Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #2076

Mon Jul 15, 2019 11:37 in Turkish

1407380 Antecedent Highlighting

Ücreti çok güzel 0.35$ veriyor fakat çok zor ve hatalı.

Aşağıda "bu" gibi altı çizili zamirler veriyor ve üstte zamirin hangi ismin yerine kullanıldığını bulmaya çalışıyorsunuz ve bulursanız da o ismi çiziyorsunuz.

Dil bilgisi taski olmuş ve hatalı sanırsam. "it" and "there" seçeneği çalışmıyor birinin cevabı oydu fakat ısrarla bir şık seçiniz dediği için expelled oldum.

Level etkiliyor arkadaşlar yapamayacaklar girmesin riske atmaya değmez kesinlikle.

Job ID » Post #3

Mon Jul 15, 2019 08:40 in Turkish

Invictus3512 wrote: Aşağıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz gibi, Job ID'yi ekleyerek Test Question seçip ticket atmanız gerekmekte. Contributor ID'yi atmanıza gerek yoktur. Aşağıdaki ticket'a girmek için de Dashboard bölümündeyken Help'e tıklayın. Daha sonrasında sağ aşağı tarafta "Create a Ticket" kısmına tıklayabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/lQ1yXg.png

Ne kadar teşekkür etsem az. Ben Figure Eight'in kendi sayfasına giriyordum hep oradan ticket oluşturup "Job Issue" kategorisini seçiyordum. İş sayfasından yapayım bir de dediğiniz kısmı seçip.

Like nasıl atılıyor bilmiyorum ama ben şu an size bi like attım yani.

TASK GÜNCEL! » Post #2075

Mon Jul 15, 2019 04:16 in Turkish

117,702,428 15 Jul 2019 07:12 EST Dev Job: Confirming If A Person Is On The Management Structure For A Company

*Level etkisiz

Quiz moduna girmeden direk work moduna geçiriyor.
Çok güzel ve kolay bir task idi ancak 2 defadan sonra task bulunmuyor diye attı 0.02$ anca alabildim. Her sayfada sadece 1 kişi adı veriyor ve üstte de liste var çalışan listesi orada olup olmadığını buluyorsunuz sonra varsa da size üstte yazan görevini soruyor aynı değil ise siz yazıyorsunuz. Sayfa başı 30 saniye falan sürüyordu. Çok hızlı bir şekilde 100 tane yapılıp 1$ elde edilebilirdi.

ANKETLER » Post #4476

Mon Jul 15, 2019 03:49 in Turkish

Click ID 534,311,067
Start Time 15 Jul 2019 06:42:25 EDT
LOI 2m 52s
Project OpinionWorld - Router
Reward $0.60
Status Completed

Sigorta şirketleri ve dehşet kısa bir anket. Sadece 2 dk aldı almadı 0.60$'ı çaktı direk. Kontrol edin ve gelirse direk yapın derim.

En uygun ödeme alma yöntemi hangisi » Post #2

Sun Jul 14, 2019 14:21 in Turkish

EienV wrote: Ödeme alma limiti düşük ve sorun çıkarmayan ?

Hem düşük hem de ücretsiz olan Tango Kart var ama onun da çeke falan çevirip kullanıyormuşsun felan. İnternetten kart siparişi falan vermen gerekiyormuş. Forum üzerinde sipariş eden ve kullanan üyeler mevcuttu, onlar bizi aydınlatırsa seviniriz gerçekten.

Skrill seçtim ben ilk ödemem için. Sırf ilk ödemem olsun diye onu seçtim ama çok fazla kesinti yapıyormuş herkes şikayetçi. Bankaya aktarım için 6$ kesinti yapıyormuş. Fazla geldi bana o. Skrill'in internet üzerinde anlaşmalı yerleri var PayPal kadar olmasa da... Çekmeden parayı Skrill üzerinden kullanmayı planlıyorum şu an için.

Job ID » Post #1

Sun Jul 14, 2019 09:11 in Turkish

Figure Eight'e 2 kez ticket attım ikisine de yanıt geldi ama ikisinin de cevabı aynı,

Thanks for your message. This ticket was labeled as a Test Question ticket, but it doesn't look like you added a Job ID for us to review. If you would like us to review your answers to a Test Question, please create a new ticket with the Job ID, so that we can take a look. Thanks!

Job ID dediği yani iş kimliğini taski yaparken "help" kısmına tıklayarak görmüyor muyuz? 2. sefer o kısımdaki Job ID ve Contributor ID'yi kopyalayıp tekrar bir ticket yolladım ona da aynı cevap geldi.

Job ID tam olarak neresi yani benim mi bir hatam var arkadaşlar?

Contributor ID: 45361606
Job ID: 1403519

Böyle bir şey var help kısmında, yolladığım buydu. Eğer bu değilse beni bilgilendirin lütfen.

@moneymakingways moderatörüm cevap alamadım siz yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1406724 Is This A Sponsored Video? - 2019-07-14 » Post #2

Sun Jul 14, 2019 04:17 in Turkish

Snorlax16 wrote: 2 haftadır pazar sabahı gelen bir task bundan önceki 2 hafta 5. görevi submit ettiğimiz an otomatik major flag verdi(pek çok kişinin başına geldi).Videoların sponsorlu olup olmadığını bulmanızı istiyor kolay bir task 2 hafta üst üste otomatik flag verince bu hafta bulaşmak istemedim. Şunu da söylemeden geçmeyim Major Flag veriyor ama hatalı olduğu için 2 gün içinde kaldırıyorlar bayrağı gözünü karartan varsa yapabilir 5 task yaparak 0.70$ kazanırsınız Major Flag yersiniz 2 gün sonra her şey normale döner karar sizin bu arada task bu hafta major flag veriyor mu teyit ettiremedim ama düzeltmiş olduklarını hiç sanmıyorum :)

Finanze taski çok güzel çok hızlı kalkmasa gün boyu yapılır yani sadece önemli yerlerin altını çiziyorsun 0.07$'lık ve hata da yok. Neden görev olarak koymuyorlar onu hemen kaldırıyorlar anlamış değilim. 2 kez anca girdim. Level etkili de bi task yani. Direk %100 ile başlıyorsun.

Bi de Linkedin taski var düzgün olan galiba o da kalktı kaç gündür yok zaten çok zahmetliydi.

TASK GÜNCEL! » Post #2074

Sat Jul 13, 2019 15:23 in Turkish

iamnotyourbaby wrote: arkadaşlar task da yeterli doğru sayısına ulaşamadığımız da atıyo ve geri giremiyoruz ya task a. bu yasak hiç kalmıyo mu ya? yeni üyeyim tasklarla alakalı yardımcı olabilcek biri varsa çok sevinirim.

Ben de yeni üyeyim baya baya bi tecrübe edindim 4. günümde. Tasklarin çoğu hatalı yani senin bi suçun yok. 2-3 günde bir aynı taskten yenileyip yolluyorlar ama merak etme onda da aynı hatalı sonuç geliyor. Kısacası düzgün bir task beklemek lazım. Zaten sanıyorum ki şu an levele bağlı bir şey yok 1 level olanından 3 level olanına da aynı durumda levellik taskler yok olanlar da bozuk geliyor. Herkes ana ekranına düşen ve yapılabilen güzel bir task bekliyor çok kasma kendini. Ticket at Figure Eight'e bekle. Acc oranını %100 yapıp düzeltebiliyorlar eğer kabul ederlerse. Yoksa da anket kovala, tasklerde iş yok cidden şu ara.

Onun dışında burada en çok kazandıran şey normalde task. O günde bilmem kaç dolar kazanıyorum diyenler hep task ile yapıyor. Şu an genel bir kuraklık var.

ANKETLER » Post #4460

Fri Jul 12, 2019 13:16 in Turkish

MightySeja wrote: site dalga geçiyor resmen 5 gündür 0 anket ve 15 dakika cevaplatıp attığı 4 anket var resmen bilgiyi alıyorlar sonra 3 kuruşu vermeden çekip gidiyorlar rezillik

Sitede yeniyim full task ve offers kısmından para kazandım 3. günümde. Tatilde olduğum için günde bilemediniz 10 saate yakın açık oluyor hesabım 2 anket anca tamamlayabildim 0.70$ varsa anca var. Nasıl bir kriter istiyorlar bilmiyorum ama zibilyon tane anket geldiği anda ilk tıklayanlardanım sürekli aktif olduğum için ve kriterlerin hepsi uygunsuz dedi attı beni. Çok olağanüstü biri mi olmamız gerekiyor anlamıyorum. Bazı yerlerde kadın ve yaşlılara daha çok öncelik verdiklerini duymuştum eğer öyleyse erkek olmaktan bi kere kaybediyorum zaten.

Merak ediyorum acaba diğer şu çok anket cevaplayıp da atmayan arkadaşlar nasıl bir profil veriyor ankete bizi de bi aydınlatsınlar :D. Dürüst olma ilkesi yolunda zamanımı harcıyorum sadece.

TASK GÜNCEL! » Post #2067

Fri Jul 12, 2019 07:21 in Turkish

ankettasksever wrote: 1406259 Resaltar Detalles Que Corresponden Con Entidades - Finanzas 1 5 5 100%

level etkili task. bir tane de kapattı ama iyi oldu %100

Şükür 3. gün doldu da foruma yazabiliyorum.

Bu Finanze taskı çok anlık bir şekilde gelip kayboluyor ve aslında çok kolay bir task. Üstteki istenilen doğrultusunda alttaki mesajdan önemli olan yeri çiziyorsunuz. Mesela 4 Temmuz 2012 gibi.

Level etkileyen 2. taskımı 3 gün içerisinde bulmam benim için iyi oldu. Level atlamak zor deniliyor ama şanslıyım sanırım. Her gün bu tasktan gelirse en azından günlük 5 test sorusu çözüp 100'e tamamlayabilirim yavaştan.

Dediğim gibi bu task 1 dakika içinde kayboluyor tıklamazsanız, gelirse mutlaka tıklayın kaçırmayın derim. Günde 1-2 kez geliyor şu aralar. Yeni tasklardan sanırsam. YouTube üzerinde videosunu da göremedim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 08:54:24 EST