Please wait...
HomeForumPosts by LolaBunny89

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by LolaBunny89

payoneer ! » Post #16

Tue Aug 27, 2019 10:29 in Turkish

pribaros wrote:
basar150 wrote: Payoneer konusunda umudumu yitirmeye başladım. Ysense verdiği cevaplarda ekleneceğini söylüyor ama süre veremiyorlar. Bu hiç hoşuma gitmedi, çekemeyeceğim bir para için çalışmak kesinlikle motive edici değil. Site benim için güvenilirliğini her geçen gün yitiriyor.

kesinlikle katılıyorum, ySense Forum(update_Aug._20) başlığının ilk girisinde valerie haftaya salı payoneer gelecek demesine rağmen, bugün isveçli bir kullanıcıya verdiği cevap şu;

"öncelikle sabah saatin beşi! ayrıca payoneer'in salı geleceğini kim söyledi?!"

valla politikacılara taş çıkartacak cinsten bir açıklama olmuş :lol:

EDIT: mesajıma cevap vererek, "anahtar kelimemiz umut" demiş. bir darbe daha..

hatta bi de kaç yaşındasınız diyerek azarlamış oha artık ya. bunların da iyice ... tövbe tövbe.

Appen » Post #58

Mon Aug 26, 2019 10:19 in Turkish

daisy_ wrote: Appen da mail attıkları sözleşmeyi okuyan imzalayan var mı? Bir sakıncası olur mu acaba maddeleri tek tek incelemek lazım mı?

okumadım direkt imzaladım valla.

Günde 5 doları geçemiyorum çok az değil mi ? » Post #7

Mon Aug 26, 2019 10:17 in Turkish

agam bizle eğleniy :lol: :lol: :lol: :lol:

Appen » Post #49

Fri Aug 23, 2019 09:09 in Turkish

benim de onaylandı.

ANKETLER » Post #5171

Mon Aug 19, 2019 05:45 in Turkish

selin33642 wrote: eskiden günde 1.5-2 dolar kazanıyodum. Son 10 günde toplam 80 cent kazanmışım...
su payoneer gelsin 52 dolar olsa da gitsem artık

+1

Ödeme Zaman ve Yöntemleri Hakkında » Post #1168

Sat Aug 17, 2019 07:06 in Turkish

Payoneer onaylandı yakında ekleyecekler. Onaylandığını yazmış.

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #4

Fri Aug 16, 2019 17:26 in Turkish

Peanutlabs tan bahsediyorsan defalarca ticket attık, hiçbir suçumuz çelişkili cevabımız yoktu. Tek problem hem telefondan hem bilgisayardan siteyi kullandığımız için ip çakışması deyip bizi banladı. Bi de surveys e tıklayınca hapishanede parmaklıklar ardında pinokyo gözüküyor delirmemek işten değil.

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #43

Fri Aug 16, 2019 11:10 in Turkish

Durdu hatta

ANKETLER » Post #5151

Fri Aug 16, 2019 11:03 in Turkish

Yuno bende de yok. Reply özelliği leş olmuş bazen yapıyor bazen yapmıyor. Telefondan anket hiç yapamadım, boş zamanlarımızda mobilden ne güzel bakıyorduk şimdi o imkan da kalmadı.

ANKETLER » Post #5140

Thu Aug 15, 2019 12:33 in Turkish

moneymakingways wrote:
LolaBunny89 wrote:
ankettasksever wrote:
musti0148 wrote:
LolaBunny89 wrote: Bu site gibi kullandığınız alternatif başka bi site var mu arkadaşlar? Yani bu site gibi değil de clixsense gibi öyle söyliim

en alt para birimine bakmak lazım. clixsense de diğer saydığım bu özellikler dışında 0.01$ en düşük para birimi.

bahsettiğin sitede en alt para birimi 0.001$ a tekabül ediyor diye biliyorum. avusturya kaynaklı bir site var orada da öyle mesela. adını vermeyeyim çünkı ban sebebi.

kimisi puan hesabıyla çalışıyor. genelde paypal ve skrill kullanıyorlar. payoner sadece clixsense de vardı. buralardan para kazanılmaz boş iş.

sanmıyorum. çünkü başka sitelere (örneğin rainforest)a üyelikle ilgili başlıklar dahi açıldı forumda, kimse de banlanmadı.

şurdan bakabilirsin hatta:

Rainforest uye alımı | ySense Forum

Rainforest sitesinde referans sistemi yok ve geçmişte Clixsense üstünden bu sitenin görevleri yapılabiliyordu. O yüzden başlığa dokunmadım.

Mümkün olduğunca forum içinde ana site dışına çıkmayalım. En basitinden sorulan soruya referans istemiyle cevap gelmiş. Bu tarz durumlara izin vermiyoruz.
Valla geçmişi geleceği bilemem, benim çok işime geldi, ona da üyelik talebinde bulundum. Alırlarsa burda 5 dk durmam :D

ANKETLER » Post #5138

Thu Aug 15, 2019 09:23 in Turkish

ankettasksever wrote:
musti0148 wrote:
LolaBunny89 wrote: Bu site gibi kullandığınız alternatif başka bi site var mu arkadaşlar? Yani bu site gibi değil de clixsense gibi öyle söyliim

en alt para birimine bakmak lazım. clixsense de diğer saydığım bu özellikler dışında 0.01$ en düşük para birimi.

bahsettiğin sitede en alt para birimi 0.001$ a tekabül ediyor diye biliyorum. avusturya kaynaklı bir site var orada da öyle mesela. adını vermeyeyim çünkı ban sebebi.

kimisi puan hesabıyla çalışıyor. genelde paypal ve skrill kullanıyorlar. payoner sadece clixsense de vardı. buralardan para kazanılmaz boş iş.

sanmıyorum. çünkü başka sitelere (örneğin rainforest)a üyelikle ilgili başlıklar dahi açıldı forumda, kimse de banlanmadı.

şurdan bakabilirsin hatta:

Rainforest uye alımı | ySense Forum

ANKETLER » Post #5137

Thu Aug 15, 2019 09:20 in Turkish

teşekkür ederim üye oluyorum hemen :)

ANKETLER » Post #5127

Thu Aug 15, 2019 08:00 in Turkish

Bu site gibi kullandığınız alternatif başka bi site var mu arkadaşlar? Yani bu site gibi değil de clixsense gibi öyle söyliim

ySense » Post #44

Fri Aug 02, 2019 04:21 in Turkish

@ınvictus3512 Güzel kardeşim, parayı çektiğimiz yegane yöntem kaldırılmış, zaten hepi topu 2 survey router vardı onlar da gitmiş, aylardır kullandığım tarayıcıdan giriş bile yapamadım başka tarayıcı yüklemek zorunda kaldım. Sen de tutmuş “kasmanıza” gerek yok yazmışsın. Alıştığımız bildiğimiz her şey komple değişmiş, madem site hazır değil, yetişmedi neden şimdi açtılar? buna feryat figan etmeyeceksem neye edicem? Belki içeride yüklü miktarda param kaldı, belki payoneer hiç gelmeyecek, bi rahat bırakır mısın rahat rahat “kasayım”? Sen gerek olmadığını düşünüyorsun ama ben müsaadenle diğer arkadaşlarla konuşup biraz rahatlamaya ve fikir paylaşmaya çalışıcam. Karışmaya hakkın yok.

Clixsense Yardım » Post #2097

Fri Jul 26, 2019 11:02 in Turkish

LolaBunny89 wrote: Merhaba,
Nasıl başardıysam figure eight hesabımı bir şekilde kilitledim. Bakın deaktive oldu demiyorum, kilitlendi. Bu email adresi henüz onaylanmamıştır, mail adresinize gönderilecek linke tıklayın uyarısı alıyorum. Mail adresime de böyle bir link gelmiyor.

"Resend" yani tekrar tekrar bastım, mail attım iletişim'e, bir contributor aynı zamanda işveren olarak kayıt olursa böyle bir şey olabilir. Mühendis takımımıza ileteceğiz dediler. 6 ay önce de bir mail atıp aynı cevabı almıştım. Malesef 6 ayda hiçbir şey düzelmedi.

Sayın admin, ve sayın tecrübeli arkadaşlar nasıl bir yol izlemem gerekiyor? @moneymakingways

Bu başlık admin'e yardım amaçlı soru sorabilmemiz için açılmış bildiğim kadarıyla.
Sayın admin, soruma bir cevap alamadım.
Yardımcı olur musunuz acaba?

Halen soruma admin tarafından bir cevap verilmedi?

ANKETLER » Post #4708

Fri Jul 26, 2019 11:01 in Turkish

keşke şu peanutlabs router'ını da tümden kaldırıp sayfayı kişiselleştirmeye izin verse. her gördüğümde haksız yere engelli olduğumdan canım sıkılıyor.

Clixsense Yardım » Post #2091

Fri Jul 12, 2019 10:19 in Turkish

Merhaba,
Nasıl başardıysam figure eight hesabımı bir şekilde kilitledim. Bakın deaktive oldu demiyorum, kilitlendi. Bu email adresi henüz onaylanmamıştır, mail adresinize gönderilecek linke tıklayın uyarısı alıyorum. Mail adresime de böyle bir link gelmiyor.

"Resend" yani tekrar tekrar bastım, mail attım iletişim'e, bir contributor aynı zamanda işveren olarak kayıt olursa böyle bir şey olabilir. Mühendis takımımıza ileteceğiz dediler. 6 ay önce de bir mail atıp aynı cevabı almıştım. Malesef 6 ayda hiçbir şey düzelmedi.

Sayın admin, ve sayın tecrübeli arkadaşlar nasıl bir yol izlemem gerekiyor? @moneymakingways

Bu başlık admin'e yardım amaçlı soru sorabilmemiz için açılmış bildiğim kadarıyla.
Sayın admin, soruma bir cevap alamadım.
Yardımcı olur musunuz acaba?

ANKETLER » Post #4116

Mon Jul 01, 2019 11:41 in Turkish

Kahvaltılık anketini yaptım, çalışmamıza katılmaya hak kazandınız dedi. Şimdi 5 tlye şu uygulamayı indirin falan yazdı. Ben de ekranı kapattım.

ANKETLER » Post #3763

Tue Jun 18, 2019 07:26 in Turkish

değildi...

ANKETLER » Post #3761

Tue Jun 18, 2019 07:06 in Turkish

offertoroda prima uygulamasını yükledim ücreti yatmadı, offertoronun kendi sayfasındaki ticket atılacak kısımda da sorun var ekran görüntüsü yükletmiyor.

gelen bütün anketlere anında tıklamama rağmen dolu diyor, ya da sonuna kadar yaptırıp we are sorry yazıyor.
yıldık yahu.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 20, 2019 10:45:30 EST