Please wait...
HomeForumPosts by bigparam

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bigparam

TASK GÜNCEL! » Post #3442

Thu Feb 13, 2020 06:20 in Turkish

zege7042 wrote: biz de yapalım şu tasklardan artık ya. bir kez level 2 ye kadar çıkardılar ertesi gün indirdiler ne oldu anlamadım bir de yeterlilik için dördüncü madde eklediler aylardır level etkili task görmüyorum adeta lanetlendim. Tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim yeni bir figure eight hesabı açmak daha mı mantıklı sizce? bu yeterlilik kısmına eklenen dördüncü maddeyi aşmak zor mu sizce daha çok görev yapmanız gerke falan diyor ben anlamadım çok fazla expel de olmadı yeterliliğim %84.6 diğer kısımlarda tamam ancak olmuyor
kasti olarak yapıyorlar 4.cu madde yi level alınmasın diye . o madde zor kalkar bayağı ugraşman lazım . ben 2 adet taskı maksimum yapınca açılmıştı . ayriyeten yeni hesap açmakkta sıkıntılı enson level etkili bir task gelip 3 gün kadar durmuştu kaç hafta geçti üstünden

TASK GÜNCEL! » Post #2419

Tue Oct 22, 2019 01:45 in Turkish

kk1907 wrote:
eslemhilal14 wrote:
kk1907 wrote:
eslemhilal14 wrote: 1443849 Registered/Bearer Shares Check
$0.07 bu task kolay gıbı ama numaraları aratacağımız yer neresidir acaba ?

Instructions bölümünde. Yalnız o task problemli galiba quizdeki numaraları sitede aratınca sonuç bulunamadı yazıyor. Farklı tarayıcıyla da denedim aynısı oldu.

teşekkürler . ama benim sormak istediğim talimatlardakı verilen liki tıkladııgmızda hangi kısımdan bu numaraları arattıracağımız dı

Talimatlarda özel bir konum belirtmediği için ana sayfada, sitenin logosunun yanındaki arama kısmından arattım ben.

Name / WKN / ISIN / Inhalt / Symbol

yazan kısımdan denedim bende hiçbirşey çıkmıyor .

TASK GÜNCEL! » Post #2418

Tue Oct 22, 2019 01:43 in Turkish

galiba wrote: duplicate taskı sizdede erken max diyor mu?15inci sayfadayken taskı maxladınız diyor süreye dikkat ediyorum

o task maxlamaz erken yolluyorsundur . 35-40 saniye bekleme yapıp yollayın sorun ile karşılaşmassınız

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #109

Thu Oct 17, 2019 05:20 in Turkish

moneymakingways wrote:
eslemhilal14 wrote:
moneymakingways wrote:
moneymakingways wrote: ....

Eğer Euro-Dolar çevrimlerinde çok fazla kırpmıyorlarsa Skrill'den Payoneer'e çekmek makul bir yöntem gibi.

Skrill'den gönderdiğim para: 515 dolar
Payoneer elime geçen para: 443.61 euro =~ 488 dolar

Kayıp: 27 dolar veya paranın %5.24'ü
Payoneer'den bankaya gönderirken de ufak da olsa bir kur kaybı var.

Yüksek miktar göndermek isteyen arkadaşlar için yukarıdaki rakamları paylaştım.

admin bey . skrılde yuro olarak şuan bakıyem duruyor . payonerde yuro hesabı açtım oraya kac günde gelir ? birde gelince yuro biriminden paraları bozup dolardaki gibi banka hesabına tl olarak gönderecek dimi ? teşekkürler

Çok kısa süre içinde geliyor; parayı aktardığımda tatildeydim o yüzden bakamadım dolayısıyla tam süre veremiyorum.
2. sorunuzun cevabı da evet; parayı banka hesabınıza TL olarak alıyorsunuz.
benim 2 gün oldu halen param skrilden payonere geçmedi . skrılde kabul edildi TANIM
Banka Hesap Numarası İle Para Çekildi yazıyor ama bir hareket yok halen kaç gün sürecek ALLAH bilir .

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #145

Thu Oct 17, 2019 05:17 in Turkish

demetsedna wrote: Payooner'den dolar hesabına para aktaran var mı? Kesinti yine 2 dolar mı yoksa banka kafasına göre bir ücret mi kesiyor? Bilen arkadaş beni aydınlatırsa çok sevinirim. Bankam Garanti
paran payonere 2 dolar kesinti ile gelir . yeni düzeltme ile 52 dolar 50 dolar şeklinde payoner hesabına düşer burdanda banka hesabına çekim verdiğinde neredeyse birebir dolar kuru ile banka hesabına tl olarak geçer

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #206

Sun Oct 06, 2019 06:40 in Turkish

charmele10 wrote: Merhabalar, ben bir haftadır futureight'e giriş yapamıyorum. tıklayınca ilk başta şifre yanlış diyor, ki doğru olduğuna eminim kaç kere denedim, sonrasında da e-mail doğrulaması hatası veriyor. halbuki doğrulama yaptım ve daha önce giriş yapabilmiştim. ticket da açamıyorum. bu sebeple hiç task yapamıyorum tasklar gelse de. nasıl çözerim bu işi yardımcı olabilecek olan var mı?

şifremi unttum de son şifre olarak 12 karekter olan içinde sayı buyuk harf ve özel karekter bulunan bır şifre belirler

örnek .Ysense-12345 gibi

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #233

Tue Sep 24, 2019 03:38 in Turkish

skrıllden payonere bu sekılde atmaya çalıştığında 5,5 euro kesıntı gösteriyor

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #35

Mon Sep 02, 2019 03:14 in Turkish

milleti karamsarlığa itmeye başladılar . bu şekilde yavaş yavaş iş azaltmaya sonrasındada bırakmaya başlayacak herkes . kimse ödeme alamadığı bir sitede çalışma eylemi göstermez . büyük bir umut ile bekliyoruz gel payoner bitsin bu hasret :)

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #48

Wed Aug 21, 2019 05:07 in Turkish

1-2 haftaya ödeme yöntemi eklenmez ise türk kullanıcılar ümidini kesecektir .

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1173

Mon Aug 19, 2019 07:44 in Turkish

türklerin para çekebileceği bir ödemi yöntemi varmı ? payonerr halen eklenmemiş.

Appen » Post #29

Thu Aug 15, 2019 07:33 in Turkish

Snorlax16 wrote:
geocity wrote:
Snorlax16 wrote:
geocity wrote: Bende proje kısmına giriş yaptım, kafama yatan 2 işe qualify işlemlerini kabul ettim. Geri dönüş olursa yada yapan olursa buradan süreci anlatsın herkes faydalansın

Şuanda arama motoru için quiz testine kabul edildim. 30 sayfalık döküman hazırlamışlar. Okumadan başlamamak gerek. Quiz'den %80 almalısınız diyor. Herkese bol şans dilerim

Sende süreç hızlı ilerlemiş gibi duruyor Appen sana ilk işini aldığın için kontrat önerdi mi peki ? Şöyle açıklıyım sana ben Arrow işine başvurdum yaklaşık 1 ay sonra kabul edildim projeye ilk işime kabul edildiğim için Appen hesabımı onaylamak için benden bilgilerimi istedi onları yolladım şimdi onaylamalarını bekliyorum sen bu süreçleri yaşadın mı ?

Evet başta hızlı görünüyordu, toplamda 3 işe başvurdum hesap dökümanlarınız inceleniyora geri döndü. Şuan da işler gözükmüyor ben de bekliyorum.

Bende aynı durumda bekliyorum 24-25 gün oldu biraz araştırma yaptım genel süreç için 30 günü çok geçmiyor diye bir ortalama var okuduğum yorumlara göre ama sürenin çok uzadığı insanlarda var bakalım bekleyeceğiz
bende kabul edıldım görevleri yapmak için kontrat gönderdi ama görevleri anlayamadım birde eletronik sözleşme imzalamaktan korktum ayrıyeten ödemeyi nasıl alacagız acıklama yok

TASK GÜNCEL! » Post #2182

Thu Aug 08, 2019 00:18 in Turkish

star_30 wrote: shoping query geldi exp moda geçti halbuki hic hata olmamasi lazım sorulari adim gibi biliyorum daha once çözmüştüm task hayla duruyor ticket attim cevap gelene kadar gitmis olur task şans ışte
taskta hata yoktu 100 ile geçtim sorunsuz yaptım

TASK GÜNCEL! » Post #2124

Fri Jul 26, 2019 10:27 in Turkish

lınkedın taskı zaten level etkisiz entity bu task gelıyor bu aralar

Clixsense Yardım » Post #2086

Fri May 24, 2019 14:33 in Turkish

bende yeniyim .anket çok gelmiyor taskta kavramış değilim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 23:00:26 EST