Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

Anket paylaşımları » Post #374

Sun Jan 03, 2021 03:02 in Turkish

Completed 3 January 2021 02:29:59 PST 14m Toluna 46429895 $1.16

Bana özel bir anketmiş öyle geldi bankalar hakkındaydı :D

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI » Post #1

Thu Oct 29, 2020 08:32 in Turkish

Bağımsızlığımızın en önemli simgesi olan Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu olsun, bu meşale ilelebet yanacak!

Hepimizin bayramı kutlu olsun.

"Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır."
29 Ekim 1923 (Nutuk II, S. 814-15).

oyun komisyonu » Post #2

Tue Jul 14, 2020 14:40 in Turkish

sevketatasever2 wrote: referansım rise of kingdom oyununu tamamladı fakat yüzde 20 si bana gelmedi arkadaşlar bilgisi olan var mı gelir mi arkadaşlar

Komisyon almanız için referansınızın oyunu tamamlaması değil hesabına offerın ücretinin yatması gerekiyor. Bugün tamamladıysa 7 gün içinde ücreti hesabına yatar siz de onun %20'sini alırsınız.

ANKETLER » Post #964

Mon Jul 13, 2020 12:30 in Turkish

1,422,880,672 Completed 13 July 2020 12:17:15 PST 11m YourSurveys 50071952 $0.41

Bir müzik sağlayıcısının anketi, reklam falan izletiyor sırf onunla ilgili. İlk başta bilip bilmediğinizi soruyor ama ben sıkça görüyordum reklamlarını YouTube üzerinde :D

nokalamars wrote: benide az önce attı hani mor butonla ilerlenen anket sonuna kadar geldik 100 dedi aniden kapattı ekran fotosu alamadım çok sinir oldum,Katar'ı sordu bende hep olumsuz yazmıştım ondan olabilir İngiltere olsaydı tabiki normal olurdu hersey :)

Ahaaha demek ki kişiye göre farklı ülke veriyorlar. İngiltere gelmesi iyi olmuş. Bilgi sahibiydim.

ANKETLER » Post #962

Mon Jul 13, 2020 12:19 in Turkish

1,422,851,644 Completed 13 July 2020 12:04:17 PST 13m Toluna 49490731 $1.16

Ücreti de süresi de konusu da (İngiltere) çok eğlenceliydi.

Bu arada "kişiye özel anket" diye geldi bana. Sanırım verdiğiniz profile göre seçiyorlar.

Selaaam » Post #22

Sun Jul 12, 2020 14:37 in Turkish

moneymakingways wrote:
kekonali wrote: Valerie bize moderatörlük yap ya bizim ki iş yapmıyor hiç

Buyur paşam emret sen.

Ahahaha çok güldüm buna :D

Selaaam » Post #16

Fri Jul 10, 2020 12:41 in Turkish

Valerie’nin burayı ziyaret etmesi çok iyi oldu. Çok sempatik bir ortam oldu ahaha

Selaaam » Post #11

Fri Jul 10, 2020 06:19 in Turkish

They think you're a forum moderator, so many polls are coming ahaha maybe it is :D

confession corner

TASK GÜNCEL! » Post #4325

Fri Jul 10, 2020 02:51 in Turkish

derilbelfin wrote:
Hattusas wrote:
canselkaju wrote:
Hattusas wrote: Pek taktik yok aslında ahah refresh eklentisi diyeceğim ama risk barındırıyor :D

Refresh eklentisini anketler kısmında 1 aydan fazladır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Herkes kullanıyor büyük ihtimal çünkü malum addon çalışmıyor ama belli başlı risk barındırmıyor değil. Doğru ve abartısız kullanılması lazım.

doğru dürüst abartısız derken?anket kısmınde refresh kullanmak derken anketin task gibi gelmesimi sağlanıyor onuda anlamadım :)

Bu tarz eklentilerde her zaman bot olarak algılanma riski bulunmakta. O yüzden saatlerce yenilenmemesi iyi olur.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #9

Fri Jul 10, 2020 01:53 in Turkish

busears11 wrote: Merhaba ben de çekim talebinde bulundum ama bağlanma linki gelmedi ya neyden kaynaklı olabilir acaba payoner hesabımı öncedem açmıştım ne zaman bu link gelir bağlama linki

Payoneer hesabınızı zaten önceden açıp onaylamanız gerekiyor ki sonradan sıkıntı yaşamayın. Burada önemli olan ysense mailiniz ne ise aynı maille hesap açmanızdı. Ödeme talep ederken ilk ödemeniz ise genelde 30 dk içinde bağlama linki geliyor. Ysense Prodege’ye bağlı olduğundan Prodege adında geliyor o sizi yanıltmasın. Zaten bir kez bağladıktan sonra bu işleme gerek kalmıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4321

Thu Jul 09, 2020 11:53 in Turkish

canselkaju wrote:
Hattusas wrote: Pek taktik yok aslında ahah refresh eklentisi diyeceğim ama risk barındırıyor :D

Refresh eklentisini anketler kısmında 1 aydan fazladır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Herkes kullanıyor büyük ihtimal çünkü malum addon çalışmıyor ama belli başlı risk barındırmıyor değil. Doğru ve abartısız kullanılması lazım.

TASK GÜNCEL! » Post #4318

Thu Jul 09, 2020 11:44 in Turkish

Pek taktik yok aslında ahah refresh eklentisi diyeceğim ama risk barındırıyor :D

TASK GÜNCEL! » Post #4316

Thu Jul 09, 2020 11:36 in Turkish

ankettasksever wrote:

anladım. ama Available Jobs listesinde çıkmıyor görev. sayfayı sürekli yenilememe rağmen. görev gelecek ki working sayfasını yenileyim öyle değil mi?

Aynen öyle ama işte :D

TASK GÜNCEL! » Post #4314

Thu Jul 09, 2020 11:33 in Turkish

ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote: 1 haftadır clothing taskları bende yok. herkeste öyle mi. gelen var mı?

Ben çözüyorum sürekli. Listede 20-30 tane gözükse de hemen bitiyor. Working sayfasını yenilemek lazım sürekli anca öyle düşüyor. Task listesinden girmek imkansız gibi bir şey.

reviewden dolayı sürekli sayfayı yeniliyorum ama hiç denk gelmedim.

tşk hocam o işe girmeyelim. kurallara uymak lazım. :D

working sayfası diye kastettiğin nedir?

Task listesinden taske tıkladığın zaman açılan pencere.

TASK GÜNCEL! » Post #4311

Thu Jul 09, 2020 11:20 in Turkish

ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote: 1 haftadır clothing taskları bende yok. herkeste öyle mi. gelen var mı?

Ben çözüyorum sürekli. Listede 20-30 tane gözükse de hemen bitiyor. Working sayfasını yenilemek lazım sürekli anca öyle düşüyor. Task listesinden girmek imkansız gibi bir şey.

reviewden dolayı sürekli sayfayı yeniliyorum ama hiç denk gelmedim.

Onu venezuellalı olanlara sormak lazım onlardan task mi kalıyor ahaha :D

Selaaam » Post #8

Thu Jul 09, 2020 10:13 in Turkish

valerie wrote:
Hattusas wrote:
valerie wrote: :mrgreen:

Belki burada Türkçe öğrenirsin. Türkçe en zor dillerden biri. Sanırım üçüncü. :D

Kendi dilime ve internetteki slanglara ayak uydurmak yeterince zor. haha!

ahahah first step to learning a language is to learn slang, this is a Turkish rule for me :D

Maybe more if the task comes in Turkish, they can love :P :P :mrgreen:

TASK GÜNCEL! » Post #4308

Thu Jul 09, 2020 10:11 in Turkish

Selaaam » Post #6

Thu Jul 09, 2020 08:34 in Turkish

valerie wrote: :mrgreen:

Belki burada Türkçe öğrenirsin. Türkçe en zor dillerden biri. Sanırım üçüncü. :D

Selaaam » Post #4

Thu Jul 09, 2020 08:06 in Turkish

Hahah, Selam Valerieee!

Thank you for accepting our invitation and coming back many years later. <3

I always thought they were making fun of Turkey by saying Turkey :D Thank you for your knowledge. We’re glad to see you here

Arkadaşlar, Valerie uluslarası forum moderatörü mutlaka görmüşsünüzdür. En son yıllar önce konu açmış ben de davet ettim bizi kırmadı. İngilizce ya da Türkçe saygı çerçevesinde iyi dileklerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz :).

Not on my list ...... by his Majesty tasman1 » Post #20

Thu Jul 09, 2020 06:22 in General Talk

valerie wrote: Cuban post cards, so exciting. :mrgreen:

Hello, Valerie, you've been visiting country forums before. You promised to come to the Turkish forum last year, maybe you won't remember. The last time you were here was years ago. I'm waiting for you to post topic in Turkish Forum like Selaaam (Hellooo).

There’s no intimacy on this site like it used to be. The countries are well separated.

Besides work, we miss intimacy

Greetings from Turkey.

Merhaba. Selamla! | ySense Forum :( 2011...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 25, 2021 04:29:01 EST