Please wait...
HomeForumPosts by streeter91

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by streeter91

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #349

Mon Aug 19, 2019 08:29 in Bulgarian

Здравейте! Екипа на-Ysense от както се промени сайта? Не виждам яснота в този сайт ще има ли, напредък за напред! Понеже от ClickSense Ysense беше променен този виртуален сайт понеже не виждам Реклами да се печелят Пари или Проучвания нито Реферали колкото е дохoда Месечна Заплата Толкоз трябва да се, Печели от този сайт за да Стане Богат и Известен човек понеже ако Банката не Печели от Ysense то и човек не Печели Имам Банкоматна Карта Мастер Карт и Виза Карт при положение аз съм, Програмист и Хакер как да тегля Пари като сайта няма напредък мога да правя Транзакция и Трансфер от Банката на-Ysense към Картата ми, на-Банкова Сметка IBAN-XXXXXXXXXXXX И номера на-Картата-XXXXXXXXXXXX Благодаря ви! Със сайта и Успех до нови Срещи... :clap: :thumbup: :$
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2021 03:29:52 EST