Please wait...
HomeForumPosts by busears11

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by busears11

TASK GÜNCEL! » Post #4527

Sat Nov 07, 2020 09:38 in Turkish

arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır hiçbir ankete katılamıyorum.

We've noticed that some of your responses are not being provided as directed or are inconsistent with previous responses.
While our Quality Assurance Team reviews your responses, we're restricting your access to Surveys.

Why are "surveys not for me"?

Sayfamda sürekli bu uyarı çıkıyor cevaplarımın yanlış olduğunu ve erişim kısıtladıklarını söylediler.Bu ne kadar devam eder?? BİLGİNİZ VAR MI? yoksa b daha hiç yapamaz mıyım?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #18

Mon Jul 27, 2020 13:35 in Turkish

Nüfus cüzdanımın fotığrafını falan yollafım ama sadece bu kadar zatrn hesabımı 2 yı önceaçmılgım çoktan doğrulandı yani diye düşünüyorum ama kimliğimi yeni yolladım submitted yazıyo onaylanması falan gerek mi öyle bi bişdirim gelir mi acaba

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #16

Sun Jul 26, 2020 12:05 in Turkish

Merhaba mail ne zaman geldi bağlamak linki bana gelmiypr ve şöyle yazıyor iki üş tane neden söylemiş. İşte belirsiz adres olabişir mobiş dorğrulama gerekebilir falan diyeö ne yapmam lazım bilgin var mı

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #15

Sun Jul 26, 2020 12:01 in Turkish

Ya ben ilk defa çekim talebinde bulundum yukarda yazdığım şeyşefi söyledir iite mobil doğrulama yok falan belirisiz adrea gibi ne yapmam lazım ya lütfem yardımcı olun paramı alamıyorum

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #11

Fri Jul 10, 2020 12:40 in Turkish

Para hesabıma geri yatmış ve şöyle yazıyo We are unable to ship due to an unrecognizable address.
-It was returned by carrier due to an deliverable address.
-Your account may need to undergo Mobile Verification. Ne yapmam gerek şuan

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #10

Fri Jul 10, 2020 02:21 in Turkish

Aslında ben de aynı maille açmıştım fakat payooner hesabını açalı 2 yıl falan oldu. o zaman da çekim talebinde bulunmadığım için clixsense ve payooner hesabım zaten bağlı değildi. Geçen çekim talebinde bulunduğumda payoonerden çekmek için sadece şifre girdim ve şöyle bit mail geldi Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your Payoneer $ 52 is ready. - ySense Team. Yani şuan bu para nereye gitti ne zaman gelir anlamadım.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #8

Fri Jul 10, 2020 01:27 in Turkish

Merhaba ben de çekim talebinde bulundum ama bağlanma linki gelmedi ya neyden kaynaklı olabilir acaba payoner hesabımı öncedem açmıştım ne zaman bu link gelir bağlama linki

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #7

Fri Jul 10, 2020 01:26 in Turkish

Merhaba bi konuda sıkıntı yaşıyorum bilen birisi varsa yazabilir mi? Ben payooner hesabımı önceden açmıştım. Geçen gün de anketlerimi bitirdim ve çekme talebinde bulundum payooner üzerinden fakat sadece şifremi yazdım herhangi bir link gelmedi. 2 gün oldu payoner hesabum buraya bağlı olup olmadıüını göremiyorum ya da linkin şifre girdiğim zaman mı gelmesi gerekiyordu anlayamadım. Ticket açtım fakat başka bir yol söylüor yani linkten bahsediyor ama link gelmedi bana ve o hesabımın Prodge gibi bir şeye bağlanmış olması yazıyor nasıl yapacağım yardım eder misiniz

YSENSE YARDIM » Post #135

Thu Jun 18, 2020 10:53 in Turkish

payoneri buraya nasıl bağladın?

YSENSE YARDIM » Post #134

Thu Jun 18, 2020 10:51 in Turkish

payoneri nasıl bağladın ve paranı alabildin mi?

YSENSE YARDIM » Post #133

Thu Jun 18, 2020 10:38 in Turkish

merhaba, 52$ a ulaşınca nasıl para çekebilirim? bir ara para çekme yeri kapalıydı şuan durum nedir?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1016

Thu Aug 30, 2018 05:09 in Turkish

arkadaşlar ziraatin kartı var bende ama kyknın kredisi için verildi.Ödemeyi Hiç ordan çektiniz mi ? Sıkıntı olur mu yaani?

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #100

Sat Jul 28, 2018 05:49 in Turkish

Verify Whether The Person Still Works At The Given Company At Giv... 1286979
ARKADAŞLAR BU TASKI YAPAN VAR MI ÖZETLE ANLATABİLİR Mİ NASIL OLDUĞUNU KOLAYA BENZİYOR

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1475

Fri Jul 27, 2018 04:16 in Turkish

sakız anketi geldi video izletti kısa srücek dedi.Yaptım biraz video izledim.Survey is closed dedi.Neden böyle oldu bilginiz var mı?

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1471

Thu Jul 26, 2018 02:56 in Turkish

toluna anketi geldi 1.30luktu galiba tam hatırlamıyorum miktarını. Yapmaya başladım bir anda tolunanın sayfasına gitti anketten atıldım doğal olarak size de oldu mu ?

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #49

Tue Jul 24, 2018 07:56 in Turkish

ya beni direk atıyor anlamıyorum hiçbir ankete giremiyorum speak up olmuyo diğerleri anında atıyor opinion worlde girenler var ondan da direk atıyor offersta personaly ödeme yapmıyor ne oluyor anlamıyorum

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #43

Mon Jul 23, 2018 09:11 in Turkish

ya arkadaşlar son zamanlarda hiçbir anketi yapamıyorum hepsinden atıyo speak up 1 mavi olan ankete giriyorum samplicious.. diyo sonra hemen yeni anket aranıyor diyo sanki oraya girmesi gerkiyoda giremiyo gibi aynı şey opinion world de var ticket açıyorum cevap yok ne yapacağım yardım edin hiç anket yapamıyorum personaly de zaten vermiyor sizin personaly anketleriniz ödeniyor mu bi kaç kişiyle konuştum kimisi ödeniyo diyo kimisi ödenmiyo diyo sorun ne?

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #40

Fri Jul 20, 2018 10:18 in Turkish

son iki gündür hiçbir anketi yapamıyorum hepsinden anında atıyo ya da biraz ilerleyip atıyor.Tek sorun bende mi anlaamdım? Dün bi tanesini bitidim teşekkür etti ödeme yapmadı. Acaba anketlerdeki doğruluk oranım mı düştü? Nasıl görebilirim?

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1408

Fri Jul 13, 2018 12:28 in Turkish

arkadaşlar personalyde anket yapıyorum ama ödeme yapmıyor ticket yazdım geri dönüş olmadı nasıl düzelir bilen var mı ?

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1391

Sat Jul 07, 2018 13:11 in Turkish

Personalyde anket param gelmiyor bu kaç oldu ne yapacağım !
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 23:07:13 EST