Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

PAYOONER GELDİ ! » Post #487

Thu Feb 20, 2020 14:31 in Turkish

duroo90 wrote: arkadaşlar ben payoonerden parayı kardeşimin hesabına göndermek istiyorum, bu mümkün müdür?

Mümkün değil kendi ismiyle olması gerekiyor daha doğrusu payonere kayıt olurken yazdığıgın isim harici banka hesabı kabul etmiyor, banka hesabınız yoksa en para hesabı açmanızı tavsiye ederim

wariorxcz wrote:
gullerbilisim wrote: Merhaba benim param payooneerde gelecek işlemler kısmında gösteeiliyor neden?

Dediğin gibi bende kuşa dönecek ve swifte uğrayacak diye korkmadım değil vefakat Allahtan kokrktuğum olmadı sayın nofearsport. 52 doların 2 dolarını bilindiği gibi payoneer kesiyor. 50 dolar ise 44.42 291 TL olarak ödendi. Anlaşılan o ki fazladan 9 TL ile ucuz atlatmışım.

"Peki banka hesabını tl seçerek ekleyin" dediğiniz kısmı an itibariyle, para çekmesizin düzeltmek de ümkün müdür?

Mümkün payoner iki hesap eklemenize izin veriyor dikkatlice TL olarak ekleyebilirsiniz daha sonraki ödemelerde sorun olmaması açısından

PAYOONER GELDİ ! » Post #482

Thu Feb 20, 2020 02:42 in Turkish

wariorxcz wrote:
majhoeanles wrote: Ysense ile alakalı bir sorun için mi ticket atacaksınız ?
Eğer onun içinse F8'de help kısmında File Ticket'a tıklayarak konunuzu belirledikten sonra yollayabilirsiniz.
Önceden tahmini 2-3 gün içinde dönüş oluyordu ama şuan sanırım bu biraz daha uzamış.

Teşekkür ederim. Peki ödeneğimn bankaya euro olarak geçmesinde nasıl ve nerde hata yapmış olabilirim, bankadan kaynaklı olma ihtimali var mı? çünkü parayı çek dediğimde TL değil 3 seçenek veriyordu: dolar-euro-gbt

hayır parayı çek dediğinizde bu üçünü gösterir doğrudur ancak bunlar bakiyenizi çekeceğiniz yerdir Şuradan çek yazar üstünde orda seçtiğinizde ise Para çekme bilgileri kısmında Şuraya çek görünür ordan eklediğiniz tl hesabını seçip çekersiniz bunun için tekrar dikkatlice banka hesabı ekleden hesabınızı tl seçerek ekleyin ve oraya çekin gerçi siz euro olarak çekmiştiniz paranız kuşa dönmüş olabilir swift masrafından olurda kesintisiz geri dönerse bu şekilde çekmeniz gerekir

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #317

Thu Feb 20, 2020 01:36 in Turkish

sultan wrote:
nofearsports wrote:
sultan wrote:
Kentist wrote:
nofearsports wrote: [
Kentist wrote: tekliflerden "king of avalon" oyununun 17 level olanını seçip indirdim. 7 level oldum ama baya uğraştıracak gibi oyunu silsem 13 level olan linkten tekrar kursam kabul edilir mi acaba? bilgisi olan cevap verebilir mi.

olmuyor başka cihaza kurarsanız olur ama oda şuan ödüller normale döndüğü için silmek yerine bence devam edin 2 x ken indirdiyseniz bende 13 leveli kurdum 10 leveldeyim 3 4 güne anca biter gibi

duroo90 wrote: Arkadaşlar ben Billionare nereden yükledim hatırlamıyorum da 100 level oldum gece direkt 15 dolar hesaba geçti☺☺

adgate :D

tamam devam edeyim bakalım eyvallah sağol

ARKADAŞLAR BENDE BU OYUNU 2 KATI İKEN İNDİRDİM 13. SEVİYE İÇİN ŞUAN 12 DEYİM VE COK ZOR GİDİYOR BİR ENDİŞEM VAR SİZİNLE PAYLAŞAYIM MALUM 2 KATI İKEN İNDİRDİK ŞİMDİ SİTEDE 2 KATI KAMPANYASI BİTTİ YANİ BİTİRDİĞİMİZDE BİZE YARI FİYATI ÖDERLER DİYE ENDİŞE EDİYORUM ÇÜNKÜ AYNI OLAY ...OFFERTORO DA BAŞIMA GELDİ 2 X İKEN YÜKLEDİM BİTİRDİĞİMDE YARI ÜCRETİ ÖDEDİLER BURASIDA ÖYLE Mİ BİLEN VAR MI

offer toroda banada öyle oldu star slots teklifinde buda öyle olmaz umarım şuan 11 e yükseltmeye bastım bu bile 19 saat sürüyor 12 13 e kadar kaynağım yetecekmi oda meçhul zaten sizin 1 lvl kalmış bittiğinde sonucu yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar gönül rahatlığıyla indrebilirsiniz ben 13. seviye için indirmiştim iki katı ödeme yaptılar ancak şunu belirteyim 12 nin yarısını geçince ödeme yaptılar cok garip, oyunu tamamlatıp kuruş ödeme yapmayan offerlara örnek olması dileğiyle...

King of Avalon: Dragon War - CPE - Stronghold Leve Conversion (Offer) $4.32

Aynı şekilde kale 12 oldugu an ödedi 13 e gerek kalmadı iyice oldu $4.32 :D

PAYOONER GELDİ ! » Post #476

Tue Feb 18, 2020 07:05 in Turkish

nokalamars wrote: rica ederim hayırlı olsun güle güle harcayın,ancak tam olarak anlaya madım?benim sorunum hala duruyor ne öneride bulunursunuz?

yeni ysense hesabı açmışsınız ya eski hesabınızla kullandığınız payoner hesabını tekrar yeni açtığınıza bağladıysanız belki ondandır payoneride yeni açın yeni değilse :D

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #306

Tue Feb 18, 2020 04:56 in Turkish

sultan wrote:
Kentist wrote:
nofearsports wrote: [
Kentist wrote: tekliflerden "king of avalon" oyununun 17 level olanını seçip indirdim. 7 level oldum ama baya uğraştıracak gibi oyunu silsem 13 level olan linkten tekrar kursam kabul edilir mi acaba? bilgisi olan cevap verebilir mi.

olmuyor başka cihaza kurarsanız olur ama oda şuan ödüller normale döndüğü için silmek yerine bence devam edin 2 x ken indirdiyseniz bende 13 leveli kurdum 10 leveldeyim 3 4 güne anca biter gibi

duroo90 wrote: Arkadaşlar ben Billionare nereden yükledim hatırlamıyorum da 100 level oldum gece direkt 15 dolar hesaba geçti☺☺

tamam devam edeyim bakalım eyvallah sağol

ARKADAŞLAR BENDE BU OYUNU 2 KATI İKEN İNDİRDİM 13. SEVİYE İÇİN ŞUAN 12 DEYİM VE COK ZOR GİDİYOR BİR ENDİŞEM VAR SİZİNLE PAYLAŞAYIM MALUM 2 KATI İKEN İNDİRDİK ŞİMDİ SİTEDE 2 KATI KAMPANYASI BİTTİ YANİ BİTİRDİĞİMİZDE BİZE YARI FİYATI ÖDERLER DİYE ENDİŞE EDİYORUM ÇÜNKÜ AYNI OLAY ...OFFERTORO DA BAŞIMA GELDİ 2 X İKEN YÜKLEDİM BİTİRDİĞİMDE YARI ÜCRETİ ÖDEDİLER BURASIDA ÖYLE Mİ BİLEN VAR MI

offer toroda banada öyle oldu star slots teklifinde buda öyle olmaz umarım şuan 11 e yükseltmeye bastım bu bile 19 saat sürüyor 12 13 e kadar kaynağım yetecekmi oda meçhul zaten sizin 1 lvl kalmış bittiğinde sonucu yazarsanız sevinirim

PAYOONER GELDİ ! » Post #471

Tue Feb 18, 2020 02:24 in Turkish

wariorxcz wrote:
nofearsports wrote:
wariorxcz wrote: Sayın duroo,

İlaveten Payonere 52 dolar olarak geçtiğini net hatırlıyorum.

siz bence payonerdeki hesaplar arasında bir gönderim yapmışsınız yani payoner dolar hesabından payoner euroya, euroda gözükmüyormu şuan bakiyeniz

Gözükmüyor. dediğim gibi Paranız Yolda mesajı gemişti. Az önce gene baktım yazanı naklediyorum:

"30 Oca 2020 Halk Bankasi (1734) - para çekme -50.00 USD
30 Oca 2020 Prodege 50.00 USD"

halk bankasını arayıp sordunuzmu, ve eklediğiniz halk bank hesabı tl miydi doğruluğuna eminmisiniz payonerde ayarlar banka hesapları kısmından kontrol edebilirsiniz, vede banka hesabının bakiyesini en son ne zaman kontrol ettiniz belkide yatmıştır, ben iki kere çektim 3 5 saat sürmedi gelmesi çünkü bir hata olsada geri payonerinize gelmesi gerekirdi bu kadar zamanda 17 18 gün olmuş

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #303

Tue Feb 18, 2020 01:51 in Turkish

[

PAYOONER GELDİ ! » Post #469

Tue Feb 18, 2020 01:42 in Turkish

wariorxcz wrote: Sayın duroo,

İlaveten Payonere 52 dolar olarak geçtiğini net hatırlıyorum.

siz bence payonerdeki hesaplar arasında bir gönderim yapmışsınız yani payoner dolar hesabından payoner euroya, euroda gözükmüyormu şuan bakiyeniz

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #337

Fri Feb 14, 2020 01:48 in Turkish

aylinalsac75 wrote: Arkadaşlar 75 abd doları değerinde sanal kart gönderdiler bana bugün. Bu kart amazon da geçiyor mu, geçiyorsa 75 dolarlık mı ürün almam gerek, örneğin 80 dolarlık ürün alsam kalan 5 doları da normal kartımdan versem olur mu lütfen yardımcı olur musunuz

en son geçiyorduda 75 i şurdan 5 i şurdan diye birşey olmuyor, tek ürünse satıcının bilgilerindeki numaradan ulaşıp konuşursanız özel olarak ilan ekleyip halledilir sanırım

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #133

Tue Feb 11, 2020 22:40 in Turkish

LolaBunny89 wrote: Arkadaşlar airtmye para çekmeye çalışıyorum ama çok düşük bir skrill bakiyem var: 5 dolar. Airtm aracılığıyla başka bir skrill hesabına para göndermeye çalışıyorum olmuyor. Skrillden skrille para gönderirken para kesiyor mu?

türkiyede bulunan birine gönderme olmuyor yabancıya gönderirkende airtm nin komisyon ücreti var ondan olmuyordur

ANKETLER » Post #7544

Tue Feb 11, 2020 19:14 in Turkish

YourSurveys 45761736 $1.00

netflix 0.60 yazıyordu 1 dolar verdi :mrgreen:

ANKETLER » Post #7522

Tue Feb 11, 2020 03:01 in Turkish

Toluna 45644903 $1.16

günler sonra bir anket yapabildik, tv video izleme alışkanlıkları :clap:

PAYOONER GELDİ ! » Post #458

Sun Feb 09, 2020 16:07 in Turkish

wariorxcz wrote: Tabi ben bunlardan euro olarak seçtim değil de, seçtirildim. Çünkü doları değil euroyu seçtirdi anlamadım neyin nesi

siz payonere banka hesabınızı eklediğinize eminmisiniz? yani bu dediğiniz 3 hesap payonerin size kullandırttığı 3 alıcı hesap, anladığım kadarıyla kendi bankanıza değilde payonerdeki dolar hesabından euro olan hesabınıza gönderdiniz, ben enpara tl hesabımı ekleyip çektiğimde 3 4 saatte gelmişti hemen

PAYOONER GELDİ ! » Post #447

Fri Feb 07, 2020 14:45 in Turkish

wariorxcz wrote:
nofearsports wrote:
SirRam wrote: Payoneer'deki parayı Enpara dolar hesabına mı yoksa TL hesabına mı çekmek daha mantıklı sizce?

kesinlikle tl hesabına çekin dolara çekerseniz swifft masrafıyla kuşa döner paranız

İyi günler. TL hesabı görünmüyor ki, DOLAR-EURO-GBT şeklinde nakil arçaları verilmiş. 1 hafta oldu para hesabıma yansımadı bu arada. Arkadaşlar, ticket olayı nedir nasıl atılır, ne yapmam lazım bilemedim. Biraz yardım edin lütfen.

payonere zaten dolar olarak gidiyorda siz payonerden çekerken oraya tl cinsi banka hesabınızı ekleyip çekiyorsunuz, e postanızı kontrol ettinizmi ilk çekimde link geliyor tıklayıp bağlamanız gerekiyor hesaba

lords mobile » Post #4

Fri Feb 07, 2020 08:19 in Turkish

hemen ödüyordu ödemediyse desteğe e posta atın oyunda kalenin ekran görüntülerini alın e postaya ekleyin offerwall@ayetstudios.com gönderin öderler birde ayet studiosda reward statusa tıklayıp ordaki id inizide e posta mesajına eklemeyi unutmayın (Reward Status for User ve rakamlar yazan yer)

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #265

Thu Feb 06, 2020 09:04 in Turkish

AtaturkunTorunu wrote:
legendcitys wrote: Ofertoro Ciceksepeti teklifi $4.58 var en az $3 satin alma istiyor uygun fiyatlı bir sey alirsak sayabilir belki kobo kitap teklifi gibi ne dersiniz

10 TL ye deftrer buldum daha ucuz goremedim maalesef

3 Dolar yani 18 TL olması lazım. 10 TL'yi kabul edeceğini sanmam. Kobo'da direkt 10 TL hediye çeki verdiği için 20 kuruşa hallettik ama bunda o da yok.
Ayrıca ben tıkladım, gelen e-postada uygulamayı indirme linkine tıklayınca hata veriyor.
Ayet Studios'taki tüm teklifler de öyle. O yüzden deneyemedim.

aynen bendede hata veriyor status 200 felan yazıyor açılsa zaten kargo ücretide yok 4 dolarlık bişey beğenir alırız :D

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #229

Mon Feb 03, 2020 12:02 in Turkish

birde oyunda mesala 5 lvl katlarında 2x xp veriyor oyuna o zaman ara vermemeye dikkat edin örneğin 60 lvl oldunuz 2x veriyoken en az 64 lv sonlarına kadar oynayınki tekrar açtığınızda 65 olup tekrar 2x xp ile devam etmiş olursunuz

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #224

Sun Feb 02, 2020 06:41 in Turkish

duroo90 wrote: Tebrikler...Kaç günde bitti senin oyun? Ben de bitirebilirsem güzel.olacak 54 dolar olmuş olacağım:)

teşekkürler cuma günü başladım dün gece bitti 62 levelde bi sıfırlandım sonra toparladım jackpot vurdum 4 kere bitti oyundan çıkıp çıkıp tekrar girdim çünkü kazandırmamaya başlıyodu arada çıkıp girince tekrar normal kazandırıyo :mrgreen:

multi times pay aztec 2 ve artictic animals açılınca orada 4 kere jackpot buldumda öyle bitti zaten kutup ayıları sağolsun :lol:

önceki mesajımda oyuncu idim yazıyor isterseniz ordan benim olduğum kulübede gelebilirsiniz kulüb kursak bile biz bitiremeyiz o etkinliği etkinlikleri tamamlıyor bura 10 saat sonra 3 etkinlik birden var

gullerbilisim wrote: Ben 90 levelde kaldım ne param var ne bişeuim iyi bir klube rdim ama o paralarda yetmiyor

bende 63 olmak üzereyken 62 lvlde sıfırlanmıştım merak etmeyin düzeliyor çok az kalmış zaten etkinlikler bir di şimdi 3 etkinlik birden var 10 saat sonra

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #220

Sat Feb 01, 2020 18:54 in Turkish

Arkadaşlar bitirdim ödülü hemen geldi birde 0.50 lık bir ödemede gelmişti bugün dolayısıyla 15 +0.50 ye 1.86 dolarda bonus oldu oyunu bitirdiginizde bir teklif daha yapıp bonusu aktif edin mutlaka bonusu bile bi çok tekliften yüksek :mrgreen: :mrgreen: herkese bol şans

ANKETLER » Post #7454

Sat Feb 01, 2020 06:13 in Turkish

Survey Opportunity Conversion #2530520896 (Offer) $0.50

ne olduğu hakkında fikrim yok daha önce yaptığım birşey yeni ödemiş galiba :lol:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Feb 22, 2020 22:46:09 EST