Please wait...
HomeForumPosts by OnlineOgretmen

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by OnlineOgretmen

Payoneer Hakkında » Post #27

Mon Jun 22, 2020 13:29 in Turkish

Payoneerden onay almadan 2 defa çekim yaptım. Üçüncüsünü de yapacağım sorun olmadı hiç.

rise of kingdoms 17.50 » Post #26

Mon Jun 22, 2020 13:23 in Turkish

BLACKNAVYBLUE1 wrote: Kaç günde bitmeli bu teklif bilen var mı?
Genelde hangi offerdan çözdüysen onun şartlarına bakman lazım. Yazmasa bile genelde uygulamayı indirdikten sonra 2 dakika içerisinde giriş yapmak gerekiyor. Ayrıca tekliflerin çoğu 30 günü süre sınırı olarak baz alıyor. Ama teklifte özellikle bir süre sınırı konulduysa ona uyman lazım.

Welcome to Appen taskını yapamıyorum. » Post #1

Mon Jun 22, 2020 13:19 in Turkish

Arkadaşlar Figureight Appen'e dönüştükten sonra bu welcome to appen taskı geldi. Tıkladığımda bunu yapmaya izniniz yok diyor. Bunun sebebini biliyor musunuz? Teşekkür ederim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #22

Sun Jun 21, 2020 14:38 in Turkish

Altınlar level 16 dan sonra demircide çok harcanıyor.

rise of kingdoms 17.50 » Post #21

Sun Jun 21, 2020 14:37 in Turkish

Vip 3 te vip dükkânından indirimli 1 saatlik hizlandiricilardan alabilirsiniz artık. Bir de sürekli kaynak toplayin ilerleyen levellerde 3 milyon a yakın kaynak istiyor.

rise of kingdoms 17.50 » Post #16

Fri Jun 19, 2020 14:38 in Turkish

Ben yüklediğimde 11 günde bitirin diyordu. Ilk linkte oyuna başladığım ve foruma sorduğum mesaj var Ikinci linkte de bitirip ödemeyi aldığımı yazmışım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ | ySense Forum

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ | ySense Forum

Ben 13 milyonluk bir klanda liderdim. Belki liderliğin etkisi olmuştur. Ama etkinliklerin tamamını bitirmeye çalıştım ve internetten gerekli bina gelişmelerine bakıp önceden yükseltiyordum. Ayrıca cevherleri Vip puanına yatırdım ilk günlerde. Vip ousnı sizi komple geliştiriyor ve vip dükkânından avantajlı hızlandırıcıları alabiliyorsunuz. Oyundaki altınlarla tabii.

rise of kingdoms 17.50 » Post #12

Fri Jun 19, 2020 07:04 in Turkish

Hızlandırıcılarla internetteki süreyi düşürmüş oluyorsunuz. 11 günde bitti benim.

YSENSE YARDIM » Post #138

Fri Jun 19, 2020 07:01 in Turkish

busears11 wrote: payoneri nasıl bağladın ve paranı alabildin mi?
Cashout tıklayıp Payoneer seçilmeli. Ardından onay maili geliyor. Payoneer hesabınız bağlanmış oluyor.

YSENSE YARDIM » Post #137

Fri Jun 19, 2020 07:00 in Turkish

sevayd6 wrote:
gisil wrote:
sevayd6 wrote: merhabalar arkadaşlar ilk defa ödeme talebi istedim geçenlerde ve bugun para payoneer hesabıma geçmiş ama kimliğim payoneer tarafından onaylanmamış ne yapmam gerekiyor bu durumda? payoneerdeki 50 dolar kutucuğunun altında para çek yazıyor tıklamalı mıyım? yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum. bilen aydınlatabilir mi lütfen

para geçtiyse hemen çekin tabii ki.

kimliğim hala submitted pozisyonunda ama, sıkıntı yaratır mı acaba?
Payoneer'e banka hesabını tanımladıysanız sorun yaşamazsınız. Bu hep yapılan bir hata çünkü. Bankadaki hesabınıza bir ad tanımlıyorsunuz. Payoneer'e de hesabınızın adını aynen yazıyorsunuz.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #683

Fri Jun 19, 2020 06:35 in Turkish

Adgemden Gun of Glory teklifini tamamladım. Ücreti yatırmadılar bilginiz olsun.

Appen » Post #299

Thu Jun 18, 2020 07:42 in Turkish

Merhaba. Appen task bölümünde 'welcome to appen' taskı var. Tıkladığımda bunu yapmaya izniniz yok diyor. Neyi eksik yapmış olabilirim? Figureeight olduğu zamanlarda sürekli task çözüyordum.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #672

Wed Jun 17, 2020 15:03 in Turkish

Ahu28 wrote: Rise of Kingdoms 1 haftada 13 lvl oldum. Oyunu bitiren arkadaşlar biraz ipucu verebilir mi biraz zorlaşmaya başladı.
Birlik etkinliklerine katılın. Sağ üstteki etkinlik kağıdına tıklayıp o görevleri tamamlayın. Bir de günlük görevleri tamamlayın ve cevherleri vip puanına harcayın. vip 3 olunca vip dükkanından hızlandırıcı 1 saat şeklinde satın alabilirsiniz hem de indirimli.
Ayrıca internetten kale seviyelerinin gerekliliklerini gösteren tablolar var onlardan bulun ve zamanınız varken ileri seviyelerdeki gereklilikleri önceden geliştirin. Ayrıca birlik dükkanından bireysel kredilerinizle hızlandırıcı satın alabilirsiniz. Bireysel krediler de birliğe yaptığınız yardımlardan yardımlarınızdan geliyor. Aslında oyunda çok püf nokta var ama uzun sürer anlatması. Şansıma ben gittiğim birlikte lider oldum. İttifaklar kurup savaşlara da katıldım oyuna baya bağlandım da açıkçası. Kısa süren geliştirmeler de hızlandırıcı kullanmayın. Baktınız yetişmiyor 7 tllik paketlerden alın. 18 dolar yatınca 7 tlnin hesabı olmuyor

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #659

Mon Jun 15, 2020 17:01 in Turkish

bdemircii wrote: Rise of kingdoma dün başladım 8.seviye kale şu anda 2inşaatçıyı verimli kullanmaya çalışıyorum fakat bir binayı artırmak için başka binaları da artırmak gerekiyor ve uzun bir süreç bu 20güne bitme imkanı var mı

80saate yakın hızlandırıcı biriktirdim görevleri felan tamamlayıcınca 150saatlik felan okur hızlandırıcı elde etmenin püf noktası var mı ve ordu sadece toplamaya veya barbar kesmeye mi yarıyor
Benim 17. Leveli görmem 10 gün sürdü. level 16 da 7 günlük hızlandırıcı veriyorlar. Güçlü bir klanda olun ve bütün etlinliklere katılın daha hızlı gelişirsiniz. Binaları da beraber geliştirmeye çalışın. Hastane, duvar, han, askeri eğitim binalarını, akademiyi heo geliştirin. İleriki levelllerde bunların çoğunu mecburen geliştirmeniz gerekecek çünkü.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #638

Wed Jun 10, 2020 12:08 in Turkish

Revenueden yaptım hemen ödedi.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #636

Wed Jun 10, 2020 08:37 in Turkish

Revenueden indirmiştim. Iki katıyken. Hesabımı da satmayı düşünüyorum şu an orada. Bir de oyun ciddi anlamda bağımlılık yapıyor kapılabilirsiniz.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #635

Wed Jun 10, 2020 08:35 in Turkish

gokanf6336 wrote: Rise of Kingdoms: Lost Crusade ayet studio 11280 $

arkadaşlar bu oyunu 6 gün önce indirdim 17 level diyor cok zor başka indirip başlayan var mı ip ucu ve destek olalaım bir birimize bitmeli bir an önce
Arkadaşlar an itibariyle bitirdim anında 18 dolar ödeme yaptı

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #596

Sat May 30, 2020 15:10 in Turkish

Arkadaşlar Rise of Kingdoms oyun teklifi alan oldu mu ?

ANKETLER » Post #300

Wed May 27, 2020 05:44 in Turkish

busdifat wrote: 3 dakika süren 5 soruluk şeker bir anketti axa sigorta falan... 26 May 2020 11:02 PST Survey Daily Survey - 202005264 - Complete $0.5800

Bitirdim bu anketi ama bana ödeme yapmadı .

Para kaç gün hesabımızda kalıyor? » Post #4

Wed May 20, 2020 17:41 in Turkish

hiinsect wrote: Arkadaşlar merhaba yeniyim hiç anket gelmiyor,oyun oynarayarak 7 dolar kazandım uzun bir süre 52 dolara tamamlayamam diye düşünüyorum.Hesapta olan paranın zaman aşımına uğruma durumu var mı? Örneğin şu kadar sürece hesabına aktardın yoksa siliniyor vs. Ben bir yıla anca tamamlarım çünkü.

Eskiden 3 ay boyunca hiç işlem yapmadığınız zaman hesap pasif oluyordu.

ANKETLER » Post #228

Wed May 20, 2020 10:11 in Turkish

Hey gidi Clixsense hey. Zamanında anket beğenmezdik. Şimdi ne anket var ne task.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 22, 2021 21:33:36 EST