Please wait...
HomeForumPosts by EphiiaLtes

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by EphiiaLtes

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #165

Tue Sep 17, 2019 05:18 in Turkish

Suber16 wrote: Ttansferwiseda dolar hesabi yok muydu acmasi cok kolay omun keske skrill dolardan dolara atsaydiniz sadece dolardan yl de yerdnz kur faki o da 3 5 tl olurdu bizdenogrenmis olurduk bunu super olurdu

Transferwife geçerli banka para birimlerinde euro var

Amerikan doları ise geçerli olmayan para birimleri arasında

Benim extra masrafım skrill usd hesabından skrill euro hesabına aktarım ücretinden mağdur oldum

Eğer skrill hesabını euro açıp direk transferwife aktarım sağlamış olsaydım toplamda 45₺ kesintim olacaktı.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #162

Tue Sep 17, 2019 04:59 in Turkish

Suber16 wrote: Skrill dolardan transferwise euroya atabilir kur farki yer ama skrill euro acmasina gerek yok ayrica skrill euro acmasi icin ekstra skrill acacak sknti is o

Evet skrill usd hesabım vardı skrill euro hesabı açıp skrill usd hesabımdan skrill euro hesabıma transfer gerçekleştirdim.

11$ ücret gitmiş ücret kısmında 11$ yazıyor

5.50€ da skrill euro hesabından transferwife aktarım ücreti

2.04 € da transferwifedan türk bankasına çekim ücreti

Altı üstü 50$ çekim talebinde bulundum fakat 80₺ kesintiye uğradım

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #154

Tue Sep 17, 2019 04:03 in Turkish

Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote:

2.04€ kesinti yapıcak transferwise yani 26.34€ türkiyeye giriş yapacak sadece paranın 36₺ civarı skrill kesiyor 12₺ ise transferwise kesiyor kesin ve net bilgi olarak 48₺ buhar oluyor

Dostum sen 50 dolar yani 45 euro çekmedin mi ? Şu anda banka hesabına 26,34 euro geliyorsa demekki toplamda 18 euro buhar olmuş durumda buda şu anki kurdan 115 lira yapıyor benmi yanlış hesaplıyorum ?

Skrill 50 usd gönderimi 33€ olarak hesapladı
Önce skrillden skrille gönderim yaptım

Skrillden skrille 11$ kesmiş :/

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #152

Tue Sep 17, 2019 03:48 in Turkish

Kim ne derse desin istediğiniz yöntemi deneyin hem uğraştırıcı hem fazla kesinti vs

En güzeli ve rahatı payoneer 2$ kesinti olay bitti. Pişman mıyım çektiğime ? Değilim ihtiyacım vardı çünkü ama tekrar çekermiyim ? Çekmem.

Hem birktirmek gerekicek o zamana kadar da payoneer gelir sanırım.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #151

Tue Sep 17, 2019 03:45 in Turkish

Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote:
Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote: Evet skrill hesabına 50 usd geldi
Transferwise parayı nasıl aktaracağım yardımcı olur musuunux ?

Transferwise clickbanktan ödeme alma ve Nasıl Yurtdışıdan az masraf ile Türkiye'ye para getirilir? - YouTube

Yapmanız gerekenleri söylüyorum adım adım , bu video'da anlatılandan yola çıkarak 1.55 dakikadan sonra izlerseniz Transferwise'dan dolar gönderiliyor ama alınamıyor diyor yani ne yapacaksınız ,

1- Skril'de euro hesabı açıyorsunuz yani içerdeki paranızı euro'ya çeviriyorsunuz.

2-Transferwise'dan euro hesabı açıyorsunuz..

3- Skrill'den para gönderme kısmından Transferwise'da oluşturduğunuz euro hesabının İBAN'ını yapıştırıp gönderiyorsunuz.

Hepsini gerçekleştirdim 50 usd 33.86€ olarak geçti bunun 5.50€ işlem ücreti kesti skrill 28.36€ olarak transferwise hesabına gönderdi.

Transferwise türk bankasına ne kadar kesinti yapıcak bilgin var mı ?

Bende yapı kredi , qnb finansbank hesabı var

Normalde 50 usd 45 euro yapıyor 5.5 euro'da skrill kesse 39.5 euro kalıyor demekki 10 euro kadar daha buhar olmuş durumda bunuda transferwise kesti dersek hiçde cazip değilmiş demekki , Suber16'nın anlattığına göre sizin yapmanız gereken Transferwise'daki euro hesabını TL'ye çevirip tl olarak banka hesabına çekmek ordan ayarlayın artık nasıl olacaksa 12.5 liralık kesinti daha olacakmış.

Suber16 adlı arkadaşın yorumuna göre bakarsak 81 lirasını euroya çeviriyor skrill'den öyle gönderiyor 34 lira kesinti oluyor , Transferwise'a gelen parası 46 lira değerinde euro oluyor onuda tl'ye çeviriyor ve 3 liralık kur farkı kesiyor 43 lira kalıyor onuda türk bankasına çekmek istediğinde 12.5 lira kesiyor kendisine 31 lira kalıyor .

Yani toplamda Skrill'den banka hesabına 50 liralık kesinti olması gerekirken sende daha transferwise'a geldiğinde 20 euro buhar olmuş durumda. Suber16'nın bu durumu aydınlatması lazım ;

Suber16 wrote: Arkadaslar ben skriill tl den direk bankaya cekmedim o riski almadim ben transferwise euro hesabi acip oraya gonderdim oradan tl ye cevirp bankaya attim en garanti yolu bu skrillde hem tl hem euro ayni hesaptan acilmiyor ayrica skrill euro acmaniz gerekiyor

Suber16 wrote: Skrill 81tl olan hesabimdan transferwise a euro hesabina atti cevurdimi napti bilmiyorum valla ama kur farki cok degil arkdslar 34tl kesti 46 tl olrak skrillden cikti . Transferwise eurodantl ye cevirdigmdede 3tl kesti 43tl kaldi transferwiseda l. Bankayya cekmek istedigimdede 12.50 tl transferwise kesti yani 100dolarlik vekimde kaybimiz 50tl ortalama diyebiliriz ama 10dolar cekersenz hepsi gidr tabiki

2.04€ kesinti yapıcak transferwise yani 26.34€ türkiyeye giriş yapacak sadece paranın 36₺ civarı skrill kesiyor 12₺ ise transferwise kesiyor kesin ve net bilgi olarak 48₺ buhar oluyor

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #148

Tue Sep 17, 2019 03:00 in Turkish

Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote: Evet skrill hesabına 50 usd geldi

Transferwise clickbanktan ödeme alma ve Nasıl Yurtdışıdan az masraf ile Türkiye'ye para getirilir? - YouTube

Yapmanız gerekenleri söylüyorum adım adım , bu video'da anlatılandan yola çıkarak 1.55 dakikadan sonra izlerseniz Transferwise'dan dolar gönderiliyor ama alınamıyor diyor yani ne yapacaksınız ,

1- Skril'de euro hesabı açıyorsunuz yani içerdeki paranızı euro'ya çeviriyorsunuz.

2-Transferwise'dan euro hesabı açıyorsunuz..

3- Skrill'den para gönderme kısmından Transferwise'da oluşturduğunuz euro hesabının İBAN'ını yapıştırıp gönderiyorsunuz.

Hepsini gerçekleştirdim 50 usd 33.86€ olarak geçti bunun 5.50€ işlem ücreti kesti skrill 28.36€ olarak transferwise hesabına gönderdi.

Transferwise türk bankasına ne kadar kesinti yapıcak bilgin var mı ?

Bende yapı kredi , qnb finansbank hesabı var

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #146

Tue Sep 17, 2019 01:59 in Turkish

Evet skrill hesabına 50 usd geldi

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #138

Mon Sep 16, 2019 21:37 in Turkish

Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote:
Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote: Hesabı usd olarak açanlar peki ? Ne olacak?skrill hesabım usd şuan ve ysense den talep gönderdim ? Gelir mi ? İade mi olur ?

Hesap usd ise burdan çıktığı gibi usd olarak gelmesi lazım ama Türk bankalarına çekmeyi denemeyin burdaki arkadaşların anlattığına bakarsak epey yoluyorlar. Transferwise'dan hesap açıp oraya çekin ordanda türk bankasına çekin burayada detaylı olarak adım adım paylaşın durumu , belki aynı yöntemle çekmek isteyen arkadaşlar olacaktır. Ben payoneer'i bekleyeceğim..

Usd olarak gelir ise transferwise ile çekeceğim

Önceki sayfada arkadaş şöyle yapmış , Skrill'den Euro hesabı açıyor sonra Transferwise'dan Euro hesabı açıp ordaki iban'a parayı gönderiyor Skril'den , yani Euro-Euro olarak gidiyor ve Transferwise'a gelen parayıda Tl'ye çevirip direk banka hesabına çekiyor. Yani sizin yapmanız gereken Usd gelen parayı skrill'de euro hesabı açarak euro'ya çevirmeniz ben böyle anladım kolay gelsin tekrar , işlemler olunca burdan paylaşırsınız..

Suber16 wrote: Arkadaslar buradan skrille gondereceksiniz oradanda transferwise hesabiniza atacaksiniz ordan tl ye cevirip banka hesabiniza cekeceksiniz skrillde euro hesabi acin benim tl idi kapattim euro sctim dogrulama yapmam gerek skrilldede para gonder kismina basinca sizden iban swift falan istiyor bunuda ttansferwise i actiginizda ordan aliyorsunuz

Çekim talebim gerçekleşmiş 50 usd çekmiştim 50 usd olarak geldi şuan. Euro ya mı çevireym yoksa dolar olarak transferwise hesabına mı çekeyim ?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #126

Mon Sep 16, 2019 09:50 in Turkish

Thelastair wrote:
EphiiaLtes wrote: Hesabı usd olarak açanlar peki ? Ne olacak?skrill hesabım usd şuan ve ysense den talep gönderdim ? Gelir mi ? İade mi olur ?

Hesap usd ise burdan çıktığı gibi usd olarak gelmesi lazım ama Türk bankalarına çekmeyi denemeyin burdaki arkadaşların anlattığına bakarsak epey yoluyorlar. Transferwise'dan hesap açıp oraya çekin ordanda türk bankasına çekin burayada detaylı olarak adım adım paylaşın durumu , belki aynı yöntemle çekmek isteyen arkadaşlar olacaktır. Ben payoneer'i bekleyeceğim..

Usd olarak gelir ise transferwise ile çekeceğim

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #124

Mon Sep 16, 2019 08:00 in Turkish

Hesabı usd olarak açanlar peki ? Ne olacak?skrill hesabım usd şuan ve ysense den talep gönderdim ? Gelir mi ? İade mi olur ?

Skrill usd açma hakkında ? » Post #2

Mon Sep 16, 2019 07:49 in Turkish

Bilgisi olan yok mu ?

Skrill usd açma hakkında ? » Post #1

Mon Sep 16, 2019 07:31 in Turkish

Merhaba skrill hesabını usd olarak açtım ve ysense de bulunan 50$ gönderim talebinde bulundum.Skrill e usd olarak gelir mi ? Yoksa bir takılma yaşanır mı ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #121

Mon Sep 16, 2019 07:20 in Turkish

Suber16 wrote: Arkadaslar buradan skrille gondereceksiniz oradanda transferwise hesabiniza atacaksiniz ordan tl ye cevirip banka hesabiniza cekeceksiniz skrillde euro hesabi acin benim tl idi kapattim euro sctim dogrulama yapmam gerek skrilldede para gonder kismina basinca sizden iban swift falan istiyor bunuda ttansferwise i actiginizda ordan aliyorsunuz

Peki benim skrill usd olarak açtım ysenseden gönderim talebide oluşturdum ? Durum ne olur ? Bilgin var mı ?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #110

Sat Sep 14, 2019 13:41 in Turkish

Skrill hesabını usd olarak açtım ve airtm hesabı açtım kimlik bilgilermi gönderdim skrillden airtm ye aktarıp oradan da ltc ye aktarıcam bakalım 50 dolarda kesintiler ne olacak şuan için ysense den skrill e gönderim talebi oluşturdum pazartesiyi beklemekteyim

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #3

Wed Aug 28, 2019 23:40 in Turkish

çok güzel haberler ne zamandır bakıyorum artık ümidimi kesmeye başlamıştım

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1015

Tue Aug 28, 2018 22:32 in Turkish

Merhaba arkadaşlar

Payoneer hesabı tanımlamak istediğim de bu uyarıyı alıyorum your account is awaiting approval. Bu süreç ne kadar sürüyor ?.

Clixsense Yardım » Post #1976

Tue Aug 28, 2018 22:32 in Turkish

Merhaba arkadaşlar

clixsense yi yeni kullanmaya başladım fakat şuan 22$ var payoner hesabı açtım ve bağdaştırmaya çalıştım payoneer hesap onayı bekliyor dün akşam 22:00dan itibaren.
Aldığım uyarı aynen şu :

We're sorry, your Payoneer account has not yet been approved

Bu durumu nasıl aşabiliceğim konusunda yardım eder misiniz ? Eksik yaptığım birşey mi var ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 22:20:54 EST