Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

ANKETLER » Post #4863

Mon Aug 05, 2019 04:32 in Turkish

Swerdlov wrote:
Simpre wrote:
Swerdlov wrote:
Cdagli wrote: Offer torodan Yandex map uygulama indirin 10 centlik i pad için ama yönlendirme yapmıyor AppStore a edit: yaptı indirdim şimdi daha 10 cent vermedi

Android için indirip kullandım. Umarım ücretin üstüne yatmazlar.

sonra veriyor. garanti olsun diye bir kaç kez deneyin isterseniz

Evet geldi

05 Aug 2019 04:00 PST Yandex.Navi navigation, maps Conversion #2418297376 (Offer) $0.16

Ben de IOS için olanını tamamladım az önce, kısa ve iyi oldu :D

ANKETLER » Post #4856

Mon Aug 05, 2019 03:01 in Turkish

OfferToro -> YourSurveys

0.56$’lık Çamaşır Deterjanları (OMO, Ariel vb.)

ANKETLER » Post #4848

Sun Aug 04, 2019 05:09 in Turkish

Wannads geldi gelmesine anket de çözüyoruz iyi, hoş fakat yaptığımız anketlerin ücreti niye yok derseniz EasySurveys sayfası ilk açıldığında üstte "Kredilerim nerede?" tarzı bi yazı var oraya tıklayın. Wannads'ın kısmına yansımıyor çünkü.

Bir girdim baktım ücret taa Ekim'de yatacak gözüküyor. Eğer böyle olacaksa hiç çözmeyelim daha iyi sürekli ücretler pending olarak yansıyor ve süre de az buz değil 2 ay neredeyse.

Ysense Sorunları » Post #4

Sun Aug 04, 2019 01:02 in Turkish

YourSurveys geliyor bir de router olarak. Sitenin yeni hali şahane olacak. Zaten bu kadar iddialı olmasalar satın almazlardı diye düşünüyorum. Önyargı yapmak için çok erken. 7 gün daha vermemiz şart siteye.

ySense » Post #85

Sat Aug 03, 2019 14:13 in Turkish

Çin için yasaklama yeni ele geçirilince kaldırılmış sanırsam. Sorun kısmında yazıyor “fixed” diye. Çin banlanmış idi ama sanırsam tekrar açmışlar onlara çok kısa sürdü banları, şanslılar.

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #8

Sat Aug 03, 2019 01:49 in Turkish

moneymakingways wrote:
sorucevaplar wrote: Ben amazon kartı olarak çekim yapmaya karar verdim hesabımdaki tutarı. Her gün 2 kez 5 dolar Amazon gift olarak çevirmeye izin veriyor bakiyeyi, daha gelmedi bekliyorum. Riske atmadan bekleyin demişsiniz, benim için sıkıntı olur mu bu durum? Yoksa direk banka hesabına çekim yapacaklar için mi bekleyin dediniz?

Genel olarak söyledim. Amazonu kullanmadığım veya kullanmayacağım için birşey diyemeyeceğim. Denemeden bilemeyiz.

Modum Amazon.tr ile yaptığım görüşmeyi ve fotoğrafını diğer konulara atmıştım. Amazon Gift Card Türkiye için geçerli değil. Sadece şu an para iadesi veya yönetim size tanımlarsa kullanabiliyorsunuz. İleride Türkiye için de bizim satın aldığımız Hediye Kartları kullanma imkanı gelecek. Şu an böyle bir durum yokmuş. Çekeceklere buradan da duyurayım. Yazık olur bekleyin diğer ödeme yöntemleri gelsin.

Sohbetin görüntüsü burada okuyabilirsiniz: https://i.hizliresim.com/Lvnz11.png

TASK GÜNCEL! » Post #2149

Fri Aug 02, 2019 13:49 in Turkish

m-a-k-e-d-o-n wrote: emekli olma vakti geldi payoneer kaldırılmış

Payoneer, Skrill, Prepaid Kartlar en kısa sürede sisteme geri eklenecek şu an çalışma yapılıyor. Hiçbiri kalkmadı. Biraz forumu takip edin diğer üyeler ve adminler bu konuda açıklama yapıyor ve soruları cevaplıyor.

Amazon Hediye Karı hk » Post #5

Fri Aug 02, 2019 13:19 in Turkish

Ben de görüşme yapmıştım görüntüsünü de aldım buraya da atayım.
.
.
.

Gece vakti Amazon TR ile yaptığım görüşme nihayetinde "Hediye Kart" sisteminin mevcut olmadığını ve gelecekte gelmesini beklediklerini söylediler. Ancak onlar bir "Hediye Kart" tanımlar ise kullanabiliyormuşuz yani yabancılardaki gibi bizim bireysel olarak aldığımız kartlar geçersizmiş.

ySense » Post #72

Fri Aug 02, 2019 13:15 in Turkish

Gece vakti Amazon TR ile yaptığım görüşme nihayetinde "Hediye Kart" sisteminin mevcut olmadığını ve gelecekte gelmesini beklediklerini söylediler. Ancak onlar bir "Hediye Kart" tanımlar ise kullanabiliyormuşuz yani yabancılardaki gibi bizim bireysel olarak aldığımız kartlar geçersizmiş.

ySense » Post #64

Fri Aug 02, 2019 12:45 in Turkish

Foruma girme şeysi bende şükür düzeltildiz. Güncelleme geldiğinden beri Firefox da indirsem giremiyordum foruma sürekli yönlendirme yapıp şifre istiyordu sonra da atıyordu. Şükür kavuştum, bezmiştim.

Skrill gitmemiş geri gelecek ve PayPal, Payoneer hatta Visa / Mastercard Prepaid Card ödeme yöntemleri mevcut arkadaşlar düzenlenen FAQ kısmını okumanızı tavsiye ederim. En kısa sürede gelecek yani. FAQ (Sıkça Sorulan Sorular) kısmından merak ettiklerinize bakabilirsiniz boşuna ona buna ticket atmanıza gerek yok.

"Electronic cashouts (Payoneer, PayPal, Skrill) are processed every couple of days. " böyle bir ifade geçiyor.
FAQ için buraya tıklayın

Ayrıca girişte belki çoğunuz geçtiniz ama bugün bir inceledim. "ySense'e hoş geldiniz." kısmında size güncelleme yenilikleri hakkında bilgi veriyor oraya da bir göz atabilirsiniz.

Hepsi en kısa sürede eklenecek ama sürekli olarak Amazon'un envai çeşit para birimlerinin eklenmesi sinir bozmadı değil. En azından gift kart alternatiflerini getirseler daha makul olur. Yabancı forum kısmında da birisi soru - cevap hazırlamış bir göz atabilirsiniz. Mesela bazı ülkelerde Steam Gift Card da mevcut bu da demek oluyor ki daha birçok çeşit şey eklenecek. Biraz daha sabredeceğiz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE SOHBET SİSTEMİ » Post #3

Thu Aug 01, 2019 04:09 in Turkish

aysesevengl1608 wrote:
Hattusas wrote: 1-) Tango kart yönetimini geri istiyoruz. Bu nedir ya. Amazon gift kart ne yapayım, PayPal ne yapayım. Payoneer açmak zorundayız sadece başka bi ödeme alternatifi yo şu an. Bizim ülkemize uygun ödeme yöntemleri getirilmeli acilen.

Ülkemizde o yöntemlerin 2’si geçmiyor. Ben ne anladım bu işten? Güncelleme kılavuzunda Visa / Mastercard Prep. Card da gözüküyor. Sanırım bizim ülkede yok anlamadım ki.

2-) Ayrıca “Ref” sisteminin bi anlamı kalmadı. Körü körüne kimse kimseye ref olmaz şu saatten sonra. Site içinde Sohbet sistemi vardı, isteyen de kapayabiliyordu yani herhangi bi nefret söylemi, argo, taciz olayı mümkün değildi. Kaldırılma sebebini anlayamadım. Ben bu sitede yeni olduğum halde sohbetten birçok yardım geliyordu bana bu böyle şu şöyle diye. Şimdi referanslarına yardım etmek isteyen insanlar ulaşabilmek için binbir çeşit yol deneyecek. Amaç yeni kullanıcılara sistemi öğretip kazandırmak değil miydi yani?

Şu an sevindiğim iki şey biri Wannads’ın geri gelmesi. Anket routerlarının gitmesi umrumda değil zaten çözemiyorduk ki Peanuts hala duruyor. İkinci olarak da pending yani beklemede olan paraların direk yatırılması oldu. Bu kadar yani.

Sesimizi buradan duyarlar mı bilemem ama en azından aynı şeyleri düşündüğümüz arkadaşlarla bu post altında toplaşıp bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.
Tango Card etkisiz artık belki de o yüzden kalkmıştır. Şu an watsons da denedim yok, a101 de denedim yok, Gratis te yok. Tr de nerede geçiyor bilemiyorum.

Birçok sitede geçiyordu forumdaki konudan görebilirsiniz. En azından özgürce yurtdışı sitelerde, netflix gibi abonelik yenilemelerinde, avansas gibi sitelerde vb. geçiyordu. Şu an sadece Amazon ile kısıtlamaları saçmalık. O Amazon Card’ın ülkemizdeki Amazon’da geçtiği garantisi bile yok birinin deneyimlemesi lazım.

ySense » Post #15

Thu Aug 01, 2019 03:58 in Turkish

gfbtayfa wrote:
Hattusas wrote:
gfbtayfa wrote: task bonusu da kaldırılmış sanırım

Task bonusları Pazartesi gününden itibaren başlayacakmış. Bakımdan dolayı bu hafta kapadılar.

ondan bahsetmiyorum. 50 dolarlık task yapınca 5 dolar veriyordu ya artık o yazmıyor. O kaldırılmış olabilir mi bekleyip görelim.

Ha o bonusun kaldırıp kaldırılmaması konusunu bilmiyorum. Umarım sitede hatalar felan vardır bu gördüğümüz gerçek yüzü değildir. Kendimi böyle avutuyorum şu an. Böyle sürpriz olamaz :D

ySense » Post #13

Thu Aug 01, 2019 03:53 in Turkish

gfbtayfa wrote: task bonusu da kaldırılmış sanırım

Task bonusları Pazartesi gününden itibaren başlayacakmış. Bakımdan dolayı bu hafta kapadılar.

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE SOHBET SİSTEMİ » Post #1

Thu Aug 01, 2019 03:45 in Turkish

1-) Tango kart yönetimini geri istiyoruz. Bu nedir ya. Amazon gift kart ne yapayım, PayPal ne yapayım. Payoneer açmak zorundayız sadece başka bi ödeme alternatifi yo şu an. Bizim ülkemize uygun ödeme yöntemleri getirilmeli acilen.

Ülkemizde o yöntemlerin 2’si geçmiyor. Ben ne anladım bu işten? Güncelleme kılavuzunda Visa / Mastercard Prep. Card da gözüküyor. Sanırım bizim ülkede yok anlamadım ki.

2-) Ayrıca “Ref” sisteminin bi anlamı kalmadı. Körü körüne kimse kimseye ref olmaz şu saatten sonra. Site içinde Sohbet sistemi vardı, isteyen de kapayabiliyordu yani herhangi bi nefret söylemi, argo, taciz olayı mümkün değildi. Kaldırılma sebebini anlayamadım. Ben bu sitede yeni olduğum halde sohbetten birçok yardım geliyordu bana bu böyle şu şöyle diye. Şimdi referanslarına yardım etmek isteyen insanlar ulaşabilmek için binbir çeşit yol deneyecek. Amaç yeni kullanıcılara sistemi öğretip kazandırmak değil miydi yani?

Şu an sevindiğim iki şey biri Wannads’ın geri gelmesi. Anket routerlarının gitmesi umrumda değil zaten çözemiyorduk ki Peanuts hala duruyor. İkinci olarak da pending yani beklemede olan paraların direk yatırılması oldu. Bu kadar yani.

Sesimizi buradan duyarlar mı bilemem ama en azından aynı şeyleri düşündüğümüz arkadaşlarla bu post altında toplaşıp bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.

ySense » Post #6

Thu Aug 01, 2019 03:30 in Turkish

bay_pd wrote: surveys kısmına girince böyle bir sayfayla karşılaşıyorum.

Sizde de böyle mi?

Tek router olarak Peanut Labs kaldığı için artık otomatik olarak onun sayfasını açıyor. Bende "Birisi tüm anketleri yedi." şeklinde her zamanki anket olmadığında çıkan yazı var. Siz ban yemişsiniz Router'dan ticket felan atın yani.

ySense » Post #3

Thu Aug 01, 2019 03:12 in Turkish

Ödeme yöntemleri değişmiş, site adı değişmiş hem güzel hem kötü yanları var tabii.

En güzel yanı Pending olan paralarınız anında hesaba yatırılmış. Müjdeyi vereyim yani gelmiş bana.

Ödeme alternatifi isterken payoneer hariç hepsini kaldırıp ülkemizde geçerli dahi olmayan PayPal’ı koymaları ne kadar mantıklı...

TASK GÜNCEL! » Post #2147

Wed Jul 31, 2019 17:29 in Turkish

Shopping taski bi süre sonra bi hata bulup atıyor. Şaşırmadım. Neyse ufak bi ara verelim arkadaşlar, tatil yapalım. Yarın öğleden sonra bakım bitince görüşürüz.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #314

Wed Jul 31, 2019 13:59 in Turkish

Netflix zaten yabancı olduğu için kabul eder diye düşünüyorum. Netflix üyeliğimi Tango ile yenilemeyi düşünüyorum. Daha önce deneyen oldu mu? BluTV var da Netflix göremedim. Zaten ABD'li bir şirket ama olsun sorayım. (Gift kartlarda da Netflix bulunuyor gerçi olmaması imkansız :D)

ANKETLER » Post #4795

Wed Jul 31, 2019 13:19 in Turkish

gksl-cnclr wrote: Admin arkadas yanlis hesaplamada bulundu kanimca, zira July 31 at 11:59 pm dedigi 23:59 gece yarisi olacagindan aradaki mevcut saat dilimi farki da 7 saat ise TR saati ile 1 Agustos sabah 7'ye tekabul ediyor.

Aynısını ben de söyledim modumuza ama akşam 7 olduğunu söyledi. Sanırsam p.m. olan kısmı a.m. olarak gördü. 19.00'dan sonra anket falan yaptım ben sistem kapanmadı.

Yarın öğleye kadar güncelleme müncelleme bişi kalmaz her şey bitmiş olur.

ANKETLER » Post #4771

Wed Jul 31, 2019 05:03 in Turkish

moneymakingways wrote:
penquin55 wrote:
star_30 wrote:
penquin55 wrote: sabah bir tanecik anket geldi ondan da attı beni. saat kaç oldu hala bir hareket yok bugün böyle geçmez umarım
bizim saatimizle yarın sabah 7 de baslayacak

başlamadı :(

Bu akşam 7'de başlayacak ve 4 saat içerisinde site tekrar aktif olacak.

Modum bi yanlışlık yok mu? 31 Ağustos 11.59pm gözüküyor NY saati ile yani 23.59 bizim saatimiz onlardan 7 saat ileri yani 1 Ağustos 06.59’da başlaması gerekmiyor mu bizde?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 08:50:33 EST