bahsettiğiniz site f8 e eklendi,wannads ın yerine gecmedi farkli bir site o . f8 platformunu kullanan baska bir site

Bende ySense ve Wannads vardı. Wannads gidip yerine o gelince öyle bir dönüşüm olduğunu düşündüm :D Bağlamamıştım çünkü başka bir siteyi. F8'de ID gözükmesi için bahsi geçen siteden giriş yapmak gerekmez mi? İznim olmadan ID açılmış çünkü. O seçenek aktif olan insanlarda ödeme oraya giderse bunu telafi edemezler.

TASK GÜNCEL! » Post #2348

Wed Sep 25, 2019 00:43 in Turkish

sgbkrcgl wrote: task show profil edite girdiğimde King Of Prizes diye bi yerden task yapıyormuşum gibi gözüküyordu ysense olarak düzelttim sizde de böylemi? King Of Prizes ne bilen varmı?

Wannads'a bağlı olan Task profillerimiz King Of Prizes'a dönmüş.

TASK GÜNCEL! » Post #2342

Mon Sep 23, 2019 10:26 in Turkish

Kaç gündür aynı ve zahmetli Linkedin Taskleri artık cidden görmekten sıkıldım. Yapılmıyor da zaten atıyor bi süre sonra. 0.08'e kesinlikle değmez aşırı zahmetli. Siteyi bulamazsan Google'da ara dur. Bunlar yerine daha az ücretli ama makul bir Task gelse saatlerce yaparız. Çok mu zor yani?

ANKETLER » Post #5656

Fri Sep 20, 2019 11:33 in Turkish

sems-i wrote:
ankettasksever wrote: Skrill & Payoneer update – ySense Blog

payoneer çok yakın siz çalışmaya devam edin diyor duyuruda. dün yayınlanmış şimdi gördüm. :$

2020 de gelecek , boşuna ümitle beklemeyin

Payoneer ile zaten anlaşmaları var. Onay alalı iki üç hafta oldu neredeyse. Siteye eklemeyi beceremediler bi türlü. Test ediyoruz diyip duruyorlar. Skrill için normalde daha geç tarih vermişlerdi hepsinden erken eklediler.

ANKETLER » Post #5640

Fri Sep 20, 2019 05:58 in Turkish

837,148,654 Completed 20 September 2019 05:49:57 PST 7m YourSurveys 56625843 $0.67

Bana da ödediler az önce. Güzel Apple Destek anketiydi.

En Uygun Para Çekimi Hangisi? » Post #3

Fri Sep 20, 2019 05:47 in Turkish

Skrill üzerinden en mantıklı çekim Kripto olarak çekmekmiş sanırsam. Bu konuya değinenler var diğer Skrill konusunda ama zaten Skrill başlı başına bi karmaşa bi de o bilmediğim sistemle uğraşamam dedim ben. Onun dışında Skrill neden bu kadar övülüyor anlayamadım. Bence biz insanlar konu emek olsa bile sabırsısız. Bu konu cidden güzel olmuş. Skrill’in en az komisyonla para alma-çekme yöntemi ne mesela? Bunu biri açıklasa sevinirim. O konuda her telden bir şey yazılıyor anlamadığım gibi komisyon almıyor ki 40-60₺ falan kesti yazan var :D 40-60₺ çok fazla bence. Şaka yapıyor olmalılar.

TASK GÜNCEL! » Post #2334

Fri Sep 20, 2019 05:30 in Turkish

Tam bi haftadır Level Taskleri gelmiyor. Kıtlık dönemine girmemişizdir umarım. Yoksa 2 ay daha bekleyeceğiz :D

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #191

Thu Sep 19, 2019 04:24 in Turkish

İngiltere’nin AB’den çıkması söz konusu olunca sanırsam Euro ile yapmayı bırakıyorlar yavaştan.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2021 21:46:15 EST