Please wait...
HomeForumPosts by mrvtz

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mrvtz

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #7

Mon May 25, 2020 15:07 in Turkish

Ysense'te işler kesat olduğundan burayı bıraktım ama anladım ki arada sayfaya bakmak gerek, önemli bilgiler paylaşılıyor. Paylaşımınız için çok teşekkürler ahu28 :clap: detaylı, çok iyi bir anlatım olmuş.

ANKETLER » Post #140

Wed May 13, 2020 17:12 in Turkish

Haticeberil wrote: Clixde 20gunde 50$ idim suan 2ayda 52 oluyor malesef. Hic yoktan iyidir. Birde baska sotelerede uye oluo oraya bakiyorsanz o yizdende gelmiyor mutlaka baska cihazdan bakin diger hesaplara

Hatice hanım, bu site dışında 1-2 anket sitesini daha kullanıyorum ve sadece bilgisayardan giriş yapabiliyorum hepsine. O vakte kadar burayı bırakıp diğer siteler ile ilerlemeye çalışacağım, oralarda belli bir limite ulaşmaya çalışıyorum. Telefonum anket çözmeye uygun değil, yenileyince dediğinizi yapacağım, sağolun. Benim başıma gelen başka arkadaşların başına gelmesin, dikkatli olsunlar. Farklı anket siteleri ile daha çok kazanayım derken, elimdekinden de oldum. Demek ki aynı cihazdan farklı anket sayfalarını kullanmak pek hayırlı olmuyor. Daha önce bir arkadaş da bunu yazmıştı.

Clixsense zamanı kesinlikle bereketliydi ama şimdi de sizin kazancınız çok iyi, task ve görev de yapıyorsunuz galiba. Sadece ankettense bu kazanç, kocaman bir MAŞALLAH. Bol kazançlar.

ANKETLER » Post #135

Wed May 13, 2020 13:48 in Turkish

cgulsoyhan wrote: kılıf mılıf yok akıllı telefon kullanıyormusun?evet interneti sıkça kullanıyormusun evet... corona ...gıbı sorular sordu bugünkü anketlerde, benim mantığım bu iş birazda kısmet işi,anketi yapıyorsunuz sonunda ödemiyor,yada tam tersi alakasız bir şekilde hiç içine almıyor,bunun formülünü kimse çözemedi,ama şunu söyleyebilrim eğer bira anketiyse yada fast food anketiyse hiç kullanmam deyince açmıyor bazen tüketiyormuş gibi olmak yada omo kullanmıyorsan bile deneme yanılma yöntemiyle istedikleri deterjanı yakalamak gibi...gerisi kısmete kalmış derim ben.

Kısmet muhakkak önemli ama firmaların hedeflediği kişi olmak daha önemli. Gelir, çalışan sayısı, hobiler, kullanımlar vb. anket firmasına uyuyorsa ve o kişilerden aldıkları cevaplardan memnunsalar tabi o kişilere daha çok anket gider ve daha çok kazanır o kişiler. Clixsense döneminde chat olduğu zaman burada, ref ve üyeler arasında bilgi alışverişi olur, ref üyelere bazı püf noktalarını verirdi, şu sorulara şöyle cevap ver diye, onu demek istedim. Benim refim kayıp zaten, Ysense ile de uyuşamadık. Olmadı vesselam, umarım sizler iyi kazanırsınız.

ANKETLER » Post #132

Wed May 13, 2020 13:21 in Turkish

robert47 wrote:
mrvtz wrote:
robert47 wrote:
mrvtz wrote:
Swerdlov wrote: 1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

35 centlik bir anketti. ilk 3 soruya bak:
- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- son 12 ay içinde hangi otellerde kaldınız?
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

"merhaba atıştırmalık cipslerle ilgili anketimize hoşgeldiniz." :lol:

artık işi iyice fantaziye döktüler.

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

3-4 gün önce 52 doları çekim talimatı verdim, henüz mail gelmedi. Paramı Payoneer'de görünce buradan kurtulacağım. Kalan 5 doları da Skrill'e atarım herhalde, bunlara o kadar kızgınım ki tek kuruş bırakasım yok.

Para hesaba geçene kadar günde 1-2 kez bakıyorum, öylesine. Clixsense günlerini mumla arıyorum :( Hepimiz iyi kötü kazanıyorduk orda ama bunlar belirli kişiler hariç sayfada düzenli para kazanan kimseyi bırakmadılar. Bir kısmına ara ara anket yolluyorlar ki adamlar sayfada kalsın, sayfada kopuşlar olmasın. Kalanlara da içlerinde ben de varım, anket göndermeyi tamamen bıraktılar :thumbdown: Bir dünya data toplayıp süzgeçten geçirdiler ve belirli isimlere düzenli anket göndermeyi seçtiler. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama gözlemlerim bu yönde.

Burada düzenli anket çözenleri tebrik ediyorum. Geri kalanlara da sabır ve şans diliyorum 8-)
Bence hiç öyle değil...

Clixsense dönemini bilen biri olarak konuştum, emin olun Clixsense'in işleyişi bunlardan her anlamda kat be kat iyiydi. Siz forum paylaşımlarına devam mı :)
evet.Dediğiniz şey şu.Ben ortaokul 1 e başladığımda nasıl internet üzerinden çalışılır.Bunu araştırıyordum.Sabah akşam her gün bilgisayardaydım.Size pek bilgi veremem ama kazanan var.Size temin ederim ki hiç kazandırmayacak ptc ile 2012 yılında ayda 700-800 lira bazı tekniklerle 2-3 site ile kazanan ekran görüntüsünü gördüm.Bu parayı o zamanlar payza ya aktarıyordu bir kişi.

Bu tür sayfalarda para kazanmanın püf noktaları var, bunu fark eden iyi kazanıyor tabi, haklısınız. Ben bu duruma ayak uyduramadım sanırım ki son 2 ayda hiç para kazanamaz oldum. Vesselam ben Clixsense'ten memnundum, Ysense ile uyuşamadık. Sağlık olsun. Öyle olunca da paramı çekip kurtulayım moduna geçtim, 52 dolarıma kavuşmayı bekliyorum hayırlısıyla.

ANKETLER » Post #130

Wed May 13, 2020 13:01 in Turkish

robert47 wrote:
mrvtz wrote:
Swerdlov wrote: 1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

3-4 gün önce 52 doları çekim talimatı verdim, henüz mail gelmedi. Paramı Payoneer'de görünce buradan kurtulacağım. Kalan 5 doları da Skrill'e atarım herhalde, bunlara o kadar kızgınım ki tek kuruş bırakasım yok.

Para hesaba geçene kadar günde 1-2 kez bakıyorum, öylesine. Clixsense günlerini mumla arıyorum :( Hepimiz iyi kötü kazanıyorduk orda ama bunlar belirli kişiler hariç sayfada düzenli para kazanan kimseyi bırakmadılar. Bir kısmına ara ara anket yolluyorlar ki adamlar sayfada kalsın, sayfada kopuşlar olmasın. Kalanlara da içlerinde ben de varım, anket göndermeyi tamamen bıraktılar :thumbdown: Bir dünya data toplayıp süzgeçten geçirdiler ve belirli isimlere düzenli anket göndermeyi seçtiler. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama gözlemlerim bu yönde.

Burada düzenli anket çözenleri tebrik ediyorum. Geri kalanlara da sabır ve şans diliyorum 8-)
Bence hiç öyle değil...

Clixsense dönemini bilen biri olarak konuştum, emin olun Clixsense'in işleyişi bunlardan her anlamda kat be kat iyiydi. Siz forum paylaşımlarına devam mı :)

skrill ödeme » Post #5

Wed May 13, 2020 12:49 in Turkish

cashbeast wrote: ben denedim bir şekilde kesintilerle birlikte 203 tl yi 24 dolar olarak airtm ye geçirdim. Airtm den o parayla BTC aldım.Şuan airtm btcturk arası işlem yapmaya çalışıyorum.Halledemediyseniz isterseniz yardım edeyim.Siz bir benden birde diğer postlardan okuyup halletmeye çalışın

Skrill-Airtm-Btc Türk işlemini nasıl yaptığınız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? Bu konudaki bilgiler çok sınırlı, o kadar araştırdım soruşturdum ama pek bir şey bulamadım.

ANKETLER » Post #128

Wed May 13, 2020 12:42 in Turkish

ANKETLER » Post #8977

Wed May 06, 2020 14:00 in Turkish

erginmehmet1989 wrote: uzun zamandır anket falan yapamıyordum. 37 dolarda takılıp kalmıştım. 52 dolar olmaktan ümidi kesince parayı skrille yolladım. ve bu sabah bingo 3 tane anket görünüyor. tıklamadım bile. bence ysense insanları para almadan çıkmaları için bezdirmeye çalışıyor. başka bir açıklaması yok bunun. yeni başlarken çokça anket veriyor para mikrtarı yükselince bıçak gibi kesiyor. skrillden isterse yüzde seksen kesinti yapsın ne kadar para varsa çekip bir daha bu siteye tövbe edeceğim. ha eğer türkiyedeki sitelerde geçerli hediye çeki olsaydı belki devam ederdim. bu haliyle bu site insanı çileden çıkarır.

Saat başı geçmişi ve çerezleri siliyorum, onunla ilgisi yok.

Payoneer'in kimlik bilgilerimi onaylamasını bekliyorum. Onayın ardından buradaki 57 doların 52sini Payoneer'e atacağım, kalan 5 doları da Skrill'e göndereceğim. Destek ekibine de saydırdım, içimde kalmasın diye. Paramı buradan kurtarınca hesabı kapatacağım. Aylık gelirim ortalama 12-13 dolardı, üstüne çıkardım ama altına inmezdim. Geçen ay bu 6 dolara düştü, önümüzdeki ay daha iyi olur dedim ama daha kötü oldu, bu ay henüz 1 dolar bile değilim. Git diyorlar resmen.

Çok sabrettim, bir ümit bekledim ama yok olmuyor. Anket gelmiyor, gelse bile ödemede error veriyor. Başkası aynı anketten 1-2 dolar alıyor. Benim suçum ne? Tombala çekiyorlar herhalde şuna ödeyelim buna ödemeyelim diye. Ne hikmetse o tombalada ödemeyelim seçeneğinde hep ben çıkıyorum, hay ALLAH neden acaba??? Ne halleri varsa görsünler, paramı kurtardıktan sonra umrumda değiller. Kalanlara iyi kazançlar.

5-6 kişi haricinde sayfadan doğru düzgün para kazanabilen yok. Milletin gözünü boyamak için az sayıda insana para kazandırıp bakın biz kazandırıyoruz, üyelerimiz memnun imajı vermeye çalışıyorlar ama yemezler.

Sayfadaki haksızlıklar artık sabır sınırını aştı, biri yer biri bakar, kıyamet ondan kopar diye boşuna dememişler. Paramı kurtarınca bir daha adını bile anmam burasının.

ANKETLER » Post #8950

Tue May 05, 2020 16:18 in Turkish

derilbelfin wrote:
sems-i wrote:
mrvtz wrote: Beko süpürge anketi- %100 tamamladım, ödemede error verdi.
Arzum kahve makinesi anketi- %100 tamamladım, ödemede error verdi.
:| Bana bu kadar düşman olmayın lütfen.
Her türlü kötü cümleyi hak ediyorlar ama ne desem boş.

Sen 1 hafta hiç girme düzelir

1.857.432.474 05 May 2020 11:46 PST Survey ySense Surveys - P2Sample45143799 - Complete $1.0200
arzum kahve makinesi

Size 1 dolar bana 0 :? Terbiyesizlik bu yaptıkları, destek ekibine sağlam saydırıp 1-2 hafta sayfada olmayacağım. Haksızlığa doymadılar, ben yoruldum, onlar yorulmadılar.

ANKETLER » Post #8943

Tue May 05, 2020 10:39 in Turkish

Beko süpürge anketi- %100 tamamladım, ödemede error verdi.
Arzum kahve makinesi anketi- %100 tamamladım, ödemede error verdi.
:| Bana bu kadar düşman olmayın lütfen.
Her türlü kötü cümleyi hak ediyorlar ama ne desem boş.

ANKETLER » Post #8925

Mon May 04, 2020 14:47 in Turkish

Storyteller wrote: Hiçbir anket bulamıyorum. İnsanların söylediği anket platformlarını da göremiyorum. Sürekli anketlerden geri çeviriliyorum. Üye olalı 1 hafta olmuştur. Neden böyle oluyor? Hiç para kazanamıyorum.

Sayfaya sık bakmama rağmen, haftada 1 anket yakaladığımda şükrediyorum. Profilim de iyi ama az anket geliyor. Profil önemli ama en önemlisi nasip kısmet, maalesef herkese aynı ölçüde anket gelmiyor. Bir umut, bugün başkalarına gelen anketler yarın bir gün belki bana da gelir, başka bir ay da şans bana güler umuduyla bekliyorum bakalım. Biraz daha sabretmekte fayda var.

ANKETLER » Post #8919

Mon May 04, 2020 14:08 in Turkish

Mayısın ilk anketi 8-)

4 Mayıs 2020 14:00:24 PST 4m OpinionWorld Yönlendirici $ 0.58 (Online alışveriş)

ANKETLER » Post #8906

Sun May 03, 2020 09:17 in Turkish

Yüksek fiyatlı üç anket açıldı, bir umutlandım ama hane bilgileri alıp attı hepsi. Millet günde 3 anket çözüyor, ben haftada 1 ankete bile kabul edilmiyorum. Teşekkürler Ysense!

ANKETLER » Post #8899

Sat May 02, 2020 12:39 in Turkish

robert47 wrote:
ankettasksever wrote: 02 May 2020 10:46 PST Survey ySense Surveys - F47936578 - Complete $0.36

ücreti az iyi tasarlanmış bir covid anketi.
Bana y-sense den anket gelmiyor.Banlandım mı ne?.. :roll:

26sından beri anket çözemedim :? Bir umut işler açılır diye bekliyorum, olmuyor olmuyor.

ANKETLER » Post #8886

Fri May 01, 2020 15:00 in Turkish

nursenaekiz wrote: Bugün 2 anket geldi.Biri telefon markaları diğeri sosyal medya kullanımıyla ilgili.İkisini de sonuna kadar yaptırdılar en sonunda göndere basınca üzgünüz deyip attılar.1 saatim boşa gitti resmen

Tüketim ürünleri anketinin ortasında bu anket artık mevcut değildir yazısı gördüm :shock: Para vermemek için son zamanlarda anketler acayip stratejiler geliştirdiler. Böyle devam etsinler, bizim de vaktimiz ölsün, sinirimiz bozulsun. Ne güzel dünya :silent:

ANKETLER » Post #8856

Thu Apr 30, 2020 09:11 in Turkish

@ankettasksever, Clixsense şikayet ve önerilerimizi dikkate alıyordu. Bazı ücreti ödenmeyen anketlerin, ekran görüntüleri ve ısrarlı yazışmalar sonrası ücretinin yattığını biliyorum ama Ysense ekibinin bizi önemsemediğini düşünüyorum. Hatta şu son 1-2 aydır bu durum tavan yaptı. Bir sorun yazdığımda çok umursamaz bir dille cevap yazıyorlar. Sayfada çok fazla üye var, anket de az. Gitmek isteyen gidebilir modundalar. Eldeki üyeyi tutmak ve yeni üye kazanmak gibi bir dertleri yok :( Hal böyle olunca, sorunlar çözülmüyor.

Dünya genelinde yaşadığımız zorlu süreç nedeniyle anket azlığını anlarım ama anket ücreti ödenmemesi durumunu oldum olası çözemedim. Artık korkudan, uzun bir anket geldiğinde ücret ödemezse diye yapmıyorum. Madem ekip, sorunlarımızı umursamıyor. İşlerin kendiliğinden düzelmesini beklemekten başka çare yok gibi duruyor :|

YSENSE YARDIM » Post #87

Wed Apr 29, 2020 16:08 in Turkish

Bugünlere anketlerde ücret ödememe arttı, anketleri sonuna kadar tamamlıyorum ve ücret ödeme kısmında ne hikmetse linkte sorun çıkıyor. Artık saymaya yoruldum. Koskoca sayfaya yakışmıyor. Destek ekibi konuyla ilgilenmiyor. @moneymakingways siz konuyu iletirseniz, belki ilgilenirler.

ANKETLER » Post #8841

Wed Apr 29, 2020 15:55 in Turkish

ankettasksever wrote: Ysenseden eposta geldi. REVENUE UNIVERSE de ayın sonuna kadar ücret 2x verilecek.

yahu REVENUE UNIVERSE ne veriyor ki iki katı ücreti değerli olsun. 3 e 5 e anket yaptırıyor teklifler bir işe yaramıyor.

neden böyle oluyor anlamakta zorlanıyorum. kazanmak istiyoruz tüm benliğimizle buradayız. ya tokatlanıyoruz ya da makara geçiliyoruz. bu aralar task olayı da öyle. para kazandırmıyor. quiz modu yaptırıyor görevi kapatıp gidiyor. harcadığımız enerji ve emeği geçtim ümitlerimiz kırılıyor.

ya güzel ücret ödeyen, işler rayında giden, üyeyi mutlu eden bir sistem için eposta gönderin, gerçekten haberimiz olsun fırsatlardan böylece mutlu olalım ve bir anlamı olsun, ya da hiç kontak kurmayın halimize razı olalım. REVENUE UNIVERSE den ne ümit edilebilinir ki? Bunun farkında mı değiller acaba? :idea:

Aklımdan geçenleri yazmışsınız :clap:

Geçen hafta bir ara sayfada bir canlılık vardı, ücret anında geliyordu, bir ümitlendim ama cozutmasalar şaşardım. Dün 5 anketi sonuna kadar yapıp tek kuruş alamadım :thumbdown: 3-4 saatim gitti, yazık değil mi? Önceki gün de aynısı olmuştu. Bugün de anket yok. Yorumlara bakıyorum, ücret ödememe had safhaya çıkmış. Burada üç beş kazanalım diye canımız çıkıyor :( ücret ödememek nedir yahu? Neo'da burası kadar anket gelmiyor tamam ama geldiği zaman da o ücreti saniyede ödüyorlar. Burada anket çözerken, hep ücreti öderler mi ödemezler mi kaygısı yaşıyorum.

Kendilerine yazdım, Clixsense şikayetleri dikkate alıyordu ve şikayet sonrası bazen ücret arkadan hesaba yatıyor ama siz böyle değilsiniz diye. O kadar kibar yazmama rağmen elimizden gelen bu, daha ne yapalım, yapılacak bir şey yok cevabını aldım ve yakıştıramadım.

Aynı anda şikayetçi olalım, gerekirse ortak bir metin oluşturup gönderelim. Başka türlü bizi dikkate almayacaklar :|

ANKETLER » Post #8820

Tue Apr 28, 2020 14:44 in Turkish

Haticeberil wrote: Butun anketlerden atildik

Ödeme kısmında hep bu cevabı aldım :thumbdown: Bugün vaktimi öldürdüler, tek kuruş yok ortada. Sinirim bozuldu :x Enayi bulunca tokat üstüne tokat atıyorlar, hak yiyici adiler.

Özür dileriz, lütfen başka bir anketi deneyin…
Cevapların kalitesini ve hesap güvenliğini ciddiye alıyoruz. Maalesef bu ankete katılımınızı kaydedemedik. Bu durum, yanıtlarken acele ettiğinizde, yanıtlarınız profilinizle uyuşmadığında, oturum açtığınız ülkede olmadığınızda veya siz ya da hanehalkından başka birisi daha önce bu ankete katıldığında görülebilmektedir.

Bu da para ödememek için yeni kılıf, kibarca kerizliyorlar. Haksızlık diz boyu, yazıklar olsun :|

ANKETLER » Post #8815

Tue Apr 28, 2020 09:23 in Turkish

Swerdlov wrote:
karbonatfurkan wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: 42 ve 60 centlik 2 anket geldi 2si de şutladı

Bana 1 i geldi Corona anketi attı hemen

beni de attı. kota fullmüş. hep de bize full zaten bu kotalar fshdjsh

2 anket geldi, linkler bozuk. Ağam bizimle eğleniyi :thumbdown:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: May 30, 2020 11:42:10 EST