Please wait...
HomeForumPosts by daisy_

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by daisy_

Appen » Post #98

Thu Sep 12, 2019 03:07 in Turkish

Mister_M wrote:
daisy_ wrote:
Mister_M wrote:
daisy_ wrote: Ben de çok hevesle kaydoldum ama noyo dışında başka birşey yapamadım.
Onun da faturasını oluşturmuşlar ama ayın 1 i gibi çekime açılıyormuş sanırım. Onlar direkt payoner a mı gönderiyorlar bilen var mı acaba?

my invoices kısmında faturanın sağ tarafında submit (gönder kısmı var ) ordan göndermen gerekiyor ben göndereli 6 gün oldu hala bir gelişme yok

Teşekkür ederim

my invoices kısmında en az 5 dolar olması lazım submit dediğimiz zaman parayı payonere bu şekilde aktarılıyormuş ben denedim 5 gün sonunda mesaj geldi en az 5 dolar çekim yapabilirsiniz para çekme işlemi bu şekil oluyormuş

Anladım teşekkür ederim

Appen » Post #96

Tue Sep 10, 2019 22:05 in Turkish

ista1907 wrote: benim fatura oluşturmama izin vermiyor. pazar günü cep telefonundan marble görevini yaptım. ama fatura kısmında gözükmüyor. onlara da yazdım ama cevap vermediler. otomatik mi oluşacak fatura?

Marble için daha önce buraya otomatik faturalandırılıyor yazmışlardı. Ben yapmadım ama biraz daha bekleyin bence. Noyo yapmıştım faturalandırılması 1 haftaya yakın sürdü.

Appen » Post #95

Tue Sep 10, 2019 22:01 in Turkish

Mister_M wrote:
daisy_ wrote: Ben de çok hevesle kaydoldum ama noyo dışında başka birşey yapamadım.
Onun da faturasını oluşturmuşlar ama ayın 1 i gibi çekime açılıyormuş sanırım. Onlar direkt payoner a mı gönderiyorlar bilen var mı acaba?

my invoices kısmında faturanın sağ tarafında submit (gönder kısmı var ) ordan göndermen gerekiyor ben göndereli 6 gün oldu hala bir gelişme yok

Teşekkür ederim

Appen » Post #92

Tue Sep 10, 2019 06:48 in Turkish

Ben de çok hevesle kaydoldum ama noyo dışında başka birşey yapamadım.

Appen » Post #88

Thu Sep 05, 2019 04:25 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
daisy_ wrote:
sgbkrcgl wrote: Noyoya girin üstte project guidelines yazan kısma tıklayın orada çok detaylı anlatım var görselde eklenmiş bende orayı inceleyerek yaptım kabul edilmiş

Kabul edildiğine dair mail mi geliyor? Bana dünden beri birşey gelmedi de kabul etmediler galiba :)

ödemeniz my invoice kısmında otomatik görünüyor ve mail olarakta bilgi geliyor

Teşekkür ederim

Appen » Post #85

Thu Sep 05, 2019 03:53 in Turkish

sgbkrcgl wrote: Noyoya girin üstte project guidelines yazan kısma tıklayın orada çok detaylı anlatım var görselde eklenmiş bende orayı inceleyerek yaptım kabul edilmiş

Kabul edildiğine dair mail mi geliyor? Bana dünden beri birşey gelmedi de kabul etmediler galiba :)

Appen » Post #82

Wed Sep 04, 2019 03:22 in Turkish

Çok teşekkür ederim. Mesajı okumadan önce anladığım kadarıyla birşeyler yapmıştım umarım kabul ederler. Bir de bir sorum daha olacaktı; ödemeler nasıl oluyor direkt payooner a kendileri mi gönderiyorlar yoksa burdaki gibi belli bir miktara kadar biriktirip sonra mı çekiyoruz?

Appen » Post #80

Wed Sep 04, 2019 01:09 in Turkish

Noyo yapanlar acil yardıma ihtiyacım var :))

"Please now conduct the search you described in questions above, by CLICKING on the exact keyword(s) you described in your list of recent searches, like in the screenshot below."

Şu kısımdan itibaren ne istediğini anlamadım. İngilizce olarak ne dediğini anladım da ne yapmam gerektiğini neden hala anlamıyorum :)

Appen » Post #47

Thu Aug 22, 2019 07:45 in Turkish

Appen da mail attıkları sözleşmeyi okuyan imzalayan var mı? Bir sakıncası olur mu acaba maddeleri tek tek incelemek lazım mı?

Peanut Labs Banlanma ve Routerların kaldırılması » Post #4

Fri Jul 12, 2019 00:33 in Turkish

Bu açıdan düşününce evet haklılar tabi. Hiç olmazsa gelen anket sayısını arttırsalar bari. Task da hiç gelmiyor 0 levelim.

Payoneer hk. » Post #175

Thu Jul 11, 2019 01:33 in Turkish

Daha önce clixsense den payooner a en fazla 2 gün içinde aktarım oluyordu. Bu sefer uzun sürdü 4 gün olacak. Benzer durum yaşayan var mıdır?

Peanut Labs Banlanma ve Routerların kaldırılması » Post #2

Thu Jul 11, 2019 00:24 in Turkish

Erişim yasağıyla ilgili ben de şikayette bulundum, benzer bir cevap aldım. Ama bu anket kısmı çok saçma olmuş ben geri gelir diye düşünüyordum yani bundan sonra hep az anket olacak o zaman

ANKETLER » Post #4138

Tue Jul 02, 2019 07:39 in Turkish

Benim peanut lab hala hesabınız askıda diyor. Daha önce bu problemi yaşayanlar olmuştu çözebildiniz mi acaba?

ANKETLER » Post #3441

Fri May 31, 2019 04:06 in Turkish

Merhaba, son dönemde iki ankette denk geldi ödeme vermiyor paypal e yönlendiriyor. Bir bilginiz var mı?

TASK GÜNCEL! » Post #1829

Thu May 16, 2019 21:46 in Turkish

besevler wrote:
daisy_ wrote: Merhaba, ben üye olduğumdan beri 0 levelim. Geçen sene arada level atlama taskları geliyordu artık hiç görmüyorum. Ben mi kaçırıyorum yoksa level atlayamayacak mıyım artık?

Level atlatan tasklar arada bir geliyor. Mesela dün "1381011 Entity Highlighting For Travel Intents" taskı vardı.

Kaçırıyorum demek ki ben, teşekkür ederim.

TASK GÜNCEL! » Post #1823

Thu May 16, 2019 06:12 in Turkish

Merhaba, ben üye olduğumdan beri 0 levelim. Geçen sene arada level atlama taskları geliyordu artık hiç görmüyorum. Ben mi kaçırıyorum yoksa level atlayamayacak mıyım artık?

ANKETLER » Post #3268

Mon May 13, 2019 05:22 in Turkish

İçecek anketini sonuna kadar yaptım ücret ödemedi

ANKETLER » Post #783

Thu Jan 10, 2019 01:59 in Turkish

abaddonn_03 wrote:
daisy_ wrote: banka anketinde bankaları daha ucuzdan daha pahalıya göre çizgiye yerleştirin kısmında kaldım. Nasıl yapsam kabul etmiyor. Nasıl yerleştirmek lazım acaba?

Bir tane boş sütun var içi beyaz, logosu yok. Onu atladınız sanırım.

evet oymuş ya çok teşekkürler.

ANKETLER » Post #781

Thu Jan 10, 2019 01:48 in Turkish

banka anketinde bankaları daha ucuzdan daha pahalıya göre çizgiye yerleştirin kısmında kaldım. Nasıl yapsam kabul etmiyor. Nasıl yerleştirmek lazım acaba?

ANKETLER » Post #444

Thu Dec 20, 2018 05:32 in Turkish

bana da aynı şeyi yaptı nerdeyse sonuna gelmiştim çok sinir oldum
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 22, 2021 20:58:03 EST