Please wait...
HomeForumPosts by F_Freeloader

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by F_Freeloader

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1226

Thu Dec 05, 2019 05:06 in Turkish

atiye wrote:
F_Freeloader wrote:
satalaytv wrote: merhaba yeni payooneer hesabı açtım ve bende enpara ile ödeme almayı düşünüyorum.sorum şu enpara için finansbankı seçebiliriz değil mi?

Foruma pek girmiyorum, yeni gördüm. Siz halletmişsinizdir herhalde ama belki başkalarına yardımı olur.

Enpara için banka olarak "Finansbank", Swift kodu da "FNNBTRISXXX"

Günaydın.Enpara elektronik para kabul etmiyordu.Bu bilgi güncel mi gerçekten.Ben bir kaç yıl önce başvurmuştum enpara'ya dijital paraya kapatıldığı söylendi

Merhaba. Ben çekim yapalı 1 ay dahi olmadı, detaylarını birkaç mesaj yukarda da bulabilirsiniz. Orada da yazdığım gibi, hiçbir sorun yaşamadım. "Elektronik para"dan bitcoin türevi paralar anlaşılmış olabilir, anlamadım. Burada uluslararası bir e-cüzdandan, banka hesabına normal para transferi söz konusu.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1224

Wed Dec 04, 2019 18:26 in Turkish

satalaytv wrote: merhaba yeni payooneer hesabı açtım ve bende enpara ile ödeme almayı düşünüyorum.sorum şu enpara için finansbankı seçebiliriz değil mi?

Foruma pek girmiyorum, yeni gördüm. Siz halletmişsinizdir herhalde ama belki başkalarına yardımı olur.

Enpara için banka olarak "Finansbank", Swift kodu da "FNNBTRISXXX"

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1222

Fri Nov 08, 2019 05:31 in Turkish

Payoneer -> Enpara tecrübem:

Pazartesi akşam üstü buradan Payoneer'a çekim talimatı verdim. Dün akşam (perşembe) Payoneer hesabıma bağlamam için link geldi. Bugün öğlen Payoneer'dan Enpara hesabıma çekim talep ettim, yaklaşık 4 saat sonra para -Payoneer'ın çekim talep ederken gösterdiği tutarda, ekstra kesintisiz- hesabımdaydı.

PAYOONER GELDİ ! » Post #363

Mon Oct 28, 2019 13:48 in Turkish

sems-i wrote:
sems-i wrote:
F_Freeloader wrote: Gereksiz başlık açmamak için buradan sormak istedim.

Payoneer'a kendi ismine olmayan banka hesabı ekleyip, sorunsuz para çeken oldu mu? Bazı benzer sitelerde sadece kendi üzerinize olan hesaba para çekilebiliyor. Payoneer'da hesap eklenebiliyor gibi görünüyor ama riske girmek istemedim.
ben

ekle isim soyisim iban onaylanınca yollarsın , onaylanması kısa sürüyor

Teşekkürler.

PAYOONER GELDİ ! » Post #360

Mon Oct 28, 2019 13:04 in Turkish

Gereksiz başlık açmamak için buradan sormak istedim.

Payoneer'a kendi ismine olmayan banka hesabı ekleyip, sorunsuz para çeken oldu mu? Bazı benzer sitelerde sadece kendi üzerinize olan hesaba para çekilebiliyor. Payoneer'da hesap eklenebiliyor gibi görünüyor ama riske girmek istemedim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #94

Wed Oct 09, 2019 12:01 in Turkish

Gitmiş. Hayra alamettir umarım, yeni eklenmiş ödeme seçenekleriyle döner.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #126

Wed Oct 09, 2019 06:15 in Turkish

Eskisi gibi elle girilen küsuratlı çekme dönemi kapandı sanırım, diğer ödeme yöntemlerinde de yok bildiğim kadarıyla. Payoneer daha dün geldi, belki çekim limitleri çeşitlendirilir 10-20-75-100 gibi. En azından Payoneer'a kavuştuk. Bu hali de biraz sıkıcı olsa da Skrill üzerinden dolambaçlı yollar izlemekten iyi her türlü.

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #6

Sun Oct 06, 2019 15:22 in Turkish

filizdemir wrote: Arkadaşlar 50$ çekmiştim. Skrill mail gönderdi. 50Dolarım gelmiş. Çok mutluyum. Haftasonu gönderebileceklerini bilmiyordum.
Edit: Öncelikle Skrill hesabımı açtım ve telefon no onayladım. Kimlik vb. gibi belgeleri göndermeden de yapılabiliyor.
Para çekme talebimden 3 gün sonra tam olarak 50 Dolar para Skrill'e geldi.
Ardından bir Payonerr hesabı açtım.
Skrill üzerinden şuradaki adımları takip ederek (SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma | ySense Forum'e_Aktarma) paramı Payonerr'e aktardım. (Şuanda halen gönderiliyor.)
Aktarma sırasında kesintilerden sonra 43 Dolar kaldı. Bu para da 38 Euro olarak Euro'ya çevrildi. Euro'ya çevrilirken bir kesinti olmadı galiba.
Sonuç: 280 TL olarak Skrill'de olan param şu an 240 TL. Payonerr'den banka hesabına çekerken bir kesinti olur mu bilmiyorum. Para Payonerr'e gelince editlerim. Şu an 40 TL kaybım var.
SORULARI CEVAPLAYABİLİRİM.

Kesinti acaba 50 dolarda 7 dolar mı yani 100 olsaydı 14 mü olacaktı yoksa tutardan bağımsız sabit bir kesinti mi?

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #187

Sat Sep 14, 2019 14:07 in Turkish

ANKETLER » Post #5433

Thu Sep 05, 2019 10:41 in Turkish

5 September 2019 09:33:46 PST 21m OpinionWorld 55858169 $0.84

Alkolden tv kanallarına kadar elli konuda soru soran, sıkıcı bir anket. 0.60'tı, 0.84 yattı.

Cashout Yöntemleri » Post #4

Sat Aug 24, 2019 14:50 in Turkish

jengar02 wrote: Herkese Merhaba,

Aranızda yeniyim. Yaklaşık 13.5 dolar kazandım ve cashout yapmak istiyorum fakat sadece paypal ve amazon card gözüküyor. Çoğunuzun payoneer gibi yöntemler kullandığını gördüm fakat benim listemde yok. Bu parayı nasıl değerlendirebilirim? Paypal ülkemizden çekildi fakat vpn gibi bir yöntemle kullanmak mümkün bildiğim kadarıyla. Bu şekilde paypal üzerinden IBAN'ıma aktarma yapabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.

Payoneer'in yakında ekleneceği söyleniyor fakat 13.5 dolarınızı Payoneer geldiğinde de çekemezsiniz. Birçok farklı başlıkta da belirtildiği gibi, en az 52 dolar biriktirmiş olmanız lazım. Payoneer'dan hesaba minimum transfer 50 dolar. Clixsense döneminde 2 dolar da buradan ona gönderirken gidiyordu. O kesintide değişiklik olur mu yeni dönemde bilmiyorum.

ANKETLER » Post #5252

Thu Aug 22, 2019 06:05 in Turkish

OpinionWorld Router $0.58

İş, emeklilik, sağlık vs.

ANKETLER » Post #5231

Wed Aug 21, 2019 04:49 in Turkish

Swerdlov wrote:
Cdagli wrote: Peanutdan tamamladım 35 cent verdi sosyal medya anketi

+1

Öncesinde de op.world router'dan 2 anket çıktı. Güne iyi başladık :thumbup:

Bende sadece Peanut router'ı görünüyor, o da engelli zaten. Opinion sabit mi sizde?

ANKETLER » Post #5184

Mon Aug 19, 2019 17:25 in Turkish

ankettasksever wrote: mobil chrome giriş yapamama sorununu halen çözemediler. bu sorun bir tek bende sanırım. forumlarda ses yok.

Foruma da eskisi kadar girilmiyor, ben de girmiyorum. Hem işlerin kesatlığından hem de foruma girildiğinde tekrar kullanıcı girişi yapma saçmalığını hâlâ çözemediler. Eli gitmiyor insanın öyle olunca.

Mobil Chrome'da bende sorun yok. Android ya da Chrome sürümüyle ilgilidir belki, sanmıyorum ama. Geçmişi vs temizlemek işe yarar belki.

ANKETLER » Post #5156

Fri Aug 16, 2019 14:59 in Turkish

Samplicio.us 57624668 $0.48

Sosyal medyada yalan haberler. Biraz uzun ama keyifli bir anketti.

ANKETLER » Post #5118

Tue Aug 13, 2019 17:17 in Turkish

Samplicio.us 57214092 $0.48

Banka

Samplicio.us 57239477 $0.28

Beyaz eşya, çok kısa sürdü.

ANKETLER » Post #5092

Mon Aug 12, 2019 08:33 in Turkish

Completed 12 August 2019 08:23:28 PST 9m Samplicio.us 57321304 $0.54

Medikal

ANKETLER » Post #5068

Sat Aug 10, 2019 07:58 in Turkish

ySense Surveys - SSI-329000 - Complete $0.8400

Motor sporları

ANKETLER » Post #5060

Fri Aug 09, 2019 21:03 in Turkish

Routers'a Toluna eklenmiş, 0.64$

ANKETLER » Post #5048

Fri Aug 09, 2019 07:35 in Turkish

salsasosu wrote: Günlük anket yönlendiricileri çalışıyor mu? bende yükleniyor diyor kalıyor öyle. router kısmı aktif değil yani..

Bende de öyle. Davet geldiğinde onlar da altta görünüyorlar. Peanut'ta engelliyim, normalde üstte devamlı onun sayfası duruyor frame içinde. Bana o, alt kısmın yüklenmesini engelliyor gibi geliyor. Davet geldiğinde o da yok oluyor çünkü.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2020 02:21:32 EST