Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

Skrill Master Prepaid Card Hk. » Post #26

Tue Jul 30, 2019 12:49 in Turkish

ve Tango Card gülümser:
- Yine, evet yine bana kaldınız.

PayPal yasaklandı, Skrill gidiyor. Papara gibi yerli cüzdanlar gelmeli acilen sisteme diğer yerlerde var Papara. Skrill’in o dehşet komisyonlu kısmını kimse kullanmak istemiyordur umuyorum ki. Payoneer alternatif ama kullanmak istemeyen için artık yeni alternatifler gelmeli. Papara gelsin bence.

ANKETLER » Post #4759

Mon Jul 29, 2019 12:21 in Turkish

OpinionWorld anket yolladı katıldığımda "Bu mülakata katıldınız, daha sonra tekrar deneyin" yazıyordu. Kaç gündür anketsiz sadece task ile geçiniyorum :D Yapma olasılığım kaç acaba? Bir de daha sonra tekrar deneyin ne demek. Katıldığımı söylüyor zaten ben bu kadar tutarsız bir ifade görmedim.

ANKETLER » Post #4748

Mon Jul 29, 2019 06:10 in Turkish

ankettasksever wrote: bu ay planlar tutmadı bende. çekim tarihi uzadı. normalden 25$ uzaktayım. bu ayın performansına bakıp da siteyi değerlendirmek kişiyi yanıltır diye düşünüyorum. işlerin açılacağını ümit ediyorum. :$

Güncellemeyi bekleyelim en iyisi biz. Açılacak ben inanıyorum. Zaten Temmuz en bereketsiz ay değil mi bu sitede? Temmuz’un hiç iyi olduğunu duymadım. Ben hiç gelmez diye bekliyordum son anlar yine task ve anket geldi. Güncellemeden sonra baya kazanacağımızı düşünüyorum.

Programlı Bakım Nedir. » Post #5

Sun Jul 28, 2019 14:54 in Turkish

Snorlax16 wrote:
Hattusas wrote: Çok güzel sürpriz diye Türkiye’yi banlayıp sürpriz derseler şaşırmam :D Çin gibi gezeriz ortalıkta. Wannads gibi önceden geri gelmesi planlanan offerslar geri gelecek diye tahmin ediyorum şahsen.

Bende genel foruma yazdım daha fazla anket routeri gelecek diye ama şimdi düşününce daha önceden routerları getirirken süpriz falan diye yazmamışlar veya kaldırdıklarında umarım işlerle alakalı bir düzenlemedir gerçekten baya merak ettim :)

Geçen gün de F8 bakıma girdi. İşlerle ilgili olabilir düşünülünce. Temmuz ayını da atlattık zaten artık bi şeylerin düzelmesi gerekiyordu.

Programlı Bakım Nedir. » Post #3

Sun Jul 28, 2019 14:47 in Turkish

Çok güzel sürpriz diye Türkiye’yi banlayıp sürpriz derseler şaşırmam :D Çin gibi gezeriz ortalıkta. Wannads gibi önceden geri gelmesi planlanan offerslar geri gelecek diye tahmin ediyorum şahsen.

TASK GÜNCEL! » Post #2132

Fri Jul 26, 2019 13:58 in Turkish

aysesevengl1608 wrote:
moneymakingways wrote:
Snorlax16 wrote: Şuan tasklere normal şekilde girebilen var mı "BAD GATEWAY" tarzı hatalar alıyor musunuz ?

Şu anda düzeldi.

Hocam taskların ne kadar sürede kalabileceğini siz biliyor musunuz?
Şu an level etkisiz listede olanlar.

Forum moderatörünün amacı: Forumdaki düzeni sağlamak, gelen yenilikleri haber vermek ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaktır. (Daha önce bir oyunun forumunda moderatörlük deneyimi yaşadım. Ona dayanarak söyledim ve buradaki geçmiş yazılarını okuyarak cevapladım.) Yani onun da Task süreleri hakkındaki bilgisi siz ve biz kadar, bizden bir farkı yok. Task süresi için aktif olduğunuz sürece bol bol takip ederek en uzun şekilde fayda sağlayabilirsiniz. Onun dışında hiçbir task şu kadar kalacak denilemiyor. Bazen 1 saate kalkıyor, bazen 1 güne bazen ise 1 dakikaya... Clixaddon adlı eklenti zaten zorunlu ek bonus almak istiyorsanız oradan da geldiği zaman bilgilendiriliyorsunuz eğer bildirimleriniz açık ise.

Ona yoğunluk olmaması için ben cevap verdim. Umarım kızmaz.

TASK GÜNCEL! » Post #2126

Fri Jul 26, 2019 11:52 in Turkish

Klasik telefon tasklerimiz tekrar piyasaya girdi artık bunlar olacak her gün galiba. Gece yarısı zaten bi artış oluyor niyeyse tasklerde.

ANKETLER » Post #4713

Fri Jul 26, 2019 09:52 in Turkish

Cdagli wrote: Stranger Thingsin ve La Casa De Papelin yeni sezonunu bitirdim. Fragmanı ondan bana göndermiyorlar demek. Şimdi sıra Dark'ta. :)

Stranger Things candır ben de bitirdim. La Casa’nın yeni sezonunu da izledim şimdi Elite’e başlamayı düşünüyorum.
Anketlerin objektiflik ilkesi doğrultusunda izlediğimiz için gelmiyor sanırım :D

Gerçi geçen Netflix anketi gelmişti ne kadar kullanıyorsunuz vb vs.

YourSurveys kadar kötü bir anket sağlayıcısı görmedim. Cidden sürekli atıp atıp duruyor. Bu ara anketler kabul ettikten sonra sordukları bir soru ile direk atmaya başladılar yeni moda galiba. Ne kadar erken girdiğimizin bir önemi de kalmadı artık.

ANKETLER » Post #4705

Fri Jul 26, 2019 07:43 in Turkish

Swerdlov wrote: 537,438,827
26 Jul 2019 10:10
Completed Pollfish
Router
$0.36

Anket değil. 1 tane netflix fragmanı izletip tamamladı. Sadece izlerkenki tepkiyi ölçmek için kameraya izin vermenizi istiyor. Keşke bütün anketler böyle olsa (:

Hayatımı Netflix’te bişiler izleyerek geçiriyorum keşke bana gelse ezbere çözerim :D

Sakız anketi felan bile attı beni bugün. Task dışında bir şey yapamayacağım galiba.

ANKETLER » Post #4701

Fri Jul 26, 2019 05:51 in Turkish

Cdagli wrote: Opinion anketi kaç yaşındasınız siye sordu ve attı.

+1

benim de yaşımı alıp attı :D kaç yaş lazımsa artık.

TASK GÜNCEL! » Post #2110

Fri Jul 26, 2019 04:46 in Turkish

Snorlax16 wrote:
Hattusas wrote:
vastaus19 wrote: 1412170 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - A
1412171 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - B
1412172 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - C

Altta bir Captcha çıkıyor, fakat resim yüklenmiyor. Bunu yaşayan var mı? Onun dışında bu görev yorucu ve sıkıcı.

Bunlar sanırsam artık her gün klasik taskler olarak karşımıza çıkacak. Ben şu an Facebook siteleri haricinde bi sıkıntı yaşamadım. Siteler açılmazsa VPN ile bi kenarda açmayı deniyorum o da olmazsa ki genelde olmuyor No diyorum doğru sayıyor. Facebook sayfalarındaki numaralar ile uyuşmuyor ki zaten diğer yapanlar bunu belirtmiş oradan yanlış deyip onların dediğini seçebilirsiniz.

Gerçekten sıkıcı da olsa günlük bonus için günde 10 kez yapsan 0.40$ fena değil.

Opera tarayıcı kullanabilirsiniz kendi içinde vpn özelliği var bende başta program olarak vpnler kullanıyordum ama en güzeli Opera'nın kendi içindeki vpn

Fanatik Opera kullanıcısıyım zaten :D Eklentilerim de Opera üzerinde hep.

ANKETLER » Post #4688

Fri Jul 26, 2019 03:11 in Turkish

Samplicious’dan anket geldi 0.53$’lık ilk girenlerdenim. Anket kabul etti felan filan derken sonra birden attı daha sonra tekrar deneyin diye. Bu durumu yaşayıp sonra anketi yapabilen oldu mu?

TASK GÜNCEL! » Post #2107

Fri Jul 26, 2019 02:03 in Turkish

vastaus19 wrote: 1412170 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - A
1412171 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - B
1412172 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - C

Altta bir Captcha çıkıyor, fakat resim yüklenmiyor. Bunu yaşayan var mı? Onun dışında bu görev yorucu ve sıkıcı.

Bunlar sanırsam artık her gün klasik taskler olarak karşımıza çıkacak. Ben şu an Facebook siteleri haricinde bi sıkıntı yaşamadım. Siteler açılmazsa VPN ile bi kenarda açmayı deniyorum o da olmazsa ki genelde olmuyor No diyorum doğru sayıyor. Facebook sayfalarındaki numaralar ile uyuşmuyor ki zaten diğer yapanlar bunu belirtmiş oradan yanlış deyip onların dediğini seçebilirsiniz.

Gerçekten sıkıcı da olsa günlük bonus için günde 10 kez yapsan 0.40$ fena değil.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #309

Thu Jul 25, 2019 13:15 in Turkish

nofearsports wrote: bu arada wish veya yurtdışı sitelerde kullanmayın arkadaşlar gümrük vergisi felan çok pahalıya geliyormuş vergi muafiyeti kalkmış tamamen sakızda alsanız gümrük

Evet değişiklikle birlikte vergi muafiyeti kalktı ama yine de Türkiye pahalı olduğu için çoğu şeyde hesaplama yapıldığında Türkiyeden ucuz olabiliyor. Türkiyede olmayan ürünlerde daha az vergi ödeniyor vb vs birçok detay var.

Yazılı basılı kitaplar vb. vergi muafiyetine dahil. Bol bol kitap alın yurtdışından ne diyeyim :D

Şu Tango’yu nakit olarak alabilsek bi çok güzel olacak da yok işte.

ANKETLER » Post #4684

Thu Jul 25, 2019 13:11 in Turkish

Click ID 537,170,139
Start Time 25 Jul 2019 12:51:29 EDT
LOI 13m 37s
Project Peanut Labs - Router
Reward $0.44
Status Completed

Gündelik Hayat ile ilgili bir anket yazmayı unutmuşum.

TASK GÜNCEL! » Post #2096

Wed Jul 24, 2019 15:58 in Turkish

vastaus19 wrote:
Hattusas wrote: Gece gece birsürü task yağdı 0.04$'lük hepsi ve dehşet kolay. Telefon numaralarını kopyala yapıştır yapıyoruz. %90 acc aldım A-B-C olarak 3 taskten de bakalım hala çözüyorum. 2-3 saat yaparım böyle :D

1411624 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - A $0.04
1411625 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - B $0.04
1411629 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - C $0.04

Bu iyi kâr yaptı. Kolay bir task.

Yalnız...

1411629 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - C
1411633 Help Us Find Company Information On Linkedin - A
1411634 Help Us Find Company Information On Linkedin - B

Bunlar zor ve sürekli yanlış diyor. Expel oldum ilk iki denemede. Üçüncüyü %70 ile tamamladım.

Linkedin olanlara girmedim diğerlerini yapıyorum şu an sorunsuz lakin Facebook sayfalarındaki numaralarda her zaman bi sorun çıkıyor. Facebook gelenlerden korkuyorum yani.

TASK GÜNCEL! » Post #2094

Wed Jul 24, 2019 15:48 in Turkish

Gece gece birsürü task yağdı 0.04$'lük hepsi ve dehşet kolay. Telefon numaralarını kopyala yapıştır yapıyoruz. %90 acc aldım A-B-C olarak 3 taskten de bakalım hala çözüyorum. 2-3 saat yaparım böyle :D

1411624 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - A $0.04
1411625 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - B $0.04
1411629 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - C $0.04

TASK GÜNCEL! » Post #2093

Wed Jul 24, 2019 13:45 in Turkish

gisil wrote: tasklarda bile kıtlık var. nedir bu böyle ya?

Anketlerde de bolluk var günlük 4 tane anket çözüyoruz kaç gündür. Ben çok sevdim bu hali umarım bozulmaz :D Task de gelse iyi olurdu ama.

ANKETLER » Post #4650

Wed Jul 24, 2019 06:16 in Turkish

gisil wrote:
vastaus19 wrote: Click ID 536,765,845
Start Time 24 Jul 2019 08:09:29 EDT
Project Peanut Labs - Router

İş & İstihdam anketi. Tamamını yaptırıp sonra da beni attı.

ben de bitirdim ona rağmen üzgünüz dedi. ticket gönderdim

Böyle şeylerde Clixsense üzerinden YES’i işaretlerseniz bir süre sonra Clix ücreti hesabınıza yatırıyormuş sanırsam. Daha önce okumuştum bunu. Ha tabi ne zaman gelir gelirse bilemem. Bir ay gibi bir süre beklemişti okuduğum kişi.

ANKETLER » Post #4644

Wed Jul 24, 2019 04:35 in Turkish

vastaus19 wrote: 536,753,195
Completed
24 Jul 2019 07:21 EDT
4m 59s
Sample Cube
2548550
$0.78

Buzdolabı ve fırın anketi.
Edit: Siemens buzdolabı ve Profilo fırın işaretlemiştim.

Buzdolabı - Fırın hariç hepsini işaretlemiştim oysa... Bu sefer de buradan vurdu bizi.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 09:57:26 EST