Please wait...
HomeForumPosts by nisagul

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nisagul

moneymakingways yardim edermisiniz » Post #4

Sat Jan 23, 2021 13:48 in Turkish

Sayın yönetici bir de bu kadar milletin mağduriyeti için skrile giden paralar ödenmiyor bir de skrill hesaplarımızı kapattılar, payoneere paralar aktarılmıyor son olarakta öneri olarak bitcoine geçilmesini önerirsenz seviniriz. Neo bitcoine geçmiş oradan sorunsuz ödememiz anında hesaba geçiyor.

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #7

Thu Jan 21, 2021 13:15 in Turkish

Skrill İngiltere kaynaklı oraya ulaşmamız lazım gerekirse Türkiye başkonsolosluğunu arayalım destek isteyelim. Yarın bir deneyeceğim

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #5

Thu Jan 21, 2021 13:02 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Ve sonunda Skrill Türkiye deki kullanıcıların hesaplarını kapattı..Gözümüz aydın..Bu konuda çıkış yolu arayanlar veya yol gösterecek olanlar lütfen yardım etsin..Şimdiden herkese teşekkürler

Hesabımı kapattığı gibi 2 aydır bekleyen paramı Payoneere göndermedi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine şikayet etsek ancak bundan anlar bu soyguncular.
Skrilie güvenmekle hata ettik Neoyla beraber paramı birleştirip çekiyordum bu zamana kadar ama bu son darbeyi vuracaklarını düşünemedim

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #95

Sun Jan 10, 2021 02:39 in Turkish

edkmn wrote: Bir site forumunda bunu buldum...

Demisler ki..

::::::: Buna ek olarak ve benim de kullandığım daha basit yöntemi anlatayım;

https://spectrocoin.com/en/ bu websitesini 2 yıla yakındır kullanıyorum. Hesabınızı onaylamanız gerekiyor Skrill açılması için. Direkt buradan btc satın alıyorum Skrill ile direkt BTCTurk'e geçiriyorum tüm olaylar 30 dk sürmüyor ve 1000 usd de 3 usd falan kesiliyor o da spread, fee dahil. :::::::

Site sayfasinda skrill ile cekim.video ile anlatiyor. Türkce ye cevirip bakin alternagif bir yer ama onayli.hesap istiyor..

spectrocoin diye bakinca cikiyor. Litvanya sanirim sitenin bulunduğu yer.
Siteye üye oldum fakat skrillden nasıl aktaracağım onu bulamadım

Skrilden 15 Dakikada Paramı Aldım » Post #5

Sun Jan 03, 2021 01:13 in Turkish

EAras wrote: Evet arkadaşlar aşağıda anlatacağım şekilde yaparak skrildeki bakiyemi 15 dakikada kurtardım şimdi anlatıyorum
1- Öncelikle verdiğim linkten üye olun bu şekilde hem hesap hızlı onaylanır hem skrilden para aktardıktan sonra 10 euro hoşgeldin bonusu alıcaz almak için kesinlikle linke tıklayıp üye olun lütfen 10 euro ile komisyonu düşürmüş olursunuz.

2-Üye olduktan sonra yeni kimlik kartınızla hesabınızı onaylayın 15 dk(beklenen kısım burası ) sürüyor ortalama.
3-Hesap onaylandıktan sonra para yatır<euro cüzdan <skrill e tıklayın (skril bakiyeniz en az 25 euro veya karşılığı tl olması gerek çekebilmek için.)
4-Skrill hesabınıza aktarıcak sizi ve ordan işlemi onaylatıcak işlem onayladığınız anda para hesabınıza geçeçek.
5-Şimdi paramız bitpandaya geçti gelen parayı hemen çektirmiyor bir kere bitcoin vb. alıp satmamız gerek sonra paranızı papara hesabına aktararak istediğinizi yapabilirsiniz.

İşlemler bu şekilde dikkat etmeniz gerekenler
1-Payoneer vb. sitelere aktarım talimatınız varsa bunu iptal ettimeniz gerek.
2-Bitcoin veya ne satın aldıysanız satarken muhakkak TL olarak satın.

Hangi platform ismini yazar mısınız skrillde 40 dolarım kaldı çekmek için çözüm yolu bekliyorum

PARA ÇEKEMİYORUM » Post #2

Wed Dec 23, 2020 10:47 in Turkish

Payonner mı yazdı Türkiye ile çalışmayacağını, bu felaket olur

Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik » Post #5

Wed Dec 23, 2020 09:30 in Turkish

sedatdlkrn46 wrote: Teşekkürler. Ben de etkinlikleri yapıyorum fakat ödemeyi ne yoluyla vericeklerine dair bi bilgi yok mailinize göndereceğiz diyorlar sadece bir bilginiz var mı ödeme ile ilgili

Hediye çeki veriyorlar dijital kart. Onu da lcwaikiki ve Amazonda kullanıyorsunuz. Ben geçen ay aldım 150 TL lik çek

TASK KAPANIYOR » Post #4

Sat Dec 19, 2020 12:16 in Turkish

ankettasksever wrote:
feyzakaragoz wrote: Diğer sitede dün yazı paylaşıldı, Appen taskları 3. taraf ortaklı sitelerden çekilecekmiş 4 Ocak itibariyle. Sadece kendi siteleri üzerinden devam edecekmiş ve malesef sadece Paypal üzerinden ödeme yapıyor. Eğer bu kesinleşirse Appene baskı yapıp payoneeri dahil ettirmeliyiz yoksa durum fena. Yakında ysense den mesaj paylaşılır bunun üzerine.
Kaynak neo

aynen dün paylaşmışlar bende gördüm. ysenseden de bildirim gelir yakında. Paypala hiçbir şekilde türkiyeden kayıt yapılamıyor. Appen türkiyeyi komple silmez sanırım. 4 ocaktan sonra appenin kendi sitesindeyiz anlaşılan oradan payoneer için mutlaka ticket atmalıyız. yoksa yine task yapmaya devam edip paranın birikmesini sağlamak ve ileride yeni ödeme sistemlerinin gelmesini beklemek gerekir bence.

paypal hesabının appen hesabıyla aynı olmak zorunda mı onu da öğrenmemiz lazım. farklı kabul ederse en azından biriken parayı yurt dışındaki eş dostlarımız sayesinde çekebiliriz diye bir düşünüyorum. :shock:

Ödeme yöntemleri gelmesede dediğiniz gibi yurtdışı bağlantıları ile çözmeye çalışırız belki ama, task son zamanda bitme noktasına gelmişti zaten görev gelmiyor, bu firmalar reklam alamıyor yani bir zamanlar millete 20-50 dolar günlük kazandıran taskları biliyorum şimdi bir ayda 20 dolar kazanılmıyor. Benim tahminim bu işten çekilip kendi çaplarında ufak tefek sistemlerine dönecek bu işin özeti bu

TASK KAPANIYOR » Post #2

Fri Dec 18, 2020 08:23 in Turkish

Zaten task yapamıyoruz artık doğru düzgün görev gelmiyor gelsede hemen bitiyor, herşey eskidenmiş

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #295

Fri Feb 14, 2020 08:14 in Turkish

Revenue Norton 2000 centlik ödül 1 hafta sonra ödendi. Sadece 4.5 Dolara Norton antivirüse üye olup, bilgileri revenueye tiket olarak gönderdim. 20 dolar olarak ödülümü aldım
işte kanıtı

Norton Wifi Privacy
2020-02-06 15:10:08 CST 2,000 Cents Granted Request Granted - Cents Credited

ANKETLER » Post #6735

Sun Dec 01, 2019 00:06 in Turkish

Melih6006 wrote: Yuni hakkında bilgi alsak nasıl hesaba geçiyor bir bilgi verir misiniz

Yunodan kazanmak için Neoya üye olmanız gerek. Ordan parayı skrille çekiyorsunuz

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #306

Tue Nov 26, 2019 12:37 in Turkish

ebru37 wrote: Payooneer hesabınızdan para çekerken swift kodu ücreti en az hangi banka alıyor ben garanti bankasına çektim
Benden 30usd komisyonn aldı siz hangi bankayı kullanıyor sunuz

Kuveyttürk ten hesap açtırın hiçbir ücret almıyor

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #300

Thu Nov 21, 2019 14:41 in Turkish

Hasan00 wrote:
galiba wrote:

skrillde birden fazla eamil ekleyebiliyorsunuz ayarlar kısmından para çekeceğiniz zaman çektiğiniz hesabın mailini birincil mail yapın skrilde sorunsu geçer.skrillden payonere atarken sabir 6 dolar civarı ücret var ve doları euro olarak atıyoruzz kur farkı oluyor geçen arkadaşa 400 dolar çekim yaptk payonere 100 tl gibi bir kayıp oldu .yani 2250 değilde 2150 tlsi kaldı.skrill hesabınızı usd para birimi seçerek açın yoksa kur farkından paranız hiç olur

nisagul wrote:
gisil wrote:
Hasan00 wrote:
gisil wrote: neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:

kusura bakmayın onu görmemişim :lol:

Skrilden en az zararla para çekme yöntemi;
1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum

yukarıdaki arkdaşda sakın euro açmayın dedi ama dolar açın demişti acaba hangisi daha karlı olur bir de kafama takılan soru siz de neo daymışsınız orda yaptıgınız anketler burayı olumsuz etkiliyor mu? orada task filan yapıyor musunuz?
ayrıca bu site içinde kuveyttürkden yapsam ücret almazlar değil mi? yani orasını tam bilmiyorum ama alıyor diğer bankalar galiba akbank hesabı açtırcakdım kuveyttürk açtıyrayım

onun dışında skrill hesabını dolar mı euro mu açayım kafam karıştı :roll:
Euro veya dolar hesabı farketmez ikisinden birini açtırın ben euro hesabı açtım şimdilik sorun yok bu şekilde çekiyorum. Daha önce bu siteden kazanıyordum fakat neo anketleri bu siteyi geçti daha çok anket geliyor ve düzenli. Ayrıca kolay tasklarıda yapmaya çalışıyorum. Kuveyttürk banka işlemlerinizde hesap işletim ücreti almayan tek banka onu tavsiye ederim. Payoneerden paranızı Kuveyttürke çekebiliyorsunuz.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #298

Thu Nov 21, 2019 12:36 in Turkish

gisil wrote:
Hasan00 wrote:
gisil wrote: neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:

kusura bakmayın onu görmemişim :lol:

Skrilden en az zararla para çekme yöntemi;
1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum

deactive figure8 hesabı » Post #2

Sat Oct 05, 2019 14:10 in Turkish

bay_pd wrote: Arkadaşlar merhaba,

Sebebini bilemediğim bir şekilde bugün hesabım deactive edildi. En son öğlen figure8 ile ilgili anket şeklinde olan taskı yapmıştım. Ondan sonra az önce girdiğimde hesabımın deactive edildiğini gördüm. Bir yıldan süredir çalışıyorum, binlerce task yaptım. İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. İlgili yere mail attım, beklemedeyim.

Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi? Sorununuz çözüldüyse nasıl çözüldü?

Bazı anketlerde gizli kontrol sorusu oluyor, muhtemelen orayı yanlış yapmışsınızdır. Moralinizi bozmak gibi olmasın bu tür durumlarda genelde açmıyorlar, taki anket hatalı veya iptal olana kadar

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #44

Thu Oct 03, 2019 12:44 in Turkish

Skrill Papara ile anlaşırsa para çekmemiz kolay olur. Bunun için Paparaya mesaj atalım

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #21

Wed Sep 25, 2019 11:34 in Turkish

Skril kart çok iyiydi, paramızı çok az kayıpla çekebiliyorduk. Neden Türkiye'ye kapattılar, mail atsak geri gelir mi acaba

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #129

Mon Sep 16, 2019 11:49 in Turkish

Skrillden en sağlam para çekimi skrill kart talep etmektir. Skrill kart için 50-60 TL'niz gidiyor fakat en azından ondan sonra çok az kesintiyle paranızı direk atm lerden çekiyorsunuz.
Yalnız 30 Eylülde Türkiye'deki skrill kartın biteceği mesajı geldi. Eğer kartları iptal etmezlerse size bildireceğim

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #24

Tue Sep 10, 2019 12:33 in Turkish

Skrill kart kullanıyorum 50 TL lik çekimlerde 4 TL kesiyor Teb bankası atm si en düşük kesintiyi yapan banka. Fakat şu aralar iyi haber gelmiyor, Skrill kart Türkiye'de 30 Eylül itibariyle geçersiz olacak mış eğer durum değişmezse

ANKETLER » Post #5441

Thu Sep 05, 2019 13:28 in Turkish

Skrill gelmiş fakat ödemeyi çekemedim hata verdi sizde de aynısı oldu mu
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 27, 2021 00:00:02 EST