Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

ANKETLER » Post #5198

Tue Aug 20, 2019 06:10 in Turkish

1.243.103.656 20 Aug 2019 06:09 PST Yuno Surveys Conversion #2426824232 (Offer) $0.99

(Ipana - Sensodyne - Signal anketi)

Burada isyan edince 1 dolarlık anketler gelmeye başladı şaka gibi :D

ANKETLER » Post #5193

Tue Aug 20, 2019 05:02 in Turkish

Cdagli wrote: Ben de 56.5 dolar oldum. :lol: Android oyun tekliflerini de yapıyorum. Öyle artıyor. Wannadstan da arada 25 centlik anketler yapıyorum. Gelsin artık payoneer.

Payoneer normalde bugün gelecekti ama ekledikleri durmuyor ki o gelsin... VISA kart gelmişti dün akşam hemen kaldırılmış yerine İtalya, Fransa vb. gelmiş. Cidden bizimle dalga geçiyorlar. Umarım gelir artık ödeme yöntemleri.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1179

Tue Aug 20, 2019 04:59 in Turkish

Hattusas wrote: VISA'yı ekleyip sonra kaldırıp bizim kullanamayacağımız İtalya'ya özel kart koymaları ne kadar saçma gerçekten... Laf edeceğim ama etmek istemiyorum burada. Akılsal olarak yani. Bizi İtalya, Fransa ya da Kanada olarak gören ySense zihniyeti...

Roma'dan sipariş edeceğimizi falan düşünüyorlar herhalde.

Forum aktifliği ve post sayılarına bakarlarsa en çok hatrı sayılır ülkelerden biri biziz. Bize biraz öncelik vermeleri şart bence.

ySense Forum Admin

Bu sayfaya siz de İngilizce olarak yazın. Gerçekten sıkmaya başladı artık.

Edit: Düzenleme yapacağıma flood olmuş özür diliyorum buradan.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1178

Tue Aug 20, 2019 04:53 in Turkish

VISA'yı ekleyip sonra kaldırıp bizim kullanamayacağımız İtalya'ya özel kart koymaları ne kadar saçma gerçekten... Laf edeceğim ama etmek istemiyorum burada. Akılsal olarak yani. Bizi İtalya, Fransa ya da Kanada olarak gören ySense zihniyeti...

Roma'dan sipariş edeceğimizi falan düşünüyorlar herhalde.

Forum aktifliği ve post sayılarına bakarlarsa en çok hatrı sayılır ülkelerden biri biziz. Bize biraz öncelik vermeleri şart bence.

ANKETLER » Post #5190

Tue Aug 20, 2019 02:55 in Turkish

1.242.813.260 20 Aug 2019 02:52 PST EasySurveys router Conversion #2426747668 (Offer) $0.50

(Nestle gevrekleri ve vitaminler)

Çözdüğüm en zevkli anket sırasına 1. bunu koyuyorum. Çok güzel hazırlamışlar şablonları vb. Ayşe isimli bir kadın bot vardı sanki canlı sohbet ediyormuşcasına anketi tamamladık.

Kaç gündür anket çözemiyordum iyi oldu. Ufak ufak para kazanırız ne olacak diyenler için kaç gündür bu anket sayfası o kadar az ilerliyor ki... Nasıl kazanacağız para? Şu an zaman öldürmekten başka bir işe yaramıyor. Zaman daha kıymetli. Bir an önce eskisi gibi fazla anket gelmeli. Durum iyi değil.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #320

Mon Aug 19, 2019 12:35 in Turkish

filizdemir wrote: Arkadaşlar bu yeni Visa Card bu sitelerde geçer mi?

Çalışma sistemi Tango ile aynı olduğundan büyük ihtimal öyledir. Yabancı menşeili VISA olduğu için n11 gibi Türk siteleri kabul etmeyecek büyük ihtimal.

ANKETLER » Post #5179

Mon Aug 19, 2019 10:01 in Turkish

Swerdlov wrote: Easy surveys'ten ankete giriyorum. 7-8 maddelik bir izin listesi getiriyorlar, gittikçe daha fazlasını isteyen maddeler. En son şık "hassas verilerimin pazarlama şirketleriyle paylaşılmasına izin veriyorum". En baştaki hepsini kabul ediyorumu seçmezsen seni şutlayacak, "lan zaten izinler mizinler iyice çorba oldu, kabul et gitsin" diyorum. Ankete geçiyor, yaş/cinsiyet vs, sonra son 4 hafta içinde hangilerini tükettiniz: kuru yemiş, sakız şekerleme vs. Sonraki soru son 4 haftada sakız tükettiniz mi: evet/hayır. (Önceki soruda sakız seçili) Eveti seçiyorum ve üzgünüz bu ankete katılamaya hak kazanamadınız!

Kaç cent için? 56 cent! Onun da kaçını kırpıp kaç cent yatıracaklar belli değil. Cent'ini salla, verdiğim izinler ne oldu? Hangi datamı kime satacaklar belli değil. Burası artık iyice kimden ne çalsak kardır mantığıyla fırsat kollayan bir çakallar yuvası. Hiçbir bokun düzeleceği falan da yok. Şu payoneer bir gelsin, 52$ olayım, önüme gelen ticket'a bildiğim bütün küfürleri döşeyip profili kapatıp gideceğim.

Ben de sizin yanınızdayım. Site yeni dedik bekleyelim dedik. Neredeyse 1 ay olacak hala bi güzellik göremedim. Evet, iddialı olmasalar bu siteyi almazlar falan ama anket bile çözemedim kaç gündür. İyi ki bi yüksek ücretli çözdüm bi iki kez sonra anket gelmez oldu. Artık biraz çeki düzen mi verseler ne. Task kısmı da rezalet tüm gün aktiftim 2 aydır inanın level etkileyen o kadar az task geldi ki... Bu site gerekirse Task şirketini felan değiştirsin ya da böyle böyle desin yani. Bu durumları anlatınca kimse üye olmak istemiyor kaldı ki referanstan kazanalım. Açıkcası ben kendi zevkim için hiçbi kimsenin saatlerce beklemesini istemem şu durumda. Bana sitede 5 saat bekleyip %20’sini kazandıracaksa o kişi de üye olmasın kendine zarar. Biz kendimiz bile kazanamıyoruz ki siteye referans bulalım. Bu kadar kötü olup da hala böyle devam ediyorlarsa demek ki iyi kazanıyorlar ve bize ihtiyaçları kalmadı. Ben burdan bunu anlarım. Yuno geldi YourSurveys geldi birkaç gün onlarla idare ettik onlar da bozuldu bi kalktı sonra YunoSurveys geldi. 99 cent yazmışlar amenna ama hiç anket gelmiyor en azından 56 iken çözebiliyordum her gün.

Ödeme yöntemlerini bu konu dışında tutuyorum. O normal bi konu, olabilir.

Buradan açıkça belirteyim X sözlükte birçok vaat ile aman şöyle böyle kazanın diyen insanları dinlemeyin. Yaptıkları çok bencilce şu durumda. Sitenin vahim halinde kendileri bile girmek istemeyip sizi çalıştıracaklar. Ellerini vicdanlarına koysunlar.

Azerbaycan Türkleri » Post #1

Sun Aug 18, 2019 12:04 in Turkish

ySense sistemine Azerbaycan'dan kişileri referans olarak almak mümkün müdür? ySense Azerbaycan'da var mı?

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #12

Sat Aug 17, 2019 15:45 in Turkish

sems-i wrote: surveys kısmında siz ne görüyorsunuz? bende sadece LOADING. PLEASE WAIT... yazısı çıkıyor.Anket geldiğinde sadece altta 3 adet router anket çıkıyor.normal zamanda router anket yok sadece bu yazı var LOADING. PLEASE WAIT...

Bunu ben genel kısıma beyan ettim dün. Admin görürse cevap verecek. Toluna felan gelmiş ama anket gelmeden hiçbirine giremiyoruz. Zaten YourSurveys’te sıkıntı felan varmış. Yuno’da da var galiba. Düzeltmeye çalışıyorlarmış.
Wannads’ta Opinion Surveys dışında diğerlerinden anket yapılmıyor sınırsız bi döngüye giriyor arayıp duruyor anket

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1169

Sat Aug 17, 2019 05:20 in Turkish

dreday77 wrote:

We have added VISA pre paid credit card, $10 Paypal and have been approved for PAYONEER. We are working on Skrill with their compliance team to get approved. Hopefully soon!

VISA Card nerede, eklemişler ben niye göremiyorum? Tango dedikleri acaba şu Reward Sistemi mi? Tango da gelecek yazmışlar çünkü başka yerlerde. Zaten VISA yurtdışı menşeili veriliyor eğer o Reward kartından VISA'ya geçme varsa yapalım.

TASK GÜNCEL! » Post #2201

Fri Aug 16, 2019 15:20 in Turkish

1421535 Determine The Colors Of Products V4 [Modcloth]

Sayfa üzerinde sadece 4 soru olduğu için hızlıca bitiyor ve keyifli.

Quizi geçmem zor oldu 3/4 istiyor çünkü ama geçtim. Renk olarak bazen olmasa bile tüm tonlarını varmış gibi gösteriyor. Morun tüm tonları var gibi gösterdi mesela o yanlış yaptığımda.

Linklerim çoğu kırık olduğu için çok hızlı yapılıyor :D

Bu arada üst kısımda üründe kaç renk olduğunu soruyor, altta ise hangi renkleri gördüğünüzü yani altta gölge de düşse o koyuluğu işaretlemek zorundasınız. Yoksa hata veriyor.

ANKETLER » Post #5157

Fri Aug 16, 2019 15:16 in Turkish

F_Freeloader wrote: Samplicio.us 57624668 $0.48

Sosyal medyada yalan haberler. Biraz uzun ama keyifli bir anketti.

767,222,361 Completed 16 August 2019 14:46:57 PST 27m Samplicio.us 57681753 $0.48

Kesinlikle katılıyorum çoooooooooooook güzel bi anketti.

Aşırı keyif aldım ve ilk defa bir anket biterken hatalı olan bilgileri ve doğrusunu gösterdi. Sağlık anketinde de öneri kısmına bunu belirtmiştim. Hani bi yiyeceğe sağlıksız diyoruz ama bilim insanları ne diyor mesela? Bunları anket sonuna koysalar hem çözsek hem bilgilensek çok güzel olurdu. :thumbup: :thumbup:

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #3

Fri Aug 16, 2019 11:41 in Turkish

Suber16 wrote: Merhaba arkadaslar. Benim sorunum ana sayfa anket yonlendiricilerimin kapatilmasi bu bir cok arkadasta olmus bizim gibi olan var mi ne yapmamiz gerekiyor ? Mail attik incelenmesi icin zaman verin demisler ama konunun tam olarak anlasildigini düsunmüyorum. (Yanıtlarınızın bazılarının yönlendirildiği şekilde sunulmadığını veya önceki yanıtlarla tutarsız olduğunu fark ettik.
Kalite Güvence Ekibimiz cevaplarınızı incelerken, Anketlere erişiminizi kısıtlıyoruz.)
Yazi bu sekilde

Genel forumda adminlerin açtığı konular var oralara İngilizce olarak yazabilirsin. Ban alanlar vb vs yazsın tarzı konular var.
(Eğer site geçişinden dolayı olduysa tabii ki yoksa aksi bir durumda onların ilgileneceğini sanmıyorum zaten anket şirketlerinden sorumlu değiller.)

ANKETLER » Post #5147

Fri Aug 16, 2019 04:35 in Turkish

1.235.034.894 16 Aug 2019 04:34 PST OpinionSurveys Conversion #2424695212 (Offer) $0.48

Sağlıklı ürünler ve alışveriş

ANKETLER » Post #5134

Thu Aug 15, 2019 06:09 in Turkish

"Motor kullanıyor musunuz?" diye sorup sorup atıyor birinde markalara kadar ilerledi. Her ihtimali denedim yani. Harley Davidson motorum bile oldu yeri geldi ankette :D. Hiç motor kullanmadım desem bile atıyor.

Bu anketler bizden ne istiyor anlamıyorum. Dün de karavan kullandınız mı diyordu. Yarın da uçağınız var mı falan der.

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #177

Wed Aug 14, 2019 07:02 in Turkish

ödeme » Post #3

Wed Aug 14, 2019 06:38 in Turkish

onur61244 wrote: türkiye için herhangi bir ödeme gelecek mi bilen var mı acaba anket çözmeyi bıraktık yani hani ödeme gelmeyecek ise gerek yok mantığındayım kesin bir açıklama olacak mı diye bayadır bekliyorumda

Payoneer ayın 20'si gibi gelecek. Skrill istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekebilir. (Forumda hatta Payoneer için bu hafta gözüküyor.)

Onun dışında bırakmayın bence anket bolluğu offerslar sayesinde çok fazla günde en az 1 kez iyi ücretli anket çözebiliyorum ben şahsen. Biriktirmek için iyi zaman. Para biriksin ne zararı olacak ki? Sonuç olarak toplu çekersiniz elinize beklediğinizden daha fazla para geçer ve daha da mutlu olursunuz. Ha tabii acelesi var derseniz orası ayrı.

ANKETLER » Post #5119

Wed Aug 14, 2019 01:31 in Turkish

761,127,011 Completed 14 August 2019 01:21:11 PST 9m OpinionWorld 55265959 $0.84

Sağlık anketi

Bu arada sadece normal Surveys kısmından çözüyorum. 60 cent gözüküyor ama hesaba 84 cent geçiyor bi mutlu oluyorum :D

Toluna da Router olarak gelmiş ama oraya bi anket gelmeyince gözükmüyor.

ANKETLER » Post #5116

Tue Aug 13, 2019 13:56 in Turkish

760,261,057 Completed 13 August 2019 13:48:26 PST 5m OpinionWorld 55242464 $0.84

(ABD'ye karşı olan tutumumuz, ABD'nin Türkiye üzerindeki etkisi, ABD Türkiye için ne kadar gerekli vb. vs.)
Amerikan bi tane üniversite yollamış anketi full ABD ile ilgili sorular...

Reward Link nedir? » Post #2

Tue Aug 13, 2019 10:16 in Turkish

Bunu biri açıklığa kavuştursa? Visa şeklinde olabiliyorsa yapacağım çünkü. Bildiğimiz tango card'a benziyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2021 20:36:01 EST