Please wait...
HomeForumPosts by ankettasksever

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ankettasksever

PAYOONER GELDİ ! » Post #256

Today, 04:37 in Turkish

yatahaze wrote: sss bölümünde 3 gün yazıyor payoneer ödemeleri için.8 gündür ödeme yapmayıp birde hakaret etmiş aptal amerikalı.
How do I Withdraw ySense Funds to Payoneer? – ySense

tespiti güzel yaptın. ama üslüp yanlış bence. diğer üyeleri de genelleme yaparak mağdur ediyor. birimiz hepimiz için kuralı geçerli olması lazım. sorunlarımızı nazikçe dile getirip çözmeye çalışmalıyız derim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #254

Today, 03:33 in Turkish

hellhot wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: talimat vereli 1 haftayı geçti.ortada paradan eser yok.2 ay beklet ondan sonra parayı yatırma.ticketlara hep aynı cevabı ver.nefret etmeye başladım bu siteden de çalışanlarından da.

valerie konu başlığımı kapatmış. adamım biraz sakin cevap verseydin ya. sorunları çözmeye çalışırken kullanılan dil ve üslup önemli, olumsuz davranış ile sorun daha da karmaşık hale geliyor. ne yapalım mevcut şartlar bu. gönül ister ki daha iyi olsun ama elimizde değil. ya gidecez yada sakin olup beklemeyi bileceğiz.

Suber16 seninle alakalı da birşeyler yazmış ama ne demek istediğini anlamadım. genel bir konuyu kişiselleştirip üstüne yatmış resmen.

hala sorunların çözümünü bekliyoruz. :(

ySense Forum

Suber için defalarca kez uyarmama rağmen ingilizce kullanılan forum başlıklarında kendi öz dilinde yazmaya devam ediyor şeklinde. Bizim yazan arkadaşların uslubu da yanlış ancak yönetici olarak sorunlara bu sekilde yaklaşmaları daha ergence bir davranış. Kurumsal davranmadıkları kesin.

aynen. kurumsallık yansıması yok gerçekten. sanki ego tatmini var. devam eden güncel bir soruna ait konuyu kapatması çok üzücü. fikrimi bile yazamadım. genellemelere kurban gittik. hala sorunu devam edenler var ve bundan sonrada olacak. meselenin çözümü için neler yapılıyor, her bir üyeyle alakalı olmaları gerekirken sanki sorun yokmuş gibi davranılması kenara çekilip beklemekten başka yapabileceğimiz çok bir şey yok diye düşündürüyor.

PAYOONER GELDİ ! » Post #251

Today, 02:15 in Turkish

yatahaze wrote: talimat vereli 1 haftayı geçti.ortada paradan eser yok.2 ay beklet ondan sonra parayı yatırma.ticketlara hep aynı cevabı ver.nefret etmeye başladım bu siteden de çalışanlarından da.

valerie konu başlığımı kapatmış. adamım biraz sakin cevap verseydin ya. sorunları çözmeye çalışırken kullanılan dil ve üslup önemli, olumsuz davranış ile sorun daha da karmaşık hale geliyor. ne yapalım mevcut şartlar bu. gönül ister ki daha iyi olsun ama elimizde değil. ya gidecez yada sakin olup beklemeyi bileceğiz.

Suber16 seninle alakalı da birşeyler yazmış ama ne demek istediğini anlamadım. genel bir konuyu kişiselleştirip üstüne yatmış resmen.

hala sorunların çözümünü bekliyoruz. :(

ySense Forum

ANKETLER » Post #5946

Today, 01:45 in Turkish

ankettasksever wrote: 16 Oct 2019 10:48 PST Survey Daily Survey - 201910164 - Complete $0.58

ingilizce okul araştırma makalesi tarzında soru cevaplı bir anket. ilk defa böyle bir anket yaptım.

16 Oct 2019 22:44 PST Offer Get Survey Conversion #2463226040 $0.14

aynı anketin türkçesi geldi bu defa.

ANKETLER » Post #5945

Today, 01:36 in Turkish

16 Oct 2019 22:36 PST Offer Research Now SSI Conversion #2463224256 $0.38

sosyal medya anketi.

TASK GÜNCEL! » Post #2402

Yesterday, 18:13 in Turkish

Hattusas wrote: Bu Help görevleri yine Level etkili mi? Geçen D olanı level etkiliydi. Bu sefer de etkiliyorsa ona göre yapacağım.

1442922 Help Us Find Official/Directory Websites - D
1442923 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - D

bunlar harici level etkiliye rastlamadım.

PAYOONER GELDİ ! » Post #250

Yesterday, 17:42 in Turkish

mzanka wrote:
gugu91 wrote:
gozde-06 wrote: Dün paramı hesabımdan payonere aktardım fakat hiç bir şekilde bağlantı linki gelmedi acaba aynı sorunu yaşayan varmı çok üzgünüm ya aylardır bekledik şimdi bide böyle olay oluyor acaba 52 olarak cektik diyemi sıkıntı oldu anlamıyorum lütfen yardim edermisiniz

Banada gelmedı gözde hanım tıcket attım 10 ıs gunu ıcınde sonuclanacak dedıler 8 ınde atmıstım 18 ı ne kadar olur demek ıstedıler sanırmı ama ne gelen maıl war ne para....

Ben de dün ilk kez çekim talimatı verdim, bağlantı linkini bekliyorum. Süreç yavaş işliyor. Buradan talimat verip birkaç saat içinde parasını Payoneer'da sorunsuz gördüğünü söyleyen üyelere özeniyorum. Bize denk gelmez böyle tıkırında işler :? Umarım bir an önce paramıza kavuşuruz.

o 50 dolar çekim zamanındaydı hocam. o zaman bende de çabuk olmuştu işlemler. 52 dolar olunca herkes bekliyor. mesela yeni cashout yaptım bende bekliyorum. herkes için olan süreci yaşıyoruz artık. bekleyeceğiz.

PAYOONER GELDİ ! » Post #247

Yesterday, 15:03 in Turkish

şu an 52$ için yeni bir işlem yaptım. bilgilendirme bu şekil.

Bu satın alma işleminde hesabınızdan 52,00 ABD doları düşüldü.

Şu anda siparişinizi işleme koyuyoruz. Siparişiniz hazır olduğunda e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

1 dakika geçmeden mail geldi.

tebrikler bir payoner ödülü için ödeme talebiniz alındı. hediye kartı. lütfen işlem için 2-3 iş günü bekleyin. Payoneriniz hazır olduğunda size ek bir eposta göndereceğiz. ysense takımı' yazmaktadır.

ANKETLER » Post #5943

Yesterday, 14:39 in Turkish

16 Oct 2019 11:32 PST Offer PL Survey Conversion #2462914159 $0.14

hibrit araç anketi.

ANKETLER » Post #5941

Yesterday, 13:50 in Turkish

16 Oct 2019 10:48 PST Survey Daily Survey - 201910164 - Complete $0.58

ingilizce okul araştırma makalesi tarzında soru cevaplı bir anket. ilk defa böyle bir anket yaptım.

payoneer banka hesabı doğrulama » Post #2

Yesterday, 11:21 in Turkish

lanista1 wrote: arkadaşlar merhaba,yaklaşık bir hafta önce payoneer hesabı başvurusu yaptım ama benden arkalı önlü kimlik fotoğrafı gibi bilgiler istiyor ayrıca ''Bir elinizde resmi olarak düzenlenmiş fotoğraflı kimlik belgenizi tuttuğunuz ve diğer elinizde bugünün tarihinin yazılı olduğu bir kağıt tuttuğunuz fotoğrafınızı gönderin'' böyle bir doğrulama daha istiyor,bu tarz işlemlerin yapıldığını youtube da örnek kayıt işlemlerinde görmedim,herkesin yaptığı normal bir durum mu acaba?

benden böyle birşey istemedi. başka bir gmail.com la yeni bir hesap açın.

PAYOONER GELDİ ! » Post #243

Yesterday, 08:39 in Turkish

gisil wrote: 52 dolar olarak çekmek mantıklı mı yoksa bekleyip parayı toplu olarak alabilir miyiz? limit artışı bekleniyor mu?

böyle kayıp yine çok olacak çünkü çok çok az kazanıyoruz onu da komisyonlara kaptıracağız. :thumbdown:

bilinmeyen bir süreç için beklemeye gerek yok bence. amaç ysense'den hızlıca parayı kurtarmak olmalı. payoner gitmeyecek diyebilir miyiz? her şey olabilir ve bu riske karşı 52$ olduğunda hemen havale etmekten yanayım.

52$ olması ve 2 saatte payonere ulaşması güzel oldu.

PAYOONER GELDİ ! » Post #238

Tue Oct 15, 2019 16:33 in Turkish

mzanka wrote: Az önce ilk kez çekim talimatı verdim Payoneer'e. Hemen şu mail geldi. Sanırım bir de hesap bağlama linki gelecek. Of çok heyecanlıyım 8-) sorunsuz bir şekilde şu iş hallolsa nasıl sevineceğim, her işi aksi giden bir insan olarak umarım bu kez sıkıntı yaşamam.

Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your Payoneer is ready.

- ySense Team

link gelecek hocam. payoner email şifreyi girip hesabı onaylatacaksın. hesap bağlandımı payoner faaliyet para kaynaklarında PRODEGE olarak görülecek. bundan yaklaşık 2 saat sonra para hesapta olur.

muhtemel sıkıntı link geldikten sonra açılmaması olayı. bu yaşanmadıktan sonra linkte parada gelecektir.

PAYOONER GELDİ ! » Post #237

Tue Oct 15, 2019 16:27 in Turkish

gozde-06 wrote: Dün paramı hesabımdan payonere aktardım fakat hiç bir şekilde bağlantı linki gelmedi acaba aynı sorunu yaşayan varmı çok üzgünüm ya aylardır bekledik şimdi bide böyle olay oluyor acaba 52 olarak cektik diyemi sıkıntı oldu anlamıyorum lütfen yardim edermisiniz

çekim limitinin 50$ olduğu zamanda yapılan işlemden dolayı hala mağduriyet yaşamaya devam edenler var. limit 52$ olduktan sonraki işlemler biraz gecikse de tamamlanıyor. diğer üyelerin paylaşımlarından bunu tecrübe ettik. link gelecektir.

TASK GÜNCEL! » Post #2398

Tue Oct 15, 2019 15:10 in Turkish

Hattusas wrote:
Mister_M wrote: level etkili
1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk Engl...

Of yaptırtmıyor quizi geçtim %100 ile task yok diyor ama orada duruyor. Umarım açılır yani level 3 olacağım çok lazım bana.

1444751 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Uk English) 1 5 5 100%

Fransızcası falan gelse ona bile razıyım. Yeter ki gelsin artık bişi.

1445101 Entity Highlighting For Finance Intents - Slot To Elicit (Au English)

bir tane daha geldi. %100 aldım bunu da ama para kazandırmıyor. level atlama için gönderiliyor sanırım.

ANKETLER » Post #5924

Tue Oct 15, 2019 10:13 in Turkish

15 Oct 2019 07:12 PST Offer Samplicio Survey Desktop [Residual Countries] Conversion #2462067524 $0.18

sigorta şirketleri anketi.

PAYOONER GELDİ ! » Post #227

Tue Oct 15, 2019 09:44 in Turkish

hellhot wrote: Hi all,

I'm Mark and I work with DreDay77 here at ySense.

If you haven't already seen it, I'm pleased to announce that Payoneer is now live and ready for you to make withdrawals :thumbup:

We've listened to your feedback and are now working to increase the Payoneer cashout denominations.

I'll keep you all updated as we roll out more updates to Payoneer.

Böyle bir post paylasmıslar payoneer update forumunda sanırım yeni seçenekler gelecek payoneerle cekim için.

sorunları ayrıntılı olarak konu başlığında paylaşın. admini ayağımıza getirmeyi başardık tabiri caizse.

ySense Forum

sorunlarınızı ayrıntılı olarak anlatın.

ANKETLER » Post #5922

Tue Oct 15, 2019 09:40 in Turkish

15 Oct 2019 06:06 PST Offer EasySurveys - Short Survey Conversion #2462017863 $0.25

seyahat anketi.

ANKETLER » Post #5920

Tue Oct 15, 2019 07:00 in Turkish

15 Oct 2019 03:59 PST Survey ySense Surveys - C43045657 - Complete $0.35

havalimanı alışveriş anketi.

Payoneer Para talebi » Post #2

Mon Oct 14, 2019 14:36 in Turkish

elnino88 wrote: Arkadaşlar payoneerin gelmesiyle bugün hesabımı oluşturdum.Oluşturduktan 30dk sonra onayım geldi.Ysense'den payoneere para çekim talebi sırasında sadece benden şifre istedi başka bir şey istemeden parayı hesabımdan cekti. Herhangi bir e-mail,müştesi numarası vs istemedi.Bu işlem bu şekilde mi işliyor? İyi forumlar

bu sayfadaki mesajımda gelişmeleri yazmıştım. bakınız.

PAYOONER GELDİ ! | ySense Forum
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2019 06:33:27 EST