Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

Ödenmeyen Task'lar » Post #3

Sat Aug 24, 2019 11:32 in Turkish

AtaturkunTorunu wrote: Selamlar,
Yeni üyeyim, fazla anket gelmediği için düşük ücretli de olsa Linkedin Task'ları yapmaya başladım.
3 günde toplam 35 Task tamamladım (Ortalama %95 - %100 başarı ile) ancak sadece 14 tanesi için ödeme yapıldı.
Figure Eight ile iletişime geçtiğimde, Job ID olmadan yardım edemeyeceklerini söylediler ancak bende sadece ödemesi yapılanların ID'leri görünüyor. Kaç adet tamamladığım ve kaçından ödeme aldığıma dair ekran görüntüleri ile birlikte tekrar iletişime geçtim ve haber bekliyorum.
Durum bu ve iki sorum var.
1. Task'larda ya da en azından Linkedin Task'larında ödemeler hep böyle mi oluyor? Yoksa herkes ücretin tamamını mı alıyor?
2. Her Task öncesi ID numarasını kaydetmeli miyim? Siz öyle mi yapıyorsunuz?
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Linkedin taskleri için 2 sayfa başına 1 ödeme alırsınız.

Ayrıca ID kaydetmeye gerek yok. F8 üzerinden “Job History” kısmından Task ID’sini görebilirsiniz.

ANKETLER » Post #5282

Fri Aug 23, 2019 16:26 in Turkish

Surveys kısmına samplicious anketi geldi 1.20 dolarlık TV izliyor musunuz falan dedi sonra ankete aldı ama ankette
"It seems you have already entered this survey." yazıyordu. Daha önce çözmedim böyle bir anket. Neden bunu dedi anlamadım.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1195

Fri Aug 23, 2019 15:20 in Turkish

Cgdmcmn wrote: farklı mail ile uye olursam payonerden para çekebilirmiyim payoner hesabım farklı mail olucak bu arada cok teşekkürler referans kodunuzu verin sizin alt uyeniz olarak yapayım

Referans bulmak amacıyla forumu kullanmak banlanmanıza sebep verebilir. Site adını vermişler kendiniz üye olursanız daha sağlıklı olur.

Ayriyeten F8 kullanıyor sanırım orası da Task hesabınızı oraya da bağlayabilirsiniz bir sıkıntı çıkmaz, Taski nereden çözerseniz oraya ücreti yatar.

Anketler IP adresine göre düşüyor. Bir gün içinde aynı anketi aynı şirketten iki kez çözemezsiniz. O anket size görünmez, atar ya da çözmeye kalkarsanız ban yiyebilirsiniz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1182

Fri Aug 23, 2019 14:39 in Turkish

nofearsports wrote:
filizdemir wrote: Visa Card eklendi. 10-15 dakika durdu. Sonra sildiler.

şuan visa seçeneği var ama 10 dolar parça parçamı çekeceğiz artık :(

VISA seçeneği sürekli kaybolduğu için çekmeyin riski diyorlar Valerie böyle bir uyarı yapmıştı genel forumda. Ayrıca parça parça çekerseniz birleştiremezsiniz. Hepsi ayrı bir sanal kart olarak gelir. Yani her seferinde her kart ile max 56 TL tutarında alışveriş yapabilirsiniz. Şu an çok gereksiz.

ANKETLER » Post #5258

Thu Aug 22, 2019 07:54 in Turkish

Peanuttan oradan buradan birçok güzel ücretli anketler geldi hiçbirini yapamadım ben de hepsinden attı.

Çizgi film anketi geldi sanırsam çocuğunuz geçsin falan yazıyordu onda da birden attı anlayamadım...

TASK GÜNCEL! » Post #2212

Thu Aug 22, 2019 07:04 in Turkish

star_30 wrote:
Hattusas wrote: Bu task şu anda herkeste var ve hemen gitmeyecek. Herkese zaten 1 adet veriliyor tanıma taski bu. Gelecekte verecekleri iş ile ilgili bir ön eleme çalışması olabilir.

Different Job kısmı 5 olmayanlar için iyi fakat doğruluk falan etkilemiyor.

bitki bazlı et ürünlerini biliyor musunuz felan diyordu bende yok dedim pek düşün meden ileriye dönük task gelme şansını azaltır değil mi bilmedigimi soylemem?

Vegan bir kesime hitap edecek bir task hazırlamışlar ise etkileyebilir. Bu tarz şeylerde bilmiyorum demek her zaman dezavantajdır.

Ben merakım için vegan ürünler tüketmiştim ondan benim için bir sıkıntı olmadı. Et tükettiğimi belirttim yani vegan sayılmam eğer böyle bir filtre yapacaklarsa ben de dışarıda kalıyorum zaten :D

TASK GÜNCEL! » Post #2209

Thu Aug 22, 2019 06:50 in Turkish

Bu task şu anda herkeste var ve hemen gitmeyecek. Herkese zaten 1 adet veriliyor tanıma taski bu. Gelecekte verecekleri iş ile ilgili bir ön eleme çalışması olabilir.

Different Job kısmı 5 olmayanlar için iyi fakat doğruluk falan etkilemiyor.

ANKETLER » Post #5251

Thu Aug 22, 2019 05:38 in Turkish

Swerdlov wrote: Status: Credited

Reward: 53 Cents

Date: Aug 22, 2019, 10:43

Transaction ID: 1529927944

Çocuğunuzun sevdiği çizgi filmler. 5 dk falan sürdü. 2 sorudan ibaret. Çocuğunuz bu programı biliyor mu ve programdan hoşlandı mı. Bu kadar. Keşke bütün anketler böyle olsa :)

Sanırım Peanut Labs'ten çözdünüz. Bana da gelsin bundan, en son VISA reklamı çözmüştüm bu kadar kısa :D

Peanut iki tane 0.98'lik yollamış ikisine de almadı bilgileri sorup attı...

Yeni Başlayanlar İçin Offers Rehberi » Post #3

Thu Aug 22, 2019 04:13 in Turkish

Bir ekleme yapayım, Wannads’ta birçok Survey Router’ı bulunuyor fakat bunların tamamını görebilmeniz için Wannads anket profilinizi tamamlamanız gerekiyor.

ANKETLER » Post #5249

Thu Aug 22, 2019 01:44 in Turkish

mzanka wrote:
Hattusas wrote: Yuno için bildirimleri açtım işte anket gelince bildirim falan geliyor. Geldi birden bildirim anket var diye fakat girdiğimde anket yok diyor çok gıcık oldum.

Bu gece sayfa ile cebelleşiyorum ve sonunda pes ettim, yarın bakacağım artık anketlere. Sayfada bir sıkıntı var sanırım, anketlerin yüklenmesi çok uzun sürdü. Normalde 10-15 dakikada bitecek 2 anket 1 saatte ancak yüklendi ve anketlerde %100'e geldim, üstüne teşekkür de ettiler ama tek kuruş yok (Niteliklere uygun değilmişim) :x Anketler reklam izleme üzerineydi, reklam izletmeseydiler niteliklerim uygun değilse, anket bitince mi akıllarına geldi,herhalde beleşe anket tamamlattıkları için bari bir teşekkürü çok görmeyelim dediler. Şu para alamama durumundan nefret ediyorum, kendimi enayi gibi hissediyorum :|

Gece bana da öyle oldu. Telefon anketi geldi çözdüm çözdüm birden %100 olup attı. Ben de daha üstelemedim zaten saatlerce anket arayıp anket yok dedi.

Wannads sorunu » Post #5

Thu Aug 22, 2019 01:34 in Turkish

Mister_M wrote: Wannads tamamladığım anketin ücretini ödemiyor
bununla beraber 3 tane anket tamamladım ama bitirdiğime dair ekran görüntüsü ve ticket atmamam rağmen ücret ödemediler :oops: :oops: :oops:

Üstteki arkadaşın dediği gibi o kısımdan öğrenebilirsiniz ancak. Büyük ihtimal pending olarak yatacaktır. EasySurveys ücretleri genelde pending verir. Genellikle bu süre çözdüğünüz zamanın 2 ay sonrasıdır.

ANKETLER » Post #5243

Wed Aug 21, 2019 14:32 in Turkish

Yuno için bildirimleri açtım işte anket gelince bildirim falan geliyor. Geldi birden bildirim anket var diye fakat girdiğimde anket yok diyor çok gıcık oldum.

ANKETLER » Post #5239

Wed Aug 21, 2019 11:41 in Turkish

filizdemir wrote: Arkadaşlar ben bu şirkete ait bir tane daha para kazanma sitesine kayıt oldum. Sorun olur mu?Sitenin adını yazmayayım. Reklam olmasın. Adında şu harfler var: S*a***ck*

Aynı şirkete ait ise sıkıntı olmaz bu siteye bağlı olan eski sitelerin bile konusu var forumda. Referans istemi ile yazmıyorsan bir sıkıntı yok.

payoneer ! » Post #12

Wed Aug 21, 2019 07:58 in Turkish

bay_pd wrote: ySense Forum(update_Aug._20)

valerie wrote: Hello Folks, another update about Payoneer.

Payoneer is approved and they are working to integrate it. After that, they have to test
and also fund their account. They can't allow you to cash out by way of Payoneer until
it is integrated, tested, and funded.

They're saying they hope to have all that completed by Tuesday. As we say in the USA
'Tuesday Week' which means this next upcoming week.

As for Skrill, that's still taking time. No definitive date on it.

Onaylamışlar şükür, ekleme işi çıktı bir de. Haftaya onlarda Salı bizde de ya Salı akşamı ya da Çarşamba sabahı eklenmiş olur.

ANKETLER » Post #5234

Wed Aug 21, 2019 05:56 in Turkish

Swerdlov wrote:
Cdagli wrote: Bilgisayarı daha açmadım. Birazdan bakacağım. Varsa kaçmaz. Bayaa ilerledim sitede önceden yardım edin diye konuşan ben şimdi 58 doları geçtim. :lol:

Süper. Payoneer de önümüzdeki hafta gelebilir diyorlar.

Payoneer bugün geliyor Valerie’nin dediğine göre. Beklentinizi o kadar düşürmeyin :D

Edit: Bu arada dediğiniz doğruymuş yine bişiler olmuş :D Yıkılan ben oldum.

VISA kart ülkelerde ara sıra gözüküp kayboluyormuş o yüzden VISA ile ödeme almak riskliymiş. Gelirse tercih etmeyin.

TASK GÜNCEL! » Post #2205

Tue Aug 20, 2019 14:51 in Turkish

Seksenler wrote: mayıs ayından sonra tasklar sayesınde kazandıgımız kazanc dustu gorevler dogru duzgun gelmıyor gelsede 5 10 dk durup ucuyor bı kısıtlama var kazanclarda.appene gectıkten sonra kazanclarımızda dustu.1 ay 10 gunde 250 kusur dolar kastıgımız kazanc fena dustu hazıran temmuz agustos hayırlısı ama ıyı gıtmıyor.. kotu cok kotu

Task çözen varsa ileri leveldir. Hiç task gelmiyor bana 0 lvl olduğum için dolayısıyla öyle bir yer olduğunu unuttum şu an. Arada bi üstte mesela güldürmüş beni o da azıcık bişi. Kaldı ki level etkileyen task de yok. Anca Linkedin taski geliyor o da 2 sayfaya 0.01 yap yapabilirsen.

Siteyi “Anket Çöz - Kazan” formatında görmeye başladım.

ANKETLER » Post #5216

Tue Aug 20, 2019 11:58 in Turkish

ankettasksever wrote: bende surveys ana sayfanın üstünde penaut lab yasak resmi kaldırılmış. altta da sürekli yükleme işareti vardı o da gitmiş. penaut labsın routeri var. sizde durum nasıl?

Peanuttan anket çözdüm ben anında da yattı. Üst kısım alttaki routerların gözükmesini engelliyor diye kaldırdılar büyük ihtimal herkes şikayetçiydi amma velakin Toluna ve Op. World an itibariyle kaldırılmış. Onların gözükmesi için istiyorduk zaten :D

payoneer ! » Post #9

Tue Aug 20, 2019 11:24 in Turkish

20 Ağustos olarak gözüküyordu zaten bugün gelmesi gerekiyor. Los Angeles merkezli olduğu için onlarda şu an 11 felan sabah saat. Biz uyanana kadar eklemiş olurlar umarız. Şu kaldırdıkları VISA kartını da geri ekleseler ne iyi olacak.

valerie wrote: Good grief!

It's not a week. It's not even 1 and a 1/2 days!

Üstteki arkadaş da demiş ama buraya da alıntı bırakayım.

ANKETLER » Post #5203

Tue Aug 20, 2019 07:08 in Turkish

ankettasksever wrote: 20 Aug 2019 05:32 PST Offer EasySurveys - Short Survey Conversion #2426807507 $0.25

beyaz eşya anketi. 3 reklam izletiyor. ederi yüksek olması gereken düzgün bir anketti.

1.243.210.712 20 Aug 2019 07:06 PST Weekly Survey Conversion #2426853183 (Offer) $0.25

Ben 0.56'lığa girmeme rağmen bu ücret yattı bana... Hiç 025, 0.30'luklara girmedim onlarla uğraşılmaz diye. Gitti bana onun ücretini yatırdı.

ANKETLER » Post #5200

Tue Aug 20, 2019 06:26 in Turkish

Peanut Labs
Status: Credited

Reward: 64 Cents

Date: Aug 20, 2019, 16:18

Transaction ID: 1528516404

(Sadece 3 dk sürdü bi tanecik VISA reklamı izletti.)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 11:28:01 EST