Please wait...
HomeForumPosts by Mister_M

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Mister_M

Task Level Sorunu » Post #13

Tue Sep 17, 2019 13:51 in Turkish

star_30 wrote:
Mister_M wrote:
Mister_M wrote:
ankettasksever wrote:
gisil wrote: mail attım düzeldi bugün. cevap 3-4 günü buldu ama bundan sonra emin olmadığım tasklara başlamayacağım zaten çoğu bozuk ve bazıları da aşırı çetrefilli, uzun. hiç bulaşmamak ve doğrusunu beklemek en iyisi.

bende mail attım 3 gün oldu dönüş bekliyorum. %76.1 le level 1 olamıyorum.

expelled olduğunuz task sayısını geçmeniz gerekiyor
diyelim 11 işte expelled oldunuz en az 12 başarılı task yapmanız gerekiyor

not ( tabi bu benim karşılaştığım durum farklı bilgisi olan paylaşabilir )

henüz 100 soru yapmadım ama bendede o uyarı var. 12 işim var bunlardan 3 ü exp. sadece. ha work modları saymazsak bile 9 da 3 hatam oluyor yani başarılı iş sayisinin exp. ten 1 fazla olmasi yetmiyor başka bir orani var sanırım.

örnek olarak verdim belirttiğim gibi hem test açısından hem görev açısından bir hayli yukarıda olmanız ggerekiyor
O dönemde bende levelimi kaybetmiştim 11 expelled olmuştum ve sadece 7 başarılı göreve sahiptim tam hatırlamıyorum ama ya 12 yada 13 başarılı görev den sonra lvlim geri gelmişti oranım %81 di ve lvl 1 dim sonradan bol bol task yaparak düzelttim

Task Level Sorunu » Post #7

Tue Sep 17, 2019 12:10 in Turkish

Mister_M wrote:
ankettasksever wrote:
gisil wrote: mail attım düzeldi bugün. cevap 3-4 günü buldu ama bundan sonra emin olmadığım tasklara başlamayacağım zaten çoğu bozuk ve bazıları da aşırı çetrefilli, uzun. hiç bulaşmamak ve doğrusunu beklemek en iyisi.

not ( tabi bu benim karşılaştığım durum farklı bilgisi olan paylaşabilir )

Task Level Sorunu » Post #6

Tue Sep 17, 2019 12:07 in Turkish

ankettasksever wrote:

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #201

Sun Sep 15, 2019 06:43 in Turkish

star_30 wrote: sanırım level alinca ilk olarak review annotated task ini yapmaliyiz 20 soruyla acc. kontrol altina alinir biraz :)

:thumbup:

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #197

Sun Sep 15, 2019 06:17 in Turkish

Hattusas wrote: Çok teşekkür ederim güzel cevaplarınız ve ilginiz için. Araştırmaların sonucu ücretlere baktım birazcık. En yüksek olan Duplicate Fashion Product Identification sanırsam. 0.06$ ile ödeme yapılıyor. Review taskleri baya uzun ama level için yapılır ücreti zaten 0.01 bile değil sanırsam gördüğüm kadarıyla. 0.075 ödüyor.

Günde fix 2 saat ayırabilirim en az. Umarım ayda 30-40 dolar kazanabilirim taskler sayesinde. Günde 5-6 saat ayıramam belki ama 2-3 saat ayırabilirim.

Duplicated ve clothing taskları 0.02 cent veriyor

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #194

Sun Sep 15, 2019 05:52 in Turkish

star_30 wrote: peki bu zor görevleri siz hiç denedinizmi risklimi yoksa ugrastırıcımı? ucretleri zorluğuna/ugrastiricilığına göre az diyemi yapmiyorsunuz.

zafira arkadaşımızın dediği gibi yarıdan fazlası hatalı benim şu an yaptığım tasklar duplicated ve clothing taskları bu tasklardan az çok bir şeyler kazanabiliyorum bunun dışında günlük takip ediyorum ara sıra tadımlık tasklar geliyor
biraz zaman ayırmanız ve acele etmemeniz gerekiyor şu an için tasklar ölü durumda

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #192

Sun Sep 15, 2019 05:42 in Turkish

star_30 wrote: açık kadın fotograflarının bulunmadığı çokça yapabileceğimiz taskler yokmu duplicate fashion bize uygun değil(din ahlakı-normal ahlak)

clothing categorization & review annotated buildings

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #190

Sun Sep 15, 2019 05:08 in Turkish

zafiraa wrote:
Hattusas wrote:
zafiraa wrote:
Hattusas wrote: 10 farklı iş yapmışım 9 tanesinde expelled olmadım ama 1 tanesinde expelled olmuştum. Doğruluk oranım %89 şu anlık ve level almam için ulaşmam gereken test sayısı çok az kaldı. O bir kere expelled olmam level almamı etkiler mi?

level almanıza engel olan bişeyler var gibisinden 4. uyarı maddesi belirmediyse alırsınız çok dikkat edin eskiden bukadar katı değildi şimdi fazla ex olma şansı vermiyorlar hemen 4.uyarı maddesi beliriveriyor

o madde belirdiğinde level alana kadar yaptığınız tasklarla 2 hesap 0 dan yaparsınız aman dikkat

Evet, kurallar çok katı olmuş. Task kısmında bu durumdan muzdarip kişiler olunca tedirgin oldum biraz. Expelled olunca sıkıntı yaratıyormuş F8. Öyle bir durum olursa baştan hesap açıp buraya yükselmek daha kolay olur dediğiniz gibi çünkü baya task çözmemiz gerekiyormuş o maddenin de kabul olması için.

Benim sadece 1 expelled olmuş taskim var. Diğer 9 task güzel hatta yüzdeleri de düşük denemez. Umarım level şartlarını sağladığımda öyle bir madde eklenmez. 3-3.5 aydır level almayı bekliyorum. Bu anketlerle gidişat iyi değil. 0.20$'a anket çözer olduk. Bir an önce Task yapmak istiyorum.

Level alınca zibilyon tane task çıkıyormuş bunlardan hangisi başlangıç seviyesine uygun, hangisi hatalı bilmiyorum. O yüzden de biraz tedirginim. Kolay Taskler var ise onlarla başlamam daha doğru olur sanırım levelimi düşürmemek adına.

zibilyon tane kadar task yok :) liste kalabalık görünüyor fakan neredeyse tamamı işe yaramaz tasklar ya hatalılar ya limitleri düşük yada çok zorlar

eskiden select taskları vardı level etkili quizi 30 veya 40 soruluk hesapları biz onlarla sağlama aldık sonrasında geriye dönük yapılanları level etkisiz hale getirdiler ve uzunca bir süredir listede yoklar seri şekilde fiş taskları gelirdi çok basit onlarda şimdilerde görünüp kayboluyorlar eskiden limit yaptırırdı

level aldığınızda sizin için en basit olan clothing level 1 ve duplicate level 3 taskı var onlar sürekli gelen tasklar seri geldiğinde gün içinde iyi sayı bırakıyor sadece bu kisini takip ederek 2*3 hafta içinde hatırı sayılır bi sağlamlık yakalarsınız acc nizde chat olayı kapandı kapanmasaydı yardımcı olurduk :(

edit : Mister_M arkadaşımızda aynı tasklardan bahsetmiş review annotated buildings tasklarını sadece nedir diye açıp bakmışlığım var yapmadığım için aklımdan çıkmış onlarda bir nevi select taskı gibi levelinize çok faydası olur

tabi senin gibi üstadların bu forumda olması gayet iyi :thumbup:

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #188

Sun Sep 15, 2019 04:59 in Turkish

Hattusas wrote:
zafiraa wrote:
Hattusas wrote: 10 farklı iş yapmışım 9 tanesinde expelled olmadım ama 1 tanesinde expelled olmuştum. Doğruluk oranım %89 şu anlık ve level almam için ulaşmam gereken test sayısı çok az kaldı. O bir kere expelled olmam level almamı etkiler mi?

level almanıza engel olan bişeyler var gibisinden 4. uyarı maddesi belirmediyse alırsınız çok dikkat edin eskiden bukadar katı değildi şimdi fazla ex olma şansı vermiyorlar hemen 4.uyarı maddesi beliriveriyor

o madde belirdiğinde level alana kadar yaptığınız tasklarla 2 hesap 0 dan yaparsınız aman dikkat

Evet, kurallar çok katı olmuş. Task kısmında bu durumdan muzdarip kişiler olunca tedirgin oldum biraz. Expelled olunca sıkıntı yaratıyormuş F8. Öyle bir durum olursa baştan hesap açıp buraya yükselmek daha kolay olur dediğiniz gibi çünkü baya task çözmemiz gerekiyormuş o maddenin de kabul olması için.

Benim sadece 1 expelled olmuş taskim var. Diğer 9 task güzel hatta yüzdeleri de düşük denemez. Umarım level şartlarını sağladığımda öyle bir madde eklenmez. 3-3.5 aydır level almayı bekliyorum. Bu anketlerle gidişat iyi değil. 0.20$'a anket çözer olduk. Bir an önce Task yapmak istiyorum.

Level alınca zibilyon tane task çıkıyormuş bunlardan hangisi başlangıç seviyesine uygun, hangisi hatalı bilmiyorum. O yüzden de biraz tedirginim. Kolay Taskler var ise onlarla başlamam daha doğru olur sanırım levelimi düşürmemek adına.

level alınca yapılması gereken şu an için bir kaç task var

( lvl 1) clothing categorization
( lvl 1) review annotated buildings - şu an bu task yok ama leveli en etkileyen task bu ama ücreti çok düşük
( lvl 3) Duplicate Fashion Product Identification

bu 3 taskla çok rahat levelinizi korursunuz

Appen » Post #100

Sat Sep 14, 2019 12:58 in Turkish

AtaturkunTorunu wrote: Noyo anketi için fatura yaklaşık 1 hafta sonra oluşturulmuş ama süre kısmında "0" yazıyor. Süre ile ilgili de e-posta atmışlar. "Ayın 1'inden sonra faturayı gönderin" gibi bir şeydi.

fatura gönderimi para çekme anlamına geliyor çekim yapabilmek için en az 5 dolar olması gerekiyor

yabancı ref bulma » Post #10

Sat Sep 14, 2019 12:07 in Turkish

gisil wrote:
Mister_M wrote: ref buldukta tüysüzünü arıyoruz
hocam bu dönemde yapacağım en iyi öneri boşuna refle uğraşma tasklara odaklan ha yabancı refi olan illaki vardır ama pasif durumdadır yabancı ülkelerde hiçkimse senin benim gibi bu kadar uğraş vermez

uğraşıyor emin olabilirsin ve günde 15-20 dolar kazananlar var. tasklarda level almama rağmen sıkıntı çıktı, benim için çok zor o iş. alternatiflere bakıyorum.

anlıyorum ama bende zamanında çok uğraştım gerek video çekip youtube adresinden paylaşım gerek yabancı siteler tabi site ismi vermek belki doğru olmaz ama usa menşeili sitelerde paylaşım yaptım amatörce ama sonuç hüsran
tabi karar senin

( level alıp yenidenmi düştün yoksa daha level alamadınmı )

yabancı ref bulma » Post #2

Sat Sep 14, 2019 06:33 in Turkish

ref buldukta tüysüzünü arıyoruz
hocam bu dönemde yapacağım en iyi öneri boşuna refle uğraşma tasklara odaklan ha yabancı refi olan illaki vardır ama pasif durumdadır yabancı ülkelerde hiçkimse senin benim gibi bu kadar uğraş vermez

TASK GÜNCEL! » Post #2265

Thu Sep 12, 2019 12:58 in Turkish

level etkili :D
1430245 [French][Text-Fr-1 Review] Trouver Un Type D’endroit À Proximité ...

Appen » Post #97

Thu Sep 12, 2019 02:37 in Turkish

daisy_ wrote:
Mister_M wrote:
daisy_ wrote: Ben de çok hevesle kaydoldum ama noyo dışında başka birşey yapamadım.
Onun da faturasını oluşturmuşlar ama ayın 1 i gibi çekime açılıyormuş sanırım. Onlar direkt payoner a mı gönderiyorlar bilen var mı acaba?

my invoices kısmında faturanın sağ tarafında submit (gönder kısmı var ) ordan göndermen gerekiyor ben göndereli 6 gün oldu hala bir gelişme yok

Teşekkür ederim

my invoices kısmında en az 5 dolar olması lazım submit dediğimiz zaman parayı payonere bu şekilde aktarılıyormuş ben denedim 5 gün sonunda mesaj geldi en az 5 dolar çekim yapabilirsiniz para çekme işlemi bu şekil oluyormuş

Appen » Post #93

Tue Sep 10, 2019 13:50 in Turkish

daisy_ wrote: Ben de çok hevesle kaydoldum ama noyo dışında başka birşey yapamadım.
Onun da faturasını oluşturmuşlar ama ayın 1 i gibi çekime açılıyormuş sanırım. Onlar direkt payoner a mı gönderiyorlar bilen var mı acaba?

my invoices kısmında faturanın sağ tarafında submit (gönder kısmı var ) ordan göndermen gerekiyor ben göndereli 6 gün oldu hala bir gelişme yok

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #56

Sun Sep 08, 2019 05:44 in Turkish

moneymakingways bu konu hakkında herhangi bir gelişme varmı açıklama yapacakmısın ?

TASK GÜNCEL! » Post #2261

Sat Sep 07, 2019 06:59 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
Mister_M wrote: sistem bu gün baya yavaş dün yabancı forumda biri almış
ySense Forum

Teşekkürler :thumbup:

reca ederim :D

TASK GÜNCEL! » Post #2259

Sat Sep 07, 2019 06:50 in Turkish

sistem bu gün baya yavaş dün yabancı forumda biri almış
ySense Forum

Appen » Post #91

Sat Sep 07, 2019 06:11 in Turkish

hey_denzo wrote: Ben 5 gün önce Noyo kapsamındaki anketi tamamladım fakat ne mail ne de ödeme gelmedi. My Invoices sekmesinden benim mi bildirim yapmam gerekiyor?

yok otomatik olarak faturalandırılıyor my invoices kısmında

Appen insanların o kadar zamanını alıp saçma sapan 15 günde bir yaptığımız görevleri
hatalı yada doğru olarak sınıflandırıp belki parasını dahi ödemeyen kağnı hızında işliyor rezalet bir sistemi var
F8 aldılar inşallah burayada aynı saçma sistemlerini getirmezler

Not : faturalandırma otomatik oluşuyor oluştuktan sonra göndermen gerekiyor

payoneer ! » Post #28

Fri Sep 06, 2019 04:00 in Turkish

kingnash47 wrote:
penquin55 wrote: payoneer geldi mi diye her gün bakıyorum gelmediği için de kesinlikle hiçbir şeye katılmadan siteden ayrılıyorum. payoneer gelmediği sürece sitede hiçbir görevi yapmama kararı aldım. 19dolarım var hesapta dursun önemli değil ama alamayacağım ödül için yalandan anket filan yapamam. size de önerim yapmamanız

Kesinlikle haklısınız + tek payooner değil baştan aşağı hersey kötü.. Güzelim site ne hale geldi, vah vah vah..

dün akşam site ödeme yöntemi olarak skrili koydu sabah açtığımda yok şu bir kaç güne payooner ve skril gelecek gibi görünüyor ufak tefek pürüzler kaldı
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 21:23:36 EST