Please wait...
HomeForumPosts by melek74

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by melek74

You can only access this task from one account. » Post #7

Fri Jan 01, 2021 03:48 in Turkish

kk1907 wrote: Yeni hesap açmaya gerek yok. Daha önce yapmadığınız taskları yapabiliyorsunuz. Yalnız uzun süredir id si değişmeyen tasklar var onlara bir ayar çekmeleri lazım bu hatayı almamak için. Tarayıcı eklentisi konusu da büyük sorun olacak. Dün task bölümü kalkmasına rağmen bildirimler çalışıyordu onu da kapatmışlar.

burada tam tersi önceden yaptığım Document Recognition And Translations (Cf Redesign) sadece bu açılıyor.Önceden yapmadıklarım açılmıyor

You can only access this task from one account. » Post #2

Fri Jan 01, 2021 02:04 in Turkish

naklov86 wrote: malumu üzere task'lar artık sadece appen'den yapılıyor. direk appen'in sitesine girince "You can only access this task from one account.You can only access this task from one account." böyle bir hata veriyor.

hatanın çözümünü bilen var mı acaba? yoksa ysense'den girilen tüm hesaplar patladı da yenisini mi almamız gerekiyor?

hatanın çevirisi: "Bu göreve yalnızca bir hesaptan erişebilirsiniz. Kayıtlarımız, başka bir ödül sitesinde bu görevde zaten aktif olduğunuzu gösteriyor. Herkesin görevlerimize erişmek için adil bir şansa sahip olduğundan emin olmak için, yalnızca bir ödül sitesi hesabı aracılığıyla bir görev üzerinde çalışmanıza izin verilir."

Bu konu ile ilgili sorunumuzu çözmeleri için bilet attım.Cevap geldiğinde paylaşırım.Biletler çoğalırsa bu ortak soruna çözüm daha kolay olabilir.Ayrıca payoneer seçeneğini eklemeleri için de not düştüm.Umarım bu sorun çözülür yada hesabı kapatıp yeni bir hesap açılacak.Acaba sadece mail gelenlerin hesabı mı devam ediyor Türkiye den katılımcılara mail gelen oldumu bilmiyorum.Yabancı forumda paylaşıldığına göre mail gelenler aktifler.Buradan bu sorunumuz çözülene dek gelişmeleri paylaşırsak hep birlikte yol alabiliriz.

TASK GÜNCEL! » Post #4482

Tue Oct 27, 2020 05:54 in Turkish

darkmelek2 wrote:
melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
ekilic wrote: Hocam şu an yeni taskler gelmiş gözüküyor. Sizce bunları yapmalı mı? Güvenilir midir? Korkuyorum artık doğruluk düşecek diye :(

bende yapmadım hocam. level etkili olmayabilirlerde. yapan bir arkadaş level etkili help us görevleri midir bir bakıp söylesin.

level etkilemiyor ama kırık görev bence

isminizi listede gördüm, bugun gelen 0 level taskları mı yapıyorsunuz?

Black And White Image Classification galiba level 3tü sabah geldi 80 tane yaptırdı şimdi yok maalesef

TASK GÜNCEL! » Post #4481

Tue Oct 27, 2020 05:53 in Turkish

darkmelek2 wrote:
melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
ekilic wrote: Hocam şu an yeni taskler gelmiş gözüküyor. Sizce bunları yapmalı mı? Güvenilir midir? Korkuyorum artık doğruluk düşecek diye :(

bende yapmadım hocam. level etkili olmayabilirlerde. yapan bir arkadaş level etkili help us görevleri midir bir bakıp söylesin.

isminizi listede gördüm, bugun gelen 0 level taskları mı yapıyorsunuz?

Black And White Image Classification galiba level 3 tü tam hatırlamıyorum sabah geldi 80 tane yaptırdı şimdi yok maalesef

TASK GÜNCEL! » Post #4479

Tue Oct 27, 2020 05:29 in Turkish

ankettasksever wrote:

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #20

Fri Jul 31, 2020 13:59 in Turkish

Thelastair wrote: Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)

Dediğiniz siteye üye olmadan isminizi aratabiliyor muyuz acaba ben online üyeler kısmını göremedim.Üye olmadığım için mi acaba?Bende ilgileniyorum reklam tıklayarak kazanç sağlamak ile ama maalesf google da da aradım bulamadım.Online üyeler aratma kısmı sayfanın neresinde?

TASK GÜNCEL! » Post #4135

Sun May 31, 2020 02:46 in Turkish

ankettasksever wrote: @melek74

erken bıraktın. güzel gidiyordun? :thumbup:

@gull12345

son anda güzel atak oldu. tebrikler. :clap: :$

haftalık yarışmada olamayacağım zaten ama rewiew annonated building bu task varken 1 gün de olsa listeye girmem lazımdı :)

TASK GÜNCEL! » Post #3990

Sat May 09, 2020 14:34 in Turkish

gisil wrote:
melek74 wrote: 1574212 Help Us Extract Points Of Interest From Travel Articles ben artık bilet atmaktan yoruldum her yaptığım taskın peşine düşmekten bu taska da 20 vermişlerdi bilet sonrası incelenip 100 olarak değiştirilmiş.Bilet atmasam öylece kalacak.Sürekli bilet atmak mı gerek?Bu hatalar bir düzelse artık.Burdan yine tavsiyem doğru yaptığınıza inandığınız taska bilet atın başka çaresi yok.
1463531 Semantic Segmentation Without Prelabels bu task için de sonraki yaptığımda verdiği hata için 75 e düşürmüştü yine bilet açmıştım.Yine 100 yapılmış.Bu hata olmasa idi daha fazla yapabilirdim maalesef bu benim hatam değil :oops:

1463531 Semantic Segmentation Without Prelabels 1 3 3 100%

benimkini de günler sonra düzelttiler, şu 8 dolarlık olan task. fırsat kaçtı. az buz para değil.

Ben bilet yorumuna mağdur olduğumu böyle yüksek kazançlı taskların her zaman gelmediğini benim hatam olmadığı halde bu fırsatı kaçırdığımı,benim ve benim gibi kişiler için bu taskın yeniden gelmesini istediğimi yazacağım lütfen siz de yazın ki bu fırsat kaçmasın.

TASK GÜNCEL! » Post #3988

Sat May 09, 2020 10:36 in Turkish

1574212 Help Us Extract Points Of Interest From Travel Articles ben artık bilet atmaktan yoruldum her yaptığım taskın peşine düşmekten bu taska da 20 vermişlerdi bilet sonrası incelenip 100 olarak değiştirilmiş.Bilet atmasam öylece kalacak.Sürekli bilet atmak mı gerek?Bu hatalar bir düzelse artık.Burdan yine tavsiyem doğru yaptığınıza inandığınız taska bilet atın başka çaresi yok.
1463531 Semantic Segmentation Without Prelabels bu task için de sonraki yaptığımda verdiği hata için 75 e düşürmüştü yine bilet açmıştım.Yine 100 yapılmış.Bu hata olmasa idi daha fazla yapabilirdim maalesef bu benim hatam değil :oops:

TASK GÜNCEL! » Post #3970

Thu May 07, 2020 06:26 in Turkish

ben ikinci denememde bitirebildim.5 te 3 doğru ile 60 verdi expell.Denemek isteyenlere söyleyeyim level etkili.Ama çok özenerek yaptım neye göre puan kırdılar belli değil biraz zorlayıcı

TASK GÜNCEL! » Post #3962

Wed May 06, 2020 13:40 in Turkish

ankettasksever wrote:
Thelastair wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Bir saattir ara ara "clothing and gender" geliyor ama yapmaya korkuyorum. Limit 18 yazıyor, görevi açtığımda daha önceden 20 tane yaptığım görünüyor. Yaparsam sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. Siz de bir bakın, belki denk gelir.

O taskın yenilenme süresi 3 hafta sürüyor bazen daha fazla , yani listeden kalkıp yeni İD ile gelmesinden bahsediyorum, sana tavsiyem her yeni İD ile geldiğinde 20-25 tane yapıp bırak flag yeme , kimisi 28 tane yapınca flag yiyor kimisi 30 yapınca riske gerek yok ben 20-21 tane yapıp bırakıyorum eskiden flag atıyor diye hiç yapmıyordum sonra dedim 20 tane yapayım bakayım ne olacak flag yemeden bırakıyorum..

1570193 Clothing And Gender Categorisation Task

Şu taskı ben ilk Nisanın 17'sinde yapmışım daha yeni id ile gelmedi düşün yani 3 hafta olmuş zaten verdiği 2 kuruş 20 tane yapsan 40 kuruş alacaksın flag yediğine değmez kısaca.

hocam flag kaldırılınca sıkıntı var mı?

Bu konuda yabancı forumda okumuştum çok sayıda flag almanın hesabın kapatılmasına sebep olduğuna dair bir maddenin varolduğunu söylüyordu mesajı yazan kişi.Flag kalkınca job history geçmişinden siliniyor ama appen hesabında kişi bilgilerinde kalıyormu bu konuda bilgim yok maalesef

TASK GÜNCEL! » Post #3942

Tue May 05, 2020 07:14 in Turkish

ankettasksever wrote:
melek74 wrote:
ZardamuS wrote:
melek74 wrote: öncelikle ekin olanlar üstüste paralel aynı sırada oluyor ekranı en son zoom yapıp tek tek resmini çizer gibi yaprakların etrafını çizdim.Genelde ufak olan otlar ve yaprağı sivri olanlar da yabani oluyor.onların da yapraklarının hatlarını çizdim.Tek sorun zaman.
önceden 1 tane yapmıştım zaten 1 tane daha yaptırıp gitti
edit yine geldi

tebrikler ben expel oldum bir kez daha gelirse dediğiniz gibi denerim

teşekkür ederim umarım bir dahaki sefere inşallah.Herkes kazansın,herkes yapsın.Bana da başta 0 vermişti bilet attım sonrası 100 yaptılar bence şansınızı deneyin yaptığınıza güveniyorsanız bilet atın bu tarz çizimlilerde genelde değerlendirme 0 ve bilet sonrası 100 oluyor sistematik hatalar olabiliyor

sen bir iyilik meleğisin. yapamasak bile yardım için teşekkürler. :clap:

Ramazan ayında bonus aldık o zaman :D teşekkür ederim

TASK GÜNCEL! » Post #3940

Tue May 05, 2020 06:50 in Turkish

ZardamuS wrote:
melek74 wrote: öncelikle ekin olanlar üstüste paralel aynı sırada oluyor ekranı en son zoom yapıp tek tek resmini çizer gibi yaprakların etrafını çizdim.Genelde ufak olan otlar ve yaprağı sivri olanlar da yabani oluyor.onların da yapraklarının hatlarını çizdim.Tek sorun zaman.
edit yine geldi

tebrikler ben expel oldum bir kez daha gelirse dediğiniz gibi denerim

teşekkür ederim umarım bir dahaki sefere inşallah.Herkes kazansın,herkes yapsın.Bana da başta 0 vermişti bilet attım sonrası 100 yaptılar bence şansınızı deneyin yaptığınıza güveniyorsanız bilet atın bu tarz çizimlilerde genelde değerlendirme 0 ve bilet sonrası 100 oluyor sistematik hatalar olabiliyor

TASK GÜNCEL! » Post #3938

Tue May 05, 2020 05:56 in Turkish

öncelikle ekin olanlar üstüste paralel aynı sırada oluyor ekranı en son zoom yapıp tek tek resmini çizer gibi yaprakların etrafını çizdim.Genelde ufak olan otlar ve yaprağı sivri olanlar da yabani oluyor.onların da yapraklarının hatlarını çizdim.Tek sorun zaman.
edit yine geldi

TASK GÜNCEL! » Post #3934

Tue May 05, 2020 04:52 in Turkish

ZardamuS wrote: 1463531 Semantic Segmentation Without Prelabels
$8.38

bugün geldi çok şükür yaptım ve aldım iyi kazanç :thumbup: :$

TASK GÜNCEL! » Post #3929

Mon May 04, 2020 13:42 in Turkish

bende de sadece 2 ve 3 var yabancı forumda da açılmış genel bir sorun galiba inşallah düzelir
edit düzeldi

TASK GÜNCEL! » Post #3923

Mon May 04, 2020 12:18 in Turkish

1576309 Sentence-Aspect Relevance bu task çok kolay kaçırmayın

TASK GÜNCEL! » Post #3922

Mon May 04, 2020 09:45 in Turkish

1463531 Semantic Segmentation Without Prelabels geçen hafta gelen 8,36 lık bu taskı yapmıştım 0 verdiği için yardımcı olamayacağımdan yazmamıştım.Attığım biletle 100 olarak değiştirmişler.Şaka mı bu :evil: Kendi yaptıkları hata ile bu meblayı maalesef kaçırdım
Bir daha gelirse yardımcı olurum..

TASK GÜNCEL! » Post #3914

Sun May 03, 2020 17:59 in Turkish

gisil wrote: clothing gelmiş, görmeyenler için şimdilik 19 tane yaptım sorun olmadı. 20. de flag :) 1570193

bu taskta 31.de major flag var

TASK GÜNCEL! » Post #3908

Fri May 01, 2020 16:25 in Turkish

1575818 Customer Intent Classification (English)
$0.21 kolay task level etkili
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 12:54:35 EST