Please wait...
HomeForumPosts by tunceray

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by tunceray

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #17

Wed Aug 26, 2020 23:53 in Turkish

bu siteyi bende buradaki wannadstan buldum. Oraya yönlendirmişti üye olup en az 5 dolar kazanınca ysense para kazanacaktım ama olmadı. Sitenin tek artı yanı, kolay para cekimi. Hatta pandemi zamanında btc hesabıma geç geldi para söyledim, tekrar gönderdiler. ilk ödememi 2 defa almıştım.

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #16

Wed Aug 26, 2020 23:51 in Turkish

CeyTURK wrote:
tunceray wrote:
CeyTURK wrote:
tunceray wrote: Biliyorum söylemek yasak ama papara kullanan site anket sitesimi?
Ben skrille gönderiyorum oradan airtm a oradan btc turke.
Fakat farklı bir site daha kullanıyorum bu yüzden anketler burada bana çok az geliyor artık. Bu sitede direk btc olarak gönderiyorlar ve oradan enparaya ücretsiz cekiyorum. Hiç kaybım olmadı bu sitede. hatta 1 -2 tl kazancım bile oldu. Ysense cok iyidi fakat pandemiden sonra ya da sırasında insanların alternatif maddi kazanç arayısı sırasında çöktü.
Artık anket eleme soruları ingilizce geliyor, iyi ingilizcem var doğru şekilde cevapladığıma eminim dikkat sorularını ama gene de atıyor. quate full dese anlarım. screen out diyor.

ingilizce anket sitesini kodlayın zahmet olmazsa?

anlamadım demek istediğinizi?

yasakya kodlarsanız bulabiliriz demisşitim yada bir ipucu verin nasıl bir kazanç var biraz açıklama yapın demiştim

ödemeler her hafta oluyor. 10 dolar birikince direkt hesaba yatırıyorlar. 10 dolar olunca 50 cent bonus veriyor. çekim ücreti vb. giderleri karşılamak için. Merkezi newyorkta, ny saati ile her hafta saat 12 de hesabı kesiyorlar, perşembe sabahı da hesaba para yatıyor.

Sitenin adı ingilizce zaten. ZAMAN ile başlayan bir yer. fakat anket ücretleri ysense göre daha az.

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #14

Wed Aug 26, 2020 18:58 in Turkish

can2019 wrote:
tunceray wrote: Biliyorum söylemek yasak ama papara kullanan site anket sitesimi?
Fakat farklı bir site daha kullanıyorum bu yüzden anketler burada bana çok az geliyor artık. Bu sitede direk btc olarak gönderiyorlar ve oradan enparaya ücretsiz cekiyorum. Hiç kaybım olmadı bu sitede. hatta 1 -2 tl kazancım bile oldu. Ysense cok iyidi fakat pandemiden sonra ya da sırasında insanların alternatif maddi kazanç arayısı sırasında çöktü.
Artık anket eleme soruları ingilizce geliyor, iyi ingilizcem var doğru şekilde cevapladığıma eminim dikkat sorularını ama gene de atıyor. quate full dese anlarım. screen out diyor.

Benim dedigim site anket sitesi degil. Bu aradao sitede artık öldü burdan daha kötü.

Ama sizin dediginiz siteyi merak ettim. video sitesinde tanıtımını yapan var mı?

Burda bakiyeyi skrill talep ettim. Skrill hesap açtım orda 1 yılda işlem yapmazsanız 5 euro kesiyor ama en azından payoneere göre insaflılar.Birde çekim limitleri düşük.

Skrill parayı banka hesabına da gönderebilirim sizin dediginiz yöntemi de deneyebilirim.Burda skrill banka hesabına ne kadar kesiyor onu ögrenmem lazım. iş bankası ile sorun yaşamam sanırım.

Burda ben eski üye degilim zaten.40 doları rise of kingsdom sayesinde yaptım. Anket gelmiyor gelenlerde atıyor yada bakiye vermiyor.

Biraz önce içecek anketi vardı reklamları izlettirip soruları cevaplattırdı anket başarılı geçti ama para yok.

Belki eski üyeler iyi kazanmıştır ama herkes ögrenince kazançlar bu hale geldi gibi duruyor. Parayı çekmek ayrı dert.

2 kere skrill ile bankaya cekim denedim. İlkinde annemin hesabını vermiştim (bilmiyordum isim farklı olmamalıymış), ziraat bankasına para geri döndü ve tamamen eridi. İkincisinde kendi halk bankası hesabıma para çekme talimatı verdim. O zaman çekim limiti düşüktü. 70 tl gönderdim, hesaba gecerken 2 tl kesinti oldu ve 2 günde geçti hesaba.
Çok şaşırmıştım, fakat sonra 25 dolar altına bankaya cekim yapılmamaya başladı o zaman skrill-Airtm- btc kullanmaya başladım. Bir pazar günüydü deneme yanılma yoluyla öğrendim.

Bahsettiğim anket sitesine videolarla ulaşabilirsiniz. İsim söyerek ysense hesabımı riske atmak istemiyorum. Çünkü ileride burasının da tekrar düzelebileceğini düşünüyorum.

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #13

Wed Aug 26, 2020 18:49 in Turkish

CeyTURK wrote:

ingilizce anket sitesini kodlayın zahmet olmazsa?

anlamadım demek istediğinizi?

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #10

Wed Aug 26, 2020 03:08 in Turkish

Biliyorum söylemek yasak ama papara kullanan site anket sitesimi?

ANKETLER » Post #1103

Fri Aug 07, 2020 13:42 in Turkish

.

ANKETLER » Post #1046

Mon Jul 27, 2020 00:51 in Turkish

aynen ben de sonuna kadar yaptım. tesekkur etti. Sonra unfortuanely yazısı çıktı. odeme yapmadı

Airtm btc » Post #5

Sun Apr 19, 2020 11:23 in Turkish

hdturkey wrote:
tunceray wrote: add/withdraw dan withdraw / btc sececeksiniz sadece btc olan sonra size yanlış hatırlamıyorsam btc adresinizi soracak oraya btcturkten aldığınız bitcoin cüzdanınızın adresini yazın.

Yani kayıt olduğumuz btc sitesini aramak zorunda değiliz. Önemli bitcoin seçeneğinin olması dimi.
evet değilsiniz

Airtm btc » Post #3

Sat Apr 18, 2020 18:42 in Turkish

add/withdraw dan withdraw / btc sececeksiniz sadece btc olan sonra size yanlış hatırlamıyorsam btc adresinizi soracak oraya btcturkten aldığınız bitcoin cüzdanınızın adresini yazın.

Airtm btc » Post #2

Sat Apr 18, 2020 18:37 in Turkish

hdturkey wrote: Arkadaşlar Airtm den btc ye para göndermeyi bilen birileri varsa ALLAH rızası için yardımda bulunsun. Paramızı bitcoin hesabimiza isterken kullandigimiz bitcoin şirketini ödeme yönteminde aramak zorundamıyız yoksa orada sadece bitcoin yaziyor onu secip bitcoin numaramizi ekleyip paramızı isteyebilirmiyiz. Yani Airtm/Bitcoin para btcturk e gelcek veyahut herhangi bir btc sitesine gelirmi. Airtm de sadece bitcoin seçeneğini seçip bitcoin hesabımı yazıp btc hesabımı nerden aldıysam oraya gelecek para değil mi arkadaslar

Sorunu çözebildiniz mi?

ANKETLER » Post #8147

Tue Mar 31, 2020 08:36 in Turkish

CSurvey Router Medium wannads pepsimax reklamı bitti teşekkür etti ama ödeme yapmadı.

Appen » Post #285

Tue Mar 31, 2020 03:55 in Turkish

Merhaba scatter projesine kabul oldum. Testlere daha başlamadım. Daha önce bu projeye katılmış ve yapmış arkadaşlar var mı aranızda tecrübelerini paylaşabilecek?

Skrill İle Bitcoin » Post #2

Wed Mar 25, 2020 12:24 in Turkish

btc turkten hesap açtım. skrilldeki paramı airtm ile bitcoin alarak btcturk bitcoin cuzdanıma gonderdim. bitcoinden de papara hesabıma ya da direkt banka hesabıma gönderdim. bir miktar kesinti oluyor tabi fakat 1 saat hatta daha az sürede para hesabıma geçti.

Fakat airtm den bitcoin gönderirken paranızın bitcoin cuzdanına geçtiğinden emin olup airtm den onay verin. forumda konu ile ilgili detaylı bilgi veren arkadaslar var.

Appen » Post #271

Tue Mar 03, 2020 18:30 in Turkish

Morgan'a başvurmuştum. Bu proje sonlanmış galiba. Marble açtılar 2 gün evvel. Hemen yaptım Marble'ı . Bende de fatura yok. Sanırım ilk önce kontrol edecekler öyle gönderecekler faturayı.

Anladığım kadarı ile marble projesi bir defalık bir proje.

Appen'de ilk projemdi. Bir çok projeye basvurdum fakat diğerlerinden 1 ay oldu neredeyse olumlu ya da olumsuz cevap gelmedi.

ANKETLER » Post #7782

Sat Feb 29, 2020 10:02 in Turkish

Uzun süredir, addon yeni bir taslak varken ses veriyor fakat anket gelince ses vermiyor. 3 aydan fazladır durum aynı. Ayarlar doğru.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

ANKETLER » Post #7766

Fri Feb 28, 2020 07:34 in Turkish

sensodyn diş fırçası anketi 2,80 oduyordu. yaptım anketi biti dedi bitirdim. fakat ödeme yapmadı. full dedi. tam bir şerefsizlik.

Appen » Post #261

Thu Feb 20, 2020 11:42 in Turkish

Morgan projesine basvurur basvurmaz kabul etti. Belgeleri imzalattı. sisteme giriş yaptığımda belgeler inceleniyor diyor. 2 gündür ses seda yok. Başvurduğum diğer projeleri de göremiyorum.

Aranızda aynı durumu yaşayan var mı?

ANKETLER » Post #7651

Thu Feb 20, 2020 04:25 in Turkish

Çok iyi bilmiyorum fakat, son zamanlarda hızlı para çekimi dolayısı ile airtm kullanıyorum. Orada sanırım amazongift kartları paraya cevirme olayı var uygun peer bulunursa. Forumda airtm ile daha fazla tecrübesi olan arkadalar var. Konu başlıgı açıp bir sorun isterseniz.

Daha önce hediye ceki ile değil fakat nakit para ile amazon.de ve amazon.com'dan alısveris yapmıstım. Belli bir doların altında alısveris yaparsanız, gümrük ödemiyorsunuz. Kitap alırsanız bu ücret daha az oluyor, hatta bazen olmuyor.

Farklı bir seçim fakat bu biraz pahalıya geliyor sanırım, amerikadaniste v.b. siteler var. Fakat sanırım aldıkları ücret biraz fazla fakat başka sansınız yoksa araştırın derim.

Appen » Post #259

Wed Feb 19, 2020 13:02 in Turkish

Morgan projesinin ücreti ne kadar? Ücretine dikkat etmeden başvurdum. Kabul oldu, su an inceleme yapıyorlarmış imzaladığım dökümanları. Fakat diğer basvurduğum işleri göremiyorum sistemde.

TASK GÜNCEL! » Post #3492

Wed Feb 19, 2020 08:17 in Turkish

hayır etkili değil
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 10:52:57 EST