Please wait...
HomeForumPosts by squirrel1483

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by squirrel1483

TASK GÜNCEL! » Post #4000

Mon May 11, 2020 09:51 in Turkish

AtaturkunTorunu wrote: Clothing görevinden %60 gibi bir oranla elenen oldu mu?
Normalde %100 ile yaptığım görevden iki gündür %60 ile eleniyorum. İlginç.

bende %100 kötü olmuş bazen benimde böyle takıldığım sorular oluyor acabamı ki dediğim ama cevapları öğrendim gibi hemen hemen work modeların. eğer şüpheli olduğunuz soru varsa buraya atın fotoğrafını yardım edebilirsem ederim

ANKETLER » Post #5

Fri May 08, 2020 08:19 in Turkish

ZardamuS wrote: 1.864.784.454 08 May 2020 08:02 PST Offer Revenue Universe Notification [TR] [Intl] Conversion #2994734376 $0.0100
1.864.734.544 08 May 2020 08:00 PST Offer Revenue Universe Notification [TR] [Intl] Conversion #2504632932 $0.0800
1.864.726.249 08 May 2020 07:47 PST Offer Revenue Universe Notification [TR] [Intl] Conversion #2594965056 $0.1100
1.864.633.068 08 May 2020 07:32 PST Offer Weekly Survey Conversion #2594915883 $0.1100

eskilerin bir sözü vardır azı bulamayan çoğa kavuşamaz :)
küçük kısa anketler ama kimse bana bu saate kadar 31 cent vermedi

@ ankettasksever
Para paradır. ne var ne yok kazanmaya devam. teknik taktik yok. zamanımız değerli. dolar yüksek. ;) aynen yola devam :)

boş insan hala uzatıyor konu kapandı konuuuuuuuuuuuuuuuu

ANKETLER » Post #9026

Fri May 08, 2020 06:16 in Turkish

cgulsoyhan wrote: neyseki forumda bir çok kişi var önce '' açgözlülük ''sonra senin gibiler'' sizin kaleminizden çıkmış tahrik edici sözler ne üzücü hiç tanımadığınız birine böyle hitabetmeniz yazık!!!!ben size halen seviyeliyim bilmem farkettinizmi?
herkes sizin gibi düşünüyor kafasına nasıl girdiniz ama biraz anlamaya alışın kendinizi?ben sözümün arkasındayım iş varsa yaparım eylemi burada yapmamam site kuralları vardır uyarsan yürürsün uymazsan gidersin bu kadar basit.
özüre gelince çirkeflik lafı zaten herşeyi acıklıyor kalitenız ortada özüre gerek yok.

aynen forumda herkesin başkalarınıda düşünmesini istediğim için özür dilerim çok büyük ayıp ettim :clap: sen sadece kendimi düşünmeye ısrarcıyım diyorsan ve sana katılanlar varsa birşey diyemem zaten konu gereksi uzadı kapatalım kimin kaliteli insan olduğu da belli önceki yazdığın cevaplardan :) sitede kimin kalıp gideceğine de sen karar vermiyorsun sanki sahibi sensinde gider beğenmeyen diyor keyfe bak

ANKETLER » Post #9023

Fri May 08, 2020 06:05 in Turkish

cgulsoyhan wrote: ayıp şu konuşulanlar burada bir görev sitesi var beğenmeyen yapmaz akıl veren stres tırmandıran terbiyesiz kişileri çekemem zeka derken %50 hesap kitap ... ondan bahsetmiştim, faydaya gelince kimse sizden öyle bir beklenti içinde değil iki kat mantığını da sizden başka düşünen yok değilmi :) bence yazmayın artık daha fazla kalitesiz yazışmalar olmasın

aynen daha fazla cevap yazarak kaliteyi düşürme :) ben üslübum için sitedekilerden özür dilerim ama senden değil çünkü inanılmaz bir çirkeflikle cevap verdin. madem herkes ben gibi düşünüyor muhalefetede gerek yok o zaman sende bana hak vermişsin aslına bakarsan ama birlik olmamız çok zor ve evet anlıyorum nakit ihtiyacı herkeste var benimde olmasa zaten burada ki az buçuk para için burada olmazdım tasarruf yapıp daha fazla para biriktiredebilirdim. yani sitedekileri anlıyorum çünkü bende aynı durumdayım farkımız yok :)

ANKETLER » Post #9019

Fri May 08, 2020 05:55 in Turkish

gisil wrote:
squirrel1483 wrote:
cgulsoyhan wrote:
sevayd6 wrote:
squirrel1483 wrote: Aynı anketi neden 3-4 defa yapıyorsunuz sizin birden çok yaptım dediğiniz çoğu anket bize gelmeden bitiyor. ayrıca offerslardan düşük ücrete yapıyorsunuz anket aslında o kadar düşük tutarda gelmiyor ama davetle yüksek tutarda gelene kadar maalesef kotası dolmuş oluyor sonrada ağlaşıyorsunuz bu kadar düşük ücrete anket mi gelir diye aslında sitede hemen hemen herkese yetecek kadar anket geliyor ama bazı aç gözlüler yüzünden bize çok nadir düşüyor diyelim. ben offersların %50den çok para kestiğini davetle gelecek anketleri engellediğini farkettiğimden beri hiç dokunmuyorum bile

+793838 aşırı katılıyorum ben de wannadsdan bir kez kazıklandıktan sonra asla bakmamaya başladım.

katılmıyorum biz burada görev anket offers ne bulursak yapmaya gelmiş durumdayız ben seçmem az çok yaparım kesinlikle anketlerin kime ne sırasıyla geldiğinide kimse çözemedi? bu açgözlülük değil
ayrıca wannnadslardanda başka offerslerden de anketlere rastlayınca yapmak lazım ben sadece ödemeyince çok kızıyorum.

zaten buraya yazdığım yazıda senin gibilerinin anlamayacağını bilerek yazmıştım ne diyebilirim o zaman bencilliğe devam . ben bir seneden fazla süredir burdayım hatta ikinci hesabım bu benim ama ücretlerin hiç bu kadar düştüğünü görmemiştim ama hepsi senin gibiler sayesinde

konuşma tarzın hiç hoş değil, yok aç gözlüler yok senin gibiler yüzünden. bunların sorumlusu burdan 3 kuruş kazanmaya çalışan insanlar olamaz. site el değiştirdi ve kalabalık. sebebi bu. insanları tenkit etmek sana düşmüyor. kendi işinize bakın.

evet haklısın öyle demem hoş olmadı ama uzun zamandır böyle ve sabrediyorum gerçekten farketmiyorlarmı offersların kazıkladığını ama hiç kimse ya farketmiyor ya da farketmek istemiyor

ANKETLER » Post #9017

Fri May 08, 2020 05:52 in Turkish

cgulsoyhan wrote: bu ne şimdi siz ne anlamışsınız? anketten %50 keser onu elleme buna bakma mantığa bak sitenin uzmanı konuşuyor süper zeka :) dünyada kriz var saldırgan ve seviyesiz saçma yorumlarla değilde işimize bakalım olurmu? zaten işler az birde bılirkişiymiş gibi stres tırmandıracak yorumları kimse çekemez

benim yorumum değilde sanki senin yorumun daha saldırgan olmuş gibi ne dersin ? her neyse boş adamsın belli sana laf anlatmakla geçiremem zamanımı ki kavga çıksın diye değil uyarmak için yazdım. ben burda yazdığımı herkesin faydası için yazdım yoksa senin offerslardan 3-4 defa çözerek aldığın ücreti tek seferde çözerek iki kat ücretle alabilirsiniz demiştim. ayrıca zeki olduğumu değil sitede daha deneyimli olduğumu yazdım orada daha yazdığımı anlayabilecek kapasitede değilsin :)

ANKETLER » Post #9011

Fri May 08, 2020 05:39 in Turkish

cgulsoyhan wrote:
sevayd6 wrote:
squirrel1483 wrote: Aynı anketi neden 3-4 defa yapıyorsunuz sizin birden çok yaptım dediğiniz çoğu anket bize gelmeden bitiyor. ayrıca offerslardan düşük ücrete yapıyorsunuz anket aslında o kadar düşük tutarda gelmiyor ama davetle yüksek tutarda gelene kadar maalesef kotası dolmuş oluyor sonrada ağlaşıyorsunuz bu kadar düşük ücrete anket mi gelir diye aslında sitede hemen hemen herkese yetecek kadar anket geliyor ama bazı aç gözlüler yüzünden bize çok nadir düşüyor diyelim. ben offersların %50den çok para kestiğini davetle gelecek anketleri engellediğini farkettiğimden beri hiç dokunmuyorum bile

+793838 aşırı katılıyorum ben de wannadsdan bir kez kazıklandıktan sonra asla bakmamaya başladım.

katılmıyorum biz burada görev anket offers ne bulursak yapmaya gelmiş durumdayız ben seçmem az çok yaparım kesinlikle anketlerin kime ne sırasıyla geldiğinide kimse çözemedi? bu açgözlülük değil
ayrıca wannnadslardanda başka offerslerden de anketlere rastlayınca yapmak lazım ben sadece ödemeyince çok kızıyorum.

zaten buraya yazdığım yazıda senin gibilerinin anlamayacağını bilerek yazmıştım ne diyebilirim o zaman bencilliğe devam . ben bir seneden fazla süredir burdayım hatta ikinci hesabım bu benim ama ücretlerin hiç bu kadar düştüğünü görmemiştim ama hepsi senin gibiler sayesinde

ANKETLER » Post #9006

Fri May 08, 2020 04:47 in Turkish

Aynı anketi neden 3-4 defa yapıyorsunuz sizin birden çok yaptım dediğiniz çoğu anket bize gelmeden bitiyor. ayrıca offerslardan düşük ücrete yapıyorsunuz anket aslında o kadar düşük tutarda gelmiyor ama davetle yüksek tutarda gelene kadar maalesef kotası dolmuş oluyor sonrada ağlaşıyorsunuz bu kadar düşük ücrete anket mi gelir diye aslında sitede hemen hemen herkese yetecek kadar anket geliyor ama bazı aç gözlüler yüzünden bize çok nadir düşüyor diyelim. ben offersların %50den çok para kestiğini davetle gelecek anketleri engellediğini farkettiğimden beri hiç dokunmuyorum bile

TASK GÜNCEL! » Post #3972

Thu May 07, 2020 14:24 in Turkish

harmanahome wrote: level 0 dayım hiç task gelmiyor.Anlayamadım ben nasıl level 1 olacağım.Çok mu zor level 1 olmak.Ayda 1 mi geliyor level 0 a tasklar :D

keşke ayda bie gelse level veren tasklar ama çok daha zor geliyor önceden daha sık geliyordu ama şuan göndermiyorlar pek level etkili task level 0'a hatta normal taskta göndermiyorlar önceden level vermesede güzel tasklar yollarlardı

ANKETLER » Post #8931

Tue May 05, 2020 02:33 in Turkish

Thelastair wrote:
gulnurtayar wrote: 1,286,556,578 Completed 5 May 2020 01:06:42 PST 31m CINT 46609381 $1.54 Telefon anketi

Sizde sordumu bilmiyorum ama bu taskın başında güneydoğu ve doğuda yaşayıp ve geliri 3-5 bin arası kişileri arıyoruz diye soru soruyor orda yaşamadığım için hayır dedim ve elendim , genel olarak söylüyorum yüksek ücretli anketlere yanlış cevap verip ban yeme riskini almayın üstelik cint'in anketi bu haftada 3 kez falan geliyor bir daha gelen ankette sorduğunda akdenizde yaşıyorum dersiniz ban atabilirler.

ben hayır dedim aldı ankete ama maaş kısmında attı

ANKETLER » Post #8928

Tue May 05, 2020 02:18 in Turkish

gulnurtayar wrote: 1,286,556,578 Completed 5 May 2020 01:06:42 PST 31m CINT 46609381 $1.54 Telefon anketi

bana aylık geliri sordu attı ortalama cevap vermiştim halbuki

TASK GÜNCEL! » Post #3904

Fri May 01, 2020 13:27 in Turkish

dupliciate level 3 taskı gitti gelmiyor ya gelmeyecek sanırım yeniyim task işlerinde ama geri gelir mi bilgi sahibi açıklasın lütfen :D

TASK GÜNCEL! » Post #3879

Wed Apr 29, 2020 14:10 in Turkish

Thelastair wrote:
squirrel1483 wrote: 1574696 Rate Youtube Channels For Illegal Drugs Content P2

bu taskta hayır'ı işaretlediğim halde yes'i işaretleniz diyor şaka gibi üst üste kaç kere hata verdi sistem üstelik kontrol edip yolladım acaba benmi yanlışlıkla işaretliyorum diye ama hayırı işaretlemişken nasıl yes'i işaretlediğimi varsayar ya aklım almıyor aynı durumu yaşayan var mı?

Bu durumu yaşamadım ama o tasklar hatalıysa bile başıma gelme ihtimali düşük quizi geçince 6-7 tane yaptırıp task bitti diyor zaten :)

bende maks 14 tane felan yapabilmişimdir ya bu seriden :)

TASK GÜNCEL! » Post #3878

Wed Apr 29, 2020 14:09 in Turkish

ankettasksever wrote:
squirrel1483 wrote: 1574696 Rate Youtube Channels For Illegal Drugs Content P2

bu taskta hayır'ı işaretlediğim halde yes'i işaretleniz diyor şaka gibi üst üste kaç kere hata verdi sistem üstelik kontrol edip yolladım acaba benmi yanlışlıkla işaretliyorum diye ama hayırı işaretlemişken nasıl yes'i işaretlediğimi varsayar ya aklım almıyor aynı durumu yaşayan var mı?

aynen paylaşmıştım. iki defa yaptı bana da. bu görev değildi ama benzer no olması gerekirken yes dedi kırdı.

başka görevin sorusunun cevabını alakasız bir şekilde yaptığım görevle karşılaştırdı kırdı. her yol var yani.

deli etti beni ya attı tasktan keşke bıraksaydım sinirimi bozdular düzeltmezlerde şimdi :oops:

TASK GÜNCEL! » Post #3874

Wed Apr 29, 2020 13:51 in Turkish

1574696 Rate Youtube Channels For Illegal Drugs Content P2

ANKETLER » Post #8705

Thu Apr 23, 2020 07:02 in Turkish

0.58 lastik anketi( anket yarım saat sürdü ve doldurması zor sorulardı çok fazla tekrar soru koyunca mutlu mu oluyorlar anlamadım anketşn sonunda fikrimi sordular 1 verdim hepsine ulan sanki bize milyarlar veriyorlarda kılı kırk yarıyorlar saçmalığa bak)

ANKETLER » Post #8603

Fri Apr 17, 2020 10:54 in Turkish

ankettasksever wrote: 17 Apr 2020 10:39 PST Survey Daily Survey - 202004174 - Complete $0.58

iş yeri anketi.

OpinionWorld 47592833 $0.84 aynı anket bana davetli geldi

ANKETLER » Post #8555

Thu Apr 16, 2020 11:45 in Turkish

YigitArk wrote: Completed 16 April 2020 11:37:31 PST 2m CINT 46790663 $0.43 Meditopia Anketi

+1 bana böyle kısa anketlerle gelsinler ya bazı anketlerde 20 dk yazıyor yarım saat bitmiyor hem ücreti düşük bazende ücretini de vermiyor bana fenalık geliyor uzun anketleri yaparken :D

ANKETLER » Post #8522

Wed Apr 15, 2020 12:51 in Turkish

.

TASK GÜNCEL! » Post #3698

Fri Apr 10, 2020 03:00 in Turkish

naklov86 wrote:
squirrel1483 wrote:
squirrel1483 wrote: 1566065 Clothing And Gender Categorisation Task bu taskın bana ikinci kazığı oldu önceki id numarasında da mojör flag vermişti bu sefer kimse flag var demediği için genel forumda herhalde düzelttiler dedim korka korka yaptım ama gene de işaretlendi uzak durun bu tasktan bence kanser eder adamı geçen seferki 15 günde zar zor kalktı bu kalkıcak mı bakalım :? :oops: :thumbdown:

bayrak kalkmış sistemini anlamadım gerçekten ama sinir bozucu olduğu kesin

cinsiyetli clothing taskı 20-25'ten sonra hep flag veriyor. yapacaksanız ona göre yapın. 30-35 tane yaptırmıyor neredeyse hiçbir zaman.

artık düzeltmeleri lazım hata neyse. hata bizde olsa bayrağı kaldırıp özür dilemezler :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: May 31, 2020 15:16:04 EST