Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #2463

Fri Nov 01, 2019 12:37 in Turkish

Bu saçma sapan bozuk taskleri koyacaklarına iki üç level etkili task koysunlar. Birçoğumuz kaç aydır bekliyor. Artık o kısma giresim gelmiyor. Level alamıyoruz bir türlü. Level 0'ız diye iyice amele işlerini yaptırtmaya başladılar bir de quizler 50 soru falan oluyor. Biz gözlerinde sürekli taskleri sallayan anca kopyala - yapıştırı iyi yapan kesim olarak görünüyoruz herhalde.

Biri bana yardım edebilirmi (task&anket sorunları) » Post #10

Tue Oct 29, 2019 03:15 in Turkish

Telefon taskinde 35 tane doğru yaparsanız ilk sayfayı yani quizi geçiyorsunuz. Tabii ki 50 üzerinden 35 tane doğru olması lazım demek bu en az. O taski ben de yaptım az önce quiz soru sayısını aşırı fazla koymuşlar yani 50 soru koymak nedir. Hiç çözemeyelim diye abartmışlar. 25-30 dk quiz çözdüm fakat gönderme butonu kayboluyor bi süre sonra çıldırmamak için kapadım artık.

Quiz modunu geçtikten sonraki her sayfa için ödeme alırsınız. Yani siz sayfada 35 soru dahi olsa onların hiçbirinden ücret almıyorsunuz, ödemeler sayfaya göre ve quiz modundan sonra başlıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #2442

Tue Oct 29, 2019 03:03 in Turkish

Telefon tasklarının içine etmişler. En kolay task onlardı hepsini karmışlar (Linkedin, Yellowpage'den bakmalılar falan da var) ve 50 tane quiz sorusu koymuşlar. 50 soru ne ya? Çözene kadar canım sıkıldı. 0.04$ verecekleri alt tarafı onun için bile 30 dk quiz çözüyoruz. Level etkili task olsa direkt level alırız bu taskle o derece. En basit task için bu kadar eleme yapmalarını anlamıyorum her türlü numarayı kopyala yapıştır yapacağız yani. Çözdükten sonra yollama butonu da çıkmıyor zaten iyice sinirlendim. Bir şeyi de düzgün yapın.

TASK GÜNCEL! » Post #2431

Sat Oct 26, 2019 02:49 in Turkish

Bu gelen Taskler level etkiliyor mu?

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #193

Sun Oct 20, 2019 12:37 in Turkish

Şamdanları donanınca , eski zaman sevdalarının
Başlar ay doğarken saltanatı, sultan-ı yegahın

Nur Yoldaş - Sultan-ı Yegah ( 1982 ) - YouTube

TASK GÜNCEL! » Post #2414

Sat Oct 19, 2019 14:33 in Turkish

Affedilmeye uygun görülmemiştir vb vs. klasik cevaplar vermişler ben de bir kez daha cevapladım bakalım. Zaten Quiz sorusu 5 olduğu için genel yüzdeyi çok az etkiliyor ama expelled olduğum için şüphe etmiştim neyse ki yazı falan çıkmadı umarım bir sıkıntı yaşamam. Zaten 14 task içinde sadece 2 kez expelled oldum. Daha da bilmediğim taskleri yapmam. Siz de yapmayın arkadaşlar, kolay dediğimiz taskler bozuk çıkıyor vallahi. En güzeli Entity Taskleri. İşaretle geç, yanlış olma ihtimali de yok. Bu linkli olan Taskler hep bi sıkıntılı link varsa işin içinde bişilik oluyor hep. Linksizleri tercih etmek şart.

ödeme sorunu » Post #6

Sat Oct 19, 2019 06:06 in Turkish

Başka konu başlığında okumuştum onu alıntı yaptım. Bu yöntemi dene belki işe yarar,

kk1907 wrote: Bağlantı linki geldi bana arkadaşlar biraz önce. Pazartesi çekim talebinde bulunmuştum. Farklı mail adresi kullanmayı merak edenler için ; ysense hesabım hotmail, payoneer hesabım gmail. Para yatınca editlerim.

Bu arada ilk linke tıkladığımda bende de hata verdi. Daha sonra dikkatli bakınca sayfanın ekrana sığmadığını farkettim. Tarayıcı ayarlarından birkaç defa zoom out yapınca linkin tamamı ekranda gözüktü ve açıldı. Küçük bir ayrıntı ama belki linki hatalı olan arkadaşlara faydası olur diye belirtmek istedim.

edit: 1 saat sonra para hesabıma geçti.

TASK GÜNCEL! » Post #2410

Fri Oct 18, 2019 22:46 in Turkish

Gece çok kolay bir Task geldi 0.14$ idi ücreti. Yapayım dedim. Tek yaptığınız sitenin kendi linkini yapıştırmak ve sonrasında Google’dan o sitenin Linkedin vb. sitelerdeki linkini bulup orada da eğer aynı adres yazıyorsa yapıştırmak. Tüm quiz sorularını doğru yaptığımı düşündüğüm halde %0 verip attı. E malum level etkili olunca benim oranlar düştü %80 üzeri gerçi hala ama exp oldum bu task yüzünden quiz modunda. Hemen gidip ticket attım umarım iyi bir sonuç alırım. Bundan sonra hatalı matalı task yapmayacağım ki zaten yapmıyordum. Dün level etkili bu galiba diyip bi girdim. Nerdesin Entity taskleri nerdesin!

F8 ÖDÜLÜ » Post #25

Fri Oct 18, 2019 07:22 in Turkish

galiba wrote: programın adı auto refresh plus ayarlarından page monitor once fındse tılayıp altına working yazıp kaydedin .there isno work sayfasında iken 5 saniye yenilemeye alıp aşağıda working yazsın task gelince haber vericek size.

Leveliniz yoksa falan pek cacık değil yani. Level Tasklerini yakalasanız da bir şey değişmiyor kişi başına yaptıracağı değer belli oluyor zaten. Level Taskleri gelince 1 saat falan duruyor artık. Leveli olanlar için sabit bir Task için birebir bence tabii illegal değil dense de şu ana kadar ban yiyenini görmedim. Önlem alınabileceğini de pek sanmıyorum çünkü kendimiz de istesek sık sık yenileyebiliriz 5 saniye olmaz da 10 saniyede bir yapabiliriz yani.

TASK GÜNCEL! » Post #2407

Fri Oct 18, 2019 07:18 in Turkish

Thelastair wrote: Paste The Executive Information From Linkedin? - Linkedin Login Required.

Linked'inde şirketin logosu üzerine gelince sayısal değeri çıkmıyor direk isim olarak yazıyor yani /company/xxx , task'da sayısal değer çıkar diyor bunu nasıl hallediyoruz ?

Linkedine girmeden Task üzerinde buton / logo üzerine geldiğinizde tarayıcınızın sol alt köşesinde link ve sonunda sayısal değeri yazıyor oradan bakabiliyorsunuz diye biliyordum. Şu an Task yok bende olsa deneme yapacaktım.

F8 ÖDÜLÜ » Post #14

Thu Oct 17, 2019 09:31 in Turkish

besevler wrote:
Snorlax16 wrote:
selan123 wrote:
Snorlax16 wrote:
selan123 wrote:
Hattusas wrote:
selan123 wrote: F8 tarafından ayın en çok task yapanı seçilerek ödüle layık görülmüşüm :) :D
Screenshot 1 - Hızlı Resim

Yaptığın Task adlarını yazabilir misin? Yapılacak Taskler hangileri onu da görmüş olalım. Bu arada gururumuzsun :D Hintliler çıldırıyor falan.

çok teşekkür ederim genel olarak clothing ve duplicate standart olarak yapıyorum onun dışında gelen her taskı çözüyorum çözmediğim task yok neredeyse hepsini çözüyorum geceleri daha çok aktif olmanızı tavsiye ederim en çok task gece geliyor

duplicate tasklarını nasıl yapıyorsunuz ya ben duplicate tasklarından en fazla 2 tane yapabiliyorum hemen there is no work :)

gün boyu yenilemede durdugu takdirde 70-100 sayfa arası veriyor

yenilemede durduğu derken anlamadım 70 100 sayfa mı :) ben haftada 1 kere 2 tane falan yapabiliyorum

Aynı şeyi ben de soracağım. @selan123, "yenilemede durmak" ne demek ? Bir açıklarsan seviniriz.

Belirli zaman aralıklarında düzenli olarak sayfayı gün boyu yenileyip takip etmek gibi bişi demek istedi herhâlde. Püf noktası gece yapmak imiş taskleri. Gece baya geliyor sanırsam.

TASK GÜNCEL! » Post #2403

Wed Oct 16, 2019 20:47 in Turkish

Sonu 2D ve 2C ile bitenler level etkilemiyor. Dün ben 2D’den çözdüm. Hatalı da değildi sorular, ücreti de 0.06$ ama zahmetli biraz.

F8 ÖDÜLÜ » Post #8

Wed Oct 16, 2019 13:15 in Turkish

selan123 wrote: F8 tarafından ayın en çok task yapanı seçilerek ödüle layık görülmüşüm :) :D
Screenshot 1 - Hızlı Resim

Yaptığın Task adlarını yazabilir misin? Yapılacak Taskler hangileri onu da görmüş olalım. Bu arada gururumuzsun :D Hintliler çıldırıyor falan.

TASK GÜNCEL! » Post #2401

Wed Oct 16, 2019 12:27 in Turkish

Bu Help görevleri yine Level etkili mi? Geçen D olanı level etkiliydi. Bu sefer de etkiliyorsa ona göre yapacağım.

TASK GÜNCEL! » Post #2399

Tue Oct 15, 2019 21:07 in Turkish

ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote: level etkili
1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk Engl...

Of yaptırtmıyor quizi geçtim %100 ile task yok diyor ama orada duruyor. Umarım açılır yani level 3 olacağım çok lazım bana.

1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk English) 1 5 5 100%

Fransızcası falan gelse ona bile razıyım. Yeter ki gelsin artık bişi.

1445101 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Au English)

bir tane daha geldi. %100 aldım bunu da ama para kazandırmıyor. level atlama için gönderiliyor sanırım.

Sanırım Task sisteminde baya bir yenileme var. Geçen Flag alanlardan bazılarını eleyip yerine yeni insanlar almak istiyorlar gibi geldi. Bu sefer biz level alacağız gibi. Ha Flag yer miyiz onu bilemem :D

TASK GÜNCEL! » Post #2396

Tue Oct 15, 2019 08:52 in Turkish

Mister_M wrote: level etkili
1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk Engl...

Of yaptırtmıyor quizi geçtim %100 ile task yok diyor ama orada duruyor. Umarım açılır yani level 3 olacağım çok lazım bana.

1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk English) 1 5 5 100%

Fransızcası falan gelse ona bile razıyım. Yeter ki gelsin artık bişi.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #327

Sat Oct 12, 2019 21:26 in Turkish

nofearsports wrote: Arkadaşlar tango kartta kalan 2 3 liraları kullanabileceğimiz bir yer varmı bildiğiniz önceden steamda kullanıyordum orda geçmez oldu tango kart

Netflix hesabı açıp deneme üyeliği başlatın. Kart kısmına da tangoyu girin 0.30$ yani 1.5₺ gibi bir doğrulama parası alıyor ilk başta 30 gün kullanabiliyorsunuz.

Papara Eklenmesi İçin Ticket Atalım. » Post #9

Sat Oct 12, 2019 02:52 in Turkish

O kadar posta birçok şey yazıyoruz ve bu kadar güzel ve önemli bir kampanya hiç güncel kalmıyor. Modumuz da bunu görüyorsa o da teşvik ederse bence baya iyi olur diye düşünüyorum. En iyi alternatif bu. Sistem PayPal ile aynı tamamen ve kartı da var zaten alabiliyorsunuz. Çok güzel ben kullanıyorum. Türkiye’de ve dünyada MasterCard logosu taşıyan (aynı zamanda BKM üyesi) her yerde geçiyor, tüm ATM’lerden paranızı çekebiliyor, Bitcoin olarak sitelere geçirebiliyorsunuz vb vs. Ayrıca Türk olduğu için ve BDDK lisansı olduğu için kapanma gibi bir ihtimali de yok. Tam tersine yurtiçi yapılacak tüm işlemlerde güvencemiz de olmuş oluyor. Desteği kötü diyorlardı ama son araştırmalarımda onu da düzeltmişler ve ışık hızında hizmet veriliyormuş. Ruslar da çok kullanıyor arkadaşın dediği gibi. Onlar da yardım etse bence rahat gelirdi.

Kendi ön ödemeli kartının limiti 750₺ / aylık. TCKN onaylarsanız 50.000₺’ye kadar aylık limit alabiliyorsunuz.

Rusların bazı bu tarz kazanma sitelerinde direkt destek veriyor. Burada da neden olmasın ki? Amazon, hediye kartı vb için sadece İtalya’ya hak veren site Türkler ve Ruslar için de bence bunu yapabilir kaldı ki diğer ülkeler de kullanabilir yani.

PAYOONER GELDİ ! » Post #159

Sat Oct 12, 2019 02:41 in Turkish

Böyle çalkantılı olacaksa uzun vadede Papara bizim için en iyisi. En azından Türk oluşu bile güven veriyor. Ruslarda çok yaygın bence onlarla işbirliği yapıp gelmesini sağlamalıyız ileriki zamanlarda :D

Paparanın da kartı var ve kapanma şansı da yok. Türkiye’de her yerde de geçiyor zaten.

Türkiye’nin PayPal’ı kısacası.

TASK GÜNCEL! » Post #2391

Sat Oct 12, 2019 02:18 in Turkish

Ben level alsam şansıma major flag yerim hemen. Şansın böylesi :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 09:09:45 EST