Please wait...
HomeForumPosts by Gurkan123

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Gurkan123

ROUTERLAR KAYBOLDU » Post #20

Thu Nov 15, 2018 05:22 in Turkish

ben üye olmadan önce çok degerliydi buralar galiba bi üye oldum kurudu şansıma ...

cep telefonundan samplicious anketlerine giremiyor » Post #19

Thu Nov 15, 2018 05:19 in Turkish

20 milyon kullanıcılı bir site ve bundan kaynaklı diye düşünüyorum ya saat farkları kota dolmaları süre bitmesi

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #3

Thu Nov 15, 2018 05:14 in Turkish

konu gibi konu :)

Sponsor Değiştirme ? » Post #1

Thu Nov 15, 2018 05:10 in Turkish

Sponspor degistirme sansımız var mı acaba ?

Hangi İşlerle Uğraşıyorsunuz? » Post #6

Thu Nov 15, 2018 04:41 in Turkish

bananas48 wrote:
Gurkan123 wrote: kpss sonucumuzu bekliyoruz inşallah meslek sahibi oluruzda bırakırız bı işleri :) devlet bize bakmiyy

ne kadar fazla gelirin olursa bi o kadar da fazla giderin oluyor kardeş. Ben kamudayım ama yinede buradayız fırsat buldukça.

tabiki yine buralarda oluruz gerçek kazanç kaynagı internetten bulmak zor. biraz mizah yapmıştım :)

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2156

Thu Nov 15, 2018 04:39 in Turkish

tyfr wrote: arkadaslar persona.ly ödeme yapıyor mu artık, ben alamıyorum oradan artık. Wannads da da bana anket gelmıyor. 4 gundur.

yapıyor sıkıtı yok 10 vermez 3 veriri sizin karınız deneyin

Hangi İşlerle Uğraşıyorsunuz? » Post #4

Thu Nov 15, 2018 03:04 in Turkish

kpss sonucumuzu bekliyoruz inşallah meslek sahibi oluruzda bırakırız bı işleri :) devlet bize bakmiyy

Samplico anketleri neden hiç almıyor.. » Post #3

Wed Nov 14, 2018 17:47 in Turkish

ObserverOri wrote:
Gurkan123 wrote: çok can sıkıcı hemde aşırı.. çogunlukla gelen ankette o

70 referansı nasıl buldun bro? gayet iyiymiş.

sosyal mecralarda herkes arkadasmzdr unutmayalım sanal herkes :)

günlük anket sunucuları » Post #5

Wed Nov 14, 2018 16:29 in Turkish

pd_feelings wrote:
Gurkan123 wrote:
Aydindeniz wrote: merhaba arkadaşlar günlük anket sunucuları nereye gitti ekranımda gözükmüyor. sizlerde de aynı şey var mı? örnek speak up lar...

wanndas da olanlar harici speak uplarda mı vardı ? şuan anket yönlerdiricileri opionlar. onlardan hariçde vardı yani

evet surveys anasayfasında speak-up routerleri (wannads'takinden daha fazla cent veriyordu) ve CINT routeri vardı. Fakat artık görünmüyorlar.

yönetimin bir bilgilendirmeme yapmmsıda garip . ben gelmeden önce ışış ışıldı her yer yani :D cenabetlik bende sory

Samplico anketleri neden hiç almıyor.. » Post #1

Wed Nov 14, 2018 16:28 in Turkish

çok can sıkıcı hemde aşırı.. çogunlukla gelen ankette o

günlük anket sunucuları » Post #3

Wed Nov 14, 2018 15:51 in Turkish

Aydindeniz wrote: merhaba arkadaşlar günlük anket sunucuları nereye gitti ekranımda gözükmüyor. sizlerde de aynı şey var mı? örnek speak up lar...

wanndas da olanlar harici speak uplarda mı vardı ? şuan anket yönlerdiricileri opionlar. onlardan hariçde vardı yani

CLİXSENSE de hızlı para kazanma taktikleri ? » Post #4

Wed Nov 14, 2018 15:31 in Turkish

zambor86 wrote:
Clix1965 wrote:
Gurkan123 wrote: sizleri dinliyorum kardesler :)

Sürekli başında olacak vakite sahip olmak her türlü kazandırır,özellikle anket kısmında tutarlı olmak kaydıyla :)

Level almaya çalış. Level etkileyen task geldiğinde açıklamaları oku. Task ile ilgili Youtube videoları izle. Emin olmadan, taskı anlamadan yapma. Nacizane tavsiyelerim bunlar.

altında bu bence tavsiye :)

CLİXSENSE de hızlı para kazanma taktikleri ? » Post #1

Wed Nov 14, 2018 15:10 in Turkish

sizleri dinliyorum kardesler :)

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2153

Wed Nov 14, 2018 15:01 in Turkish

duroo90 wrote:
Gurkan123 wrote: opensurveysde kısa bir anket var şuan arkdaslar 1 dakika bile sürmedi

yakalayamadık galiba beni attı direkt

hadi ya 1 dakika bile sürmedi var ya .. burası aktif olsa hep kaçırmyzda işte

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2151

Wed Nov 14, 2018 14:45 in Turkish

opensurveysde kısa bir anket var şuan arkdaslar 1 dakika bile sürmedi

alt üye toplamak nasıl sizce ? » Post #3

Tue Nov 13, 2018 16:29 in Turkish

moneymakingways wrote:
Gurkan123 wrote: alt üye toplama hakkında görüşleriniz?

Eskiden mantıklı ve karlı bir yatırımdı ama şu anda "sıfırdan" başlamak akıl karı değil.

Ben yeniyimde eski ve yeniye göre bir kıyas yapma şansınız var mı şuan

offers(teklifler) sekmesi » Post #1

Tue Nov 13, 2018 05:22 in Turkish

offerslara yani tekliflere telefondan nasıl girecegiz?

alt üye toplamak nasıl sizce ? » Post #1

Tue Nov 13, 2018 03:13 in Turkish

alt üye toplama hakkında görüşleriniz?

ÖDEMEDE YARDIM » Post #5

Tue Nov 13, 2018 00:25 in Turkish

zafiraa wrote: tango card ile ödeme aldıysanız 2-3 gün içinde clixsense ödemenizi yollar. Clix te kayıtlı mail adresinize tangocard dan bir mail gelir ve bu maildeki yönlendirmeyi takip ederek sizden sanal kart oluşturmanız istenir. Yalan bilgiler vererek te oluşturabilirsiniz . Sanal kartı oluşturduktan sonra internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER | ClixSense Forum

yukardaki başlıkta tangocard ın kullanılabildiği siteler mevcut konuyu incelerseniz işinizi görecektir

Task videoları çekip YouTube atsan :)

Task hakkında yardımcı olurmusunuz lütfen » Post #2

Tue Nov 13, 2018 00:24 in Turkish

HarryKewell wrote: merhaba arkadaslar task görevi yapmaya başladım 1 haftadır yapıyorum tasklarda yüzde 80 85 90 arası yapıyorum bazen 60 tan falan kalıyorum lakin iş geçmişine girdiğimde yüzde 80 ninde iş için geçersiz diyor ve dogruluk payı yüzde 40 olarak gösterıyor neden sürekli olarak geçersiz yazıyor yardımcı olabılecek olan varsa çok sevınırım şimdiden teşekkürler

Herkes kendini düşünüyor be kardeş
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2019 05:35:19 EST