Please wait...
HomeForumPosts by sssnak3

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sssnak3

Pare kont na jeden dom » Post #3

Tue Oct 15, 2019 15:47 in Polish

monia777 wrote:
sssnak3 wrote: Jeśli w domu jest jeszcze jedna osoba która używa ysense i czasem z tego samego komputera to będą jakieś problemy?

No pewnie wyrzucą cie bo może być tylko jedno

Znalazłam takie coś w FAQ "Each individual in your household may have their own account. It is against our terms of service to have more than one account per member". Wychodzi na to że teoretycznie można. Ma ktoś jakieś doświadczenie tego typu?

Pare kont na jeden dom » Post #1

Tue Oct 15, 2019 10:41 in Polish

Jeśli w domu jest jeszcze jedna osoba która używa ysense i czasem z tego samego komputera to będą jakieś problemy?

Ankiety » Post #13421

Tue Oct 15, 2019 10:39 in Polish

Dzisiaj żadnych, to już jest jakiś żart. Mogli nałożyć mi jakąś blokadę czy coś w tym stylu? Napisałam do nich ale na razie czekam na odpowiedź.

Ankiety » Post #13418

Tue Oct 15, 2019 07:12 in Polish

Katwit wrote: CINT - samochody - 10 min - $0.58

PL - ubezpieczenia - 3 min - $0.53

CINT - reklamy - 8 min - $0.53

Co xD
Skąd ty masz tyle ankiet? To z jednego dnia?

Ankiety » Post #13416

Mon Oct 14, 2019 12:26 in Polish

Dzisiaj weszła tylko jedna :/
Peanut Labs 0,53$ szczepionki

Ankiety » Post #13413

Sun Oct 13, 2019 07:40 in Polish

Czemu mam tylko router Peanut Labs? Widzę że macie jeszcze Opinion World

Duza Zmiana » Post #390

Fri Oct 11, 2019 05:06 in Polish

Będą jeszcze wypłaty prepaid do Zalando?

Tango Card » Post #7

Wed May 29, 2019 10:44 in Polish

Tomy26 wrote: Tak dane musza byc prawdziwe potem przy płaceniu karta moze zapytac o adres do wysylki i musi sie zgadzac z adresem na jaki została zarejestrowana karta .

trochę bezsensu. Zawsze przecież może być sytuacja, że chce dla kogoś wysłać paczkę lub znajduje się aktualnie w innym miejscu.

Visa Card - Gdzie ją można wykorzystać? » Post #3

Mon May 27, 2019 13:30 in Polish

Tomy26 wrote: Jak mało?? kazdy sklep w którym mozna placic klarta Visa .

Ja zawsze robie zakupy na ebay, amazon, allegro i place ta karta bez problemu .

Pozdrawiam

1) allegro nie robi żadnych problemów przy płatności dolarami?
2) kiedy wybierasz sposób płatności to klikasz na "karta platnicza"? To też odnosi się do allegro

Visa Card - Gdzie ją można wykorzystać? » Post #1

Sun May 26, 2019 12:45 in Polish

Mało sklepów akceptuje płatność taką kartą oraz płatność w innej walucie (dolary). W jakich sklepach internetowych ją wykorzystujecie?

Ankiety » Post #12936

Wed May 01, 2019 14:49 in Polish

dzisiaj nic :puppy:

Ankiety » Post #12928

Mon Apr 29, 2019 17:46 in Polish

MagdaESzER wrote: Proszę o podpowiedź... Codziennie wyskakuje mi powiadomienie, że ktoś "obok" właśnie wypełnił Pollfish. A GDZIE ja to znajdę, kurczę, bo nie widzę? :?: :oops:
kiedyś wydawało mi się, że na ekranie "Surveys", taki czerwony pasek, ale teraz tego nie widzę. :cry:

Pomijam fakt, że Samplicio.us, CINT, Sample-Cube mnie nie widzą, totalnie nie lubią, nie wiem o co chodzi, ale z tych firm NIC, totalnie NIC mnie nie kwalifikuje. Czy ktoś też tak miał?? Proszę o podpowiedź, czy ja mogę coś zrobić, bo jest to ogromnie frustrujące....
Nie mam 18 ani 70 lat. Korzystam z Chrome, próbowałam też IE. Czyszczę cookiesy, nie wiem co ja mam jeszcze zrobić?! :?: :shock:

Masz tak od samego początku jak założyłaś konto? Napisz do supportu jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś

Ankiety » Post #12916

Thu Apr 25, 2019 01:05 in Polish

wczoraj
Samplicio 0,31$
dzisiaj
YourSurveys 0,78$

Tango Card » Post #5

Tue Apr 23, 2019 10:38 in Polish

Podajesz prawdziwe dane na tej karcie? Nic się nie stanie jeśli dane na karcie będą różnic się od tego co podam w formularzu przy zamawianiu czegoś w internecie?

Ankiety » Post #12912

Tue Apr 23, 2019 07:25 in Polish

Peanutlab x2 razem 0,80$
Peanutlab 0,53$

Ankiety » Post #12910

Mon Apr 22, 2019 15:06 in Polish

Cint 0,46$
Cint 0,51$
OW 0,60$

Wasza pierwsza wypłata » Post #1

Sun Apr 21, 2019 08:29 in Polish

Hej,
Ile czekaliście na swoją pierwszą wypłatę? Wiem, że nieraz może to trwać nawet 15 dni ale jestem ciekawa jak wyglądało to w waszym przypadku.

Tango Card na PayPal » Post #10

Sun Apr 21, 2019 06:10 in Polish

Tomy26 wrote: Tak jest taka opcja ja zawsze płace ta karta za zakupy online bez przesyłania czy wypłacania srodów i wszystko zawsze działa jak nalezy pozdrawiam

Hej,
Płaciłeś w sklepach zagranicznych czy polskich? Chciałabym kupić coś w polskim sklepie ale na tej karcie będę mieć dolary i zastanawiam mnie czy w ogóle będzie to możliwe. Nie wiesz jak może może wyglądać i czy polskie sklepy akceptują inną walutę?

Problem z weryfikacją na Figure Eight » Post #1

Fri Apr 19, 2019 04:32 in Polish

Na początku trzeba wpisać numer telefonu aby zweryfikować konto ale po wpisaniu wyświetla mi ''We're experiencing some technical difficulties. Please try again later''. To nie jest chwilowy problem bo wyświetla mi to od wczoraj i próbowałam już parę razy. Miał ktoś podobnie albo wie jak to rozwiązać?

Ankiety » Post #12906

Fri Apr 19, 2019 02:51 in Polish

Dzisiaj tylko peanutlab za 0,53$
Macie jakieś ankiety a Cintu albo Samplicio? Ja od paru dni nic. Nie wiem, wrzucili mnie na jakąś czarną listę czy coś
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2019 16:03:14 EST