Please wait...
HomeForumPosts by milkyway8

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by milkyway8

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #134

Thu Jan 17, 2019 10:51 in Turkish

Hallettim sonunda o meseleyi :) Amazon.tr'de harcamamı yaptım.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #128

Tue Jan 15, 2019 18:33 in Turkish

Arkadaşlar ben Tango Karta Ödeme istedim ve bugün geldi. E postaya gönderilen linke tıkladım ve bana kart bilgilerini verdi. Ben daha sonra AliExpress de denedim ve ödeme başarısız dedi. Google Play'de denedim ve ödeme gerçekleştirildi dedi. Ben anlamadım neden AliExpress siparişim gerçekleşmedi ki? Yukarıdaki arkadaşın dediğini yapıp yani önbelleği temizleyip tekrar sipariş verdim ve tekrar olmadı. Ben bu parayı sadece Google Play'de mi harcayabiliyorum yani. Zaten zar zor biriktirmiştim...

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2091

Sat Nov 10, 2018 22:47 in Turkish

cevabınız için teşekkür ederim yani anladığım kadarıyla baya bir sabır işi :)

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2087

Sat Nov 10, 2018 18:04 in Turkish

arkadaşlar ben sizin paylaştığınız anket numaralarını bulamıyorum ne olur biriniz yardım etsin ne olur. ben hiç anket bulamıyorum son 1 haftadır hepsinden de atıyor beni. internette gezinirken ekşide gördüm burayı tıkladım kaydoldum. gelirimi de 20bbin dolar yaptım. sonra kendime göre hallettim gerisini. ama en azından günde 1 tane anket yapsam bu benim için büyük gelir olur. ayda 30 dolar kazansam ben çok mutlu olurum.
Anket geldiğinde aranıyor diyor sonra da size uygun bir anket bulamadık diyor. yani bu normal mi? normalse ona da razıyım. teşekkür ederim.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2061

Fri Nov 09, 2018 01:05 in Turkish

ben hiçbirini de yapamadım maalesef
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 15:27:20 EST