Please wait...
HomeForumPosts by besevler

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by besevler

F8 ÖDÜLÜ » Post #20

Today, 14:19 in Turkish

Arkadaşlar böyle bir program veya eklenti kullanmak Figure eight kurallarına uygun mu ? Yarın öbür gün hesaplar gitmesin. Dikkatli olmak lazım.

F8 ÖDÜLÜ » Post #13

Today, 12:15 in Turkish

Snorlax16 wrote:
selan123 wrote:
Snorlax16 wrote:
selan123 wrote:
Hattusas wrote:
selan123 wrote: F8 tarafından ayın en çok task yapanı seçilerek ödüle layık görülmüşüm :) :D
Screenshot 1 - Hızlı Resim

Yaptığın Task adlarını yazabilir misin? Yapılacak Taskler hangileri onu da görmüş olalım. Bu arada gururumuzsun :D Hintliler çıldırıyor falan.

çok teşekkür ederim genel olarak clothing ve duplicate standart olarak yapıyorum onun dışında gelen her taskı çözüyorum çözmediğim task yok neredeyse hepsini çözüyorum geceleri daha çok aktif olmanızı tavsiye ederim en çok task gece geliyor

duplicate tasklarını nasıl yapıyorsunuz ya ben duplicate tasklarından en fazla 2 tane yapabiliyorum hemen there is no work :)

gün boyu yenilemede durdugu takdirde 70-100 sayfa arası veriyor

yenilemede durduğu derken anlamadım 70 100 sayfa mı :) ben haftada 1 kere 2 tane falan yapabiliyorum

Aynı şeyi ben de soracağım. @selan123, "yenilemede durmak" ne demek ? Bir açıklarsan seviniriz.

PAYOONER GELDİ ! » Post #245

Yesterday, 09:21 in Turkish

Geçen hafta neredeyse 1 saat içerisinden tüm çekim işlemleri tamamlanmış ve para Payoneer'a geçmişti. Hep böyle olacak diye sevinmiştim ancak herkes çekim yapmaya başlayınca anlaşılan yoğunluktan süreler uzamaya başladı. Dün çekim yaptım ama hala bekliyorum. Sanırım bundan sonra çekimler maillerinde belirttikleri gibi 2-3 iş günü içerisinde gerçekleşecek.

PAYOONER GELDİ ! » Post #125

Fri Oct 11, 2019 10:02 in Turkish

Payoneer'in gelmesi çok iyi oldu ve sorunsuz bir şekilde paramızı çekebiliyoruz ancak keşke şu kesintilerden kurtulabilseydik. Mevcut durumda 100 dolar çekersek daha en başta 4 dolar kaybımız oluyor. Ayrıca çok ciddiye almasak da Payoneer, banka hesabımıza parayı gönderirken güncel kurun biraz altında çevirerek gönderiyor. 100 dolar için bu yaklaşık 2 dolarlık bir kayba sebep oluyor.

Kısacası 100 dolar çeken birinin eline 94 dolar geçiyor. tam 6 dolar kaybımız oluyor. Keşke bu kesintiler daha aza indirilse. Neyse yaşadığımız onca sıkıntılı süreçten sonra buna da şükür diyelim.

payonerr » Post #5

Tue Oct 08, 2019 13:29 in Turkish

Harika bir olay. "Görüşüyoruz", "anlaştık", "test ediyoruz" sözleri sonunda somut bir hale büründü ve bence artık Payoneer'in gelmesi kesinleşti diyebiliriz. Yakında bu bekleyiş bitecek. Hepimiz için hayırlısı olsun. :thumbup:

Task Level Sorunu » Post #9

Tue Sep 17, 2019 12:48 in Turkish

Mister_M wrote:
Mister_M wrote:
ankettasksever wrote:
gisil wrote: mail attım düzeldi bugün. cevap 3-4 günü buldu ama bundan sonra emin olmadığım tasklara başlamayacağım zaten çoğu bozuk ve bazıları da aşırı çetrefilli, uzun. hiç bulaşmamak ve doğrusunu beklemek en iyisi.

bende mail attım 3 gün oldu dönüş bekliyorum. %76.1 le level 1 olamıyorum.

expelled olduğunuz task sayısını geçmeniz gerekiyor
diyelim 11 işte expelled oldunuz en az 12 başarılı task yapmanız gerekiyor

not ( tabi bu benim karşılaştığım durum farklı bilgisi olan paylaşabilir )

Bu pek doğru denemez. Başarılı görevlerinizin expelled'lara oranla çok daha baskın olması gerekiyor.

ankettasksever wrote:
Mister_M wrote:
ankettasksever wrote:
gisil wrote: mail attım düzeldi bugün. cevap 3-4 günü buldu ama bundan sonra emin olmadığım tasklara başlamayacağım zaten çoğu bozuk ve bazıları da aşırı çetrefilli, uzun. hiç bulaşmamak ve doğrusunu beklemek en iyisi.

bende mail attım 3 gün oldu dönüş bekliyorum. %76.1 le level 1 olamıyorum.

expelled olduğunuz task sayısını geçmeniz gerekiyor
diyelim 11 işte expelled oldunuz en az 12 başarılı task yapmanız gerekiyor

geçtim gibi sanki. %71 den %69 a düşüp leveli kaybettim. iki aydan fazla süredir level taskı yaptım çoğu %100 le sonuçlandı ve %76.1 deyim. expelled den fazla görev yaptım bence. ama bakalım ne cevap gelecek.

Leveli, "expelled" sebebiyle kaybettiğiniz zaman sizi bir hayli uğraştırıyorlar. O yüzden arkadaşları sık sık levelinizi kaybetmeyin diye uyarıyorum. Başarılı görev sayınızı iyice yükseltip beklemekten başka maalesef çözüm yok. Ama bir süredir başarılı tasklar yaptıysanız sizin az kalmıştır, yakında level 1 olursunuz.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #172

Tue Sep 17, 2019 12:29 in Turkish

Kazandığımız parayı Skrill'e, aracı bankalara kaptırmak istemiyorsak Payoneer konusunda daha ısrarcı olmalıyız. Genel forumda Payoneer update başlığında bol bol yazmalıyız. Yoğun bir talebi göz ardı edemezler.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #185

Sat Sep 14, 2019 16:39 in Turkish

Hattusas wrote: 10 farklı iş yapmışım 9 tanesinde expelled olmadım ama 1 tanesinde expelled olmuştum. Doğruluk oranım %89 şu anlık ve level almam için ulaşmam gereken test sayısı çok az kaldı. O bir kere expelled olmam level almamı etkiler mi?

Etkilemez. Eksik sayılarınızı tamamlar ve yüzdenizi de korursanız direkt level 3 olursunuz.

TASK GÜNCEL! » Post #2298

Fri Sep 13, 2019 13:33 in Turkish

star_30 wrote: 12 iş var 3ü exp. uyarı duruyor ticketler bizi ugrastiracak gibi 84 soru var 100e tamamladiktan sonra gitmezse ticket atarım artık

Durum kötü görünmüyor, level alma konusunda sıkıntı yaşamazsınız yine de tabii dikkatli olmak lazım. Ne kadar az expelled o kadar iyi. Ayrıca ticket'lara fazla güvenmeyin. "Daha çok çalışın" cevabını verebilirler. O yüzden kendi işimizi kendimiz görmemiz gerekiyor.

TASK GÜNCEL! » Post #2295

Fri Sep 13, 2019 13:16 in Turkish

star_30 wrote: bugün 5 level etkili iş yaptım birinde exp oldum sonuncusunda o işi bozmuş olabilirmi?

Görev geçmişinizde çok fazla "expelled" yoksa sorun olmaz.

TASK GÜNCEL! » Post #2294

Fri Sep 13, 2019 13:10 in Turkish

ankettasksever wrote:
besevler wrote: Yeni level alan ya da level almak üzere olan arkadaşları uyarmak gerekiyor. Level aldıktan sonra fazla "expelled" olmayın yoksa leveliniz alınır ve tekrar kazanmak için uğraşırsınız. Level alınca önceliğiniz leveli korumak olsun. Bilmediğiniz, tam olarak anlamadığınız, emin olmadığınız tasklardan uzak durun. Başarılı görevler yaparak levelinizi sağlama alın. Daha sonra zaten para kazanacaksınız.

"Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up."

Bu ifadeden kurtulmanın yolu üst üste başarılı görevler yapmaktır.

nereye kadar? bir sınır var mıdır?

Yanlış anlamadıysam level kazandıktan sonra leveli sağlama alma işini soruyorsun. Bunun net bir cevabı yok ama hiç değilse 4-5 tane üst üste başarılı görev yapmak iyi olur. Genel manada başarılı görevlerinizin expelled'lara oranla çok daha baskın olması her zaman gerekiyor.

TASK GÜNCEL! » Post #2291

Fri Sep 13, 2019 12:51 in Turkish

Yeni level alan ya da level almak üzere olan arkadaşları uyarmak gerekiyor. Level aldıktan sonra fazla "expelled" olmayın yoksa leveliniz alınır ve tekrar kazanmak için uğraşırsınız. Level alınca önceliğiniz leveli korumak olsun. Bilmediğiniz, tam olarak anlamadığınız, emin olmadığınız tasklardan uzak durun. Başarılı görevler yaparak levelinizi sağlama alın. Daha sonra zaten para kazanacaksınız.

"Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up."

Bu ifadeden kurtulmanın yolu üst üste başarılı görevler yapmaktır.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #93

Fri Sep 13, 2019 08:17 in Turkish

Ben hala Payoneer'ı bekleme taraftarıyım ama belli ki Skrill'i de değerlendirmek isteyenler var. Skrill konusunda biraz kafalar karışık. Bu konuya hakim bir arkadaşımız zahmet olmazsa kayıt aşaması, kayıt için istenen belgeler, hangi hesabın açılması gerekliliği ( tl, euro, dolar ), kesintiler, komisyonlar ve bankaya en az kayıpla çekime kadar olan aşamaları madde madde yazsa hepimizin için güzel bir rehber olur.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #64

Thu Sep 12, 2019 07:21 in Turkish

Skrill, konusunda internetteki yorumları ve burada paylaşılan deneyimleri görünce açıkçası her şeye rağmen Payoneer'ı beklemek gerektiğine inanıyorum. Olay sadece komisyon ve kesinti değil. Bankaların reddetmesi, geri dönen paraların uçup gitmesi, hesabın kilitlenmesi gibi değişik olaylar da var. Ayrıca belli ki Türkiye ve Türk üyelerle ilgili pek de dostane bir tavırları yok. Bir sorunla karşılaştığınızda sorunu çözmekle pek uğraşmıyorlar.

Sitemizdeki News and Updates kısmındaki Payoneer update başlığında elimizden geldiğince bir şeyler yazalım, gündemde tutalım çünkü sitenin adminleri orayı okuyor ve talebi görüyorlar. Skrill geldi dertler bitti sanmasınlar. Bu konuda ısrarcı olmalıyız.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #23

Tue Sep 10, 2019 09:39 in Turkish

Skrill, bizim ihtiyaçlarımızı pek karşılayan bir ödeme yönetmi değil. Kesinti ve komisyonlar yüksek. Ayrıca ülkemizdeki bazı bankalara çekimlerde sıkıntı varmış. O yüzden kendi forumumuz dışında özellikle ana forumda Payoneer konusunu gündemde tutmalıyız. Talebin yüksek olduğunu anlasınlar. Nasılsa Skrill geldi diye Payoneer arada kaynamasın.

TASK GÜNCEL! » Post #2254

Thu Sep 05, 2019 13:38 in Turkish

1430007 Entity Highlighting For Insurance Intents ---- maksimum 17 tane yaptırdı.
1429996 Entity Highlighting For Financial Intents --- maksimum 16 tane yaptırdı.
1430023 Entity Highlighting For Media/Cable Intents -- Quiz'i yaptırdı ve gitti. Büyük ihtimal biraz sonra yine gelip maksimum yaptırır.

Level 0 olan arkadaşlar, level etkili bu taskları kaçırmasınlar.

Payoneer hk. » Post #189

Wed Aug 14, 2019 09:06 in Turkish

Yeni siteye geçeli 2 hafta oldu ama hala Payoneer konusunda ciddi bir gelişme yok. Görüşüyoruz, ediyoruz falan diyorlar ama net bir ifade ya da tarih yok. 3 gün sonra mı gelecek 3 ay sonra mı belli değil. Sanırım sitenin yeni sahipleri, Türk kullanıcılar için Payoneer'ın ne kadar önemli olduğunu bilmiyorlar.

Anlaşılan yoğun bir talep olmadan bu konuyu çözmekte pek aceleci davranmayacaklar. O yüzden bence organize bir şekilde ticket gönderip durumun önemini anlatmalıyız.

Ysense İle Gelen Tüm Yenilikler » Post #10

Sat Aug 03, 2019 11:00 in Turkish

Sitenin yeni halinde olumlu denebilecek hiçbir şey yok. Şu an bırakın anket yapmayı falan mevcut paramızı bile çekemiyoruz. Parayı çekemedikten sonra günde 10 tane anket yapsan ne olur ? El değiştirme, bakım artık adı her neyse çok aceleye getirilmiş gibi görünüyor. Her şey iyice düşünülüp güzel bir değişim yapılabilirdi. Açıkçası "bir başlayalım da şikayetlere göre zamanla düzeltiriz" gibi bir hava sezdim. Çok amatör bir yaklaşım.

Payoneer hk. » Post #176

Tue Jul 16, 2019 14:52 in Turkish

besevler wrote: Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı.

Payoneer'dan, banka hesabıma genelde ertesi gün nadiren 2 gün sonra para aktarılmış oluyordu. Defalarca çekim yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız bu sefer biraz farklı oldu. Bugün, 3. gün ve hala parayı alamadım. Canlı destekten yazdım ilgileneceklerini söylediler ama biraz endişeliyim. Acaba bu tarz bir durum yaşayan ve gecikmeli de olsa parasını alan var mı ?

Daha önce böyle bir sorundan bahsetmiştim. Günler sonra sorunum çözüldü ve paramı aldım. Şu an bu tarz bir sorun yaşayan veya gelecekte yaşayabilecek üyeler için bazı bilgiler vereyim zira forumda bu konuda pek bilgi yok.

* 2 temmuz 2019'da payoneer'den banka hesabıma çekim gerçekleştirdim.

* 5 temmuz 2019'da canlı sohbetten ulaşıp paramın 3 gündür yatmadığını yazdım. Üst departmanlarına ulaştırmak üzere rapor oluşturdular.

* 8 temmuz 2019'da durum hakkında bilgi almak için tekrar yazdım. Onlar da raporun değerlendirilmesinin 1-4 iş günü sürebileceğini yazdılar.

* 11 temmuz 2019'da durumu değerlendirdiklerini ve bana ödeme ile ilgili kendi bankalarından özel bir belge göndereceklerini yazdıkları bir mail gönderdiler.

* 15 temmuz 2019'da bana yine mail yoluyla ulaşıp pdf formatlı ödemeyi kanıtlayan bir belge gönderdiler ve bunu bankama gösterdiğimde sorunun çözüleceğini söylediler.

* 16 temmuz 2019 yani bugün bankama gidip durumu anlattım ve belgeyi gösterdim. Param eksiksiz bir şekilde banka hesabıma aktarıldı.

ANKETLER » Post #4400

Wed Jul 10, 2019 15:26 in Turkish

opinionworld'deki hata düzeldi. Anketi yapmanıza izin veriyor. İlgilenenlere duyurulur.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2019 22:58:36 EST