Please wait...
HomeForumPosts by utabet436

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by utabet436

Duza Zmiana » Post #344

Sun Sep 15, 2019 11:17 in Polish

Niby dlaczego nie na miejscu, bo prawdę napisałam? Napisałam o etacie odnośnie zarzutu o rzekomą zazdrość, bo mam swój dochód. Ankiety traktuję tylko jako coś w wolnym czasie. Natomiast, tak jak pisze kliknij1000 - odnoszę się właśnie do tych kłamstw i oszustw - ponieważ nigdy nie uwierzę w to, aby można było tyle zarobić uczciwą drogą. Sama nacięłam się już na 3 promotorów, którzy mnie najzwyczajniej w świecie wykołowali. Na ysense zaglądam co chwilę i od 1 sierpnia, kiedy weszły zmiany zarobiłam tylko 5,90$. Nie mam ankiet. Często routery znikają.

Duza Zmiana » Post #341

Sun Sep 15, 2019 07:26 in Polish

Niczego nikomu nie zazdroszczę, bo pracę na etacie mam. Opieram się na obserwacjach. Ja tych ankiet nie mam. Ledwo 1-2 na tydzień.

Duza Zmiana » Post #338

Sun Sep 15, 2019 05:16 in Polish

Nigdy nie oczekuje od ankiet milionów, ale znam ludzi, którzy autentycznie wyciągają ok. 2000zł z ysense. Tak, tak to nie pomyłka, pokazują przelewy. A znam też wielu, którzy nie potrafią zarobić nic. To skąd te kolosalne różnice?? To, jak to jest, że jeden ma tyle albo 60 dolarów, a drugi nic? Ten co ma zawsze będzie zachwalał. Syty głodnego nie zrozumie i to nie jest kwestia oczekiwań, czy braku pracy, bo każdy poświęca na to czas, tylko wiem że Ci co mają dużo jadą tylko na setkach poleconych.

Duza Zmiana » Post #332

Sat Sep 14, 2019 14:57 in Polish

Pozwolę się z tym nie zgodzić. Znam dużo ludzi, co oszukują i w nieuczciwy sposób zarabiają krocie na ysense. Osobiście wierzę tym, co nie mają ankiet bo i ja do nich należę. Nigdy nie zarobiłam więcej, niż 7 dolarów na ponad miesiąc. Ankiet było raz może 2 na tydzień za jakieś centy. Teraz jest jeszcze gorzej, a profil mam na pewno dobrze wypełniony. Dobrze się s*a, jak się ma d... pełną g*wien.

Duza Zmiana » Post #328

Sat Sep 14, 2019 09:12 in Polish

Nie mierz innych swoją miarą. Jakoś duża większość osób nie ma ankiet, więc nie pisz bzdur. To czemu nie dostaje pieniędzy za ukończone ankiety? Ci co dużo zarobią to na pewno nie w uczciwy sposób.

Duza Zmiana » Post #326

Fri Sep 13, 2019 12:03 in Polish

Zrobiłam dziś ankietę za 66 centów i w ogóle mi jej nie zaliczyło. W historii też nie mam jej w ogóle. Nie mam nawet, jak się odwołać do ticketu, bo nigdzie jej nie ma! Oszuści! Ten, kto twierdzi, że ysense się poprawiło na plus to albo ma coś nie tak z deklem, albo układy z właścicielami.

Duza Zmiana » Post #321

Thu Sep 12, 2019 11:03 in Polish

Ja nadal nie mam routerów.

Duza Zmiana » Post #288

Sun Sep 01, 2019 05:46 in Polish

Ja już przestałam wierzyć, że będzie dobrze. Mija 2 miesiąc. Spartolili ten portal na całej linii, chyba celowo coś mi się wydaje... Ciekawe, czy userzy z innych krajów też tak mają?

Duza Zmiana » Post #280

Thu Aug 29, 2019 14:49 in Polish

Odkąd zrobili nowy portal nis mam żadnych ankiet. Nie zarobiłam ani złamanego centa! Porażka ta zmiana!

Duza Zmiana » Post #36

Sun Aug 04, 2019 13:32 in Polish

Ja też nie mam routerów i wszystko pochrzanione. Tak namieszali, że na gorzej to wszystko wyszło. Nie podoba mi się ta zmiana. Teraz to nic nie zarobię. Mogli zostawić, jak było.

Tango Card na PayPal » Post #7

Wed Feb 13, 2019 14:44 in Polish

A na jakiej stronie trzeba się zarejestrować (punkt 2)?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 14:58:42 EST