Please wait...
HomeForumPosts by ankettasksever

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ankettasksever

ANKETLER » Post #978

Yesterday, 09:47 in Turkish

modaevam wrote: 14 Jul 2020 09:22 PST Offer Weekly Survey Conversion #2640001142 $0.2500
2.014.242.607 14 Jul 2020 09:02 PST Offer Weekly Survey Conversion #2639988584 $0.1400
2.014.160.627 14 Jul 2020 08:17 PST Survey ySense Surveys - SSI98690980 - Complete $0.7900-araba anketi diğerleri çeşitli offerslerden yakalanan anketler,offersler bu ara fena değil

mecburuz. davetle gelen az veya ankete girmeden atıyor ve routerler çalışmıyor. :?

ANKETLER » Post #976

Yesterday, 08:07 in Turkish

14 Jul 2020 08:06 PST Survey ySense Surveys - T49834660 - Complete $0.29

deterjan anketi.

14 Jul 2020 09:02 PST Offer Weekly Survey Conversion #2639988624 $0.14

banka anketi.

14 Jul 2020 09:02 PST Offer Weekly Survey Conversion #2639988582 $0.21

operatör anketi.

14 Jul 2020 09:46 PST Offer Weekly Survey Conversion #2640015370 $0.18

covid anketi.

ANKETLER » Post #960

Mon Jul 13, 2020 11:01 in Turkish

ufkk1 wrote: We've noticed that some of your responses are not being provided as directed or are inconsistent with previous responses.
While our Quality Assurance Team reviews your responses, we're restricting your access to Surveys.

Böyle bi engelleme mevcut anketlerde bu durum geçici mi ?

aynen geçici. bu ara sorun var surveys ve offers kısımlarında.

TASK GÜNCEL! » Post #4328

Fri Jul 10, 2020 05:19 in Turkish

ilker wrote: arkadaşlar ben yaklaşık 2 haftalık üyeyim ne hiç taks gözükmüyor welcome appen taks'ı yapmıstım acaba cok mu ters cevapladım acemiyken :D

onunla ilgisi yok. level 0 a task gelmiyor 6/7 aydır. normal durum yani.

ANKETLER » Post #903

Thu Jul 09, 2020 16:20 in Turkish

nursenaekiz wrote: Pil anketini yaptım sonunda.Ondan sonra parası güzel olan 2 anket daha geldi ama almadı beni

kaça yaptın?

TASK GÜNCEL! » Post #4319

Thu Jul 09, 2020 11:46 in Turkish

okudum hocam . tşk. :thumbup:

TASK GÜNCEL! » Post #4317

Thu Jul 09, 2020 11:39 in Turkish

.

TASK GÜNCEL! » Post #4315

Thu Jul 09, 2020 11:34 in Turkish

Hattusas wrote:
ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote: 1 haftadır clothing taskları bende yok. herkeste öyle mi. gelen var mı?

Ben çözüyorum sürekli. Listede 20-30 tane gözükse de hemen bitiyor. Working sayfasını yenilemek lazım sürekli anca öyle düşüyor. Task listesinden girmek imkansız gibi bir şey.

reviewden dolayı sürekli sayfayı yeniliyorum ama hiç denk gelmedim.

mailini yazabilir misin? burayı editlerim 10 dk sonra :D

tşk hocam o işe girmeyelim. kurallara uymak lazım. :D

working sayfası diye kastettiğin nedir?

Task listesinden taske tıkladığın zaman açılan pencere.

anladım. ama Available Jobs listesinde çıkmıyor görev. sayfayı sürekli yenilememe rağmen. görev gelecek ki working sayfasını yenileyim öyle değil mi?

TASK GÜNCEL! » Post #4313

Thu Jul 09, 2020 11:31 in Turkish

Hattusas wrote:
ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
ankettasksever wrote: 1 haftadır clothing taskları bende yok. herkeste öyle mi. gelen var mı?

Ben çözüyorum sürekli. Listede 20-30 tane gözükse de hemen bitiyor. Working sayfasını yenilemek lazım sürekli anca öyle düşüyor. Task listesinden girmek imkansız gibi bir şey.

mailini yazabilir misin? burayı editlerim 10 dk sonra :D

tşk hocam o işe girmeyelim. kurallara uymak lazım. :D

working sayfası diye kastettiğin nedir?

TASK GÜNCEL! » Post #4312

Thu Jul 09, 2020 11:25 in Turkish

dgglsnm58 wrote:

Taktik için sağol 1 id de 7 deyim, hayırlısı bakalım.

Kafama takılan tek bişey var. Yeşil çizgi yapıyı tamamen içine almalı mı?

binayı tamamen kapsamalı çizgi. ama %40 den fazlası olmayacak yoksa incorrect olur. bazen binanın şeklinin aynısı olur üstüne kapsamaz yanında durur ama iz düşümü gibidir o da correct olacak.

binanın üzerinde şekil var ama bina gibi değil mesela kare bina düşün binanın içine doğru şekil üçgen ya da dik açı yapmışsa incorrect olacak.

resimleri deneme yanılma yoluyla yap unfair sayfasına geldin mi doğrusunu gösterecek zaten onları Fireshot programını indir chroma ekle ve sayfa görüntüsünü alarak kendine sakla. kimseyle paylaşma. onlara bakarak yaparsın. zamanla daha kayıtlara bakmazsın çünkü ezberlersin resimleri artık. resimler az.

açıklamalar bölümünde aynen bunlar yazıyor arayı dikkatlice incelemek lazım.

Building with Correct Shape - When the shape of the polygon matches the underlying building.

Building with Incorrect Shape - When the shape of the building is visibly different from the polygon boundary OR 2 or more buildings detected under a polygon OR the polygons have more than 100% extension over the underlying polygon OR the polygons have less than 40% coverage of the building underneath.

No building - The polygon is a false positive and there is no building under it.

tercümesi : yanlış şelildeki VEYA açıklamaları çok önemli.

Doğru Şekilli Bina - Çokgenin şekli alttaki bina ile eşleştiğinde.

Yanlış Şekilli Bina - Binanın şekli poligon sınırından görülebiliyorsa VEYA çokgen altında tespit edilen 2 veya daha fazla bina VEYA çokgenler alttaki poligon üzerinde% 100'den fazla uzamaya sahiptir VEYA çokgenler% 40'tan daha az kapsama alanına sahiptir. altındaki bina.

Bina yok - Çokgen yanlış pozitiftir ve altında bina yoktur.

TASK GÜNCEL! » Post #4310

Thu Jul 09, 2020 11:18 in Turkish

Hattusas wrote:

TASK GÜNCEL! » Post #4307

Thu Jul 09, 2020 09:50 in Turkish

1 haftadır clothing taskları bende yok. herkeste öyle mi. gelen var mı?

Selaaam » Post #5

Thu Jul 09, 2020 08:28 in Turkish

valerie wrote: Selaaam. :P

Hi Valerie. nice to see you here. thanks for your work.

Your fix is very accurate. Turks are warm-blooded, helpful and hospitable.

We want peace at home, peace in the world.

I wish healthy and happy days for everyone.

ANKETLER » Post #900

Thu Jul 09, 2020 07:11 in Turkish

09 Jul 2020 07:02 PST Offer Weekly Survey Conversion #2636780339 $0.21

araç alım satım anketi.

ANKETLER » Post #884

Wed Jul 08, 2020 18:12 in Turkish

08 Jul 2020 18:11 PST Survey ySense Surveys - F49705322 - Complete $0.72

ülkeler anketi.

TASK GÜNCEL! » Post #4305

Wed Jul 08, 2020 13:28 in Turkish

hey_denzo wrote: Welcome to Appen görevini yapamıyorum, izniniz yok diyor. Sebebi nedir?

aranan şartların uymuyordur. anket tarzı görev bu.

ANKETLER » Post #872

Wed Jul 08, 2020 04:58 in Turkish

08 Jul 2020 04:57 PST Survey Daily Survey - 202007084 - Complete $0.58

alışveriş anketi.

TASK GÜNCEL! » Post #4303

Wed Jul 08, 2020 02:35 in Turkish

Hattusas wrote:
ankettasksever wrote:
Hattusas wrote:
Seksenler wrote: bu buildinglerden de cok hesap gıder yakında.. :D dıkkat etmek lazım toplu ınfaz yapacaklar gıbı duruyorlar 3 4 gundur seslenmıyor top lıst ıcın mıllet kasıyor kastıkca batıcak gıbı..ben de dogruluk ıcın yapıyordum fırtına oncesı sessızlık gıbı en ıyısı durmak.

Buildingteki her şeyin tam yüklenmesi için yöntemler varmış galiba yabancı forumda görmüştüm :D Ne olduğunu bulsam keşke ben de yapmak istiyorum onlardan. Araştırıyorum.

Kroger, Publix ve Target fiş taskleri ile clothing arasında mekik dokuyorum ben sadece :D

Görev açılınca üstteki sol baştaki foto içinde 2 adet şekil çıkıyor. ilk önce beliren şekil genelde alttaki sol tarafta bir tanesi açılmayan fotoya ait oluyor. toplamda 70 adet foto var. bunların hepsini ilk önce hafızaya almak lazım. sonra üst fotoda verilen bu şekli altta açılmayan fotoda yerleştirme yapmak gerekli. bunun için sağ alttaki fotoyu kullanırsın. iki şeklin hangisine ait olduğunu fotoları hafızaya alınca yapıyorsunuz.

yani sol altta açılmayan fotonun şeklini yukarıdaki sol üsteki fotoda önceden veriyor yüklenirken. bunu yakalamak önemli hepsi bu. hile hurda yok hepsi görevin içinde zaten. ;)

Teşekkür ederim ama sanırım ben buildigte usta değilim. Sen baya iyisin. Tebrik ederim listeye girmişsin. Bol bol çözmeler. :D

eskiden 700 e yakın resim vardı. millet link oluşturup kopyala yapıştır yapınca sistem anladı hesaplar patladı. şimdi az resimle işler hilesiz yürüyor. herkes yapabilir. ustalık bir şey değil yani. bence bir dene. tek risk resimleri çözene kadar deneme yanılmada accuracy biraz düşer. öğrendiğinde accuracy ve kazanç tavan yapar. :D

TASK GÜNCEL! » Post #4301

Tue Jul 07, 2020 17:36 in Turkish

Hattusas wrote:
Seksenler wrote: bu buildinglerden de cok hesap gıder yakında.. :D dıkkat etmek lazım toplu ınfaz yapacaklar gıbı duruyorlar 3 4 gundur seslenmıyor top lıst ıcın mıllet kasıyor kastıkca batıcak gıbı..ben de dogruluk ıcın yapıyordum fırtına oncesı sessızlık gıbı en ıyısı durmak.

Buildingteki her şeyin tam yüklenmesi için yöntemler varmış galiba yabancı forumda görmüştüm :D Ne olduğunu bulsam keşke ben de yapmak istiyorum onlardan. Araştırıyorum.

Kroger, Publix ve Target fiş taskleri ile clothing arasında mekik dokuyorum ben sadece :D

Görev açılınca üstteki sol baştaki foto içinde 2 adet şekil çıkıyor. ilk önce beliren şekil genelde alttaki sol tarafta bir tanesi açılmayan fotoya ait oluyor. toplamda 70 adet foto var. bunların hepsini ilk önce hafızaya almak lazım. sonra üst fotoda verilen bu şekli altta açılmayan fotoda yerleştirme yapmak gerekli. bunun için sağ alttaki fotoyu kullanırsın. iki şeklin hangisine ait olduğunu fotoları hafızaya alınca yapıyorsunuz.

yani sol altta açılmayan fotonun şeklini yukarıdaki sol üsteki fotoda önceden veriyor yüklenirken. bunu yakalamak önemli hepsi bu. hile hurda yok hepsi görevin içinde zaten. ;)

ANKETLER » Post #857

Tue Jul 07, 2020 03:12 in Turkish

zaferyy wrote: 1,409,408,204 Completed OpinionWorld $0.58
Yeni otomobil alma tercihi.

07 Jul 2020 03:11 PST Survey Daily Survey - 202007074 - Complete $0.58

+1
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 15, 2020 03:39:52 EST