Please wait...
HomeForumPosts by Igormars2

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Igormars2

PAYONEER'İ CLİXSENSE HESABINA BAĞLAMAK HAK. » Post #9

Mon Dec 17, 2018 14:22 in Turkish

Benim bi sorum olucaktı ben bu bahsettiklerinizin hepsini yaptım. Payoner hesabım aktif gözüküyor ödeme isteğide gönderdim. Bu noktadan sonra yapılacak işlemler nedir?

Clixsense Yardım » Post #1981

Tue Sep 04, 2018 03:31 in Turkish

Hattım kıbrıs hattı siteye giriş yapabiliyorum. Ee bunun bi çözümü yok mu içeride 44 dolarım var 50 dolar olmadan çekkim de yapamıyorum

Clixsense Yardım » Post #1979

Mon Sep 03, 2018 10:06 in Turkish

Arkadaşlar merhaba ben edirnede yaşıyordum. Şimd bazı sebeplerden Kıbrıs'a yerleşmem gerekti. Geldiğimden beri anketler geliyor ama henüz hiç anket çözmedim. Profilden posta kodumuda güncelledim. Acaba kıbrısta bu anketşeri çözemicekmiyiz

Deutsche Entität Aufgabe_group1_2judgements » Post #2

Sat Mar 03, 2018 08:58 in Turkish

aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum

TASK GÜNCEL! » Post #13

Sat Feb 17, 2018 09:37 in Turkish

Arkadaşlar crowdflowerdan nasıl ticket yollayabiliyoruz

TASK GÜNCEL! » Post #8

Sat Feb 17, 2018 02:40 in Turkish

Merhaba. Biraz önce linlkedin taskı yaptım. 3 saat falan sürdü belki daha fazla verdiği para 0.41 dolar şaka millet nasıl kazanıyor. Henüz yeniyim bu konu ile ilgili sorumu cevaplıcak olursa çok sevinirim

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #809

Mon Feb 12, 2018 08:35 in Turkish

Arkadaşlar merhaba clixe yeni üye oldum. Size gelen bu anketlerden çogu bana gelmiyor. Nedenini bilen var mı
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 04:56:56 EST