Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #2784

Tue Nov 19, 2019 11:32 in Turkish

Mister_M wrote: 1457262 Image Categorization $0.17
quiz 1 max 4

Dostum şu banyo görevinde küvet kısmını nasıl çözüyoruz? Bana anlatabilir misin zahmet olmazsa kaç video izledim kaç kez okudum bir şey anlamadım :D Yapacak bir şey yok çünkü düşük ücretli bile olsa onları çözmekten başka seçeneğim yok.

Diğer kısımları anladım işte yok parlama varsa ve monte bir lavabo yoksa gerçek granit falan filan.

TASK GÜNCEL! » Post #2779

Mon Nov 18, 2019 19:53 in Turkish

besevler wrote: Yeni level alan ya da alacaklara bir durumu açıklayayım.

Bugünlerde evet çok kayda değer task yok ancak bu her zaman böyle olmuyor. İyi ücretli, bozuk olmayan tasklar gelecektir. Ancak şunu da unutmayın. Buradaki iyi ücret veren tasklar, geldiklerinde Level 0 taskları gibi saatlerce durmazlar. Kısa sürede tükenirler. Yakaladığınızda doğru ve hızlı yapmak zorundasınız. Tecrübe kazandıkça hızınız ve doğruluk oranınız artacaktır.

Ne yapacağımı bulamıyorum. Fatura ve TR Video Taski dışında bir şey çözemedim. Sizin bir öneriniz var mı? Level 2’yim 3 olamadım henüz.

Sitenin bakıma gitmesi çok iyi olmuş. Üstte saçma sapan uyarılar çıkıp duruyordu ve Task sayfaları yüklenmiyordu sadece yazılar çıkıyordu bu ara. Sanırım o sorunları çözecekler.

TASK GÜNCEL! » Post #2770

Mon Nov 18, 2019 13:34 in Turkish

Hasan00 wrote:
Hattusas wrote:
Hasan00 wrote: ya daha öncede sormuştum bir çözemedim şu işi şimdi lvl etkili olan ile olmayanı nasıl ayırt ediyoruz ve eğer lvl etkili olmayandan expelled olursak bir şey olmaz dimi? lvl almamızı filan etkilemez yani?

Level etkilemeyenlerde sıkıntı yok. Zaten o yüzden level etkilemiyor :D

Level için kesinlikle Entity / Resaltar bekleyin. Diğerleri eleme taski gibi bir şey valla o level etkileyen Linkedin taskini yapıp da expelled olmayan yok herhalde. Resmen elemek için yapılmış.

Level alınca da pek bir cacık olmuyormuş şu an için en azından. Dün güzeldi ama bugün Fatura taski bile gelmedi. Banyo ve Mutfak görevi var galiba bir düzgün onu da anlamadım küvet kısmını nasıl yapacağımızı. Yani boş bekliyorum. O kadar heveslenmiştim. Level 3 olmak gerekiyor galiba düzgün Duplicate tasklerini çözebilmek için. Bilemiyorum ya da ben hiç risk almak istemediğim için orta düzey olan tasklere bile bakma gereği duymadım :D 80 task gözüküyor şu an belki içlerinde çok basit ve düzgün şeyler vardır ama bilmiyorum. Ondan hevesim kursağımda kaldı.

youtbeye yazın arada bazı taskların benzerleri oluyor bir kaç defa rastladım. Ayrıca lvl etki etmiyorsa 80 taskın hepside lvl degildir dimi? :D deneyin hepsini olmadı hepsinden explled olsanız bile etki etmiyorsa bir şey olmaz değil mi?
ayrıca 2 gün sonra bakım var sanırım sitede öyle yazıyor belki hatalı tasklar düzeltilir

Ben level etkilemiyoru 80 task için demedim ki içinde etkileyen de etkilemeyen de var tabii ki ama çoğu zor veya bozuk olduğu için riske değmez :D YouTube’dan baktım ama adam küvetin ayrı olup olmayacağını da sözel anlattığı için ve dil İspanyolca olduğu için bir şey anlamadım. Yazılı bir task olursa anca o zaman videolar faydalı oluyor. Görsel bir taskte hiç işe yaramıyor :D

TASK GÜNCEL! » Post #2768

Mon Nov 18, 2019 13:22 in Turkish

Hasan00 wrote: ya daha öncede sormuştum bir çözemedim şu işi şimdi lvl etkili olan ile olmayanı nasıl ayırt ediyoruz ve eğer lvl etkili olmayandan expelled olursak bir şey olmaz dimi? lvl almamızı filan etkilemez yani?

Level etkilemeyenlerde sıkıntı yok. Zaten o yüzden level etkilemiyor :D

Level için kesinlikle Entity / Resaltar bekleyin. Diğerleri eleme taski gibi bir şey valla o level etkileyen Linkedin taskini yapıp da expelled olmayan yok herhalde. Resmen elemek için yapılmış.

Level alınca da pek bir cacık olmuyormuş şu an için en azından. Dün güzeldi ama bugün Fatura taski bile gelmedi. Banyo ve Mutfak görevi var galiba bir düzgün onu da anlamadım küvet kısmını nasıl yapacağımızı. Yani boş bekliyorum. O kadar heveslenmiştim. Level 3 olmak gerekiyor galiba düzgün Duplicate tasklerini çözebilmek için. Bilemiyorum ya da ben hiç risk almak istemediğim için orta düzey olan tasklere bile bakma gereği duymadım :D 80 task gözüküyor şu an belki içlerinde çok basit ve düzgün şeyler vardır ama bilmiyorum. Ondan hevesim kursağımda kaldı.

Amazon Hediye Karı hk » Post #10

Sun Nov 17, 2019 19:41 in Turkish

Amazon yurt dışından bir şeyler alacaksanız 29 Kasım Black Friday gününü beklemenizi öneririm. Dehşet indirimler oluyor. Bizim Trendyol vb vs yanında hiç kalır. Bizimkiler bindirip indiriyor ama Amazon’da baya indirim oluyor direkt. Amazon.tr’de de indirim oluyor ama o gerçek Amazon kadar iyi değil ve kupon geçmiyor onda.

TASK GÜNCEL! » Post #2762

Sun Nov 17, 2019 05:43 in Turkish

Hasan00 wrote:
Hattusas wrote:
Hasan00 wrote: LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
5
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
21/ 29
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
72.4%
Note: Statistics are updated every 24 hours

100 Soru olunca hemen lvl alabilirmiim? yoksa o son madde etki ederni yani yeni olduğum için hiç lvl alıp düşmedim belki direkt lvl alırım

Oranınız çok iyi gözüküyor şu an. Expelled oldunuz mu bilmiyorum ama level alana kadar max 2 tane expelled olabilirsiniz en fazla. Fazlası olunca level vermiyorlar ben 15 farklı işte 2 kez expelled oldum ama level aldım bir sıkıntı çıkmadı. Zorlandığınız işlere hiç girmeyin ve Entity / Resaltar tasklerini kaçırmayın. Dün baya geldi.

lvl taskından 1 tane expelled var oda %62 ama lvl etkili olmayanda bir kaç var umarım hemen alırım :D

Dediğim gibi tam bilmiyorum kuralı sonradan editledim o mesajımı :D Ama zaten siz de level alana kadar bi 12-15 farklı iş yapmış olursunuz. O yüzden 2 taneyle bana bir şey olmadıysa ki birinde %0 ile oldum. Sizde de hiçbir şey olmaz :D O bana ders olmuştu ondan sonra bilmediğim, zor gelen hiçbir taski yapmadım.

Yüzdeye çok takılmayın %70'in altına inmeden tamamlayabildiğiniz kadar tamamlayın. Level alınca birsürü kolay alternatif var level kasmak için yüzde kolay artıyor level aldıktan sonra Level 3 olmak kolay.

TASK GÜNCEL! » Post #2760

Sun Nov 17, 2019 05:35 in Turkish

Hasan00 wrote: LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
5
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
21/ 29
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
72.4%
Note: Statistics are updated every 24 hours

100 Soru olunca hemen lvl alabilirmiim? yoksa o son madde etki ederni yani yeni olduğum için hiç lvl alıp düşmedim belki direkt lvl alırım

Oranınız çok iyi gözüküyor şu an. Expelled oldunuz mu bilmiyorum ama level alana kadar max 2 tane expelled olabilirsiniz en fazla. Fazlası olunca level vermiyorlar ben 15 farklı işte 2 kez expelled oldum ama level aldım bir sıkıntı çıkmadı. Zorlandığınız işlere hiç girmeyin ve Entity / Resaltar tasklerini kaçırmayın. Dün baya geldi.

Expelled olma olayını tam bilmiyorum. Bir kuralı falan var galiba. Siz yine de ben dedim diye rahat olmayın. Mümkün olduğunca olmadan yapmaya çalışın bana kalmasın sonra :D

TASK GÜNCEL! » Post #2757

Sun Nov 17, 2019 01:15 in Turkish

ankettasksever wrote:
Hattusas wrote: 1454520 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1101-2) 11 21 21 100%

1453175 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1101-1) 8 18 18 100%

Bunlar da ilk göz ağrılarım olsun :D Açılışı bunlarla yaptık. Güzel de parası varmış gerçi 0.07 yani ama tiktok videoları izleye izleye kusasım geldi.

heyecana bak. aman boğulma derinlerde. sakin sakin. :$

kıyıdan sana el sallıyorum. :clap:

Kaç aydır bu anı bekliyordum. Beklemekten o kadar sıkılmıştım ki :D. Yok ben baya araştırdım, sordum. Zaten quiz modunda baktım bunu anlamadım diyorsam direkt kapıyorum hiç riske atmıyorum. Bi kez %0 olmuştum öyle level taskinde o bana ders oldu. Anketler doğru dürüst çalışmıyordu ve siteye sırf forum için giriyordum. Artık düzenli bir uğraş oldu bu bana. Herkesin level almasını isterim açıkcası. Birkaç entity daha çözsen bence sen de alacaksın az kaldı. Diğerlerini çözmedim ben hep entity / resaltar bekledim.

simurgg wrote:
Hattusas wrote: 1454520 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1101-2) 11 21 21 100%

Bunlar da ilk göz ağrılarım olsun :D Açılışı bunlarla yaptık. Güzel de parası varmış gerçi 0.07 yani ama tiktok videoları izleye izleye kusasım geldi.

Ilk göz agrım olsun olsun da hesabına erken veda etme bak benim hesap bu tasklardan gitti akşam arkadaşın hesabı da kapandı muhtemelen bu tasklardan

Illa yapicam dersen açıklamayı kuralları iyi oku

Hadi hayırlı olsun

Eleme sorularını düzgün cevaplamazsanız niteliksiz cevap olarak sayıyor ve bunun hakkında üstte task açıklamasında yazı var ve sanırsam affetmiyorlar oradaki yanlışları ondan dikkatli olmak lazım. Daha önceden Task kısmını takip etmiştim bu konular hakkında ondan tek tek zaman vere vere yapmaya çalıştım. Eleme sorularını da tek tek inceledim. Umarım bir şey olmaz. En risksiz task bu olduğu için yapmak zorunda kaldım diğerleri level etkiliyor çünkü girer girmez riske atmak istemedim kendimi.

Şu anda da Kitchen and Bathroom taskini yapmak istiyorum fakat quizde kapadım çünkü banyo kısmını anlayamadım, riske atamadım. Ayrı bir küvet var derken ne demek istiyor anlamadım. Duvarda kaplama varsa var mı diyeceğiz çok karışık geldi bana. En iyisi fatura taskini beklemek galiba.

TASK GÜNCEL! » Post #2753

Sat Nov 16, 2019 23:18 in Turkish

1454520 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1101-2) 11 21 21 100%

TASK GÜNCEL! » Post #2751

Sat Nov 16, 2019 22:36 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote: Tiktok Tasklerinde bazılarında ses var ama video yok kaç kez F5 attım ama öyle. Onlarda ne yapmam gerekiyor? Video çökse ses de gelmezdi herhalde.

give up yapıp yeniden gir birde öyle dene

Denedim ama beyaz ekran geliyor yine o videoda galiba kendisi öyle. Zaten eleyici bir soru olursa videonun sonunda gözüküyor yani gözükmesi gerekli. Major Flag veriliyormuş galiba şaşırtma sorularını yapamayınca max 2 tane Major Flag olunca level 0'a düşülüyor herhalde. Çok zormuş bu level işleri :D

Level 1 Max Minor Flag: 4 Max Major Flag: 2
Level 2 Max Minor Flag: 1 Max Major Flag: 1

TASK GÜNCEL! » Post #2749

Sat Nov 16, 2019 22:26 in Turkish

Tiktok Tasklerinde bazılarında ses var ama video yok kaç kez F5 attım ama videonun kendisi öyle şarkı falan söylüyor. Onlarda ne yapmam gerekiyor? Video çökse ses de gelmezdi herhalde.

TASK GÜNCEL! » Post #2748

Sat Nov 16, 2019 22:13 in Turkish

Mister_M wrote: güzel ne yaptın fatura taskını gönderdinmi

Yok TR tasklerini yapıyorum şu an. Site o kadar yavaş ki bazen sadece yazı çıkıyor sayfalarda F5 atmaktan çok yoruldum. :D

TASK GÜNCEL! » Post #2746

Sat Nov 16, 2019 22:10 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote:
Hattusas wrote: An itibariyle Level 2 olarak sonunda aranıza katılmış bulunmaktayım :D Çok mutluyum bugün. Level 3 olmam lazım bir an önce o yüzden kolay ve klasik taskler ile takılacağım sanırsam. Tecrübeli arkadaşlar bana öneride bulunursa çok mutlu olurum. (%83.6 oranım var şu an)

Bu Türkçe video taskleri düzgün çalışıyor mu? “Lütfen Videolar Üzerine Karar Verin TR” olan. Düzgünse ona gireceğim.

Öncelikle Hayırlı olsun

önerim Clothing Categorisation Task ile başlaman ama ne şansızlık ki şu an arızalı task
türkçe taskı lvl etkilemiyor LVL 2 isen şu an yapabileceğin ara sıra gelen Find The Quantity And Price For Items. (Kroger)
v.b. fatura taskları bunun gibi bir çok task var zaten ara sıra gelir sadece quiz mode yap ve bekle

ben şu an lvl 1 Homes - Kitchen And Bathroom Quality taskını yapıyorum talimatları dikkatlice oku hızlı karar verme tek tek kontrol et sadece quiz mode gönder bekle lvl 3 olunca Duplicate Fashion Product Identification Taskını yaparsın rahat levelini sabitlersin
sakın expelled oliyim deme haa :)

Not: expelled olursan belki levelini bile kaybedebilirsin dikkatli ol çok para kazanacam diye rehavete kapılma yavaş yavaş tadını çıkar

Bu Kitchen And Bathroom taskinden bi 5 tane ayrı ayrı gözüküyor hangisine tıkladığım önemli mi? :D Çok korkuyorum ben ya çok uğraştım giderse level üzülürüm şu an.

İlk TR taskleri ile mi başlasam bilemedim :D Nasıl olsa level etkilemiyor.

aynen ilk önce can güvenliği lütfen kemerinizi takın :D
tr taskla başla bitir sonrasına bakarız
(bütün videoları sonuna kadar izle şaşırtma sorular var)

Çok teşekkür ederim bu Kroger Fatura Taski de kolaya benziyor yapılabilir gibi sanki :D Ürünün fiyatına bakıp falan yazıyoruz tabii hata yoksa

aynen kolay task bazı taskları tarih vb bilgileri fake atabiliyor talimöatları muhakkak oku
bu arada soramadım dashboard kısmında something gibi ibare varmı yani lvl inin belli olduğu yerde
Böyle gözüküyor öyle ek bir madde yok :D %85 olmam gerekiyor sadece.

TASK GÜNCEL! » Post #2744

Sat Nov 16, 2019 21:43 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote:
Hattusas wrote: An itibariyle Level 2 olarak sonunda aranıza katılmış bulunmaktayım :D Çok mutluyum bugün. Level 3 olmam lazım bir an önce o yüzden kolay ve klasik taskler ile takılacağım sanırsam. Tecrübeli arkadaşlar bana öneride bulunursa çok mutlu olurum. (%83.6 oranım var şu an)

Bu Türkçe video taskleri düzgün çalışıyor mu? “Lütfen Videolar Üzerine Karar Verin TR” olan. Düzgünse ona gireceğim.

Öncelikle Hayırlı olsun

önerim Clothing Categorisation Task ile başlaman ama ne şansızlık ki şu an arızalı task
türkçe taskı lvl etkilemiyor LVL 2 isen şu an yapabileceğin ara sıra gelen Find The Quantity And Price For Items. (Kroger)
v.b. fatura taskları bunun gibi bir çok task var zaten ara sıra gelir sadece quiz mode yap ve bekle

ben şu an lvl 1 Homes - Kitchen And Bathroom Quality taskını yapıyorum talimatları dikkatlice oku hızlı karar verme tek tek kontrol et sadece quiz mode gönder bekle lvl 3 olunca Duplicate Fashion Product Identification Taskını yaparsın rahat levelini sabitlersin

Not: expelled olursan belki levelini bile kaybedebilirsin dikkatli ol çok para kazanacam diye rehavete kapılma yavaş yavaş tadını çıkar

Bu Kitchen And Bathroom taskinden bi 5 tane ayrı ayrı gözüküyor hangisine tıkladığım önemli mi? :D Çok korkuyorum ben ya çok uğraştım giderse level üzülürüm şu an.

aynen ilk önce can güvenliği lütfen kemerinizi takın :D
tr taskla başla bitir sonrasına bakarız
(bütün videoları sonuna kadar izle şaşırtma sorular var)

Çok teşekkür ederim bu Kroger Fatura Taski de kolaya benziyor yapılabilir gibi sanki :D Ürünün fiyatına bakıp falan yazıyoruz tabii hata yoksa

TASK GÜNCEL! » Post #2742

Sat Nov 16, 2019 21:21 in Turkish

Mister_M wrote:

Öncelikle Hayırlı olsun

TASK GÜNCEL! » Post #2740

Sat Nov 16, 2019 16:28 in Turkish

An itibariyle Level 2 olarak sonunda aranıza katılmış bulunmaktayım :D Çok mutluyum bugün. Level 3 olmam lazım bir an önce o yüzden kolay ve klasik taskler ile takılacağım sanırsam. Tecrübeli arkadaşlar bana öneride bulunursa çok mutlu olurum. (%83.6 oranım var şu an)

TASK GÜNCEL! » Post #2729

Sat Nov 16, 2019 11:16 in Turkish

Resaltar taski yine geldi ve maximum amount yazana kadar yaptırttı. Biraz fazla bekledim 40 saniyeye yakın. Hızlı geçince yaptırmıyor sanırsam 10 sayfa çözebildim bu sefer level alacağım galiba.

TASK GÜNCEL! » Post #2728

Sat Nov 16, 2019 09:32 in Turkish

Son 1 taskin quiz kısmını çözmem yeterli level almam için. Çok yoruldum artık. Yaptığım iki taski sonradan levele kapamışlardı onların yüzünden level alamıyordum. Gerçi geçen de %0 verdi bi taske umarım sıkıntı çıkmaz. %83 oranım var o 0 aldığım task yüzünden. Level 1 ile 3 arasında çok fark yoktur umarım level 2 olabiliyorum şu an eğer aksilik çıkmazsa...

%'lik için itiraz ettim %80 yaptığım bir taskte çoğu kişide aynı hata olmuş itiraz etmişler. Hiçbir zaman biz hatalıyız demediler ama belki bunu %100 yaparlar direkt level 3 olurum.

Bataklık gibi bir sistem bir kez batınca hep batıyorsun çıkmak için çok çabalaman gerekiyor. Feleğim şaştı artık.

TASK GÜNCEL! » Post #2726

Sat Nov 16, 2019 07:42 in Turkish

Seksenler wrote: Task sayfası arada bir şu sekılde hata verıyor sızde de oylemı yoksa benım tarayıcı sıyırdı ? veya F8 serverlerı ıle mı alakalı anlamadım dunden beri.

Bende de çok fazla oldu bugün F5'leyerek çözmek zorunda kaldım kaç kez. Çok yavaş sayfalar bugün.

TASK GÜNCEL! » Post #2724

Sat Nov 16, 2019 05:52 in Turkish

1456736 Resaltar Detalles Que Corresponden Con Entidades- Seguro

Entity Taski istiyorduk geldi ama hızlı gidiyor sadece quiz yapıyoruz. Level etkili.

2 tane geldi quiz modlarıyla 10 soru çok sık geliyor şu dakikalar kaçırmayın hemen girin 5 soru 5 sorudur ve kolay olduğu için %100 oluyor genelde oranınız ayrı ayrı da geliyor direkt yüzdenizi baya arttırıyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 10:40:10 EST