Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #2846

Fri Nov 29, 2019 07:06 in Turkish

besevler wrote: Task konusunda uzun zamandır bu kadar kötü bir hafta hatırlamıyorum. Bu akşam da bir şey çıkmazsa bu hafta çok sönük geçecek.

Gerçekten yapacak hiçbir şey yok. Anket desen anket de yok doğru dürüst. Temmuz ayında kıtlık mıtlık diyorlar da Temmuz'da bile daha çok anket falan çözdüğümü hatırlıyorum ben.

TASK GÜNCEL! » Post #2844

Fri Nov 29, 2019 06:55 in Turkish

Seksenler wrote: task ne arar da yapacaz :) refreshle clothıng taskı ve Duplicate taskını yapıom vala oda bonus ıcın :)

Clothing taski çok güzel de bazen bulamıyorum ne kategori olduğunu delirtiyor beni :D. Verdikleri site de açılmıyor googledan tek tek bu neymiş diye aratıyorum.

TASK GÜNCEL! » Post #2842

Fri Nov 29, 2019 06:32 in Turkish

Şu an task yapanlar en son hangi taskleri yaptıklarını yazabilir mi? Yapacak task bulamıyorum garip garip taskler gelmiş.

TASK GÜNCEL! » Post #2834

Thu Nov 28, 2019 07:38 in Turkish

Gerçekten dediğiniz gibi o kadar vahim ki level aldığım hiçbir işe yaramadı. Çok çok minimal bir ücret kazanıyorum. Kaldı ki yeni de level aldığım için pek ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Buraya yazarsanız anca öyle görebiliyorum. Onun dışında düzgün task de yok çok çok az. En meşhurları Building vb vs taskleri bile ortalıkta yok. Gelirse de 0.10$ kazandırıp gidiyor çoğu task. Zaten Çince, Japonca vb. gelen tasklere giremiyorsun bile. Mesela geçen 0.24$’a hangi spor bul tarzı bi task vardı ve birsürü gelmişti. Nasıl bitti anlamadım bende sayfa bile açılmadı ve açılsa bile o kadar yüksek ücretli bir şeyi yapmaktan korkardım. Yine de yapan yapıyor. Ayrıca hem bazen anlamıyorsun hem de direkt level düşürmeye meraklı oldukları için quiz modunu anlasan bile riske atmaya korkuyorsun. Birçok task için böyle. Açıkcası bakınıp yapacağım bir şey yok diyip kapamaktan başka yaptığım bir şey yok. Ayda en az 50$ kazanırım diye düşünmüştüm onu bile yapamıyorum. Şu an level 0 olsam hiçbir farkım olmazdı ufacık bir miktar haricinde.

TASK GÜNCEL! » Post #2823

Wed Nov 27, 2019 10:51 in Turkish

Destekte Peter meter biri cevap var profil fotoğrafı var çekik gözlü. Onun sayesinde hatalı bitirdiğim bir task %100 oldu. Oranımı düzeltmişler çok mutlu oldum. Arada iyi kalpli insanlar çıkıyor demek ki. Belki de birsürü laf ettiğim içindir :D

TASK GÜNCEL! » Post #2817

Sun Nov 24, 2019 10:48 in Turkish

Bir şey soracağım size. Tasklerde hata olduğunu düşündüğünüzde hangi kategoriye ya da nereye yazıyorsunuz? Ben "Test Question" kısmına yazıyorum ve hatalı olduğuna %100 emin olduğum taskler için bile 1-2 gün sonra klasik hep aynı cevap geliyor.

Yok affedilmeye uygun görülmedi bilmem ne ama hep o aynı mesaj. Burada yazanlara bakıyorum altında yok Joanne falan başka biri tek tek ilgileniyor sizin yazdıklarınızda. Bende o yok direkt F8 Support'un bot mesajı geliyor. Gerçekten kabak tadı vermeye başladı. Gerçekten ilgilenecekleri bi yer varsa oraya yazayım en azından düzgün bi cevap alırım böyle bot cevap alacağıma. Çok sinir oldum.

Verdikleri cevaba cevap olarak yükseldim biraz bence asıl siz bot olmalısınız, incelediğinizi dahi düşünmüyorum hep aynı cevap vb vs. yazdım. Umarım bir şey olmaz :D

Kaçtır yazıyorum adam akıllı ilgilenen yok. Herkese o mesajı atıp bana çok yoğunuz demesinler. O zaman oradaki işleri ne, yardım etmeye mi bot cevap atmaya mı geliyorlar?

TASK GÜNCEL! » Post #2816

Sun Nov 24, 2019 02:52 in Turkish

Dün bir tane Elche taski yüzünden expelled oldum. Sanırsam cenazeli olandı :D Diğer tüm gelenlerde düğün, restorant, araba kazası, lantern festival, barbekü, fireman vb. %100 çektim tek onda expelled verdi ilginç bir şekilde oysaki açıklama kısmında hem insanlar olacak hem de tabut olacak diyor açık açık. Tek başına mezar taşı koymuş ne insan var ne bir şey. Ona da gidip cenaze diyemezsin ki yani açıklamada da öyle yazmıyordu. Gittim itiraz ettim bakalım. Baya açıklaya açıklaya yazdım bu sefer. Level kaybetmedim gerçi etmemem de lazımdı 7 görev yaptım birinde expelled oldum oranı çok çok az etkiliyor. Level istatistiğimi çok arttırdılar her ne kadar expelled olsam da diğerleri %100 gelince uçtu. Level 3'ü görebilsem yeter artık. %84 virgüllü bir şeyde kaldı.
(27 işte toplam 3 tane expelled var bu düzeltilirse 2 olacak)

Yani cenaze taskini sallasam %0 vermezdi. İmkansız gibi bir şey. Kesin bir hata oldu onda.

TASK GÜNCEL! » Post #2812

Sat Nov 23, 2019 08:15 in Turkish

husein wrote: Bu level etkili hatalı linkedin tasklarından gına geldi, güncellemeden umutluydum ama durum aynı.
Şunlar yerine daha düzgün tasklar göndermiş olsalar çoktan level almıştık.

Gece vakti uyanıksanız entity taski ya da başka level etkili task yakalayabilirsiniz. Ben geçen hafta bu civarlarda almıştım level. 00.00’dan sonra artıyor özellikle.

TASK GÜNCEL! » Post #2810

Fri Nov 22, 2019 23:28 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote: Bakım taa 2 gün önce olmasına rağmen hala bakım yazısı çıkıyor Tasklerde üstte. Bir şeyi düzeltiyorlar diğeri kalıyor :D

1457708 Elche- Funeral- Image Categorization
kolay bir task

bunun gibi aynı isimde tasklar gelip gidiyor en azından quiz mode yaparsan level 3 olursun

Elche- St. Patricks Day - Event- Image Categorization

Ben de size bunu öneririm sadece yeşil renk ve yonca var mı yok mu ona bakıyorsunuz :D Hristiyan bayramlarının hepsini bildiğim için kolay oldu :D

TASK GÜNCEL! » Post #2808

Fri Nov 22, 2019 22:52 in Turkish

Bakım taa 2 gün önce olmasına rağmen hala bakım yazısı çıkıyor Tasklerde üstte. Bir şeyi düzeltiyorlar diğeri kalıyor :D

Iki farkli internetten tek pc ile calisilir mi » Post #3

Fri Nov 22, 2019 22:48 in Turkish

Reklam filmini izlediysen üstteki arkadaşın dediği gibi farklı cihazlar ile girebilirsiniz. Reklam filminde ailecek para kazanın diyor ve ailedeki herkes para kazanmaya başlıyor farklı cihazlardan fakat aynı cihaz olunca sanki tüm hesapları tek kişi yönetiyormuş gibi bir algı oluşuyor. O yüzden hesabın gidebilir.

TASK GÜNCEL! » Post #2806

Fri Nov 22, 2019 05:06 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote:
Hattusas wrote: Banyo taski hatalı bence. Bazılarında doğru işaretlediğime çok eminim ama bazen 1-2 yanlış çıkarıyor kendisi. Birsürü kişi itiraz etmiş ve destan yazanlar da var correction kısmında. Tek tek ticket atmaktan bıktım ne hali varsa görsünler. %80 küsür ile bitiriyorum zaten ama böyle giderse level 3 olamayacağım.

hata yok sadece ayrıntıları kaçırıyorsun sadece quiz mode gönder o hatalı gördüğün tasklardan yola çıkarak yapmayı dene
uğraşmak istemiyorsan
1458989 Clothing Categorisation Task bu task ile rahat level 3 olursun

Quizde dediği ile uyuşmuyor... Banyoda perde varsa ya da tamamı fayans ile kaplıysa onu duş olarak saymalıyız diyor işaretliyorum farklı bir şey diyor. Arada cidden bozuk sorular var. Baya yapan kişilerin itirazı vardı bu dediklerime onların cevaplarından birini seçip yolladım. Şu ana kadar hiçbir zaman yüzdeyi yükseltmediler belki de takmıyorlar ama umarım düzeltirler çünkü gerçekten ayrı olarak ticket yollamaktan sıkıldım.

Dediğiniz task daha kolaysa sanırım onunla level almayı denemeliyim ona bozuk demiştiniz galiba düzeldi. :D. Oranım yerinde sayıyor bi düşük bi yüksek aldığım için sadece para olarak kazancım var şu anlık.

evet 1458989 Clothing Categorisation Taskı düzeldi level yükseltmek için kolay bir task

Gerçekten kolay bir taskmiş çok teşekkür ederim. Şifa gibi geldi %100 :D

Tiktok taski gelmiş yine. İyi para kazanacağım bugün.

TASK GÜNCEL! » Post #2804

Fri Nov 22, 2019 04:50 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote: Banyo taski hatalı bence. Bazılarında doğru işaretlediğime çok eminim ama bazen 1-2 yanlış çıkarıyor kendisi. Birsürü kişi itiraz etmiş ve destan yazanlar da var correction kısmında. Tek tek ticket atmaktan bıktım ne hali varsa görsünler. %80 küsür ile bitiriyorum zaten ama böyle giderse level 3 olamayacağım.

hata yok sadece ayrıntıları kaçırıyorsun sadece quiz mode gönder o hatalı gördüğün tasklardan yola çıkarak yapmayı dene
uğraşmak istemiyorsan
1458989 Clothing Categorisation Task bu task ile rahat level 3 olursun

Quizde dediği ile uyuşmuyor... Banyoda perde varsa ya da tamamı fayans ile kaplıysa onu duş olarak saymalıyız diyor işaretliyorum farklı bir şey diyor. Arada cidden bozuk sorular var. Baya yapan kişilerin itirazı vardı bu dediklerime onların cevaplarından birini seçip yolladım. Şu ana kadar hiçbir zaman yüzdeyi yükseltmediler belki de takmıyorlar ama umarım düzeltirler çünkü gerçekten ayrı olarak ticket yollamaktan sıkıldım.

Dediğiniz task daha kolaysa sanırım onunla level almayı denemeliyim ona bozuk demiştiniz galiba düzeldi. :D. Oranım yerinde sayıyor bi düşük bi yüksek aldığım için sadece para olarak kazancım var şu anlık.

ANKETLER » Post #6616

Fri Nov 22, 2019 00:13 in Turkish

cihanpasa46 wrote:
Hattusas wrote: Yılbaşı haftasında daha doğrusu onlara göre Noel haftası diyelim 1-2 hafta boyunca ySense günlük bonusu %50'ye çıkarıyor. Tabii yönetim değiştiği için bu yıl nasıl bir sürpriz olur bilemem. Geçen yıl %50 yapmış. Mesela günde 10 dolar kazandıysan 5 dolar vb vs. para kazanmak için güzel haftalar. Keşke gelse hemen.

Bence yanılıyorsun hocam, o yüzde 50 bonus oyle işlemiyordu..Şu an eklenen yüzde 12-14-16 lar yüzde 22 oluyordu galiba...en fazla 0,1-0,2 cent fark yapıyor hatırladığım...

Eski forum gönderilerine baktım ben o zaman üye değildim :D Siz daha iyi bilirsiniz. %50 kısmı referans programından gelen para için de olabilir tam emin değilim. Ama güzel bir kazanç oluyor o dönem.

ANKETLER » Post #6613

Thu Nov 21, 2019 23:00 in Turkish

Yılbaşı haftasında daha doğrusu onlara göre Noel haftası diyelim 1-2 hafta boyunca ySense günlük bonusu %50'ye çıkarıyor. Tabii yönetim değiştiği için bu yıl nasıl bir sürpriz olur bilemem. Geçen yıl %50 yapmış. Mesela günde 10 dolar kazandıysan 5 dolar vb vs. para kazanmak için güzel haftalar. Keşke gelse hemen.

ANKETLER » Post #6604

Thu Nov 21, 2019 10:51 in Turkish

Anket sistemi sanırsam baya düzelmiş bu aralar genel forumdan okuduğum kadarıyla. Anket sistemi bozuk olduğu için giresim gelmiyordu o kısma bayadır yoktum. Neler gelmiş gift card falan filan... Baya şey kaçırdım gibi gözüküyor :D

TASK GÜNCEL! » Post #2800

Thu Nov 21, 2019 06:22 in Turkish

Banyo taski hatalı bence. Bazılarında doğru işaretlediğime çok eminim ama bazen 1-2 yanlış çıkarıyor kendisi. Birsürü kişi itiraz etmiş ve destan yazanlar da var correction kısmında. Tek tek ticket atmaktan bıktım ne hali varsa görsünler. %80 küsür ile bitiriyorum zaten ama böyle giderse level 3 olamayacağım.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #330

Wed Nov 20, 2019 11:17 in Turkish

Marriott'a göre Amazon'un Türkiye'den öğrendiği ikinci şey ise "3D Secure" olarak isimlendirilen ve alışveriş sırasında doğrulama yapılmasını sağlayan bir sistem. Bu sistemi Avrupa'nın önemsemediğini ifade eden Marriott, 3D Secure özelliğinin şu an için Türkiye'de olmadığını ancak konuyla ilgili çalışmaların sürdüğünü ve kısa bir süre sonra hizmete sunulacağını açıkladı.

Amazon bugün yaptığı açıklamada Türkiye sayesinde 2 şeyin çok önemli olduğunun farkına varmış biri de 3D secure sistemi. Avrupa'da önemsiz olduğu için şu an bizde de yok yeni Türkiye piyasasına geldikleri için. Bunu da yakında getireceklermiş. Yani o demek oluyor ki artık prepaid kullanamayacağız.

(Amazon.tr için bu)

TASK GÜNCEL! » Post #2798

Wed Nov 20, 2019 10:54 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
Mister_M wrote: 1457262 Image Categorization $0.17
quiz 1 max 4

Dostum şu banyo görevinde küvet kısmını nasıl çözüyoruz? Bana anlatabilir misin zahmet olmazsa kaç video izledim kaç kez okudum bir şey anlamadım :D Yapacak bir şey yok çünkü düşük ücretli bile olsa onları çözmekten başka seçeneğim yok.

Diğer kısımları anladım işte yok parlama varsa ve monte bir lavabo yoksa gerçek granit falan filan.

şuan bu görevleri tamamını maxladığım için bildiğim kadarını paylaşayım :D
görevde 3 seçenek var 1 soruda mutfak mermerini soruyor burda dikkat etmen gereken mermer granit mi ?
bunu şu şekilde anlayabilirsin 1 gerçek mermer parlak olur 2 mutfak mermerinin lavabo kısmına bakılır genelde gömmeli olur yani lavabo mermerin üst kısmında olmaz ha bazen lavabo üst kısımda olduğuda oluyor burada mermerin parlaklığına bakacaksın

2 soruda mutfakta bulunan fırın bulaşık makinası paslanmaz çelikmi ?
paslanmaz çelik metalik renk olur siyah veya beyaz ise hayır kısmını seçiyorsun dikkat et fırın bulaşık makinasından 1 tanesi bile farklı olursa hayırı seçeneğini seç

3 soru ise banyo fotorafı varmı ve banyo fotorafında ayrı bir küvet varmı ?
ayrı küvette dikkat etmen gereken durum duş başlığı her küvetin üstünde duş başlığı varsa hayırı seç
onun haricinde evet şıkkını seç
bazen sadece küvetin alt kısmını fotorafını çekerler ben genelde hayırı seçiyorum bu tip durumlarda
bazende banyo perdesi çekiyorlar aynı şekil hayır seçeneğini seç
Talimatlar kısmında daha ayrıntılı veriyor ama bir kaç tüyo ile inşallah yaparsın
Dikkat et sadece ilk quiz mode sayfayı gönder zaten ilk quiz modede 10 soru var 2 veya 3 farklı task yaparsan kesin 3 level olursun
sonra ver elini Alamanya :lol:

( 1457746 Clothing Categorisation Task i düzeldi yapmak istersen bi bak derim)

Ellerine sağlık çok güzel anlatmışsın :D Banyo kısmını task kısmından okudum ama anlamadım yok duvarda bişi varsa o varsa şu varsa. Diğer kısımlar basit.

TASK GÜNCEL! » Post #2797

Wed Nov 20, 2019 10:53 in Turkish

F8 Destek sayfası çökmüş sanırım bir türlü açılmıyor. Yapılacak bakımdan ötürü mü acaba. Attığım bir ticket vardı cevabına bakamıyorum.

Tasklerdeki hiçbir görsel açılmıyor site kafayı yedi gene. Bakıma girecek diye iyice saldılar.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2021 21:29:19 EST