Please wait...
HomeForumPosts by Canercan123

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Canercan123

TASK GÜNCEL! » Post #2057

Thu Jul 11, 2019 14:54 in Turkish

Bu sitenin boku çıkmıs beyler bayanlar tam 2 aydır kovaliyorum hergun full bakiyorum level etkili gelen tasklardan helsini yaptim gelen 5 adet yaptirdigi 25 adet soru yanitlayabildim level alabilmek icin 100 tane yanitlamak gerekiyor yani boş iş tamamen zaman kaybi rezalet butun anketler atiyor 10 taneden bir tanesi yaptiriyor task düzeni rezalet 3 5 tane adam bulmuslar yaptiriyorlar onlarida sağıyorlar neyse bu rezalet düzene daha fazla zaman kaptirmamam lazim tam bir bok çuvalidir clixsense bilginize.

TASK GÜNCEL! » Post #2018

Mon Jul 01, 2019 12:15 in Turkish

Beğenmiyorsan yallah hadiii

TASK GÜNCEL! » Post #2015

Mon Jul 01, 2019 11:34 in Turkish

Dediğin gibi hocam evet kutuya tıklıyosun o zaten otomatik kopyalıyor ve yazıyı alıyor. Bende öyle yaptım %100 sorun yok ama daha fazla yaptırmadı ne yazikki sadece quizi yaptırdı.

TASK GÜNCEL! » Post #2013

Mon Jul 01, 2019 11:19 in Turkish

ben anlayana kadar task bitti hocam sağlık olsun :) yapamadım

TASK GÜNCEL! » Post #2010

Mon Jul 01, 2019 11:11 in Turkish

1401585 Entity Highlighting For Travel Intents - Test Slot To Elicit

bunu nasıl yapıcam hocam yardım edermisiniz acil

TASK GÜNCEL! » Post #1983

Mon Jun 24, 2019 10:35 in Turkish

Arkadaşlar denemeye bakarmisiniz 600 tl aticakmişim hesabina sifreleri vericekmiş muthis deneme gercekten bu arkadaş ile ilgili gereken yapilsin ben düsmedim oyununada yarin oburgun farkli bir arkadasi dolandirabilir lutfen geregi yapilsin.

TASK GÜNCEL! » Post #1979

Mon Jun 24, 2019 10:00 in Turkish

Merhaba arkadaşlar taokka isimli kullanici 3 level task hesabimi satiyorum diyerek kisilere iban gondermek usulu ile para istemektedir. Para gönderince hesabini vericekmiş. Kendini ultra zeki sanan bu arkadasi yaptiği sanirim suç. Lutfen bu arkadasla ilgilenilsin ve kimse kanmasin dikkat edin iyi günler.

Payooner Para Çekme » Post #8

Thu Jun 06, 2019 16:15 in Turkish

Yani hocam şunu anliyorum bu dediklerinizden mehmet adinda clix hesabindan ahmet isimli payonere para atabilirim ve herhangi bi sorun olmaz

Payooner Para Çekme » Post #6

Thu Jun 06, 2019 03:04 in Turkish

Arkadaşlar herkeae iyi bayramlar tecrübeli aprkadaşlardan yardim istiyorum. Simdi farkli isim soyismi olan bir clixsense hesabindan farkli bir isim soyisme sahip bir payoner hesabina para çekilebilir mi veya skrille cekilirmi sorularim bu kadar. Yanitlarsaniz çok sevinirim. Bol kazançlar.

TASKLAR HAKKINDA » Post #2

Mon Jun 03, 2019 18:40 in Turkish

Benimde ayni hocam level 0 1 aydir full takip ediyorum 1 tane level etkileyen task geldi ve normal calisabilecegimiz taskta yok iğrenç bir aiatem midem bulandi resmen geldigim gune lanet olsun.

TASK GÜNCEL! » Post #1871

Sat Jun 01, 2019 22:44 in Turkish

Arkadaşlar merhaba bundan 2 3 ay öncenin konuşmalarina bakiyorum haftada 5 6 adet 0 level etkileyen task geliyormuş ancak 20 gündür full kovaliyorum sadece 1 adet level etkileyen task geldi. Tecrübeli arkadaşlara soruyorum bu böyle devam edermi ederse 1 yilda anca level alabilecegiz cunku yorumlariniz nedir cok tesekkurler. Bol kazançlar.

TASK GÜNCEL! » Post #1867

Thu May 30, 2019 13:45 in Turkish

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Bir şey soracaktım. Ben bu level etkilemeyen 0 level help us find business name adlı tasktan daha önceden expelled oldum 3 ündende ama bu tasklar hep aydı ID'ler ile geliyor yani ID'leri değiştiğinde yapabilirim ancak hep aynı ID'lerle geliyor. Bu taskların ID'leri ne zaman değişir, bir fikri olan var mı ?

TASK GÜNCEL! » Post #1866

Wed May 29, 2019 10:46 in Turkish

Arkadaşlar sadece quizi yapabildim bu levelime etki edecekmi yuzde 80 ile bitirdim.

level 0 task paylaşımı ( level etkili ) » Post #21

Sat May 25, 2019 16:23 in Turkish

Arkadaşlar ayin 16 sından beri takip ediyorum 0 sifir etkili task göremedim yeni basladim level atlamam gerekiyor level etkili task en som ne zaman geldi bilen varmi acaba tesekkurler

TASK GÜNCEL! » Post #1857

Fri May 24, 2019 17:33 in Turkish

Merhaba arkadaşlar ben 1 haftadır üyeyim task yapmak istiyorum ama level atlamam gerekiyormuş. 0 Level atlatan task hangi süreyle gelir ne kadar beklerim tahmini olarak bana söylermisiniz. Bir şeyler yapmak istiyorum ancak 0 level olmamdan dolayı bir şey yapamıyorum. Level atlamam lazım ve level atlatan 0 level tasklar kolay mıdır biraz bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 24, 2019 12:41:47 EST